Opinie o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ElektriMont Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ElektriMont Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Elektryk

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w niemczech na budowach firma codziennie kradnie po 1 lub 1,5h w zależności od budowy. Czemu żaden organ się tym nie zajmie???

Ayo
@InGO

jeśli chodzi o te nadgodziny, to trzeba na nie zostawać? czy jak się tego nie zrobi, to nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji? nieraz się słyszy o jakichś obcięciach, zwolnieniach...

Malwa Nowy wpis

Da radę jeszcze do Niemiec wyjechać? Mąż szuka i mu pomagam, tu coś znalazł z października 2023, a bardziej aktualne ciekawe czy są wyjazdy? I proszę o informację,na jaki to okres.

Patrzę na takie różne oferty na elektromontera,bo znajomy mi powiedział, że była praca w Niemczech kiedyś, tylko nie wie czy nadal jest opcja żeby z nimi wyjechać. No i faktycznie jest ogłoszenie, ale sprzed czterech lat. Nawet stawki wtedy nie podali, a jak to teraz wygląda?

Widziałem, że obiecują elektromonterowi zakwaterowanie w ofercie, powiem wam że spoko opcja dla mnie, bo by mi się nie opłacało wynajmować. Pytanie czy warunki w porządku? Dajcie znac w ilu sie mieszka w pokojach i jak one wyglądają, będę wdzięczny mega.

@Elektryk

Masz na myśli że nie płacą za tą godzinę? To w skali miesiąca sporo wychodzi. Ty miałeś taką sytuacje? Piszesz to z autopsji? Próbowałeś zainterweniować i to wyjaśnić?

InGO
@Elektryk

to co ja wiem to, każda godzina jest wypłacana, najlepiej zadzwonić do kadr, jak coś nie jest jasne, ja mam wszystko wyplacane wiem, że można też nadgodziny odebrać w wolnym.

Ayo Nowy wpis
@InGO

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektromonter Niemcy w firmie ElektriMont Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy pracownicy ElektriMont Sp. z o. o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Wika

Widziałam tylko oferty na to stanowisko na Polskę (Kraków/Waszawa), a to za granicę też można wyjechać z firmą do pracy? Czy chodzi konkretnie o delegacje?

Widze ze duzo tutaj to opinii „miesieczniakow” ktorzy zaraz po starcie orientuja sie ze „nie dam rady". Ja sobie chwale Elektrimont. Po latach szwendania się po firmach siadłem tutaj i już nie szukam i nie modlę się o kolejne wyjazd.Praca jest, jeszcze nie było tak żebym w domu siedział i czekał na wyjazd który się nigdy nie odbywa jak to miałem w innych pracach. Kasa jak w zegarku. Kwatery roznie ale za to blisko. Kierownictwo ja mam ok choć czasem bywa roznie. Plusy: umowa, etat, ciągłość kontraktów, terminowość wypłat kasy na konto, stawka ale po jakims czasie bo trzeba się sprawdzic, u mnie też fajna brygada, wszystko od firmy (nawet ubranie) Minusy: stawka na start, czasem sama robota bywa brudna i trudna, niektórzy ludzie na budowach

Ja właśnie czekalem na taki wyjazd , kazali chorować żeby nie płacić postojowego a jak się upomina o wyjazdy to się mówi o pracownikach że są nieslowi i nie można na nich liczyć.

Grzegorz

Nie polecam, firma (usunięte przez administratora) ludzi w Niemczech codziennie robi się godzinę za darmo ponieważ są dwie listy gdzie jedna idzie do niemca a druga do firmy.Na wszelkie zgłaszane pretensje związane z tą sprawą odpowiadają że tutaj tak po prostu jest.Druga fatalną sprawa są kadry które nadają się tylko do kręcenia karuzelą na czele z panią katarzyną b. która jest osobą nie poważna.Krotko mówiąc omijać tą firmę z daleka!!!

Danuta
@Grzegorz

Po prostu tak jest? A może tu chodzi o to, że przerwy nie są płatne, dlatego ta godzina jest darmowa? Co z kadrami jest nie tak? Nie są zorganizowane odpowiednio? Podaj przykład tego co się tam dzieje

Honorata

hej czy ktoś ma jakieś bieżące odniesienie się do aktualnego działania firmy i tych negatywnych opinii tu na forum? pytam, bo widziałam na stronie, że szukają rąk do pracy, zarówno elektryków jak i kierowników. wiadomo w zasadzie jak praca jako kierownik może tu wyglądać? ktoś ma jakieś doświadczenie i da znać?

@Honorata

Jestem pracownikiem nie kierownikiem od ubiegłego roku i jestem zadowolony. Praca i wynagrodzenia na czas, nie ma problemu z dogadaniem się co do zjazdów na urlop. Kadry bardzo cierpliwe i pomocne co do wypełniania wszystkich wniosków.

Bartosz
@Marcin

Na stanowiskach zwykłych pracowników często są rotacje? Fajnie, że pensja na czas, bo to nie zawsze standard. A no i wiesz może, czy bez doświadczenia osoby też przyjmują, czy raczej najpierw lepiej gdzieś złapać doświadczenie i dopiero uderzyć?

@Bartosz

Tego niestety nie wiem. Ja mam zawód elektryka + dodatkowe uprawnienia. Myślę, że najrozsądniej będzie złapać kursy i doświadczenie a później uderzyć bezpośrednio do firmy. Aczkolwiek możesz zadzwonić i zapytać :)

Elektryk

Jedyna rzecz jaka mnie to firmisko nauczylo to jak krasc kable niemcom na budowie a jak cie zlapia wypra sie ciebie jak psa pozdrowienia dla Andrzeja.M

Danuta
@Elektryk

no nie mów, przecież jak tam pracowałeś, to coś musiałeś robić... nic totalnie innego się nie nauczyłeś? czy już po prostu wszystko potrafiłeś?

