Opinie o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

born

a co słychać u "zimy"? zamoczył już gdzieś swego wąsa???

Topik
@born

Bacoma otwiera nową firmę z wodka i tam zima idzie ze swoją świta ale nie wróżę im nic dobrego .Oni są spaleni.

GAS

Jestem Właścicielem 17 placówek handlowych min 200m na terenie dwóch województw. Wszedłem na tą stronę przypadkowo. Czytając wasze opinie stwierdzam iż: część ludzi piszących to osoby nie znające realiów przedsiębiorstw. Rozgoryczeni tym, że za ich ciężką pracę i włożone serducho firma ich zwolniła. Zaczerpnąłem opinii wśród znajomych posiadających min. 8 sklepów i stwierdzam: - do lipca 2016r nie było u mnie, ani u żadnego z moich znajomych nikogo z firmy Polmos Bielsko- Biała. Fakty są takie: Polmos Bielsko źle zrobił, że zwolnił Przedstawiciela, który do mnie przyjeżdżał. Panie Prezesie mamy nie rozliczone pakiety za wrzesień- Pani Dyrektor w rozmowie tel. potwierdziła. A co do dalszej współpracy to ja, jak i moi znajomi nie chcą słyszeć o Polmosie Bielsko- Biała-- DZIĘKUJEMY!!!!!

sto gram
@GAS

Fakty są takie . PH BB nie jeździ byle gdzie i szanuje swój czas pracy więc najwidoczniej jesteś słabym i cienkim bolkiem aby zaszczycił cie taki gość jak ja

gazprom
@GAS

To od razu widać że piszę to były pracownik Stocka, któremu podziękowano pewnie ostatnio

Kibic
@sto gram

Prawda to, ze PH BB nie jeździ byle gdzie. Ale jeszcze większa prawda to , że NIE JEŹDZI NIGDZIE :-))))))))) PH BB sa jak YETI, niby wszyscy o nich słyszeli tylko..........nikt ich dawno nie widział :-))))))))))

robert

Firma radzi sobie całkiem, całkiem...Przede wszystkim rządzi w segmencie marek własnych. Teraz tylko oni dostarczają Parkową i Krajową do Biedronek ( wygryźli Akwawit).

Biedroneczki są w kropeczki
@robert

Na Biedronce jeszcze nikt się nie dorobił :-) ........a nie jeden popłynął. Poczytaj sobie o WAWELU ( ten od batoników i czekoladek ) jak go Biedra powiozła.

black horse

Bajki piszesz! nikt nie przyszedł!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Przegrzebek

a Bakoma zaczyna robić alkohol, tam zima też podobna macza paluchy i wąsa

Zytownik

Szykują się powroty starych kierowników z przed Grudnia. Kujawko Pomorskie i Dolnośląskie zaakceptowało warunki. W tym tygodniu potwierdzenia mają być w Mazowieckim i Kieleckim. Do końca następnego tygodnia odpowiedz na teren Wielkopolski. W firmie jest mocno uwolniony budżet na odbudowanie i zwiększaniu udziału w runku. Opłaty półkowe, karty przepłacone dla klientów za zakupy, konkursy w wycieczkami . Od nowego roku mogą sporo zamieszać i wbić się w półki Krupnika jak tylko zostaną uregulowane zaległości wobec starych klientów. Jest to kwestia czasu, cześć odebranych duplikatów została opłacona.

ciekawski
@Zytownik

A z czym się wbiją w te półki??? Z Żytnią??? A może z Norvegią??? Brak produktu, który rynek ( konsumenci ) chcieliby kupować. Dajcie spokój ta firma to trup. Rządzący i właściciel ( a raczej Właściciel i Jego słuchający rządzący ) nie mają pojęcia czego chcą. Zwalniają, zatrudniaja, zwalniają , zatrudniaja........a na końcu i tak będą zwalniać! Jak "rządzący" wydoją ze wszystkiego właściciela to........bajka sie skończy i nie bedzie co wspominać......ani Zimy ani "rządzących". Przykre to..........

