Opinie o Biaform w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biaform. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biaform na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biaform w Białystok

Uważajcie na siebie

niektóre miejsca w tym zakładzie wyglądają szczytowo OHYDNIE!!! To żart, czy co!?

GREEEN
@Uważajcie na siebie

wszystko wygląda w tym (usunięte przez administratora)OBSKURNIE!!! OMIJAĆ!

mieszkam w tym mieśnie

typowa polaczkowata firemka! Ciężka praca, zarobki głodowe, ogromna ilość pracowników z Białorusi i Ukrainy ściąganych do pracy by tych zarobków nie podnosić! Na dodatek jest strasznie obskurnie! (usunięte przez administratora) Bród! BLEEEEE!

Polka z dziada pradziada

Ludzie opamiętajcie się!! Omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem!!!!..firma jest tragiczna!!!!ciężka praca za psie pieniądze!!!

vv4ix

Nie polecam pracy w firmie Biaform - Białystok. Praca 2 lub 3 zmianowa zalezy od stanowiska co nie przeszkadza zeby pracowac po 12 h mowia na poczatku ze rzadko a co do czego przychodzi to co chwile pytaja ale jak sie nie zgodzisz to mowia ze mozesz juz nowej pracy szukac w niedziele tez ta sama sytuacja .Po calym zakladzie lataja ptaki i sraja na pracownikow wszystko jest w odchodach jaskolek. Pracujac na popoludnie kierownicy dzwonia po 10 razy az sie dodzwonia i pytaja czy przyjdziesz na 10 rano.W firmie wiekszosc ludzi to 40+ malo jest mlodych bo mlody chcialby pracowac dzien w dzien i co chwile po 12 h i nawet 3000 na reke nie zarobic. Organizacja pracy to wielkie dno zamowienia sa miesiac wczesniej a robi sie je w dzien kiedy samochod przyjedzie i czeka juz na sklejke . Kierownicy caly czas biegaja w strachu zeby nie dostac iopieprzu od prezesa.

Truskawka
@vv4ix

aż tak?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Biaform. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik produkcji drzewnej?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pantonima

Nigdzie tak nie harowałam jak w Sklejkach!

anonim28

Firma beznadziejna, wyzyskują pracowników, nie polecam!

j-23

piszecie o warunkach i płacach w Biaform ,zapraszamy na budowy ,tu jest raj,koledzy po tygodniu leżaki

Hehexd
@j-23

Tak na budowie 5stoi w kółeczku a jeden z łopata..????

Bella

Praca w tej firemce jest koszmarnie ciężka i fatalnie wynagradzana! Hałas, wióry! I na dodatek coraz więcej Ukraińców i Białorusinów!

Kaczka

to skandal, że firma płaci ludziom za tak wydajną pracę tak mało!!! Nic dziwnego, że do pracy nie garną się młodzi!

nie można podnieść pensji Polakom?! Trzeba ściągać Ukraińców i Białorusinów?!

Berry

Czy praca jest na 3 zmiany 7 dni czy tylko poniedziąłek - piątek ?

Marzena
@Berry

Pytasz o system zmianowy w Biaform - mógłbyś napisać, które konkretnie stanowisko Cię interesuje? To by bardzo pomogło. Dzięki!

Tata

Na jakim stanowisku pracowałeś???

Jonah2

Nic dodać nic ująć. Cała prawda. (usunięte przez administratora)

!!!

Szczera prawda.

Xxx

Jak jest na stanowisku magazyniera i jakie stawki? Praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16 chyba nie tak źle?

Edek
@Xxx

2700 brutto szału nie ma.

Ajeja
@Xxx

Tak, na magazynie sklepu takie godziny pracy, a stawki - standardowo, najniższa z małym gratisem.

Hej, czy w firmie Biaform płacą za nadgodziny?

Mrrr

Placą,możesz codziennie zostawać na nadgodziny-:)

aaaa

Biaform ponownie szuka księgowej w tym roku? Czy to nowa osoba sama zrezygnowała, czy ta osoba się nie sprawdziła, czy ta nowa rekrutacja nie ma żadnego powiązania z poprzednią rekrutacja i po prostu mają większe zapotrzebowanie?

Szumaher na wózku

Witam! Co mogę powiedzieć o sklejkach. Może nie jest tak źle, jak ktoś się przyzwyczai na te 3 zmiany pracować. A jeśli chodzi o wypłaty to mogło by być lepiej. Myślałem o jakimś awansie, lecz nie ma mowy na jaki kolwiek awans. Ciągle jest tylko "idzie Pan na wózek" to na jedną hale to na drugą. Choć mam inne docelowe stanowisko. Młodym ludziom stanowczo odradzam. Są o wiele lepsze perspektywy.

@Szumaher na wózku

A możesz powiedzieć w jakich godzinach się pracuje? Chodzi mi o te 3 zmiany. Dzięki za odpowiedź.

Ajeja
@Leszek

Standard, 1 zmiana od 6 do 14, 2 zmiana od 14 do 22, a 3 zmiana od 22 do 6 dnia następnego.

Na jakie benefity można liczyć w Biaform?

Biafprac

Mozesz liczyć że w nagrode dostaniesz nadgodziny lub obetną ci premie-:)

Nikt

A jak praca na kotłowni? Ktoś coś wie jakie warunki, płaca.

@Nikt

Jakiś czas temu interesowało Cię jedno ze stanowisk w firmie Biaform. Niestety na forum nikt nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytanie, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko? Może zdarzyło się tak, że jesteś już pracownikiem tej firmy i mógłbyś napisać nam coś o warunkach pracy?

Leszek

Biaform to wiodący polski producent i dystrybutor sklejek z drewna liściastego i iglastego. Podstawą wysokiej jakości produktu jest wysoce wykwalifikowana i doświadczona kadra, oraz stali, sprawdzeni dostawcy drewna i pozostałych komponentów. Na stronie: https://biaform.com.pl/praca/ są aktualne oferty pracy w działach: technicznym, utrzymaniu ruchu, produkcji i kotłowni. Jeżeli zainteresują Was te oferty, dodajcie swoje komentarze na temat rekrutacji. Może ktoś z Was już ją przeszedł i zechce opisać tutaj swoje odczucia?

PracBiaf

Produkcja wzrosla o 100%a zarobki o stowke..

Kamila
@PracBiaf

Może pracownicy Biaform jeszcze dostaną jakieś podwyżki? Słychać coś na ten temat w firmie? Pisząc o wzroście produkcji, masz na myśli jakieś dobrze wyrobione plany czy większą ilość pracy? Ciekawi mnie, czy w związku z tym firma ma zamiar zatrudnić jakichś nowych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Biaform - Białystok

• Jak się pracuje w Biaform?

Zobacz opinie na temat firmy Biaform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biaform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biaform
  • Dojlidy Fabryczne 24