Opinie o Moda na Zdrowie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Moda na Zdrowie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moda na Zdrowie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moda na Zdrowie Sp. z o.o. w Warszawa

Iza

To on ma więcej niż jednego syna?

Ola

Ktoś mi mówił, ze jest szlachetny, pomaga innym itd same superlatywy....

To ile osób teraz tam pracuje?

Ola

A czy to pismo rzeczywiście się kręci? Może warto je przejąć?:)

Kalina

Produkt fajny ,ludzie wartościowi ,ale (usunięte przez administratora) Nie powinien zarządzać firmą ponieważ najzwyczajniej w świecie nie ma o tym pojęcia. (usunięte przez administratora) działa na szkodę pracujących tam ludzi. (usunięte przez administratora) Całe szczęście pracujacy i niepracujacy tam ludzie są jedną drużyną i mimo odejść ,zwolnień sa bardzo ze soba związani i zawsze się wspierają. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) zatrudnić osobę kompetentną do zarządzania firmą.

Rafał
@Kalina

Piszesz, że atmosfera w pracy i relacje z przełożonym nie są najlepsze. Niestety wypowiadasz się w podobnym tonie jak Twoi poprzednicy. Myślałeś o tym, żeby poprawić kontakty z szefem i dzięki temu sprawić, żeby otoczenie było bardziej przyjazne? Czy ktoś jeszcze z obecnych pracowników mógłby napisać swoją opinię i odnieść się do tych wypowiedzi? Nie znalazłem żadnych aktualnych ogłoszeń o pracę do firmy Moda na Zdrowie. Macie może informacje o obecnych rekrutacjach?

Iza

Czy można dowiedzieć się coś więcej?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Moda na Zdrowie Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista - Sekretarka / Sekretarz
Pracujacy

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Coś mi się zdaje, że niektórym to nie che się pracować i szukają nie wiadomo czego!!

Maks
@Pracujacy

To chyba synek tatusia napisał... Czy synek się pochwali jak został pracownikiem miesiąca?

Bogusław

Sam fakt o rotacji tej firmy świadczy o jakości pracy.... Jeśli przez rok skład zmienia się trzykrotnie to tylko świadczy o atmosferze pracy w tej organizacji. Ludzie odchodzą ale nikt już przyjść do pracy nie chce. Wszystko pięknie na zewnątrz - a wewnątrz strach, płacz(usunięte przez administratora) ..... Najdłuższy staż pracy w tej firmie to tylko 3 miesiące, chyba że ktoś jest trwale uzależniony od Pana ...Szkoda czasu.......

Dawid

Jesteście pewni, że firma nie zasługuje na pozytywne o[pinie? Fałszywymi opiniami można zrobić wiele złego!!

Aneta

@Piotr, rozumiem, że aplikowałeś do pracy w tej firmie, ale nie zostałeś przyjęty, tak? Czy widziałeś, że Twoja praca była później gdzieś wykorzystana przez Moda na Zdrowie? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Moda na Zdrowie? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

Nie polecam tej firmy. Trzymajcie się z dala. Jeśli jesteś grafikiem wykorzystają cię do wykonania zadania rekrutacyjnego nad którym napracujesz się po pachy - potrzebują Cię tylko do wygenerowania pomysłów w zamian nie dając nawet odpowiedzi co do rekrutacji - totalny brak szacunku - Poczujesz się tylko gorzko wyciśnięty i zwyczajnie wykorzystany. Podoba ci się być takiej roli ? Często są ogłoszenia dla grafików co tylko potwierdza dużą rotację w firmie. Trzymajcie się od nich z daleka!

Aneta

@Maciej, a może rotacja jest skutkiem dynamicznego rozwoju firmy? Czy jednak ludzie odchodzą z innych powodów? Co jeszcze możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze wyrazić swoją opinią na temat pracy w Moda na Zdrowie w Warszawie? Jakie warunki i rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?

Anna-Maria

Czy ktoś ma jakieś nowe wieści o Modzie? Myślałam żeby kiedyś tam pracować. Wiecie coś o jakimś naborze?

