Art-Pol Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Art-Pol Sp. z o.o.

Alex

Chłopie a co ma choroba do wojska ?? jak ktoś jest chory to idzie na zwolnienie lekarskie i tyle . A nie jakaś bezsensowna gadka ze ktos nie byl w woju czy nie ma dyscypliny /.. bezsens

80Ronin80

Oczywiście ,że praca ciężka jak na każdym magazynie. Wśród magazynierów pełno symulantów chorują jak "panienki" ale to chyba takie roczniki. W wojsku nie byli więc nie wiedzą co to dyscyplina. Jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował, a kierownik jak każdy inny. Od niego wymagają to i on wymaga.

Alex

No cóż, firma jak najbardziej wypłacalna. To tyle plusów... Wśród magazynierów raczej panuje ok atmosferka Reszta na minus Kierownik strasznie nerwowy, wprowadza bardzo nie przyjemną atmosferę w pracy. Robota ciężka, dużo dźwigania ale da się wytrzymać.

Jarek

Nie polecam tej firmy. Wysyłając rzeczy dekoracyjne praktycznie w ogóle ich nie zabezpieczają - nie licząc włożenia do kartonu. Zamówienie, które otrzymałem nie miało ani naklejki "ostrożnie szkło" "uwaga" cokolwiek.... w środku dla picu włożony z dwóch stron styropian grubości kartki papieru. Rzecz przyszłam do mnie uszkodzona, ale (moja głupota nie sprawdziłem jej przy kurierze) Rada: nie zamawiajcie tam jeżeli nie musicie, albo sprawdzajcie każdą przesyłkę.

jaro

Firma ok wypłacalna tylko szef trochę nerwowy ale da się wytrzymać

Zostaw opinię o Art-Pol Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Pol Sp. z o.o.