Opinie o Tim S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tim S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tim S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tim S.A. w Bielsko-Biała

Nelka Nowy wpis

Trochę tu pusto a mój chłopak upatrzył sobie ofertę dla operatora maszyn CNC ze strony. Napisane jest w jej treści, że należy przygotować się na prace w systemie zmianowym. Ile ich teraz jest i w jakich godzinach się pracuje?

Ppp

Proszę napisać jak wygląda praca na stanowisku Technolog chemiczny?

Halina
@Ppp

Hej i co, dowiedziałeś się już albo składałeś do nich papiery na to stanowisko? Też jestem ciekawa jak się u nich pracuje - dasz znać co wiesz? Jak z zarobkami?

@Ppp

W tej firmie nie ma takiego stanowiska pracy.

kierowca

Totalna porażka , facet w portierni tak nieprzyjemny że bardziej chyba sie nie da... moze ma spaprane życie i stąd taka sytuacja. Jesli chodzi o obsługę kierowców ciężarówek to niestety ten człowiek zniechęca do ponownej wizyty w tej firmie... Na załadunek zwykle trzeba czekać kilka godzin .... Nie polecam

Janusz
@kierowca

Może warto by było po prostu zgłosić szefostwu zachowanie osoby pracującej w portierni? Nie wydaje Ci się, że byłoby to dobre wyjście z całej sytuacji? Chybam że nie chcesz po prostu zaprzątać sobie tym głowy. Napiszesz, czy coś z tym zrobiłeś?

Marcias
@kierowca

Po pierwsze, facet na recepcji nie jest pracownikiem firmy TiM. Po drugie, facet na recepcji nie jest od tego, aby koło ciebie skakać i włazić ci w (usunięte przez administratora) Po trzecie, facet na recepcji wykonuje tylko i wyłącznie to, za co ma zapłacone. Czy to jest dla ciebie zrozumiałe? Cieszę się niezmiernie.

Aneta
@Marcias

Jesteś może z recepcji? Albo może faktycznie tutaj pracujesz, a jak tak to jako kto tak właściwie?

@Aneta

Tak, pracuję w TiM, ale jako firma zewnętrzna wykonująca usługę dla owej firm. I wiem napewno, że TiM nie produkuje wina. Ta firma jest jego dystrybutorem.

Aneta

Na forum od dłuższego czasu nikt niczego konkretnego nie pisał, ale z tego co widziałam w ich wizytówce Google klienci chwalili rozładunek i ogólną obsługę. W zasadzie to jak obecnie się tutaj pracuje? Jakbym w tym momencie aplikowała, to na które stanowiska mam obecnie szansę się dostać i na jakich warunkach?

@Aneta

Proszę po prostu przyjść do firmy i o wszystko wypytać pani z działu kadr. Przemiła pani Ania z recepcji, pokieruje Cię.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tim S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Ba

Dzień dobry

Kulfon

Jeżeli chodzi o magazyn to praca jest ok. Kierownik Bartek nie robi może '' dobrego wrażenia'' ale jest równym gościem!!! Spawiedliwy i ok.

INC.
@Kulfon

A jak płacą?

Alicja1970

Czy są przyjęcia na produkcję

Marts

Najgorsze wina jakie kiedykolwiek piłam !!!!.Kacogenne,śmierdzące spirytusem i jakąś chemią jak lekarstwem!!!Dodają do win spiritus,rozcięczają czymś Fuj świñstwo a nie wino!każde wino Nawet takie które w Niemczech kupowałam za 3 euro To smakuje do tych jak Chablis do tzw.bełtów.

@Marts

Czy możesz podać jakąś konkretną nazwę produktu - aby wiedzieć na przyszłość ?

@Marts

Niestety zgadza się i win rozlewanych w kraju przez Tim nie da się pić. Smakują jak mieszanka zlewek win z różnych butelek. Fuj

z Konkurencji
@Ania

Podaj kilka przykładów jakie ta firma rozlewa wina w kraju

@Marts

Nie pracuje tam ale wysłałem CV Piszesz nie prawdę. Gdyby dolewali spislrytusu to każda kropla w tym kraju ma swoją banderole inną niż na winie:) więc piszesz.... głupoty Pzdr Paweł

Balik
@Marts

Kto normalny pije wina rozlewane poza winnicą? Po cholerę? ....nawet za 3 euro w Niemczech kupowałam... To 3 e to oznacza że drogie czy tanie? Nie dotknąłem win w markecie w N za mniej niż 5 e.

Niestety się zgadzam

Praca na produkcji

Może ktoś napisać coś jak wygląda praca na produkcji. Jak atmosfera ?

Mw

Interesuje mnie praca na produkcji Wysłałam cv Jakie trzeba spełnić wymagania aby dostać się na produkcję bardzo mi zależy

Zainteresowana

Hej, widzę że firma poszukuje pracownika produkcji. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Dobrze się tam pracuje? Jest młody czy raczej starszy zespół pracowników?

Endriu

Totalna porazka czs rozladunku towaru na paletach nie powinien przekraczac 40 minut ale tutaj zajmuje to srednio3. 3.5 godziny.to swiadczy w jaki sposob traktuje sie tu kierowcow

Rekrutacja

Mam pytanie jak wygląda praca w dz. Handlowym, aktualnie poszukują tam pracownika. Jak wyglada umowa? Czy są jakieś premie czy sama podstawa?

