Opinie o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ElektriMont Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ElektriMont Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Roman

Pracuje w Elektrimoncie ponad rok w Niemczech i z mojej perspektywy nie ma tu najgorzej : - kasa zawsze na czas -zjazdy przewżnie 6 na 1, ale jak trzeba wcześniej to nie robią większego problemu -ubrania nowe nie po kimś -narzędzia też nowe dają, może nie są to najwyższej klasy ale da się robić -samochody firmowe na dojazdy do pracy -mieszkania zazwyczaj z internetem, teraz mam pokój dwuosobowy, blisko budowy i jest ok

Czy ElektriMont Sp. z o. o. organizuje staże dla studentów?

Elektromonter

Nie spotkałem się w ElektriMont ze stażami dla studentów

super wspolpraca. konkretne osoby. duza wiedza. mam same mile wspomnienia. oczywiscie czasami bywalo roznie lecz ogolnie firma na duzy plus. pozdrawiam

Juz na kilku budowach byłem z Elektrimmont zawsze bylwem zadowolony. Dobra wypłata na czas i można sie ze wszystkimi dogadać a kierownikow tez mialem super !

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektromonter Niemcy w firmie ElektriMont Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Piotrek

dobra organizacja, firma pomaga przy meldunkach i zgłoszeniach przejazdowych

leszek

Firma na plus, ZUS odprowadza w terminie, pensje zawsze na czas. Umowa o pracę, a nie jakieś śmieciówki. Godzinami można wypracować sobie fajne pieniądze. Zakwaterowanie oferują bez kosztów, warunki mieszkaniowe w porządku,zazwyczaj jest internet. Dojazdy na budowę zapewniają. Dobry kontakt.

Pan Elektryk

Elektrimont to sytuacja uciekające z daleka musiał (usunięte przez administratora) i wykolejeniec matek pyc alkoholik (usunięte przez administratora) kret i nierob reszta jeszcze gorsza.

Stefan
@Pan Elektryk

Możesz jeszcze raz opisać sytuację w ElektriMont, tym razem jednak bez naruszania regulaminu forum? Jestem ciekaw jak się tam pracuje i czy to dobre miejsce do rozwoju, powiedz coś na ten temat.

Jaka jest kultura pracy w ElektriMont Sp. z o. o.? Obowiązuje typowy dress code?

na budowach strój roboczy zgodny ze standardami BHP i zdrowym rozsądkiem

tester

bardzo porzadna firma, organizuja pracownikom testy na covid przed wyjaxdem na projekt

Tomasz

Przyjalem sie niedawno do Elektrimontu, po nowym roku wyjezdzam na kontrakt, na razie wszystko OK, nie mam zastrzeżeń.

Przemek

Zastanawialem sie kiedys czy nie zacząć pracowac na wlasna reke, ale teraz się ciesze ze tego nie zrobiłem bo bym byl w czarnej(usunięte przez administratora) A w Elektrimoncie mam stabilna prace , zwłaszcza teraz w czasie pandemi to doceniam

Wiecie czy w ElektriMont Sp. z o. o. szukają chętnych na staż?

Jan

mój syn dostał staż w ElektriMontcie, najlepiej wysłać dokumenty do kadr z oficjalnym zapytaniem, pozdrawiam

marek

ztego co wjem tp szukajom elektrykow na wyjazd do Niemiec

Molu

Robota jak robota, ale praca stabilna.

Paulina

@dark, @elektriker, widzę, że macie pewne wątpliwości dotyczące nagłego znikania opinii, muszę Was jednak uspokoić- portal gowork.pl nie ma żadnego interesu w tym, aby opinie były usuwane. Czy opinia jest pozytywna, czy też negatywna- zawsze pozostanie na portalu potraktowana tak samo, w końcu po to zostało stworzone to miejsce. Usuwane są tylko wpisy łamiące regulamin forum, oczerniające i atakujące bezpośrednio inne osoby lub takie, w których słownictwo jest wulgarne i niegodne zamieszczania w Internecie. Może po zapoznaniu się z regulaminem Wasze nastawienie się nieco zmieni i nie będziecie już uważali, że portal gowork działa na szkodę użytkowników, regulamin znajdziecie pod tym linkiem jeśli macie ochotę się z z nim zapoznać https://www.gowork.pl/regulamin

Mek
@Paulina

Pani mija się z prawda a mówiąc wprost kłamie pani, jestem właścicielem firmy, dostałem od was propozycje zakupu pakietu czy jak to się zwie, może pani wyjaśni wszystkim na czym to polega, czekamy

Kris
@Paulina

Pracowałem tam 10 lat . Nie polecam.

Mek
@Paulina

pani paulino, zadalem dawno temu pani pytanie, ofrujecie pracodawca zakup tzw zlotego pakietu, prosze wszystkim powiedzic na czym to polega, jesli pani nie umie odpowiedziec to ja odpowiem, firma w ktorej pani pracuje zajmuje sie hejtem i zarabianiu na nim, jak pani nie wstyd w czyms takim pracowac, za kase wprowadzacie ludzi w blad co niekiedy ma tragiczne skutki, za to powinno byc wiezienie

Szczery
@Kris

To po co tam tyle lat robiłeś. Szybko się obudziłes...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ElektriMont Sp. z o. o.?

R

Pozytywne ;)

Darek

Generalnie jest OK

Elektron

Jak wygląda praca w Warszawie na budowach ( ElektriMont) ? Mam na myśli godziny , zakwaterowanie i czy praca jest w soboty .

Elektryk

Ja w elektrimoncie pracuje już 5 lat. Powiem tak to nie prawda jak piszecie ze wszyscy pracownicy to żule, są tu naprawdę dobrzy fachowcy, którzy w razie potrzeby tobie pomogą. Ogólnie to co było przed pięcioma laty a teraz to jest nie do porównania. Ale Panie prezesie jeszcze dużo można zmienić a mianowicie: przede wszystkim częstsze zjazdy do domu za które płaci firma, większą różnice w wypłacie dla osób które znają się na pracy i którym chce się pracować. Bo na chwilę obecną nieroby bez pojęcia zarabiają tyle samo co fachowcy z chęciami do roboty. No i oczywiście duża prośbą do Pana z magazynu aby lepiej troszczył się o wyposażenie pracowników, a nie tylko słowa,, Nie należy się". Panie Prezesie proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy. Mam nadzieję że i tym razem Pan Prezes nas nie zawiedzie Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Tez Pracownik
@Elektryk

Popieram w 100%

Benek

nie wiecie jak przebiega rekrutacja w firmie? podpowiecie jakieś wskazówki?

Krzysiek
@Benek

Ja zostałem przyjęty przez CV przesłanego na ich adres e-mail, ale widziałem tez ogłoszenia w internecie. Wysłałem CV i SEP i niedługo potem dostałem telefon i mialem rozmowe w sprawie pracy

Fragless

Dobra firma - tyle ode mnie. Jeśli narzekacie na robotę tutaj to musielibyście sprawdzić moje byłe zakłady jak tam to wygląda :P

Dominik

Bardzo dobra firma, praca w spoko atmosferze więc nie przesadzajcie z narzekaniem

Zostaw merytoryczną opinię o ElektriMont Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w ElektriMont Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ElektriMont Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ElektriMont Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 25 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ElektriMont Sp. z o. o.
3.6/5 Na podstawie 200 ocen.

ElektriMont Sp. z o. o.