Opinie o Adboard Sp. z o.o. w Sielinko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Adboard Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Adboard Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adboard Sp. z o.o. w Sielinko

Benia

Skończą się Naramowice i Rondo Rataje to skończy się Adboard. Poznań w nieskończoność po znajomości zlecać wymiany wiat nie będzie skoro już większość została zmieniona. Panie prezesie proszę pilnie szukać nowych zleceń bo bez nich firma do zamknięcia będzie się nadawać. Ja jak ja, ale Pan gdzie i za ile do pracy pójdzie? W dodatku trzeba będzie jeszcze długi uregulować, bo sporo ich jest...

Pietia
@Benia

Janusz miał rację jak mówił że czas na ewakuację

Iwona
@Pietia

A czemu czas na "ewakuacje" co jest nie tak? Pisz konkrety a nie tak straszysz tylko ;-)

Opinia negatywna

Szkoda coś pisać bo i tak usuną.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Formę zatrudnienia podajemy zawsze w ogłoszeniu o pracę i najczęściej jest to właśnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Standardowo, w okresie wdrażania się każdego nowego pracownika, proponujemy okres próbny, który jest uzależniony od zajmowanego stanowiska. Po wspólnie wypracowanym okresie próbnym, wspólnie z Pracownikiem decydujemy o dalszych warunkach zatrudnienia, które są indywidulane dla każdego.

Eryk
@Adboard Sp. z o.o.

I to właśnie najbardziej cenię w tej firmie, a dodam ze jesteśmy razem od 6lat. Wypłata zawsze na czas, umowa bez owijania. Praca wymaga zaangażowania, ale skoro jestem z ta firma taki szmat czasu to myślę ze jednak warto.

Blu
@Eryk

Niezła ściema. Kto ci kazał takie bzdury pisać?

@Eryk

A na jakim stanowisku pracujesz w Adboardzie? Jak oceniasz możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego? Skoro pracujesz już tyle lat w firmie to na pewno wiesz sporo na ten temat :) Co jaki czas można ubiegać się o awans i co ile organizowane są jakieś szkolenia?

Czy firma płaci terminowo swoim dostawcą ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adboard Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Xxx

Bardzo dużo stresu, a wyplata mizerna. Premii nikt nie widzial od nigdy, przez co motywacja do pracy i efektywność jest praktycznie zerowa. Najlepiej jakbys wszystko wiedzial od poczatku sam, ale pracowal za najniższa krajowa. Hipokryzja, nie polecam

@Xxx

Czym spowodowana jest taka duża ilość stresu w Adboardzie?? I co do premii.. to tak trudno spełnić warunki jej dostania czy po prostu rzadko kiedy są przyznawane?

Xxx
@Aneta

Jest obiecywana, ale nikt jej nigdy nie dostal, nawet po spełnieniu warunkow.. nikt sie nawet nie ludzi ze ja dostanie

luki7

brak słów

Jakub

Brałem udział w rekrutacji na Key Accounta na rynek niemiecki. Pierwszy etap z rekruterem zewnętrznym, drugi z dyrektor handlową i trzeci z prezesem. Proces trwał ponad miesiąc a na koniec nie zostałem poinformowany nawet o wyniku rekrutacji. Dopiero jak zadzwoniłem do pseudo rekruterki to powiedziała, że decyzja zapadła 3 dni temu i jest negatywna, ale "jakoś wyleciało jej z głowy żeby do mnie zadzwonić" (dzwoniłem w czwartek ona dowiedziała się w poniedziałek). Powód podany można było wyartykułować na poziomie selekcji cv a nie wciągać kogoś w czasochłonny proces. Dalej szukają - pewnie nie mają kasy na kogoś kto coś potrafi. Żenujący proces rekrutacyjny prowadzony przez ludzi bez honoru i szacunku dla drugiego człowieka. Nie polecam.

