Opinie o Bozamet w Ujrzanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bozamet. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bozamet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bozamet w Ujrzanów

Herr

Racja,samo narzekanie nic nie daje:) Albo wziąć się w grupie bo widać że ludzi pragnących zmian jest mnóstwo a nikt z tym nic nie robi.. Oni wam nic nie dadzą do póki się nie upomnienie Oa bo i przy upominaniu trwa to długo i trzeba się naupominac. Wyzyskiwacze

luck

co dobrego w Bozamecie?

Pietrzaczek

Ludziska. Po co tu narzekacie to bez sensu? Bez działań nie będzie wielkich zmian. Ja podziękowałem tej firmie jakiś czas temu i tyle, znalazłem lepszą prace - co naprawdę nie było wielkim wyczynem. Narzekacie ciągle, a siedzicie dalej. O CO KAMAN?

benek

Nie hejtuj korniszon.Jesteś zakompleksiony albo jest wyrazem Twoich kompleksów i własnych życiowych niepowodzeń.

spawacz
@benek

tak smieszne ze az dalem lajka.. jestes spokrewniony czy uposledzony... a moze premia za dobre slowo..? to nie hejt a dobitna opinia, ktora zywcem wyjeta z dnia codziennego opisuje to co sie dzieje. brUT smrUT I UBUSTFO slowa ktore dokladnie opisuje co sie dzieje. skoro potrafisz podważyć te slowa moze pokaz nam dobre strony bo nie uargumentowana opinia jest zwyczajna prowokacja z twojej strony.. to ty jestes niepowazny i masz problemy z sobą.. obrazajac kogos kto zwyczajnie ma swoje zdanie byc moze inne od ciebie.. wiec moze pokaz cos wiecej bo jak narazie potwierdzasz tylko to ze ludzie tak pracujacy to maply i marionetki ... dajesz sie wykorzystac i jeszcze bronisz tego jak lew.. haa zalozne popieram pana ktory nie boi sie napisać prawdy a to ty chyba czujesz sie urazony i faktycznie strach cie paralizuje na mysl zmiany pracy. ten kto ma troche ambicji i oczekuje czegos więcej na pewno nie bedzie tam pracowal to zwyczajna poczekalnia lub brzytwa.. tu przekoczujesz do znalezienia konkretnej roboty za troche wieksze pieniadze niz z posredniaka to nie jest firma oferujaca standart wieku XXI ... ble rowniez podpinam negatywna opinię płacą marnie za warunki pokroju survivalowego

benek
@spawacz

Jeszcze raz napiszę Nie hejtujcie.

ojbenciubenciu
@benek

akurat Twoja opinia jest zerem.. takie rzucanie hasłami i ambitne wypowiedzi jak przystalo na pracownika bozamentu ;) pluj swini powie ze deszcz pada :D haha pracuj dzielnie w tym obozie szczescia zycze

sad

Oni jeszcze nie ogarniają sytuacji na rynku. Bezrobocie jest małe, zwłaszcza jeżeli chodzi o pracowników produkcji. A jak potencjalny pracownik się zgłasza na rozmowę to od razu pytanie o staż z urzędu. Dwa, nie chcą płacić porządnych stawek to pracownik ma gdzieś taką pracę, nie szanuje jej bo jeżeli go zwolnią lub sam odejdzie to taką samą znajdzie od ręki, a jak się postara to znajdzie nawet lepiej płatną. Mam też wrażenie, że góra powoli zaczyna robić w majtki, naprawdę zdolność produkcyjna bozametu podupada ze względu na brak pracowników, a będzie gorzej, nawet pisałem kilka miesięcy wstecz o tym :)

Dziad

Administratorze, powiedz co tam bylo, że 24lapki w górę były?:D Nowy rok nowe zmiany? Czy już były podwyżki 50gr BRUTTO? ????

Czy ktoś może coś napisać o zakładzie nr. 2 w Siennicy Różanej? Czy tam jest tak samo jak tutaj piszecie czy lepiej? Chciałbym złożyć tam CV.

