Opinie o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

lolo

Ale beka banda nieudaczników z sobiecha uwierzyła że są najlepsi po zderzeniu z rzeczywistością lamentują jak małe dzieci weżcie się w garść dzieciaki

Peszek
@lolo

Co teraz powiesz?? Powiesz?? Hahaha w końcu pokazali gdzie jest wasze miejsce! Woźna i konserwator w szkole to i tak byloby już luksus :)

cedc

Tez dostałem ofertę na 5500. O co więc chodzi z tym ze niby nie? W sieciach podobno dają 4500 brutto ale tam mniej roboty i lepsze zasady premii - w sumie wychodzi na to samo. Oferują prace od wrzesnia. Nie jest do konca powiedziane jakie auto, ale w sumie maja zatrudnić kilkadziesiat osób.

bols
@cedc

z tego co piszesz to i koń by sie usmiał...

Dora
@bols

,,Na koniu, co się cofa, jechać niebezpiecznie."

qwertyuio

5,5 BRUTTO KWARTALNIE !!! POTWIERDZAm:)

nowy ph

5,5 brutto. Potwierdzam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
December

Za chwilę będzie nowy nabór na ph w tr i kk. Potrzebne będzie ok. 30 osób. Tylko prawdziwi ph, a nie takie patałachy jak ci, którzy wylatują. Pensja ok. 5500 brutto + premia kwartalna. Umowa o pracę i benefity.

DXT
@December

Aleś dowalił z tym 5500 brutto, chyba na kwartał. chłopcy w alkoholach już dawno tyle nie płacą.

ph

A jak tam wygląda teraz praca po tych zmianach, przyjmują do pracy jeszcze czy juz nie ? Ile można zarobić i czy jest umowa o prace?

Pogromca Johnego

Jeżeli jesteś tak dobrze zorientowany jak sytuacja wygląda w terenie to musisz mieć jakiś kompleks dlatego się tym interesujesz albo jesteś zwykłym szczurem który coś gdzieś słyszał ale nie wie dokładnie co i powielasz jakieś ploteczki. Dziwię się w ogóle że tu ludzie wpisują takie bzdury bo to co piszą świadczy o nich. W żaden sposób nie pomogą osobom które szukają info o pracodawcach.A znaleźć ma taką pisownie a nie taką jak ty przedstawiłeś.

the king is only one
@Pogromca Johnego

ale jestes baran... :(

Do pogromcy johnego
@Pogromca Johnego

Kutafonski kmiocie , pisze to co widzę i co jest . Żaden rks czy pH z BB nie nadawał sie do pracy i firma zauważyła to jak z udziałów (3%) spadła na zaledwie 1% - skąd wiem hm wynik nielsen Wiec wiem co pisze ;))

Johny

Mam taka bekę z tych ogórków co zostali posunięci ze aż mnie boki bolą .... Jeżdżąc i patrząc gdzie jesteście to muszę dywan do góry podnosić żeby Was znaleść ! Dobre sklepy posiadają po 2-3 sku tak wygladała praca bandy PH z BB ... Kolega wyżej co sprzedał 8 palet - kurde wielkie gratki ty to jesteś as ! 80 tys sprzedaż Twoja hmm pewnie firma dokłada do Twojej wypłaty bo tymi 8 paletami raczej nie zarobiłeś na wypłatę ani koszty utrzymania auta , tel itp.... O losie sami się pogrążacie pisząc na tej stronie . Do tych powyżej - wydymali was , kurde zameldujcie to mamusi ze zostaliście wydymani może mamusia was przytuli i na obiad zaprosi! Jak jesteście tacy świetni to chyba macie co robić już i pracujecie dla wielkich firm wiec nie przesiadujcie tu tylko do roboty !!!

zdezorientowana

Ale o so chodzi z ta Norwegiom? To jakaś wódka była?

qazar

Serio? Osiem palet na detal?? Będziesz miał co dzieciom opowiadać!! Powiesz: synku, sprzedałem raz osiem palet na detal. A potem mnie z roboty wydmuchali i nie miałem dokąd pójść. Jełopie.

qazar

Ale, że co jest nieprawdą? Że ph i krs z dawnego Sobieskiego i BB to tłuki i jełopy? Przecież to wiadomo w każdym, najmniejszym nawet sklepiku. Nic BB nie straci na zwolnieniu tej bandy. Gorzej nikt pracować nie może. To ludzie, którzy nigdy nie dostaliby żadnej pracy w handlu.

