Opinie o KOM-EKO Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KOM-EKO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KOM-EKO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOM-EKO Sp. z o.o. w Lublin

Vcx Nowy wpis

Czy są karty Multisport ?

Kkk Nowy wpis
@Vcx

Kierownictwo może i ma.my i tak mamy bogaty pakiet socjalny czajnik i mikrofale to chyba nie jest tak zle

Bbbbb Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy ktoś z ładowaczy odszedł teraz ? Bo szukają ale to na stałe czy sezon

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KOM-EKO Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Były pracownik Nowy wpis

Nadgodziny masz jak wyrobisz średnią w miesiącu . Czyli 8 godzin każdego dnia i nie zależne czy miesiąc ma 20 dni roboczy czy 23 dni masz mieć 8 godzin i od średnie miesięcznej masz nadgodziny płatne . Ale i tak się nigdy nie doliczysz .

Kalina

Hej, czy jest możliwość dostania się do firmy jako wsparcie IT ? Widzę ze tutaj raczej opinie o produkcji a mnie ciekawi właśnie trochę inny dział. Wiem ze kiedyś szukali z dwa lata temu a teraz cisza. Mam opanowany Linux, MySQL i SQL wiec powinienem być dobrym kandydatem ale nie wiem czy można wysłać cv jak ofert narazie brak? Wiecie może w ogóle gdzie się z tym kierować ? Jeszcze zdziwiło mnie ze oczekują możliwości pracy w terenie, o co może z tym chodzić ?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
snklm

Jestem po studiach mam powyżej 35lat nie mogłem przez to długo znaleźć pracy , a tu jako ładowacz mi się bardzo podoba bo praca wbrew pozorom nie jest jakaś brudna, w ciągu dnia więcej się jeździ na pace samochodu niż robi. Jest to wbrew pozorom lepsza opcja niż (usunięte przez administratora) na kasie, magazynie itp. Ludzie może z tego śmieją ale nie obchodzi mnie to, liczy się to że wreszcie się nie mecze fizycznie zbytnio i psychicznie tym bardziej. Mimo wszystkich uprzedzeń polecam wszystkim po 30tce którzy długotrwale szukają pracy!

Stanisław

Od siebie nie polecam pracy w tej firmie ze względu na marne zarobki, a tym bardziej na zachowanie jednego z kierowników placu (Mariusza Ch.). Wieczne czepialstwo w stosunku do pracowników, oczernianie i wyśmiewanie. Najlepiej w firmie wychodzą ludzie, którzy tylko chodzą i sprzedają innych (tzw 150 zł do premii za podpie*****nie).

Mariusz
@Stanisław

Kierownik też ma przełożonego, no i zdaje się, że obowiązują go przepisy Kodeksu Pracy. Napisz mi proszę, ile, jako ładowacz mogę zarobić? Na ich stronie jest info, że ludzie potrzebni, ale nie napisali za ile.

Trik
@Mariusz

Dostajesz minimalną i patrza aby uciąć

Trik
@Trik

Brutto 3100 to tak zostaję 2200 plus premia 600 żadnego karnetu na nic nie masz, żadnych imprez też nie ma a godz pracy są takie że zjeżdżasz nie wcześniej niż 11 albo do tad aż skończysz czasem nawet 15 albo 16

Łucja
@Trik

To czekaj, ta premia jest cięta według Ciebie? no i po jakim argumentem niby i jakich zasadach? ona uznaniowa jest?

Wędkarz
@Trik

Muszą komuś uciąć, by w czasach inflacji raczyć się podwyżkami.

Dawid
@Wędkarz

A kto według ciebie dostaje tam podwyżki? Bo chyba nie zwykli pracownicy jak im ucinają. Kierownictwo sobie coś podwyższyło?

Alicja

W otwartym obecnie ogłoszeniu na pozycje Referent ds. kadrowych proponują zaplecze socjalne. Wiecie co to oznacza? To chodzi o salkę na przerwę z mikrofalą, kawa i stołami do jedzenia czy coś innego? Znacie konkrety?

Czy pracownicy KOM-EKO Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Stary pracownik

Administrator usuwa nieprzychylne komemtarze ????????

Pan Patelnia

Andrzej Kozak - (usunięte przez administratora), gna ludzi jak nikt inny a sam był zwykłym (usunięte przez administratora) . Awansował na plecach ludzi , jazda z nim ! Nie pozdrawiam ????

Czy firma KOM-EKO Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

prawda

Nie. Mężczyźni zarabiają więcej.

Jolanta
@prawda

Robiąc to samo co kobiety to mężczyźni zarabiają więcej? :O na jakich stanowiskach tak jest? Przecież to niesprawiedliwe...

Niko

Tam nie ma równości w płacach pomiędzy pracownikami

Łucja
@Niko

A skonkretyzujesz? Niby mężczyźni więcej ale jak to wygląda?

Bvbvv

Czy firma ma Karty Multisport dla pracowników ???

Aktywny

Wasilij dalej na punkty biega i pod biurko w biurze wchodzi?

jaja
@Aktywny

nie ma co się dziwić te brudasy są tak wychowane matki ich tego nauczyły

Rozrzutnik
@Aktywny

A filmik na YouTubie widzieliście koledzy o Koledze Myśliwym z Kawęczyna

Stefan
@Rozrzutnik

Rozrzutnik Ty siebie pilnuj bo Ci wujo garaż zabierze i pół podwórka

Lolek
@Rozrzutnik

A gdzie ten filmik i jak zatytułowany

Rozrzutnik
@Stefan

Akurat garażu nie posiadam więc mi niema kto co zabierać, a napewno widzę pomyliłeś mnie z kimś innym ???????????? Panie Wasi.... A tak po zatym jak tam ojciec po bijatyce na Marysinie ????????

