Opinie o Bubis Daniel Firlej w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bubis Daniel Firlej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bubis Daniel Firlej o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bubis Daniel Firlej w Lublin

Jacek

Współpracowałem z tą firmą kilka razy, bardzo pozytywna ekipa z luźnym a zarazem profesjonalnym podejściem do klienta. Czekamy na nowe leady i na pewno do nich wrócimy! Jednym słowem ? POLECAM

kamila
@Mateo

wyślij im maila oficjalna droga biuro@bubis-audyty.pl Ja tam wysłałam swoje CV, tego samego dnia miałam rozmowę telefoniczna z zaproszeniem na video konferencje. Później już poszło z górki, pracuje u nich od stycznia i sobie bardzo to chwale.ALE(!) pamiętaj ze wymogiem pracy u nich jest znajomość rysunku technicznego i wpis do MRiT. POWODZENIA !

Kamilos debilos Nowy wpis

Cześć, nie chce Cię zjeść; Pracuje tu jako audytor, mam przed sobą monitor; W pracy wciskam gaz, wypłata jest na czas; Robię szybkie projekty, z czego są efekty; Ilości godzin pracy nie mówię nikomu, bo pracuję z domu; Znam efektywności triki, no więc mam wyniki; Szef nigdy za nic nie był zły, do tego jest na „Ty”; hahaha taka mi wyszła rymowanka, generalnie praca w dechę ! Mamy niewyśrubowane normy, powyżej są premie a że ja lubię pieniądze to (usunięte przez administratora) Robię po 4-6 audytów dziennie więc zbieram 4ro cyfrowe pensje POOOOOOZDROOO SZEEEEŚĆEEET!!

Joanna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Pracuję na stanowisku audytora praktycznie od początku firmy. Nie mam na co narzekać inaczej? Logiczne - zmieniłabym pracę. Jestem zadowolona z atmosfery, mogę pracować z domu a do tego często wpadają premię! Mam prawie 40lat i nigdy nie trafiłam na tak pozytywnych i szczerych ludzi jak tu! Jeśli jesteś zainteresowany? Aplikuj bo wiem że szukają ludzi, firma się rozrasta a to dobrze o niej świadczy ! Kto wie- może do zobaczenia w zespole ! ;)

Julek Nowy wpis

Współpraca super. Fajna firma, spoko ludzie, POLECAM

kris

a ja pracowałem dla tej firmy jako podwykonawca.kasa na czas. właściciel spoko

Lukas
@kris

Z ciekawości ile płacą ?

Kamila Nowy wpis
@Lukas

nie mogę tego zdradza dokładnych kwot ze względu na zapisy w umówie ale szczerze? nikt z ekipy z która z spotykamy się na evntach i pracujące np. na tej pozycji co ja - audytor energetyczny -jest zadowolony. nigdy nie było opóźnień w wypłatach a dodam ze płaca jest adekwatna do naszego wykształcenia i jest równą do wypłatom warszawskim czy tych stawek co oferują np. we Wrocławiu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bubis Daniel Firlej? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mateo
@Jacek

jak znaleC kontakt Żeby do Nich Aplikować ? Podobno dobra Firma

@Mateo

Nie mogę zdradzić ponieważ mam zapis w umowie o poufnych danych ale naprawdę było dobrze dodam tylko że uczciwie i na czas masz siano na koncie a do tego jest to więcej niż średnia kraj.

kamila

Gal Anonim

Współpracuje z Bubisem już jakiś czas, pełna profeska ! Zlecam im audyty, jadą do klienta (sprawdzałem to!) obsługują go w sposób bardzo kulturalny co jest również wizytuwką dla miej firmy. Wysyłają mi audyty pocztą bo tak się dogadaliśmy, ale muszę opisać jeden przykład gdzie na audyty czekaliśmy dłużej niż być to powinno. Daniel - bo przeszliśmy na Ty od razu zaczął działać okazało się że firma kurierkska (nie będę wymieniał nazwy) krótko mówiąc (usunięte przez administratora) i dokumenty leżały gdzieś u nich na magazynie tak czy siak ciągły kontakt i rozwiązywanie problemów na bierząco wielki plus! Myślę że to nie tajemnica że są najtańsi (jakich spotkałem) na rynku a do tego zlecam usługę- dwa tygodnie i mam kopertę z gotowymi audytami. Podnieśli ostatnio ceny ale nadal są dla mnie najbardziej atrakcyjni a co więcej SPRAWDZENI

Ta firma wykonała dla mnie ok.30 audytów. do niektórych wprowadziliśmy modyfikację. Generalnie jestem zadowolony ze wspolpracy.

Krzysztof

Wykonywałem usługę dla tej firmy, zapłacili fakturę w terminie. Tyle mogę o nich powiedzieć. A jeśli chodzi o p. Daniela- mila osoba, dostępna oraz elastyczna ciagle dostępna pod telefonem podczas świadczonej dla nich usługi. Zmodyfikował na naszą prośbę kilka kwestii ciągle współpracując co oceniam pozytywnie. Pozdrawiam, Krzysztof.

Zosia

Zleciliśmy tej firmie 48 audytów, mieliśmy pełną dokumentację wszystkich 48. budynków po 11(!!!) dniach! Wielkie WOW! Dla ludzi którzy tam pracują! Generalnie czuć w rozmowie z Panem Danielem profesjonalizm jak i luźne podejście. Podkreślę że Kontrolowaliśmy też jakość obsługi u niektórych beneficjentów -bez zarzutu

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Bubis Daniel Firlej w mieście Świdnik? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Bubis Daniel Firlej - Lublin

• Jak się pracuje w Bubis Daniel Firlej?

Zobacz opinie na temat firmy Bubis Daniel Firlej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bubis Daniel Firlej?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bubis Daniel Firlej?

Kandydaci do pracy w Bubis Daniel Firlej napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bubis Daniel Firlej
  • ul. Kowalska 5, lokal 203