2078
@qazar

No z tymi jełopy i tłuki to przesadziłeś :) Jestem właścicielem sklepu alkoholowego w woj lubelskim od 15 lat i z przedstawicielami mam kontakt na codzień. Przedstawiciela z BB oceniam w pierwszych pozycjach z pojawiających się. Wysoko też oceniam przedstawicieli z Sobieskiego choć ich budżet promocyjny jest słaby. Całkowita porażka to to co dzieje się teraz w Stocku. Dla mnie żadnej różnicy nie robi czy przedstawiciel z Lublina przyjeźdza czy nie. Ich poziom zaangażowania i kompetencji jest poniżej krytyki.

the king is only one
@qazar

kur..wa gościu pisząc tak piszesz ogólnie.. ja pracując w obu firmach prawie 5 lat. Pracowałem jak najlepiej potrafiłem jednorazowo sprzedać 8 pełnych palet na detal w tym po 2 Ogińskiego 05/07 i Norvegii05/07 , wiec nie pisz tak bo mnie wkurzasz pisząc te brednie prosisz się by dostać po pysku... Najwidoczniej nie masz w ogóle pojęcia lub jesteś człowiekiem z dawnego stloka

alfa romeo

Znalazł się Tony Halik co odwiedził wszystkie pensjonaty i sklepy w Polsce. Zamiast marnować czas na pisanie bzdur na forach powtórz Piotrek ortografię.

bosman

pracuje w innej branży ale od początku interesowałem się przejsciem grupy handlowców z sobieskiego do bb a dokładniej efektom tej fuzji zaznaczam ze bardzo dużo podróżuję po polsce i europie muszę stwierdzić totalne nieróbstwo całej grupy co wy w ogóle robiliście bo efektów waszej pracy nie widać nigdzie sezon letni 2015 wybrzeże i mazury wszystkie kurorty stan produktów na półce z bb=0 mało tego żaden z właścicieli sklepów nie potrafi wskazać co produkuje bb i czy kiedykolwiek był przedstawiciel żenada powiem więcej tych wyrobów nie widać w samym bb natomiast wasze samochody służbowe było można częściej spotkać na drogach horwacji czy bołgari niż polski a teraz wylewacie tony pomyj po mojemu ktoś popełnił kolosalny błąd przyjmując takich nieudaczników a drugi błąd że was tak długo trzymali pozdrawiam

karol
@bosman

hahaha nie z branży a co wchodziłeś do sklepu i pytałeś się czy ph przyjechał?? jesteś tak wiarygodny jak poprawność twojej pisowni. Proponuje za..je..bać głowa o ścianę może coś to pomoże w zdrowu:) najgorsze jest to że sa takie debile na tym świecie :(

bosman
@karol

nie wchodziłem i pytałem specjalnie tylko jeżdżę po tych samych sklepach

karol
@bosman

współczuje Ci pracy na tak dużym terenie od morza do gór :)a przepraszam nawet i ZAGRANICA :D weź gościu nie ośmieszaj się już i nie pisz więcej swoich bajek :)

ktoś

ha ha powodzenia ze Stockowcami!

kiki

Koledzy Nie zapominajmy o jednej najważniejszej kwesti -HONOR. Odeszlismy z dnia na dzień nie ułatwiło im to pracy. Oni nas woził za nos od przełomu roku. Wiec teraz my ich przez 5 miesięcy punktujmy. Oni nas zwolnili wiec i my "zwalniajmy"ale miejsca na półkach" Każdy z nas dzięki tej ekipie stracił pracę - nie bujcie się o tym mówić głośno w rynku. Bardzo "MIŁO"przez ten fakt rynek ich przyjmuje. Z tego co wiem to już mają pierwsze zderzenie z rzeczywistością bo się to tak nie sprzedaje jak lublin!!!!! oj jak przykro ludzie kartonami nie chcą kupować:( a zbliża się koniec miesiąca i trzeba plany robić............. Wiec pamiętajmy o jednym:miejmy jaja i się nie dajmy a sprawiedliwośc sama wróci. może nie w lipcu może nie w sierpniu,październiku czy w listopadzie ale w grudniu napewno:)

SOBIESKI KING

Zapewne lepiej jak Łogiński i Norwegia spod Babiej Góry :P

PH

Nie przesadzaj z tym że w SV coś pozytywnego się dziej. Może zatrudniają ale plany od początku roku nie zrobione. Atmosfera bardzo napięta i ciekawe kto z góry poleci po drugim kwartale.

tk

No. Hula to bielsko i oginski aż milo patrzeć. Podobno nie można nadążyć z proukcja. Jak czytam takie bzdury to nie dziwie sie ze cale to towarzystwo wyslano w kosmos.

SOBIESKI KING

Na pohybel frajerom W Sobieszczaku dużo etatów bo firma sie rozrasta dzięki odejściu takich kundli jak Wy .Ale żaden nawet nie zapiśnie aby wrócić bo honor kundla nie pozwala .

king sring
@SOBIESKI KING

czego się podniecasz ? podstawa 2 tyś ciebie zadawala bo nie masz ambicji. Koniec robienie ołtarzy w sklepach, plany wam wprowadzili zobaczymy jak BIała Dama będzie u ciebie "hulać" !!!!!

Darek

jak czytam te komentarze co cisną PH z ŻYTNIEJ i byłym z SV to od razu ciśnie mi sie jedna myśl. konkurencja nie spi nawet na goworku... zaczynając prace bb miało ile indeksów?? około 20 a kończąc prace okolo 100 wprowadziłem OGIŃSKIEGO i co zaczął hulać ale cóż życie...... za tą prace nas wszystkich wyrolowano :( rynek i kluczowi klienci prawdę znają :) oni oszukać się nie dadzą i nie zaufaja x2 i co bardzo dobrze :) zapomnieli ze to klienci są moi a nie firmy :) ja się ogarnę ale wy już nie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.
2.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Karpacka 11
    43-316 Bielsko-Biała

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.