Obecny pracownik

Koluniu wstawać o godz 5.24 żeby napisać post to trochę zabawne. Rozumiem że Internet zapewnia anonimowość i można pisać różne (usunięte przez administratora) ale bez przesady . Do wszystkich kozaków internetowych miejcie się na baczności

Hudy
@Obecny pracownik

W końcu mogło by kierownictwo zwolnić tego Wasyylka, bo już naprawdę soduwa mu do głowy uderzyła, a przez niego już 4 dobrych ludzi nie pracuje.

Pinokio
@Hudy

Popieram Hudy dawno już powinien zostać zwolniony z naszej Pięknej Firmy, (usunięte przez administratora) za 5gr , na wieś do siebie niech spada krowy paść, dziwię się że jeszcze za %%%% go nie trafili, pozdrawiam kolegów z pracy i kierownictwo ????

Hudy

Mnie tylko dziwi że tak to stanie z tobą i gada na innych kolegów a puzniej za plecami na Ciebie... Tak samo gada na szefostwo że to tamto a oni dalej go trzymają, coś jest tu nie tak, u niego na wiosce też ich nie lubią bo z każdym zadzierają, tu 4 ludzi przez niego wyleciało zresztą sami wiecie, trzeba uważać bo to nie kompan fałszywy jest bardzo

Kopciuszek
@Pinokio

Witam szanowne grono .Dziwi mnie ta zaistniała sytuacja ze tak wszyscy jadą po Michale .Mialem okazje pracować z Michałem kiedys na smieciarkach jak również w Zakładzie Oczyszczania .Mozna było z nim konie kraść. Swój chłop !!!!!Nie sądzę aby tak sie zmienił ze w dodatku piszecie ze 4 osoby przez niego nie pracują.Pozdrawiam

Andrej
@Hudy

Dobrze napisane

Andrej
@Kopciuszek

Ja i jeszcze jeden Ziomeczek przez niego właśnie wylecieliśmy z pracy, nie wiem co nagadał ale odrazu nas zwolnili a pracowaliśmy normalnie jak każdy nie marudziliśmy nawet jak wypowiedzenie umowy o pracę dostałem to jest jeden kordynator co mi powiedział że właśnie przez Wasillka, przez myśliwego z jakieś pipiduwy wsi wypowiedzenie umowy mi dali....,firma oszusta powinna już dawno wyzucic, bo nas wyzucili bez powodu i nie piszcie bzdur a szczególnie ty Michał bo znasz prawdę

Tomasz
@Andrej

Jak t o tak??/od razu??? Bez podania przyczyn???/

Patrikss
@Tomasz

Ta jego wywalili na polecenie jakieś odgórne, wiem o kogo chodzi dokładnie się domyślam bo z nim akurat pracowałem, przez tego cwaniaczka wyleciał bo (usunięte przez administratora) ma jakieś układy...........

Na jakie benefity można liczyć w KOM-EKO Sp. z o.o.?

Lbn

Co wypyrasz to twoje

Dawid

Czy firma negatywnie patrzy na l4?

Lukasz

Czepcie się brodacza zamota od bdo

Smerf

Witam szanowne grono. Chciałbym zaczerpnąć informacji odnośnie pracy jeżeli chodzi o Zakład Robót Drogowych i Zakład Oczyszczania bo z tego co mi wiadomo jest to też Komeko. Jak z wynagorodzeniem czasem pracy i najważniejsze atmosfera????...?Czy ktoś sie wypowie?

Kopciuszek

EsmEraldo czy chodzi o tego kolegę który pisał o myśliwym Don Vasilu ...

Esmeralda
@Kopciuszek

Tak o tego bajdziarzyne...trzeb na niego uwazac w suezie plota z niego byla...w ekolandzid tez plota ...i w kom eko podobno tez drze morde na prawo i lewo

Kali
@Smerf

Jestem pracownikiem jednego z zakładu o którym mowa....Jeżeli chodzi o wynagrodzenie mogę powiedzieć że jest dobre.Czas pracy wynosi tyle ile w umowie.Zdarza sie że czasem trzeba zostać dłużej ale za wszystko jest płacone.Pracy jest pod dostatkiem czasem lżej czasem ciężej ale z wszystkim idzie się uporać.A najważniejsze że cała kadra kierownicza począwszy od Kierownika i Majstra są w porządku wobec pracowników .

Koleszka
@Esmeralda

A o kogo chodzi mam nadzieję że o DON PEDRA, myślicie ze Marcinek coś gada to się mylicie, bo ostatnio zauważcie jak don Pedro coś chce to wejdzie bez wazeliny każdemu miłego weekendu

Tomi
@Kali

Ale którego kierownika pana Lewego??? A majstra pana Rybę??? No chyba żartujesz sobie???

Czy można liczyć w KOM-EKO Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pan

Oczywiście i to rodzinnie -większość u weterynarzy

Lukas

Niema takiej możliwości. Chyba ze pracujesz w biurze to i owszem...

Lucky

Tak premia 20% talony świąteczne i Wczasy pod grusza na urlop...

Kierowca

Rejony lepsze, praca też spoko, jak i w każdej raz lepiej raz gorzej, ale są też (usunięte przez administratora) tacy co wspomniał kolega Hudy, oczywiście mowa o Vassy... Typek stoi z tobą gada na innych za plecami tak jak i na szefostwo co go karmi, uważajcie na niego,może już nie długo tam wyżej go w końcu zwolnią, i ja osobiście słyszałem że 3 ludzi przez niego nie pracuje już pozdrawiam do zobaczenia w pracy koledzy

Zostaw merytoryczną opinię o KOM-EKO Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w KOM-EKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOM-EKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOM-EKO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOM-EKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOM-EKO Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOM-EKO Sp. z o.o.