Praca w firmie Bozamet nie różni się znacząco od podobnych sobie na rynku pracy w Siedlcach. Jezeli ktoś mysli że zarobi dużo nie dając nic od Siebie, nie polecam. Ale jezeli coś potrafisz nie boisz się pracy i umiesz swoją pracę odpowiednio wycenić ,spróbuj. Pracuję niespełna rok w firmie Bozamet jako prosty magazynier i z moich obserwacji brakuje im kompetentnych ludzi we wszystkich działach, przez to jak juz im się taki trafi to próbują go zatrzymać. Podczas mojej "kariery" zaliczyłem dwie podwyżki, co prawda nie oszałamiające ale zawsze jakieś. Z tego co słyszałem to za soboty są setki więc jak zechcesz dorobić zawsze można. Ale żeby nie było tak słodko to stan techniczny urządzeń obslugiwanych przez pracownikow woła o pomstę do nieba ,wiem co mówię bo w poprzedniej firmie między innymi bylem odpowiedzialny za pilnowanie okresowych przegladow i tych bez UDT i tych z UDT. Jak to przechodzi takowe kontrole ,nie wiem. Reasumując nie sluchaj tych co tylko narzekają bo ich opinnie nie są obiektywne. Bali się odezwac o podwyżkę a w internetach kozaki. Złóż CV są braki kadrowe więc napewno Cię przyjmą i zapierdzelaj bo tylko tak mozesz wyrobić sobie jakąś markę w firmie. Powodzenia i może do zobaczenia.

sadfsd

Niestety ta firma zabija ambicję, więc nie ma po co się starać. Jesteś młody? Zrobiłeś sobie kurs na spawacza i chciałbyś się rozwijać w tym kierunku i przychodzisz na piękny staż z urzędu pracy za 1000zł miesięcznie? Spoko, plan stażu? Fikcja, pół roku na kątówce i pilniku a później zdziwienie, że jak to taką świetną ofertę 14 brutto młody pracownik odrzuca?! Swoją drogą, podwyżki w tym roku dostali tylko wybrańcy, cała reszta notabene zarabia mniej jak rok temu - inflacja 2%, podwyżki brak. W moim przypadku dwa lata, dwie podwyżki, w tym jedna przez brak chęci na nadgodziny i fakt, że chciałem się zwolnić. Dali bo musieli, a już mieli braki na tym stanowisku. Przeszkolenie na maszynę to kwestia kilku godzin,starszy stażem tłumaczy nowemu podstawy i takie szkolenie. Bo BHP w bozamecie to rzecz drugo a może i trzeciorzędna. Zresztą tak jak sam piszesz, stan maszyn to kpina, nikt się tym nie interesuje, można sobie zgłaszać usterki, ale to tak jakby mówić do ściany, po jakimś czasie człowiek przestaje zwracać już na to uwagę. Pytanie dlaczego pracuję? Bo mam totalnie wykichane już. Rok się starałem i nic z tego nie miałem. Dopiero jak ja im byłem potrzebny to sobie o mnie przypomnieli, cóż. Teraz mam wykichane, nie obchodzi mnie nic a mimo wszystko zwolnić mnie nie zwolnią, więc... Ahh, a mają duże braki w kadrach, bo po prostu ludzie się pozwalniali, nie dali zabić swoich ambicji i poszli dalej.

Husarz
@sadfsd

I dołączę do tej pięknej wypowiedzi Gdzie wcześniej główny autor "podobno setki za sobotę" Ujmę to tak Podobno w bozamenciee jest dobrze... W firmie gdzie nie ma szanowania do pracownikow, pracownik nie da z siebie wszystkiego bo nie jest doceniony, proste? Proste Tak jak Ty 99% ma wszystko w (usunięte przez administratora) 8h i do domu bo i tak UJ z tego.... Każdy po pewnym czasie przestaje zwracać uwagę na większośc rzeczy machając ręką i tyle.. więc nikt z kompetentnych ludzi tu pracował nie będzie raz że marne pieniądze a dwa że nie ma sensu się starać ...

