Opinie o LINK4 w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LINK4. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LINK4 o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LINK4 w Warszawa

PAN PRZESTROGA!!!

Witam, Doszły mnie słuchy, że dział Obsługi Składki nie jest za ciekawym działem w Linku. W biurowcu ludzie opowiadzją, że zwalniają bez powodu. Ludzie mają swoje wydatki i to nie małe, a oni na bruk człowieka bez podania przyczyny. Sami sobie odpowiedzcie czy po takiej akcji chcielibyście pracować w takim KORPO, a zwłaszcza w tym dziale...

Aldona
@PAN PRZESTROGA!!!

Witam Link4. Jak odniesiecie się do tej wiadomości? Chciałam aplikować do was, lecz po takiej opinii grubo się nad tym zastanawiam...

Karol
@PAN PRZESTROGA!!!

Hej widziałem, że dział Obsługi Składki prowadzi rekrutację. Co Link4 powie mi na jej temat?

Karol
@Karol

Dlaczego nie uzyskałem odpowiedzi na to pytanie? Czy mam rozumieć, że praca nie zaciekawia, więc Link4 nie odpisuje?

@Karol

Cześć Karol, zakończyliśmy proces rekrutacyjny do działu Obsługi Składki i obecnie nie poszukujemy nowych pracowników. Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ofertami pracy w LINK4 zajrzyj na naszą zakładkę kariera: https://kariera.link4.pl/ bądź skontaktuj się z naszym działem rekrutacji: rekrutacja@link4.pl Chętnie doradzimy i opowiemy o wybranych działach podczas rozmowy :) Pozdrawiamy, Zespół rekrutacyjny LINK4

@PAN PRZESTROGA!!!

Dokladnie, ja kilka lat temu zostałam zwolniona bez powodu. Nie polecam tego pracodawcy.

Zbigniew

Jestem ciekaw jak Wam się pracuje w LINK4 ponieważ od pewnego czasu nie pojawia się tu wiele wpisów pracowników. Podpowiedzcie mi czy warto tu aplikować i na jakie zarobki można realnie liczyć, dajcie znać co wiecie na ten temat.

@Zbigniew

Zbigniew, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszego fanpage na FB: LINK4 Kariera, gdzie pokazujemy codzienność w LINK4 i prezentujemy pasje naszych Pracowników ???? A o szczegółach dotyczących m.in. wynagrodzeń możesz dowiedzieć się od naszego działu HR. Skontaktuj się mailowo: rekrutacja@link4.pl Pozdrawiamy!

Lola
@Zbigniew

To zależy na jakie stanowisko. Są działy, gdzie wycisną cię jak cytrynkę dając w zamian puste obietnice.

Biedna

Zatrudnić się, podpisać umowę, dostawać wynagrodzenie ok! Ale kiedy można doczekać się podwyżek? Po dłuższym czasie premie nie są już takie motywujące, a średnia rynkowa się zwiększa, wiadomo ze nowi przychodzą za wiesza podstawę niż osoby pracujące kilka lat :(

Zbigniew
@Biedna

Próbowałaś konsultować się z kimś z zarządu żeby dowiedzieć się czy są planowane jakieś podwyżki w firmie? Jeśli tak to napisz jakie jest stanowisko firmy w tej sprawie, jestem tego ciekaw.

Erykkk112

Podobno nawet w zespole posprzedażowej obsługi klienta każą sprzedawać.... ktoś może wie, jak to naprawdę wygląda? I czy dużo telefonów dziennie ma infolinia?

smutna
@Erykkk112

Jak to infolinia ma telefony non stop ciągle dzwonią lub musisz dzwonić kazda okazja jest dobra do sprzedaży więc na posprzedazowej też sprzedajesz. Telefonów koło 100. Dużo telefonów mało pieniędzy.... Ala na rozmowie jak Ci szczęka opadnie że tak mało placa to Ci będą gadać jakie to akcje robia lody srody gofry cytryny A pensja dno

@smutna

Dzień dobry, Stanowisko, którego nie dotyczą elementy sprzedaży to Specjalista ds. Obsługi Klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-obslugi-klienta,6miTduedGPHqcnCbMYVqk6,warszawa Pozdrawiamy!