Maciej
@Anna-Maria

Duża rotacja, ludzie chodzą chyłkiem ze strachu przed właścicielem, oczekując, że będzie dla nich łaskawy. (usunięte przez administratora). Słabo płaci, a wymaga totalnego oddania.

Aneta

@Anna-Maria, a jakie stanowisko by Cię interesowało? Może warto aplikować i przekonać się samemu, jak jest w firmie? :) @Pracujacy, a Ty pracujesz w Moda na Zdrowie Sp. z o.o.? Czym się zajmujesz? Możesz napisać coś na temat warunków proponowanych przez tego pracodawcę? @Pracujący nr. 2, możesz powiedzieć coś na temat samej pracy? Co uważasz za największy plus tej firmy?

Jarosław

Witam Na chwilę obecną nie prowadzą żadnej rekrutacji. Z tego co wiem to od dłuższego czasu jest stała ekipa. Atmosfera jest super , pracuje tam mój kolega. Ostatnio mieli fajna imprezę "integracyjną"...

Aneta

Chętnie usłyszymy więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie. Jakie warunki zatrudnienia oferuje Moda na Zdrowie? Co najbardziej lubicie w swojej pracy?

jak najdalej

O to już nie ma nawet pakietu zdrowotnego? (jakiś czas temu byl jako jedyny benefit dla osób na umowie o pracę). Cała reszta się zgadza, niestety wszystkie wypowiedzi powyżej są zgodne ze smutną rzeczywistością jaką zastaniecie w MnZ. Warto dokładnie przeczytać... znowu szukają "specjalisty" ds. sprzedaży prenumeraty.

boss

Pewnie nadgodziny są normalnie liczone @maniek, bo zobacz, że zarobki i tak mają raczej adekwatne do powierzanych obowiązków, a skoro wyplata jest terminowa, to się nie dziwię, że zatrudnienie jest tak opłacalne.

kk

Ta firma to ciągła rotacja ludzi. Jednego dnia przychodzi ktoś nowy a za tydzień już go nie ma. Już wydaje się, że ktoś się zadomowi i popracuje, ale za miesiąc lub 2 zostanie tak przyciśnięty, że odejdzie sam lub (usunięte przez administratora)go wyrzuci. Osób, które pracują więcej niż rok jest może ze 3 lub 4. Nie ma żadnych bonusów pracowniczych w postaci dofinansowania prywatnej opieki zdrowotnej, karty multisportu itp. Co więcej z okazji świąt nie dostaniesz nawet 5 pln... Można wierzyć temu co się tu czyta lub nie lub przekonać się osobiście. Zapraszamy tam skąd odchodzi się z satysfakcją.

kk

Ta firma to ciągła rotacja ludzi. Jednego dnia przychodzi ktoś nowy a za tydzień już go nie ma. (usunięte przez administratora)Osób, które pracują więcej niż rok jest może ze 3 lub 4. Nie ma żadnych bonusów pracowniczych w postaci dofinansowania prywatnej opieki zdrowotnej, karty multisportu itp. Co więcej z okazji świąt nie dostaniesz nawet 5 pln... Można wierzyć temu co się tu czyta lub nie lub przekonać się osobiście. Zapraszamy tam skąd odchodzi się z satysfakcją.

maniek

wydaje mi się, że jest wiecej u nich takich opinii, ale na pewno teraz szukają nowych osób do pracy jako np. Asystent/ka Prezesa Zarządu i tutaj już moim zdaniem można dobrze zarobić na pewno. Tylko nie wiem jak sa liczone nadgodziny czy tak samo czy jakoś więcej.

gfdd

@baj wiesz co polecam Ci do nich zadzwnic i zapytać się bo tutaj na gowork od lutego ogloszen nie bylo

Zostaw merytoryczną opinię o Moda na Zdrowie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Moda na Zdrowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moda na Zdrowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moda na Zdrowie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Moda na Zdrowie Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 50 ocen.

Moda na Zdrowie Sp. z o.o.