Husarz

(usunięte przez administratora) I tak dalej Mniej więcej nawiązując do wypowiedzi bo widze, że sporo osób ma podobny pogląd i wizję tej firmy a raczej "firmy" Ktoś wspomniał o zachowaniu czystości samemu? Oczywiście nie każdy ma sobie coś do zarzucenia ale tam gdzie jest 50 ludzi znajdziesz kilku takich którzy niestety w tym nie pomagają. Ale to chyba w inicjatywie firmy należy Utrzymać kible w czystości A NIE BRAK DESEK NA SEDESIE, TO KOMPLETNE PONIŻENIE PRACOWNIKA!!!!! Mydło i 2 pasty?? Przypomninam, że to chyba byl przydział NA 2 MIESIĄCE!!!!!!!!! Podwyżki ? Gdzie na rękę wychodzi +/- 50zl na miesiąc???? Tu chyba nie muszę komentować tej kpiny ... Stan maszyn.? Utrzymanie BHP ???? Stawiam litra i miesiąc pobytu w 5* hotelu dla ludzi którzy chodzą tam w kaskach :D Pozdrawiam suwnicowych upoważnionych z uprawnieniami którzy robią załadunki będąc do tego specjalnie zatrudnieni, chwała im za to, tym też stawiam rok tankowania za darmo, a cooo stać mnie..... A tak poważnie to tak jak porządek i sens jest w tej firmie tak samo i tacy ludzie. Robota wygląda hmm "aby do fajrantu" i nie interesuje nikogo jak i co jest zrobione. Ktoś mówił tu o dowartościowaniu siebie po odejściu z pracy???? A tu akurat odejście jest największym dowartościowaniem siebie ;))) Każdy kto pracował i już nie pracuje na pewno przyzna mi rację. Nikt kogo znam kto odszedł nie myśli, że żałuje bo było świetnie. Na standardy tych czasów jest na prawdę słabizna Płaca 2/10 Warunki pracy raczej 5/10 kwestia stanowiska wiadomo Atmosfera pracy? Jest coś tam takiego? Wszystko zmienia się w ciągu kilku minut;) co nie daje raczej dobrych wrażeń z pracy No i wiele by wymieniać Na prawdę firma przytłacza i cofa w Tobie ambicje NA PEWNO NIE POLECAM MLODYM PRACOWNIKOM !!!!!!!!!

Obecny pracownik

Może wszystkich zdziwię ale napiszę to co myślę. Firma jak każda inna. Pracowników dużo więc sa fajni i mniej fajni. Ale to jak wszędzie. Ogólnie atmosfera jest ok. Duzo jest tu opini na temat brudu itp. W jednym zdaniu można powiedziec: "żądasz czystosci-zachowaj ją sam". To nie przedszkole zeby chodzic za kazda osobą i po niej sprzatac. A sa tacy co niestety wyrzucaja pety gdzie popadnie aby z reki, smiecie wszelkiego rodzaju byle gdzie. Sa smietniczki mozna wyrzucic. Sprzataczki oprozniaja. A nie wrzucac na szafki, pod szafki, do sedesu itp. itd. Wystarczy troche szacunku dla pracy swojej i innych i dobrego wychowania. Lubię atmosferę w Bozamet za: Fajni ludzie

Panie "Były Pracownik" twój nick wszystko mowi o Tobie. Jest naukowo stwierdzone że 80% odchodzących z firmy w niekoniecznie dobrych stosunkach zawsze będzie próbowało zdyskredytowac byłego pracodawcę i dowartościować siebie . A z racji że nie mają odwagi tego powiedzieć pracodawcy prosto w oczy to korzystają z anonimowości jaką daje internet. Syndrom byłego pracownika. Życzę powodzenia w nowej fantastycznej pracy.

