Opinie o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

ochrona tatwedo

Bardzo dobra firma jestem zadowolony wypłaty zawsze na czas ,czasem nawet wcześniej miła atmosfera pracuje mi się dobrze ,nowy kierownik w porządku mimo że jestem na zlecenie nie narzekam stawka 6 zł netto to dobra stawka jak na firmy ochroniarskie

ELA

W tej Firmie pracuje się dobrze gdyby nie był dwoch głupich bab które nie mają pojęcia o sprzątaniu a gdyby one sprzątał to by to tak wyglądało no kto szybciej posprząta do domu

pracownik Tatwedo

Pracodawca ma obowiązki Twój szef ma obowiązek zapewnić ci stanowisko pracy odpowiednio przystosowane do twoich potrzeb. Musi też uwzględnić ograniczone możliwości ruchowe niepełnosprawnych pracowników, czyli dostosować zmniejszonej sprawności tych osób np. drogi komunikacyjne w firmie, schody,windy, drzwi, okna, łazienki itp. Ważne! Niepełnosprawny pracownik nie może być w jakikolwiek sposób dyskryminowany (zabraniają tego przepisy kodeksu pracy). Niedopuszczalne są praktyki, które mogą spowodować pogorszenie sytuacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy m.in. poprzez ograniczenia w kryteriach przyjęcia do pracy, w dostępie do awansów czy szkoleń.

pazerny z grupą inwalidzką

DAJCIE MI DUŻO GODZIN CHCE W ROBOCIE SPAĆ I DUŻO KASY BRAĆ !!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
była pracownica

Kiedy byłam tam sprzątaczką kierownictwo robiło z nami co chciało i nikt na to nie reagował.Zwykły pracownik nie ma szans bo go zniszczą tak jak to zrobili z niektórymi koleżankami,które potrafiły samodzielnie myśleć.Mówiło się że baba żle sprząta i wylatywała.Gdzie był Pan Prezes,który podpisywał zwolnienie ,a osoby nigdy nie widziął na oczy choć pracowała tam kilka lat.

obiektywny

jak się komuś nie podoba taki czy inny kierownik to trzeba powiedzieć wprost dyrekcji a nie sadzić tu takie androny wyssane nie wiadomo z czego i w jakiej intencji. A poza tym stara prawda jest taka ,że się wszystkim nie dogodzi .

do obiektywnego
@obiektywny

Masz rację popieram cię tylko jest jeden minus powiesz dyrekcji że ten czy ten kierownik ci się nie podoba podasz argumenty i co kierownika nie usuną a ty masz przechlapane a dokładniej musisz szukać nowej pracy.Co do opinii które są tu wysnuwane odnośnie pracowników którzy mają grupy inwalidzkie i pracują nadgodziny to macie racje i popieram te opinie sam nie raz widzę jak robią po 200-220 godzin i się przewracają lub śpią na krzesłach więc co tu oszukiwać wycofać te umowy-zlecenia i będzie spokój.

obiektywny

EGMA

jeśli spisz na ochronie to powinieneś się liczyć takim jak coś zginie powinni tego co byl w tedy na posterunku toby kazdy bal

@EGMA

nic z tego nie rozumie z tego co napisałeś

@EGMA

Jak tak piszesz w książce raportowej jak tu na forum to gratuluję pewnie masz 3 klasy podstawówki

Prawda wypowiadasz sie za innych to wybór tych ludzi chcą robia nadgodziny nikt im nie każe to ich wola chcą pracować i wiecej zarabiać to biorą nadgodziny pomimo to że posiadają grupy niepełnosprawnych to pracują i firma powinna takich ludzi doceniać. A co do kierowników to nie którzy kierownicy tej firmy nie nadają się na te stanowisko pracy a szczególnie ci kierownicy którzy są nowi w tej firmie nie będę wymieniać nazwisk firma wie kto został przyjety.

@pracownik

ZA CO DOCENIAĆ ZA SPANIE CZY ŚCIEMNIANIE WYPOWIADAM SIĘ BO TAKIE MAM PRAWO !!!

@pracownik

Jeśli kiedyś przyłapią cię na spaniu w pracy,powoli podnieś głowę i przeżegnaj się I ŚCIEMNIAJ CO MIESIĄC 240 GODZIN NIECH DALEJ PŁACĄ !!!!! W WŁASNIE JAK NAPISAŁEŚ FIRMA POWINNA TAKICH LUDZI DOCENIAĆ !

