Opinie o Winda Warszawa Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Winda Warszawa Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Winda Warszawa Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winda Warszawa Sp. z o. o. w Warszawa

Maniek

Jakby ktos chciał narobić się jak robot na koksie bez spania na ciągłym zmęczeniu żeby sprostać terminom i (usunięte przez administratora)kierownikom i w zamian dostać bardzo marne pieniądze to zdecydowanie polecam tą firmę!

Podobno

Podobno powoli dużo osób ucieka, firma ciągnie na starej opinii a i atmosfera nie jest taka super, możesz robić robotę a i tak zjebka.

Ireneusz

Liczyłem, że dowiem się coś o aktualnej sytuacji. Mam zamiar aplikować, podpowiedzcie czy warto?

Oddyn
@Ireneusz

Nie warto firma płaci najmniej na rynku

Irek
@Ireneusz

Praca jak praca. Zależy na jakim stanowisku. Atmosfera w pracy jest w miarę dobra ale jeśli chodzi o zarobki to porażka... Nie mówiąc o kierowniczych stanowiskach to zarobki są od 2000 do 2800zł. Z tym, że ten wyższy próg ciężko uzyskać. Nie ma czegoś takiego jak premia, stała pensja i na tylko tyle można liczyć.

Rafo
@Irek

Możesz iść do konkurencji to dostaniesz minimum podstawy i super perspektywy pensji "pod stołem" - w Windzie masz klarowną sytuację z możliwością dorobienia na dyżurach czy drobnych remontach. Jak komuś zależy na stabilności i przeszedł się już po kilku firmach to wybierze Windę. Co do pensji to jest ustalana indywidualnie - jak masz uprawnienia i umiejętności to nie możesz narzekać... przecież są tam pracownicy którzy robią praktycznie od początku istnienia firmy.

Basee

Zdecydowanie polecam firmę. Dyrektor pierwsza klasa, jak to się mówi odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu wszystko da się dogadać. Moja grupa konserwacji była bardzo sympatyczna oraz kierownik bardzo przyjazny człowiek z którym zawsze można było się dogadać. Polecam!

Aplikowałeś do Winda Warszawa Sp. z o. o. na stanowisko SPOŁEM WSS WOLA zatrudni Kierowników sklepów? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Maria

@anonymous, rozumiem, że pracujesz w Winda Warszawa? Co możesz powiedzieć o atmosferze pracy? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej wypowiedzi. To będą pomocne informacje dla osób, które planują aplikować do tej firmy.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Winda Warszawa Sp. z o. o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Warunki pracy sa dobre, kto chce pracować to nie narzeka na brak pracy a i wynagrodzenie jest adekwatne do umiejetności

Benny

Witam wszystkich, Bardzo ciekawa dyskusja, jest ktoś kto pracuje w Kone? Jestem zatrudniony przez Kone za granica jako konserwator i osoba naprawiająca usterki. Chciałbym porównać kilka kwestji.

PoddanyM
@Benny

To na forum KONE nie ma ciekawych dyskusji? Pytaj tam ludzi...

Igor

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Mam zamiar aplikować.

dsa
@Igor

Bardzo przyjemna firma

@Igor

Chyba nigdzie takiej nie ma - niektórzy wracają z innych firm.

Co teraz dzieje się w tym momencie w Winda Warszawa Sp. z o. o.? Ostatni post zamieszczony został 3 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Winda Warszawa

Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń na różnych specjalistycznych portalach oraz na profilu społecznościom Winda Warszawa - rekrutacje co jakiś czas się pojawiają. Warunki pracy zależne od stanowiska, firma się rozwija więc potrzeba nowych fachowców (zarówno z doświadczeniem jak i do przyuczenia). Na umowę o pracę zatrudnionych jest ponad 120 osób.

Olek

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Jak atmosfera, da się dobrze pracować?

Ciekawski

Sebastian u Ciebie taka podstawa? Auto służbowe do domu ? Ile dźwigów? Sama konserwacja ?

fabiam

jesteście pewni tej kwoty 4300? czy jest ona zapisana w umowie czy tylko obiecują że się tyle zarobi? mogą was dziwić moje pytania ale już jakiś czas szukam pracy i nie spotkałem się jeszcze z takimi zarobkami obecnie. A właśnie, rozumiem że zatrudniają na umowę o pracę w winda warszawa i że nie ma mowy o śmieciówkach?