Potwierdzam niestety te wszystkie negatywne opinie. Radzę się zastanowić kilka razy za nim ktoś podejmie współpracę z tą firma. Wystarczy iść na rozmowę rekrutacyjna i zobaczyć co osoby rekrutujące maja do powiedzenie i to w jaki sposób. Później zerknij na swoją umowe jaka chcą Ci zaproponować. Wydaje mi się ze nawet Ukrainiec by nie podpisał czegoś takiego. Szkoda ze nikt z góry nie czyta tych komentarzy, albo czyta i udaje ze wszystko jest ok! Również mogę potwierdzić koordynatorzy z rejony Krakowa i śląska są palantami. Ludzie bez wykształcenia i umiejętnościami w zarządzaniu. Jedynie co potrafią to manipulować, obrażać i mobbing. Jeśli chcesz wiedzieć wiecej pytaj. Opowiem wszystko jak działa firma.

Roben 24

Jest podobno wakat na Kraków - ktoś coś więcej powie o tej firmie ?

Elka

A jak wygląda praca w Dziale Jakości? Jakie zarobki?

Irma

A czy ktoś pracuje w tej firmie w logistyce i mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca?

Ile jest zmian w Tim S.A.?

Elka

A jak wygląda praca w Dziale Jakości na wyższych stanowiskach? Jakie zarobki?

Dinozaur

Oooo ale się porobiło a ja pamiętam czasy, kiedy ta firma była najfajniejszym miejscem pracy pod słońcem - ale fakt to było dawno dawno temu

Moim zdaniem dalej tak jest
@Dinozaur

Moim zdaniem dalej tak jest. Chciała bym usłyszeć Czemu ludzie piszą takie komentarze, ja pracuje tam od niedawna i jestem bardzo zadowolona

Łucja
@Moim zdaniem dalej tak jest

To świetnie! Tim istnieje na rynku polskim od ponad 30 lat i może pochwalić się imponującym wynikiem sprzedażowym 11 milionów butelek w ujęciu rocznym dającym około 10-12 proc. udział w rynku. Praca w takim miejscu może być naprawdę inspirująca. Czy przed podjęciem tam pracy są organizowane jakieś szkolenia specjalistyczne?

.... nie dodają spirytusu

Może pani/panu nie smakowało wino ale po pietwsze tim tylko importuje wina po drugie producenci ze swiata, od których tim kupuje wina są sprawdzani pod wzgl jakości .. nie ma możliwości żeby dolewali spirytusu ...... poza tym firma ma w swojej ofercie wiele bardzo dobrych jakościowych win

PH

Nie sposób się nie zgodzić co do umowy - jakaś czarna magia, ale warunki pracy i jak i atmosfera przynajmniej u mnie w regionie jest ok. Z tego co rozmawiam z kolegami tez u nich nie jest najgorzej. Jak komuś się chce robić to bez problemu zrobi plan i wezmie co swoje.

Karola

Hej! Czy ktoś może wyrazić opinie o pracy w tej firmie na stanowisku asystenta zarządu? Będę wdzięczna pozdrawiam!

Handlowiec

Wszystkie opinie to prawda. Pisząc opinie nie wiem od czego zacząć. Koordynatorzy regionalni - to ludzie którzy zostali awansowani w firmie po zmianach kadrowych kilka lat w stecz. Ktorzy nie maja żadnego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi jak i handlowym. To ze maja wiedzę dotyczące firmy i wina to nie wszystko. Ale co tu dużo pisać, czerpią wzorce z góry (usunięte przez administratora) która jest chamska, ordynarna baba. W sumie nikt nie wie co ona robi i po co jest. Nie możesz liczyć na wsparcie przełożonego. Nikt w firmie nie wyznacza Ci priorytetów przez co wszystko jest ważne i na wczoraj. Pracujesz po godzinach swojej pracy. Twój czas pracy jest liczony od momentu wizyty Twojego pierwszego klienta. Nie ważne czy masz do niego 60 czy czasem 100km. I masz tam być na 8. Jak nie będziesz spodziewaj się konferencji telefonicznej i opierdalania na forum. Wsparcia gratisowego brak. Musisz niezle kombinować, jesteś windykatorem jak i logistykiem. W firmie logistyka zawodzi każdego dnia. Brak przepływu informacji o brakach produktowych wiec sprzedajesz to czego nie ma. A na koniec miesiąca zastanawiasz się gdzie jest Twój obrót. Szachowy, sKoda fabia a niektórzy jeszcze jeżdżą pandami i punto tak jest w śląskim regionie. Z tamtejszym kierownikiem tez nie polecam współpracować. Gość przyszedł z zewnątrz i stara się wykazać kosztem ciężkiej pracy swoich ludzi, przypisując sobie wszystkie sukcesy a porażki zwala na ludzi ze są do (usunięte przez administratora) i do wymiany. Problem w firmie polega na tym ze nikt nie wie co się dzieje w regionie, żaden prezes nie wyjdzie do ludzi porozmawiać. Patrzy w tabelki i zaciera ręce. Jeśli chcesz pracować spokojnie z mała ilością stresu i normalnych godzinach pracy to nie aplikuj do tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tim S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Tim S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tim S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tim S.A.?

Tim S.A.
  • T.Regera 111