@Danuta

To polski (usunięte przez administratora) polowa z tych ludzi powinna siedziec za (usunięte przez administratora) i machloje a pracownicy na odwykach w AA

Rozczarowany

To znowu ja, tym razem opowiem o drugiej stronie medalu, bo poprzednio opowiedziałem tylko o tych złych stronach tej firmy, a połowa prawdy, to już całe kłamstwo. Nie chcę nikomu zaszkodzić ani też rzucać oszczerstwami. Ten " miły pan" , o którym pisałem poprzednio, że obiecuje a potem szara rzeczywistość, to nie zawsze jego słowa są bez pokrycia. Niektórych słów dotrzymał. Majster ma też dobre strony. Jest doświadczonym fachowcem o dużej wiedzy merytorycznej. Dużo się od niego nauczyłem. Dzięki pracy w Elektrimoncie zyskałem doświadczenie jako elektryk, bo wcześniej pracowałem jako serwisant elektroniki. Podjąłem też naukę języka niemieckiego. Byłem bez doświadczenia i bez znajomości niemieckiego a w Elektrimoncie zdobyłem i jedno i drugie. Pozwoliło mi to znaleźć lepszą pracę w innej firmie za granicą. Tak, że widzicie, są w tej firmie plusy i minusy. Nie oceniam, nie potępiam, zdaję relację z moich doświadczeń, może komuś się przyda. Może się przydać pracownikowi, żeby widział, że można tu się czegoś nauczyć. Może też się przyda kierownictwu, żeby zobaczyli, że najwięcej zła wyrządza tu alkohol i parę osób, których opanował. Gdyby jeszcze dawali lepiej zarobić.....

Ya
@Rozczarowany

Szczera opinia.

Grzechu

Firma jako taka nie jest zła, pieniądze przyzwoite i dogadać się można w wielu kwestiach z panem Mariuszem, który rekrutuje i potem zarządza wszystkim zdalnie, ale to (usunięte przez administratora) które firma zatrudnia wszystko psuje. Zaliczyłem w Elektrimoncie kilka ekip na wyjazdach zagranicznych i nigdy więcej nie chcę pracować w takim towarzystwie. W 99% hardkorowi alkoholicy, wiejskie przygłupy podające się za Krakowiaków i ostatnio prowadzący ciężki narkoman i alkoholik z poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Jeśli szukasz pracy gdzie będziesz mógł chlać, ćpać, dać upust własnej głupocie to polecam Elektrimont. Wystarczy tylko na początku zrobić dobre wrażenie a potem już po wyjeździe cieszyć się każdego dnia stanem upojenia wszelkimi substancjami na które tylko masz ochotę. Jeśli lubisz robić wiochę pod sklepem w towarzystwie wiejskich przygłupów na oczach Niemców i Holendrów to Elektrimont jest wymarzoną firmą dla ciebie.

@Grzechu

To co piszesz z tymi używkami to serio prawda? Dlaczego to się tu akceptuje? Oni tego nie sprawdzają czy o co tu chodzi

Czy pracodawca ElektriMont Sp. z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

demotywator

chyba raczej demotywuje :-)))

@demotywator

Uzasadnisz? Zastanawiam się, po której stronie frontu stoisz, bo ktoś tu napisał, że podobno pełno tu alkoholików.

Prawdziwy elektryk

Elektrimont to zlodzsiejska firma pelna alkoholikow i pomylonych prowadzacych ostrzegam a te pozytywne opinie to sami sobie pisza bo to ludzie bez wstydu i honoru mieszkania meliny po 5 w (usunięte przez administratora) UWAGA

Bartek

Uważam ze firma jest dobra.Większość kierowników jest w porządku, współpracownicy w większości też, ogólnie praca w Elektrimont mi odpowiada.

Big
@Bartek

Nie wiem jak na polskich budowach, ale w Niemczech z kierowników tylko Darek Z jest w porządku, o reszcie to nawet szkoda gadac

Bartek
@Big

To prawda, Darek jest w porządku, na polskich budowach też się kilku takich znajdzie

moim zdaniem
@Bartek

moim zdaniem nie jest zle, nie ma co narzekac,

Fachura
@Big

taaa, bardzo dobrze to on tylko zdradza żone z koleżanko z kadr

zdziwiony

A nie wiecie czemu p. Magda już nie pracuje w eksporcie? Super sie z nią pracowało

holender
@zdziwiony

to prawda, dbala o nas na eksporcie bardzo dobrze i wstawiala sie za nami, juz takeij drugiej osoby nie bedzie

Jacek

Jak wysokie są zarobki na delegacji w niemczech?

Złodziejskie stawki? Dopóki płacą ci chociaż minimalną to nie ma się do czego przyczepić.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ElektriMont Sp. z o. o.?

Tak

Kiedyś były organizowane wyjazdy integracyjne i było fajnie. Ostatnia taka impreza to chyba 30-lecie ElektriMont, potem nastał Covid

Panlo

Witam ile realnie zarabia elektryk i po ile godzin się pracuje? Czy pracuje sie na polskiej umowie?

@Panlo

to zalezy czyw kraju czy zagranica. pracuje sie na polskiej umowie o prace, zagranica jeszcze na umowie eksportowej, praca w zaleznosci od wymagan budowy miedzy 8 a10 godzin

Panlo
@ja

Chodzi mi o pracę za granicą.

Zostaw merytoryczną opinię o ElektriMont Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w ElektriMont Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ElektriMont Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ElektriMont Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 25 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ElektriMont Sp. z o. o.
3.6/5 Na podstawie 200 ocen.

ElektriMont Sp. z o. o.