Opinie o Artur Korzeniewski Art-Pol w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Artur Korzeniewski Art-Pol, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artur Korzeniewski Art-Pol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Korzeniewski Art-Pol w Wrocław

klient Art-Pol Nowy wpis
Klient

pracuje z nimi jako ich klient od kilku lat - tak chamskich bezczelnych i aroganckich ludzi jak zyję nie spotkalem - zero szacunku dla klienta mimo ze zarabiają kase bo my handlujemy ich towarem prym w tym chamstwie wiedzie pan z Bydgoszczy drze more rzuca słuchawką na realizacje czeka sie po kilka dni no buc zakompleksiony jakis totalnie oraz Pani Monika z Jeleniej Góry tak niemiła i ograniczona że aż mi jej żal do tego dynamit z krótkim lontem by sie pprzydało im do nogi przytwierdzic to moze by sie zabrali za wykonywanie solidne swoich obowiązków wrzucenie 5 produktów do paczki graniczy z cudem czasami - widac ze w tej firmie nie istnieje nowoczesny system motywacyjny w postaci prowizji od sprzedaży produktów bo inaczej szanowaliby klientów a nie traktowali jako zło konieczne - dla mnie Art-Pol to jakis stary komuunistyczny przeżytek no rodem z Misia sytuacje poprostu. Na szczęscie są też fajne oddziały i przesympatyczni dobrze zorganizowani otwarci i mili ludzie tylko nie zawsze mają akurat na stanie co jest potrzebne Zazwyczaj jest tak że ryba psuje sie od głowy - prezesa nie miałem okolicznosci jeszcze poznać ale zamierzam. Produkty mają sliczne wiec nie zrezygnuje ze wspolpracy ale standard obsługi masakra jak na XXI wiek

Jarek

Nie polecam tej firmy. Wysyłając rzeczy dekoracyjne praktycznie w ogóle ich nie zabezpieczają - nie licząc włożenia do kartonu. Zamówienie, które otrzymałem nie miało ani naklejki "ostrożnie szkło" "uwaga" cokolwiek.... w środku dla picu włożony z dwóch stron styropian grubości kartki papieru. Rzecz przyszłam do mnie uszkodzona, ale (moja głupota nie sprawdziłem jej przy kurierze) Rada: nie zamawiajcie tam jeżeli nie musicie, albo sprawdzajcie każdą przesyłkę.

klient Art-Pol Nowy wpis
Klient
@Jarek

zdecydowanie sie zgadzam mam bardzo podobne doswiadczenia ale tez zalezy to od oddziału natomiar tak wielka firmma powinna zainwestowac w follie bombelkową ... dla mnie żenada

Przemek Nowy wpis

Mam zupełnie inne zdanie o firmie . Jeśli ktoś jest niezadowolony to zawsze może zmienić pracę

krystian Nowy wpis

Beznadziejna firma nie polecam nikomu zdecydowanie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Norbert

Ale przecież to forum dla pracowników. Zastanawiam się dlaczego akurat tu trafiają takie wpisy, może to konkurencja?

Jadzia

Jak najbardziej jestem zadowolona z produktu czystego szkła, a reszta jak się uda część ok a część do kosza. Jak dobrze poszukasz możesz kupić duzo taniej. Ja obecnie jestem zachwycona asortymentem firmy ewax. Wchodzisz wszystko przejrzyście ułożone towar piękny i panie miłe. Polecam

Jadzia

Żenada, pani która podaje się za kierowniczkę punktów na giełdzie nie miła,, cwaniara ",, jak co się nie podoba to pretensje o prezesa". Na boksach Panie rozłożone na krzesłach i nie zainteresowane klientem. Czy Pan Prezezes nie przegląda kamer co się dzieje na jego punktach sprzedaży? Polecam zerknąć bo szkoda stracić klientów, przy tak dużej konkurencji i rynku. Ja tam zakupów już nie zrobię. Jestem zniesmaczona obsługą. Polecam kontrolę nad pracownikami.

Lidia
@Jadzia

Dzięki za opinię o Art-Pol. Widzę, że nie jesteś zadowolona z jakości obsługi klienta. A co myślisz o ich produktach? Które mogłabyś polecić?

Alex

Chłopie a co ma choroba do wojska ?? jak ktoś jest chory to idzie na zwolnienie lekarskie i tyle . A nie jakaś bezsensowna gadka ze ktos nie byl w woju czy nie ma dyscypliny /.. bezsens

80Ronin80

Oczywiście ,że praca ciężka jak na każdym magazynie. Wśród magazynierów pełno symulantów chorują jak "panienki" ale to chyba takie roczniki. W wojsku nie byli więc nie wiedzą co to dyscyplina. Jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował, a kierownik jak każdy inny. Od niego wymagają to i on wymaga.

Alex

No cóż, firma jak najbardziej wypłacalna. To tyle plusów... Wśród magazynierów raczej panuje ok atmosferka Reszta na minus Kierownik strasznie nerwowy, wprowadza bardzo nie przyjemną atmosferę w pracy. Robota ciężka, dużo dźwigania ale da się wytrzymać.

jaro

Firma ok wypłacalna tylko szef trochę nerwowy ale da się wytrzymać

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Korzeniewski Art-Pol - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Artur Korzeniewski Art-Pol
1.6/5 Na podstawie 18 ocen.
Artur Korzeniewski Art-Pol