Opinie o Winda Warszawa Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Winda Warszawa Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Winda Warszawa Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winda Warszawa Sp. z o. o. w Warszawa

bzu

strata czasu

borys

sa adekwatne do wykonywanej pracy

raf33

Piszecie o ekspozyturach, że są beznadziejne, a ja się cieszę bo u konkurencji latałem za potrzebą po centrach handlowych. Zarobki są jakie są - jeśli ktoś chce dorobić to nie ma problemu. Jako konserwator robię tylko to co do mnie należy a nie jak w innych drobnych firmach modernizuję dźwigi w godzinach pracy. Ja tam nie narzekam - nigdy nie było dnia opóźnienia w pensji, a mam porównanie z 2 innymi małymi firmami. Czepiacie się urządzeń, a to kwestia wprawy - jak sądzisz, że przejmiesz dźwig i bez szkolenia sobie z nim poradzisz to życzę powodzenia - każdy dźwig jest inny. Skoro firma wymienia dźwigi od kilku lat konkurencji to znaczy że klienci się przejechali na innych, a z Windą są cały czas.

otis

mamy na 2 150 dzwigów

Aplikowałeś do Winda Warszawa Sp. z o. o. na stanowisko SPOŁEM WSS WOLA zatrudni Kierowników sklepów? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Witam mam na imię Kamil mam 25 lat i poszukuję pracy jako pomocnik konserwatora urządzeń dźwigowych do przyuczenia.Jestem osobą która i się szybko uczy i przyswaja wiedzę.Posiadam prawo jazdy kategorii B i jestem w trakcie robienia uprawnień SEP do 1kV.Może wiecie gdzie są jakieś przyjęcia.Dzięki i czekam na odpowiedz na forum lub na maila kamil3682@op.pl.Pozdrawiam

zadowolony

przesadzacie wszyscy jak zwykle. Narzekac wszyscy potraficie ale dobrze jest pracowac i zarabiac kase i co poniektorzy wracaja do firmy!!!!

Pracowałem kiedyś w tej firmie i muszę powiedzieć ze dobrze wspominam ten okres.Fakt że zarobki nie są rewelacyjne ale też nie są najgorsze . Zawsze jak ktoś chciał to mógł sobie dorobić czy to dyżurami albo dodatkowymi robotami.Nie pracuje już parę lat i z boku patrząc to jest to firma najlepiej się rozwijająca a stało się tak dlatego że w dobrym momencie prezes pozbył się tego kretyna i c (usunięte przez administratora) a Kaczora.Ja pracuje w firmie konkurencyjnej i powiem że zarobki są podobne ale roboty dużo więcej.Na konserwatora przypada 70 do 100 dżwigów a jak koledzy z rejonów obok mają drugą zmianę to pracujesz też na ich rejonach.Tak więc średnio jestem 2 razy w tygodniu sam na 250 dżwigach.Tutaj też można zarobić dodatkowymi robotami i to nawet nieżle ale ciągle gdzieś gonisz i ciężko jest to ogarnąć.Do tego sterowania trochę cieższe i bardzo duży przedział.Winda rozwineła się też dlatego że nadal stawia na konserwacje i faktycznie robi to najlepiej na rynku.Według mnie jedyny mankament to że nie można zabierać samochodu do domu jak to jest w wielu innych firmach

??????

Nikt Ci (w tej firmie) krzywdy nie zrobił. Sam się (usunięte przez administratora) .łeś , na chorobowym często byłeś. Ludzie tu pół życia przepracowali , i dalej pracują! A jak Ty chciałbyś "kokosy" to trzeba się postarać.Czego się spodziewałeś? Że Ci dadzą 2,5 albo 3 tys. na rękę? ZONK!!!! Poza tym , trzeba wykazywać chęć do pracy - A NIE ODWROTNIE !!! Myślę , że zdajesz sobie sprawę z tego że domyślamy się kim jesteś , i współczujemy Twojemu obecnemu pracodawcy!!! B......r S.

---------------------------------

A co w tej firmie w kontenerach tak wam lepiej?

szukajacy

a mógłby ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie( o co pytają, jak wyglada), jak praca, atmosfera - cos bardziej szczegółowo ?

barak3682

Witam poszukuję pracy jako pomocnik konserwatora.Największy minus że nie skończyłem szkoły elektrycznej.Niewiecie gdzie można się załapać do takiej pracy albo może ktoś ma do załatwienia taką pracę jestem w stanie nawet zapłacić za załatwienie pracy.Dzięki i czekam na odpowiedz na maila kamil3682@op.pl.Pozdrawiam

error

ZAROBKI MASAKRA, NA TE CZASY TO JEST TRAGEDIA!!!!!

ON

Atmosfera dobra, zarobki poniżej oczekiwań

Zostaw merytoryczną opinię o Winda Warszawa Sp. z o. o. - Warszawa

Winda Warszawa Sp. z o. o.
3.5/5 Na podstawie 318 ocen.

Winda Warszawa Sp. z o. o.