Stary
@Zytownik

Widzę że w podziale administracyjnym kraju jesteś biegły!! Blahaha pewnie i takie tez wiarygodne te informacje!! Opowiadasz brednie!!

merda
@ciekawski

Z Bocianem i Ogińskim ...

ciekawski
@merda

Rozumiem, że to był żart:-) To produkty "niszowe", w cenie która nie podbije półek sklepowych. Nie ma także możliwości wytwarzania ich na masową skalę a co za tym idzie ekonomicznie tanio. Piszesz, że popłacą zaległości i wszystko będzie "OK". Z czego popłacą ( chyba z 500+ bo kasy to tam już nie ma) cała mamona już wytransferowana do Torunia ( i nie chodzi mi o O.Rydzyka ) i Bułgarii....hahahahahaha.

mucha

co wy sie tak martwicie o stockowców , pomyślcie o sobie , bo może wy za chwile będziecie szukać pracy.tylko kto przyjmie takich chamskich pracowników?

Brat
@mucha

Z pewnością Ty Mucho.

mucha
@Brat

nie potrzebuję ludzi , którzy nie potrafią ocenić racjonalnie sytuacji. kto ich zatrudnił a Was zwolnił?swój jad i obelgi skierujcie pod właściwy adres.

Bodzio

Ha ha ha Zima i jego wspaniałe renifery!

cały czas wam kibicuje :D

oni to już są wypaleni, powinni zmienić profesje. może sadzić drzewka w lesie albo paczki na święta nosić?

lala

Czegoś nie łapię! - zima zostaje czy wylatuje?

całyczasczekam

czytaj To pisze ja były sztokowiec siedzący cicho na L4 Bibliografia: Układy człowieka mróz, Zima Sp. z o.o. 2016 znowu w życiu mi nie wyszło, były sztokowiec pH 2016 etyka w biznesie, człowiek wiecznie pijany 2014

lala

Czy ktoś wie jakie plany ma zima?

mapa
@lala

zima będzie mroźna i śnieżna :-) :-) :-)

Olo
@lala

Spokojnie juz niedługo powiem Wam gdzie idzie zima i jego swita.Kolejny niewypał Rynek jest dla nich OKRUTNY!!!

Darek Jamioła
@Olo

Wielka tajemnica, ze jest juz w Józefowie. Nie pajacuj.

Olo
@Darek Jamioła

I tam długo nie pociągną starość k...wa starość!

Znam jednego który już siedzi i jest naprawdę duża cio........ta....

Max

Ilu jeszcze chłopców i ile dziewczynek z byłego jantonia a wcześniej stocka siedzi jeszcze w bielskiej?Ci co mieli jaja odeszli i znaleźli sobie inną pracę ( nie piszę tu o łajzach którzy uciekli na zwolnienia ).Zostali sami nieudacznicy srający po nogawkach że zaraz wylecą na zbity pysk ,a rynek niestety się na nich poznał.

NIKOL

Tomek z Krupnika już rozpoczął swój teatrzyk. Informuję klientów że ureguluję należności jakie ma polmos wobec swoich klientów oraz został św Mikołajem rozdając 500 zł na mc za półę!!! 500 + mode i na czasie, ciekawe ile osób przekonasz na te banały?!!! nie mój cyrk nie moje małpy ale granie konkurencją To już poniżej krytyki. Informuję że konkurencja ma się dobrze i powodzenia w rynku !!!

grześ

gdzie te cwaniaki co w 3 miesiące tyle dobrego zrobili?? Co tak krzyczeli na sklepach i na goworku :)

kwaśna cytryna

jak można być takim bucem, zadufaną i zarozumiałą osoba bo chyba w stłooooku to była podstawa podczas zatrudniania osob

Tomek krupnik

Lecą lecą lecą wszyscy.... piękne zagranie

Sara
@Tomek krupnik

Nie wszyscy polecieli kolego. Tylko czesc. A druga czesc dalej pracuje wedlug zapewnien Rudego i Chojiny.

Max

Jaki tu spokój na na na na...

halloween

ostatni już się zbliża, już puka........

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.
2.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Karpacka 11
    43-316 Bielsko-Biała

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.