@pracownik

NIE POWIESZ MI CHYBA ŻE NIEPEŁNOSPRAWNY MAJĄC TYLE GODZIN NIE ŚPI NA POSTERUNKACH JAK TAK MYŚLISZ ŻE UWIERZĘ TO MASZ MNIE ZA GŁUPKA ,KIEROWNICY KTÓRZY ŁAPIĄ NA SPANIU PRACOWNIKA NIE ZGŁASZAJĄ TEGO FAKTU DYREKCJI BO IM TO PASUJE BO MÓWIĄ DYREKCJI ŻE MAJĄ SPOKÓJ I JEGO PRACOWNICY SĄ O.K DAJĄC NIEPEŁNOSPRAWNYM NADGODZINY PASUJE TO KIEROWNIKOM BO NIE MUSZĄ PRZYJMOWAĆ DODATKOWO LUDZI NA ZLECENIA ALE JEST TO NIE MORALNE I NIE ETYCZNE.NIEPEŁNOSPRAWNI KTÓRZY PRACUJĄ TYM SYSTEMEM SĄ NIE EFEKTYWNI ZE ZMĘCZENIA TRACĄ OBIEKTYWNOŚĆ I PRACUJĄ TYLKO DLA CHĘCI ZYSKU A TAK NAPRAWDĘ PRZYCHODZĄ I ŚPIĄ GDZIE POPADNIE JAK TYLKO KIEROWNIK ODJEDZIE Z OBIEKTU TO SPANIE DO RANA.NIE NARZEKAM NA FIRMĘ BO JEST DOBRA ALE DODATKOWE ŚMIECIÓWKI DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH TO JEST NIECHLUBNA PLAMA POGARDY DLA TEJ FIRMY.

egma

jak nie chcesz pracować nadgodzin to nie pracuj prosta sprawa i nie wypowiadaj się za inne osoby

pracownik tatwedo Cieszyn

TAK JEST ŻADNYCH UMÓW ZLECEŃ DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH !! FIRMA JEST SUPER ALE DAWANIE NIEPEŁNOSPRAWNYM NADGODZIN TO JEST NIEŁADNIE I NIE MORALNIE

pracownik tatwedo Bielsko
@pracownik tatwedo Cieszyn

wiele firm nie daje ludziom chorym umów zleceń tylko normę godzinowa bo po co robić sobie problemy jak by sie któremu choremu coś stało na nadgodzinach a zlecenia dają tylko zdrowym i to zdrowym dają dużo godzin.Firma tatwedo jest dobrom firmą ale te umowy zlecenia które pospisują chorzy to hańba !

pracownik tatewdo okolice Pszczyny
@pracownik tatwedo Bielsko

To jest nie moralne i nie etyczne, macie racje co ma się stać choremu człowiekowi w pracy na nadgodzinach aby firma zerwała z niechlubnym procederem aby niepełnosprawni nie podpisywali umowy-zlecenia na nadgodziny.Przecież przy dzisiejszym bezrobociu nie trudno przyjąć zdrowych na zlecenie.Ogólnie firma nie jest zła i dobrze się pracuje ale te w/w umowy psują opinie o firmie.

pracownik tatwedo Bielsko
@pracownik tatewdo okolice Pszczyny

Bardzo dobra firma wypłata zawsze na czas ,minusy to zły dobór kierowników i duży minus jak już koledzy napisali umowy-zlecenia dla niepełnosprawnych.Niestety nie mamy wpływu na wybór kierowników i na to że firma podpisuje umowy -zlecenia z niepełnosprawnymi mam tylko nadzieję że Prezes firmy to zmieni i zakończy te umowy wiem że to rozsądny i uczciwy człowiek kilka razy z nim rozmawiałem i głęboko wieżę że cofnie te umowy.Pozdrawiam Pana Prezesa.

pracownik Bielsko

Bardzo dobra firma ale zgadzam się z opiniami żeby chorzy nie robili nadgodzin !!

ochrona Bielsko
@pracownik Bielsko

Tak macie rację my na grupach robimy nadgodziny a zdrowi pracują po 170 godzin maksymalnie 200 godzin.Firma tatwedo jest bardzo dobrą firmą nie narzekam ale nie powinni dawać umów-zleceń pracownikom z grupami inwalidzkimi.

ochroniarz Bielsko
@ochrona Bielsko

Wszyscy macie racje super dobra firma ale z tymi nadgodzinami które mają niepełnosprawni to jest skandal !!! to psuje reputacje dobrej firmy !!! Skończcie już dawać umowy-zlecenia chorym !!!