Arek
@Jakub

Siemanko. Ogólnie firma (usunięte przez administratora) Nikt w firmie nie operuje językiem niemieckim, dlatego rekruter zewnetrzny a potem ktoś z wewnatrz. Ludzie uciekają z firmy jak szczury z Titanica- coś musi być na rzeczy skoro tak jest. Pensja około 3 do 4 tyś. z bardzo dużymi wymaganiami, spotkaniami wewnwtrznymi i wszechobecnym stresem. Pieniądze nie warte tego. Lepiej iść na kasę do Biedry i z wszystkimi dodatkami masz ten sam hajs. Firma bez perspektyw, produkty oderuje niszowe bezjakościowe w oszałamiających cenach. We wszystkich działach chaos i wszechobecna wizja to nie moja działka, podrzucam temat komuś innemu niech przejmie to na swój bark. Nie polecam.

Aneta

Czy w firmie wymagany lub doceniany jest jakiś język obcy? Jeśli tak to w jakim stopniu trzeba nim władać? Pytam ponieważ na stronie internetowej firmy jest wzmianka o początkowej działalności jako spółka związana z Adboard International z siedzibą w Holandii.

Ochotnik

Czy sa wolne etaty w tej firmie jak tak to jakie?

Szanuję prace tutaj między innymi dlatego, że firma jako jedna z niewielu w okolicy nie zmniejszyła nam wynagrodzeń w obliczu koronawirusa.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Adboard Sp. z o.o.?

Spotkania rekrutacyjne dotychczas odbywały się w siedzibie firmy. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną dostosowujemy procesy rekrutacyjne do zaleceń sanitarnych. Uczestnicy spotkań rekrutacyjnych otrzymają przed wejściem do naszego biura rękawiczki oraz maseczkę jednorazową. Zapewniamy również dostęp do środków dezynfekujących. W przypadku, gdy warunki nie pozwolą na osobiste spotkanie z kandydatem, możliwym jest również zorganizowanie wstępnego spotkania poprzez wideokonferencję. Ostatnim etapem procesu rekrutacyjnego jest jednak zawsze spotkanie w siedzibie firmy.

Jeśli robisz swoją robotę i robisz ją dobrze, to nikt się nie czepia. Wypłaty są na czas, a to akurat jest dla mnie najważniejsze.

Pracowity

Adboard to dobre miejsce pracy! Pracuję już tutaj od kilku lat i nareszcie widzę nadchodzące zmiany. Atmosfera sprzyja dobrej pracy i możliwości rozwoju. Wynagrodzenie zadowalające, wymagania są spore ale nie niemożliwe, trochę zaangażowania i jest bardzo zadowolony !!! Polecam wszystkim z Opalenicy i okolic !

xxx

W adboard pracowałam jakiś czas... wypłata zawsze była terminowo. Praca wymagająca zaangażowania, ale dająca możliwości rozwoju. Nadal wspominam pracę w tej firmie bardzo dobrze.

wątek

Zawsze można zmienić pracę ale może nie jest tak jak to niektórzy opisują?

Jak w każdej firmie były lepsze i gorsze momenty, ale ludzie, którzy tworzą firmę zawsze sprawiali, że chciało się wracać.

Odradzam

Firma totalnie nie (usunięte przez administratora). Brak narzędzi, nigdzie niczego kupić nie można, (usunięte przez administratora) Za nadgodziny brak przelewów. Oto cala prawda o firmie Adboard. Totalny niewypał! Odradzam pracy!

Igor

Może firma nie jest idealna i komuś nie odpowiada praca. To nie znaczy, że jest kiepska!!

Aneta

Dodatkowe informacje na temat tego pracodawcy będą tym bardziej cenne, gdyż niedawno pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Konstruktor. Co warto wiedzieć o pracy w tym dziale firmy? A może ktoś z osób czytających wątek jest zainteresowany aplikacją i ma jakieś konkretne pytania dla osób zatrudnionych w Adboard?

Aneta

Pracujesz w Adboard? Chętnie dowiemy się jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o Adboard Sp. z o.o. - Sielinko

• Jak się pracuje w Adboard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adboard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adboard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adboard Sp. z o.o.