Opinie o Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała w Bielsko-Biała

Ula

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją?

@Ula

Bez zastrzeżeń. Wynagrodzenie co najważniejsze zawsze na czas

znajoma

Magdalena s. ja zglosze do opieki ze zaniedbujesz dziecko , jesteś złą matką a ja zareaguje na krzywde dziecka.Niech ci je odbiorą.

Gabriela

@Remik czy jesteś zainteresowany pracą w Manpower Polska w mieście Bielsko-Biała np. jako pracownik agencji pracy tymczasowej czy może szukasz pracy tymczasowej i to tu oczekujesz pomocy od Manpower? Manpower Polska świadczy usługi pracy tymczasowej, przydałyby się zatem opinie o Manpower, jako pracodawcy. Każda informacja na temat warunków pracy w przedsiębiorstwie będzie pomocna w podjęciu decyzji o złożeniu w nim aplikacji rekrutacyjnej.

Remik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

sllazak
@Remik

wystarczjaco duzo zydow maja .

logo firmy Serwisant rowerowy

Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami zatrudnienia w Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

blondyneczka slodka

za dużo żydów w tej firmie, wszystko z shiloh ucieklo.niech to szlak.

Igor

Szkoda, że od dawna nikt nie pisał. To co pewne osoby napisały trudno nazwać opiniami!!!

nick

a w shiloh podobno duzo zy..dow(( jedno i drugie a g....warte.

lkijhg

tam pracuja osoby o brzydkich zniemczalych mordach ,puste wytapetowane lale z dwoma lewymi rekami , niekture po studiach bo sa do niczego to pracuja z ludzmi po zawodowce.

Ala B.

przeciez warunki jakie oferuje Manpower to są warunki jakie proponują firmy ;/ to co firma placi pośrednictwu jest poza wyplatą, moja siostra pracowala kiedys w pośrednictwie wiec wiem jak to wygląda. ja pracuje przez Manpower w Bielsku i jestem zadowolona. Proponują stawkę i albo się godzisz albo nie - to juz Twoja decyzja za ile chcesz pracować.

krzychu88

Robię przez nich w na fiacie i jest ok. Kasa mogłaby być lepsza, ale to już po stronie firmy leży.

Wawrzu

Przyjąłem się przez tą firmę do fiata. 3 miesiące w agencji i przejście do firmy. Przez te 3 miesiące wszystko na czas, pieniądze, informacje. Była dziewczyna, która przyjeżdżała i przywoziła na miejsce do firmy umowy, kwitki i co tam kto chciał. Potrzebowałem zaświadczenia o zarobkach, od ręki na telefon i dowiozła do firmy w dniu, w którym była z umowami. Dla mnie na plus

Obiektywny

Ta firma to kompletne dno, Pani zadzwoniła do mnie z pretensjami, że złożyłem aplikację na pracownika produkcji i że się nie nadaję bo wymagana jest umiejętność obsługi maszyn. Oczywiście w wymaganiach nie było o tym żadnej wzmianki a i pewnie tej obsługi można nauczyć się w kilka godzin. Naprawdę, nie wiem kto rekrutuje takie niekompetentne osoby, który zamiast rekrutować potencjalnych pracowników traktują ich jako najgorsze zło. Jedna z najgorszych, jeśli nie najgorsza agencja na rynku. Mierna ocena za to, że chociaż zadzwonili, choć z drugiej strony kompletnie popsuli mi humor.

cśśś

Chętnie bym się załapal, bo dbanie o dobre zarobki w firmie jest dla mnie najważniejsze. A socjale jakie?

wściekłła

Manpower Bielsko PORAŻKA kobieta przyjeżdżajaca do firmy-na marginesie jedyny plus- nie wie tak naprawde o co chodzi,ma jeden wielki (usunięte przez administratora) w papierach,nie wie co komu dała,czego nie dała,albo sie myli,połowy rzeczy nie ma uzupełnionych,bo jak można w ciagu trezch miesiecy nie zdazyc wydrukowac 3 głup[ich kwitków z rolziczenia wynagriodzenia?????? Dramat dramatów! Piękne bajki pisza przezz telefon a sa naprawde niekompetentne... i nie pozdrawiam Ich.