pracownik TATWEDO

WITAM U NAS NA POSTERUNKU W BIELSKU JEST TAK SAMO.CHORZY Z GRUPAMI MAJĄ NORMĘ I ROBIĄ NADGODZINY I SIĘ PRZEWRACAJĄ MAJĄ PO 210 A NAWET PO 250 GODZIN A CI NA ZLECENIE ROBIĄ 200 GODZIN.LUDZIE Z GRUPAMI POWINNI TYLKO ROBIĆ NORME A ZDROWI ROBIĆ DUŻO GODZIN BO SĄ ZDROWI.W BIELSKU JUŻ GADAJĄ ZE MAJĄ ZAMIAR PISAĆ DO PIPU I PEFRONU W TYCH SPRAWACH ŻEBY SKONTROLOWAĆ GRAFIKI.

pracownik Tatwedo Cieszyn
@pracownik TATWEDO

na grafiku pisze sporządził i podpis zatwierdził grafik podpis to te osoby odpowiadają za grafik na danym obiekcie i kropka, ich odpowiedzialność ich to jest problem i ich sumienie,macie rację z tymi opiniami odnośnie nadgodzin na umowę zlecenie które mają chorzy !!!

pracownik TATWEDO

Bardzo dobra firma godna polecenia ,atmosfera dobra ale niektórzy kierownicy to są przyjmowani chyba po znajomości albo z rodziny od góry, bo nie wiele mają pojęcia o swojej pracy ci którzy pracują w TATWEDO wiedzą o kim piszę.Nowi kierownicy to już szkoda pisać....................

PRACOWNIK TATWDO
@pracownik TATWEDO

Zgadzam się z tobą firma dobra ale dobór kierowników ma wiele do życzenia.Jednak głównym i największym problemem firmy są umowy -zlecenia pospisywane przez pracowników posiadających znaczy lub umiarkowany stopień niepełnosprawności.Taki chory pracownik wypracowuje normę wynikającą z umowy o pracę średnio 160-178 godzin i pracuje na nadgodziny wynikające z podpisanej umowy -zlecenia.Chory człowiek pracuje po 220 godzin czasem i więcej i jego praca wygląda tak jak wygląda ogólne zmęczenie i wycieńczenie organizmu,częste spanie na obiektach,brak koncentracji oraz małe zaangażowanie w miejscu pracy.Umowę-zlecenie powinni wykonywać tylko ludzie zdrowi a nie chorzy.

pracownik tatwedo
@PRACOWNIK TATWDO

masz rację pracownicy z grupami inwalidzkimi powinni wypracowywać tylko normę godzinową a nie pracować dodatkowo na umowę zlecenie !!! potem śpią na budowie w Pawłowicach bo mają po 200-250 godzin to jest chore .Na zlecenie powinni robić zdrowi !!!

pracownik Tatwedo

DOBRA FIRMA I ATMOSFERA JEST DOBRA ALE PAN DYREKTOR Z BIELSKA POWINIEN ANONIMOWO WYPYTYWAĆ PRACOWNIKÓW JAK PRACUJĄ NOWI KIEROWNICY BO BYŁO BY WIELE DO OPOWIADANIA A TAK DOKŁADNIE TO ZŁY LUB JAK KTOŚ INACZEJ WOLI NIEPRAWIDŁOWY DOBÓR KIEROWNIKÓW KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA O SWOJEJ PRACY.

pracownik imb

gonić nierobów z ochrony ! brawo dyrekcja tatwedo !

Pracownik Tatwedo

Bardzo dobra firma wspaniali kierownicy i dyrektorzy polecam wszystkim !!! Zgadzam się z tym leniom i nierobom śpichom i marudnym trzeba podziękować i do domu niech trzepią dywany nieroby jedne !!! zwolnić ich a kto chce pracować to będzie pracował!

error

dobrze robią ze obiboków zwalniają tak trzymac kadra kierownicza

obiektywnie
@error

była pracownica

W tej firmie i owszem zwalnia się ,ale nie tych co trzeba.

IMB PODBESKIDZIE

MOJA OPINIA JEST TAKA ŻEBY BYŁA NORMALNOŚĆ I DYSCYPLINA TO FIRMA POWINNA WYMIENIĆ OKOŁO 80 PROCENT EKIPY PILNUJĄCEJ BUDOWĘ W PAWŁOWICACH ,BO TA EKIPA CO TERAZ PRACUJE TO ŻAL PATRZEĆ ŚPIĄCE KRÓLEWNY KTÓRE ŚPIĄ W SWOICH SAMOCHODACH LUB W BUDKACH.BRAK KONKRETNEGO NADZORU KTÓRY WPROWADZIŁBY DYSCYPLINĘ I PRZY OKAZJI ZWOLNIŁ KILKA OSÓB I ZAMIENIĆ ICH NA DOBRYCH PRACOWNIKÓW.MYŚLICIE ŻE MY PRACOWNICY IMB NICZEGO NIE WIDZIMY JEŚLI TAK MYŚLICIE TO SIĘ MYLICIE.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 218 ocen.

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.