@fabiam

Tak - 100% na umowę o pracę, prac po godzinach na zlecenie.

Kapiszon

Kolego, załóż swój wątek na gowork, a nie podwieszwsz się pod cudze forum....a przedewszystkim odpalnswoją stronę www, bo nie działa

Waldi

Słyszałem o firmie , że jest bardzo dobra i jak czytam wasze opinie to widzę, że warto aplikować!!

Zbychu

W odniesieniu do różnych opinię pragnę przekazać swoje spostrzeżenia: - na początku zajmowałem się u nich konserwacją przez kilka lat, a później przeszedłem na montaż - zwykle na finanse narzekali wszyscy (w każdej firmie dźwigowej), jednak Ci co wyrabiali normy jakościowe nie odchodzili przez lata lub do dziś tam pracują - ja odszedłem ze względu na chęci samorozwoju jednak z prospektywny czasu, stabilność roboty była olbrzymim plusem - przed moim odejściem poprawił się poziom kompletacji materiałów co mnie zawsze denerwowało, teraz podobno nie ma z tym problemów i dźwigi montuje się szybko - w obecnej firmie montuję za każdym razem co innego co było nie do pomyślenia w Windzie i doceniam to dopiero teraz :/ Róbcie jak chcecie, każdy lubi sobie ponarzekać - z perspektywy czasu nie zawsze dokonywane wybory były słuszne.

Albert
@Zbychu

Zbychu, a powiedz ta chęć rozwoju i zmiana pracy . Powiodła się ? Przeszedłeś do korporacji , do prywaciarza , czy na własne ? Bo tez raczej kładę nacisk na rozwój .... Pozdrawiam , cześć ;)!

Kacper

Czy firma obecnie poszukuje konserwatorów ?

Praca w Winda Warszawa

Może ma ktoś informacje ile na chwile obecną zarobi tam pomocnik konserwatora? Jak wygląda taka praca pod względem dojazdów do firmy? Stawiam się codziennie rano na Surowieckiego i tam też kończę pracę? Czy z domu jadę od razu na sektor i tam się spotykam z konserwatorem? długo trzeba się starać żeby awansować z pomocnika na konserwatora? Samochód służbowy ma każdy konserwator pod dom?

Polo

Poza tym mają naprawdę dobry montaż

Zenek
@Polo

Ekipa ogólnie jest dobra, zgrana dlatego montaż idzie szybko i nie zawodzi. Ludzie wiedzą co robią

konserwa

Rozumiem, że pisze o branży bo nie widzę ogłoszenia Windy. Jakaś reklama wyświetla się z 2014 roku Windy... plusem branży jest stabilność i mała ilość zmian. Znam gościa który od konserwatora przeszedł na montera, następnie na projektanta, później na kierownika montażu, a aktualnie pracuje w Urzędzie Dozoru Technicznego. Jakieś tam możliwości rozwoju są zatem... zawsze można iść na tego stomatologa 3 reklamy wyżej :)

xellux

Poszukujemy monterów i konserwatorów wind. www.xellux.pl

kusy

Jak to jest zatem że wszystkie pary konserwacyjne obstawiają konserwatorzy CI sami co 10 lat temu a niekiedy 15 czy 20 lat temu? Awarii na dźwigach z tego co chłopaki mówią dużo nie ma bo jak się poświeci urządzeniu trochę czasu to mają święty spokój... fakt z rozmów wynika, że kasa jest średnia... dla mnie jednak wyznacznikiem jest to że ciągle tam siedzą i jest im dobrze. W mojej ocenie to takie trochę bla bla o zarobkach, a te wpisy to tworzą heathanterzy bo tak samo mnie omamili i przeszedłem do koncernu. Nie że żałuję, ale atmosferę miałem lepszą w poprzedniej robocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Winda Warszawa Sp. z o. o. - Warszawa

Winda Warszawa Sp. z o. o.
3.5/5 Na podstawie 318 ocen.

Winda Warszawa Sp. z o. o.