koleżanka

Agencja Manpower w bielsku białej. tak więc . panie są totalnie niekompetentne, niezorganizowane, niemyślące, ogółem porażka. co miesiąc przy rozliczeniu jest z nimi problem, albo niewypłacony dodatek za urlop, albo pomyłka w rozliczeniu, albo wogole dziwna kwota, po telefonie tłumacza sie, ze nie widzialy, ze przeoczyły, ze wyrownają to w nastepnym rozliczeniu , ale co mi da kolejne rozliczenie jak placic rachunki trzeba placic na biezaco ? w banku mam co miesiac tlumaczyc, ze nie zaplace, bo nie mam , bo panie a agencji siedza , pija kawke i mysla o pierdolach, zamiast wziac sie do roboty normalnie ? kompletna porazka w tej agencji, co miesiac jest jakis problem a panie jak zwykle nie wiedza o co chodzi i robia z siebie idiotki. pewna historia sprzed kilku tygodni ; chcialam aby co miesiac przyslaly mi kwitki z rozliczenia, pani stwierdzila, ze trzeba napisac pismo i dostarczyc. napisane, dostarczone, kwitkow nie ma. telefon do pani z zapytaniem dlaczego . stwierdzila, ze prosba ma byc napisana na komputerze , dlaczego ? bo tak. wiec wg niej trzeba bylo pobrac dokument, wydrukowac, pidpisac, zeskanowac, wyslac i czekacna jakakolwiek odpowiedz. dlaczego nie pasowal dokument napisany reka skro tez jest podpis ? nie wiadomo. dokument wyslany POTWIERDZENIE ODBIORU PRZEZ PANIA dostarczone do nie teefonicznie, kwitkow nie ma nadal. pani tlumaczyla sie w telefonie, ze ona zadnych dokumentow nie dostala z prosba, mimo ze dzwoniła z potwierdzeniem. dowod na to, ze panie chyba niespecjalnie zajmuja sie tam praca. kolejny przyklad niekompetencji i głupoty ze strony pa z agencji. mianowicie za wykorzystany urlop nalezy sie pracownikowi dodatek do wyplaty, rozliczenie ? bez zmian. wiec wykonujemy telefon do pani. a ona ? nie ma pojecia o tym, ze nalezy sie dodatek, tragedia.. podsumowuja. ta niby agencja jest jedna wielka totalną porazka, nic wiecej . panie są wogole nie zaineteresowane czymkolwiek po za kawka i stwarzaniem problemow. co miesiac jest z nimi problem, ale jak trzeba zabrac komus z wyplaty pieniazki , bo to agencja, to jakos wiedza doskonale ile maja zabrac ;) tylko ciekawe za co dostaja te pieniadze. omijac to miejsce szerokim lukiem, unikac, bo nic tylko nerwy sa z tego.

rysia1320Wp.pl

pracowalem w tej chorej firmie w mlada boleslav na spawalni,okradli mnie za 4-dni urlopu oraz co jest zecza nie dopuszczalna nigdzie na swiecie nie oddali mi za lekarza bo u nich sam placisz za badanie jak sie zatrudniasz i po niby 3 niesiacach oddaja ja nie dostalem dalszej umowy od stycznia gdyz nie robilem przedczasow a ten przedczas wyglada ze wstajesz o 445.i wracasz na hotel 2300 nim cos zjesz i sie polozysz spac mija niekiedy godz lub wiecej a rano 445 znowu do pracy naromiast zdarza sie ze ze zmiany popoudniowej musisz zostac na nocke bo jakis knedel zachorowal lub zapil i nie przyszedl do pracy oni, tj knedle nie zostana to manpowerowiec musi bo nie dostanie przedluzenia umowy.wiekszosc sie zgadza [po wczesniejszym sie zapisaniu ale z musu zastraszanie mobing]wracajac do mnie nie dostalem dalszej umowy zlodzieje nie oddali mi za badanie dla nowych pracownikow bo nie przepracowalem 3 miesiecy rozboj w bialy dzien nie mam pieniedzy ze by sie sadzic jak wielu rodakow niew muwie biegle po czesku i niewiem gdzie dochodzic swoich praw i czy wogole jest ses firma manpower sie szczyci gdzie to oni nie maja swoich fiili niech wracaja z kad pochodza tj na ukraine zlodzieje

raps79

Ja byłem u nich na rozmowie w połowie zeszłego roku - praca w wapienicy w bielsku. Ogólnie byłem zadowolony z wizyty. Pani opisała co, gdize, na czym praca polega, były pytania co robiłem wcześniej i powiedziała, że do dwócho dni będzie informacje co dalej. Zadzwonili. Potem rozmowa w firmie. Dzisiaj dalej tam pracuje, tylko juz pod firma. Wiec jak dla mnie sa w porządku. Miła obsluga

ytyd

klakson - tak to prawda.

klakson

No te panie w bielsku są niekompetentne, mówisz im o jaką pracę ci chodzi i na jakim stanowisku, a wciskają cię gdzie mają podpisane.

PowerB

Manpower to firma, w ktorej praca to cofanie sie w rozwoju. Firma nie zainteresowana jest rozwojem swoich pracownikow, nie zajmuje sie rekrutacjami czy doradztwem personalnym , a sprzedaza uslug bardzo niskiej jakosci. Jedyna wartosc- pieniadze. Jest to podobno korporacja globalna, tylko jest to grubymi nicmi szyte. Polski oddział jest zadluzony( bardzo zadluzony) i niekompetentnie zarzadzany.

Zostaw merytoryczną opinię o Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała?

Zobacz opinie na temat firmy Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała?

Kandydaci do pracy w Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manpower Polska Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Pl. Wolności 10
    43-300 Bielsko-Biała