były2

Ja odszedłem w dobrych stosunkach, nawet miałem propozycję na " lepsze" stanowisko. Powiem szczerze, dobrze, że nie zostałem. Za godzinę mam obecnie 2/3 więcej niż miałem propozycję w Bozamecie...Nie wiem jak jest teraz, ale za moich czasów ze sprzętem i maszynami było średnio. O szatni nie wspominam bo to była ruina. Nie mówiąc już o tych słynnych " małyszach" w toalecie :)

były2
@były2

I zapomniałem dodać, nadgodziny w sobotę były kompletnie nie opłacalne. Albo wychodziło tyle samo albo 50 zł więcej. Tak 50 zł za 8h pracy w sobotę.

Ciekawa
@były2

A co to są te "malysze" w toaletach???

@Ciekawa

Brak desek :)

sadfsd
@Ciekawa

Połamane deski lub ich całkowity brak. Wymiana nie wchodzi w grę, za duże koszta dla firmy, nie stać na taki wydatek. Tak samo nie stać firmy na mydło w toaletach oraz ręczników papierowych czy suszarek do osuszania rąk. Zresztą, jedna mała pasta i jedno mydło miesięcznie dla pracownika produkcji? Kpina, ojciec który pracuje u konkurencji, gdzie się praktycznie nie brudzi bo jeździ autem dostaje co pół roku 10 past i 10 mydeł.

AntonjuP

To jest po prostu taki duży JANUSZMET, dlatego oczekiwanie jakichkolwiek standardów jest z waszej strony nietaktowne. Pozdrowienia dla trzeźwo myślacych byłych pracowników :)

Ciekawa

Wszyscy (większość) narzeka tu na Bozamet. A są tez jacyś zadowoleni z pracy w tym zakladzie? Który zaklad lepszy-Sucharskiego czy Ujrzanow i dlaczego?

Byly

Nie będę się z Taba szarpal. Powiem Ci tyle zgnijesz w tej firmie.

Weź się nie osmieszaj. Podwyżki?! 50 gr do godziny brutto? Jeśli to jest podwyżka dla Ciebie to ta firma jest idealna dla Ciebie. Stan maszyn masz rację masakra te wasze wózki nadają się na szrot. A i park maszynowy nie odbiega od standardów Bozametu. A w soboty setki?? Chyba ty wypłaty nie umiesz liczyć. Pracowałem dość długo A nawet za długo i wiem co mówię. Okradanie wypłaty to norma. Na szczęście mam inna pracę nie muszę tam nikomu lizać (usunięte przez administratora) A i wynagrodzenie jest bardzo na plus. Aż chcę się przychodzić. Krótko powiem Bozamet (usunięte przez administratora)

Paulina

@dżentelmen proszę Cię, abyś w wypowiedziach na forum nie używał wulgaryzmów. Każdą opinię można sformułować w sposób kulturalny i zgodny z zasadami, które nas obowiązują. Pozostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @Były pracownik Taka wypowiedź może zostać uznana za pomówienie. Jeżeli wysuwa się wobec kogokolwiek zarzuty, należy mieć dowody popierające przedstawianą tezę.

gdzie_ten_komentarz
@Paulina

Szanowna Pani. Gdzie jest opinia do której się Pani odnosi bo szukam szukam i znaleźć nie mogę.

Z daleka

Nie polecam, pracownik traktowany gorzej niż pies, 10zl/h i ciągle mało i mało więcej kierowników niż pracowników.

Ex

Ja tez pracowałem jakiś czas temu. Ci co nie szukają innej pracy to albo się boją albo nie mają wykształcenia/ doświadczenia i po prostu cieszą się z takich warunków. Może nie cieszą ale pracują, bo co maja robić. Nie wieżę, że ktoś kto ma trochę więcej ambicji tam zostaje. A pracę można znaleźć bez problemu. I uwierzcie mi, jak wam się trafi to będziecie pluć sobie w brodę dlaczego tyle czasu tam spędziliście i zmarnowaliście ten okres.