DZIWNYM TRAFEM ZNIKAJĄ TU WPISY, 2 PRÓBA Rozmowa rekrutacyjną to 2 pytania od bardzo młodej osoby z HR, opowiedzieć swoje CV i ile chce się zarabiać. Tu podałam kwotę mocno wyżej niż minimalna krajowa. Dla ładnego biura nikt nie pracuje, ale dla pieniędzy. Na plus pełen kontakt mail przez cały proces rekrutacji.

Człek
@Kandydat

Jak ktoś już pisał wcześniej - Czytajcie wpisy ludzi, którzy coś o tej firmie lub jej rekrutacji już pisali. To są prawdziwe opinie, reszta wpisów jest robiona przez samego pracodawce, który uprawia propagandę, bo nie ma już naiwnych na słuchawkę. Jeśli ktoś wie lepiej niech spróbuje się dostać do linka4 i się sam przekona. Powodzenia zainteresowanym.

Kaśka
@Kandydat

Oferta w Link4: "SPECJALISTA DS. SERWISOWEJ OBSŁUGI KLIENTA W ZAMIAN OFERUJEMY: uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie po okresie próbnym 3000 zł brutto + premia za jakość wykonywanej pracy + prowizja" Skoro po okresie próbnym "aż" 3 tys. brutto (2,1 netto), to aż sie boję zapytać ile na próbnym, pewnie minimalna krajowa

@Kaśka

Dzień dobry Kasiu, Jasno komunikujemy wysokość pensji naszych Pracowników. Jeśli masz jakieś pytania, które dotyczą pracy w LINK4, zachęcamy Cię do kontaktu z naszym działem HR: rekrutacja@link4.pl

@LINK4

Jest przewidywane przeszkolenie na stanowisko administratora baz danych? Pyta nie laik ale tez osoba nie z tak bogatym doświadczeniem jakiego wymagacie w ogłoszeniu. Moja aplikacja mimo wszystko jest rozpatrywana :)

@Zainteresowany

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie procesem rekrutacyjnym. W LINK4 każdy, kto dołącza do zespołu, przechodzi szkolenie stanowiskowe – zależy nam na kompleksowym wdrożeniu nowych Pracowników. Życzymy powodzenia w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy!

smutna
@LINK4

Szkolenie stanowikowe? Czyli tu masz krzesło tu biurko tu intranet tu masz outlooka może jakieś konkrety?. No chyba że się coś zmieniło bo mnie tak szkolono???? bo od tej propagandy już się rzygać chce

@smutna

Dzień dobry, W LINK4 na stanowiskach związanych z obsługą klienta oferujemy miesięczny cykl szkoleń ( z produktów, systemu, procedur) pod opieką doświadczonego mentora z działu, do którego dołączy. Na stanowisku backoffice oferujemy szkolenia, które do każdej osoby dopasowujemy indywidualnie. Jeśli Twoje doświadczenia okazały się niezgodne z oczekiwaniami, napisz maila do naszego działu rekrutacji: rekrutacja@link4.pl. Chcemy dążyć do tego, żeby szkolenia były dla naszych Pracowników jak najbardziej pozytywnym doświadczeniem. Pozdrawiamy!

Robert

Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, jak również zakres pytań bez uwag. Mnie natomiast jako kandydata irytuje brak JAKIEJKOLWIEK informacji zwrotnej na temat przebiegu rekrutacji. Skoro na rozmowie potencjalny pracodawca WYRAŹNIE deklaruje, że poinformuje mnie w połowie czerwca o wyniku, to takowej komunikacji oczekuję. Brak jakiegokolwiek zwrotnego przekazu nie świadczy dobrze o procesach rekrutacyjnych i stawia firmę w niekorzystnym świetle. PS. Biuro faktycznie bardzo ładne.