Ludzie dziadostwo. Jak macie niz na szyi to mozna po pracowac, ale oby nie za długo nedzne wynagrodzenie, kipscy kierownicy. BANDA ZŁODZIEI

Adam Małysz

Bozamet to .. Opisz miejsce i prace jednym slowem

HOP DO DZIURY
@Adam Małysz

Jedynym? (usunięte przez administratora)... Chyba kojarzę z konstrukcji... :d (usunięte przez administratora)? Zmieniło się coś? Macie na czym klapnąć przy robieniu dwójki?! Praca, gdzie nie jesteś doceniony i wynagrodzony po czasie przestaje być opłacalna..,.. tyle w temacie

fghjggf
@HOP DO DZIURY

Zrobili, zrobili! A jak! I to w bozametowskim stylu! Na pierwszy rzut oka, ładnie. Na drugi rzut oka, to od latryny różni się to tylko tym, że jest bieżąca woda . Niby na łeb nie pada, ale podczas deszczów woda po ścianach leci. Niby wszystko ładnie, ale śmierdzi jak w latrynie bo coś spartolili z kanalizacją pewnie. Niby są 4 kabiny, ale 2 są zamknięte bo po co takiemu plebsowi 4? Jak przyjedzie prezes to się otworzy wszystkie a tak to po co? Niby jest elektryczny podgrzewacz wody, ale o mydle czy suszarce do rąk? Zapomnij robole mają robić a nie się myć. Nawet lustra nie ma, robole mają robić a nie w lustrach się przeglądać. Czyli siennica w skrócie :)

Paulina

@HOP DO DZIURY nie używaj proszę w przyszłych wypowiedziach słów powszechnie uważanych za nieeleganckie. Jeżeli natomiast masz doświadczenie w pracy w Bozamet to zachęcam Cię, byś napisał konkretniej o warunkach zatrudnienia i atmosferze panującej w tym miejscu. Takie informacje będą przydatne dla osób zastanawiających się czy warto podjąć tam pracę. @potencjalny pracownik czy podjąłeś już decyzję odnośnie rozpoczęcia pracy w Bozamet? Jeżeli zdecydujesz się tam zatrudnić, to zachęcam Cię do napisania na forum, jakie odniosłeś wrażenia. Kolejne zainteresowane osoby z pewnością będą wdzięczne. @Nowy czy Stary proszę, abyś w swoich kolejnych wpisach unikał wulgaryzmów.

umowa

Teraz pewnie to nie ma kompletnie pracowników. Do stadlera ogłaszaja się gdzie się da i ostatnio nawet BUS kursował z pod PKP aby tylko sciagnąć ludzi do pracy. Już jak tam brakuje to w Bozamecie już całkiem bieda z kadrą.

potencjalny pracownik

Mam propozycję z Urzędu Pracy podjęcia pracy na produkcji w Bozamet. Jak wygląda praca, warunki i atmosfera na WYDZIALE MOTORYZACJI NA SUCHARSKIEGO? Pasuje mi lokalizacja i myślę o podjęciu pracy na produkcji w tej lokalizacji. dziękuję za wszelkie informację

K.T
@potencjalny pracownik

Jeżeli chcą Cie wysłać na staż, odmów. Nie ma ludzi do pracy, nawet już stawki dla nowych podnieśli (szkoda tylko, że dla starych nic takiego nie przewidzieli...), więc nie ma sensu iść na staż za kilka groszy. Jeżeli odpowiada Ci lokalizacja to zaleta, właściwie jedyna, ale zawsze coś...

Zostaw merytoryczną opinię o Bozamet - Ujrzanów

• Jak się pracuje w Bozamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bozamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bozamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bozamet?

Kandydaci do pracy w Bozamet napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bozamet
1.6/5 Na podstawie 358 ocen.
  • 282a
    08-110 Ujrzanów