@Robert

@Robert jest nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Prosimy, odezwij się do osoby prowadzącej rekrutację w celu wyjaśnienia sprawy.

panikara

witam, 2 tyg temu byłam na rozmowie rekrutacyjnej w Link4. Rozmowa była przeprowadzana przez młodą Panią z Hr i bezpośrednią przełożoną. Generalnie obie Panie sympatyczne, mnóstwo pytań i raczej luźna atmosfera - aczkolwiek ja i tak byłam mega zestresowana i mam wrażenie że opowiadałam głupoty. Utwierdziłam się w przekonaniu że niestety pierwsze wrażenie nie jest moją mocną stroną :) raczej zyskuję na bliższym poznaniu, ale jak przekonać do tego przyszłych pracodawcow nie wiem . rekrutacja trwa do końca marca, a ja już teraz zastanawiam się kiedy link4 da mi informację zwrotną..ile wcześniej dają znać że są zainteresowani? czy dopiero pod koniec miesiąca informują że moja kandydatura nie przypadła im do gustu?

@panikara

Już by się odezwali więc odpuść

Majkel

Witam, czy jest możliwość pracy w Link4 w biepełnym wymiarze godzin. Szukam pracy dodatkowej/dorywczej z elastycznym grafikiem. Z góry dziękuję za odpowiedzi

@Majkel

Majkel zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na stanowisko konsultanta telefonicznego oraz osoby do wsparcia w zespole wypowiedzeń: https://www.pracuj.pl/praca/konsultant-telefoniczny-warszawa,oferta,6630095 https://www.pracuj.pl/praca/osoba-do-wsparcia-w-zespole-wypowiedzen-warszawa,oferta,6644135 Obie oferty uwzględniają elastyczny czas pracy. W razie dodatkowych pytań zachęcamy od bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja@link4.pl

Tadeusz 40 lat
@LINK4

Czy osoba pracująca na etacie może pracować w Link4 ? Chodzi mi o pracę dodatkową/dorywczą właśnie w niepełnym wymiarze czasu z elastycznym grafikiem

Ola

Witam, mam doświadczenie jako Underwriter, czy prowadzą państwo jakaś rek. z tego obszaru? Poproszę jakiś link albo maila do Konstanty. Specjalizuje się głównie ubez. komunikacyjnymi. Dziękuje z góry za odp.

Rozmowa rekrutacyjna odbyła się z bardzo młodą osobą. Tak naprawdę powiedziałam swoje CV i oczekiwania finansowe mocno ponad minimalną krajową w okresie próbnym. Jedna z najdziwniejszych rozmów jakie odbyłam szukając pracy. Zero inicjatywy ze strony HR firmy. Jedyny plus za info zwrotne i piękne biuro. Ale jednak człowiek idzie dalej dla pieniędzy, a nie roślinek przy biurku.

Mariusz 78

Czy jest możliwość pracy w Link4 w niepełnym wymiarze godzin? Poszukuję ciekawej pracy dodatkowej/dorywczej

@Mariusz 78

W przypadku ofert uwzględniających Twoją potrzebę pracy o charakterze dorywczym/dodatkowym, możemy przedstawić Ci stanowisko Konsultanta Telefonicznego oraz Zleceniobiorcy w Zespole Wypowiedzeń. Zapoznaj się koniecznie ze szczegółami naszej oferty: https://www.pracuj.pl/praca/zleceniobiorca-w-zespole-wypowiedzen-warszawa,oferta,6548048 https://www.pracuj.pl/praca/konsultant-telefoniczny-warszawa,oferta,6533773 W razie dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja@link4.pl

Patka

Kilka lat temu pracowałam jako agent w multiagencji ale chciałabym swoich sił spróbować w obsłudze bezpośrednio z TU i nie koniecznie przy sprzedaży. Czy ktoś wie jak wyglada praca np w rejestracji szkód w Link4 i może coś powiedzieć? I jak można dostarczyć Cv ?

@Patka

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na nasz temat na stronie: https://www.link4.pl/kariera Znajdziesz tam odpowiedź na najważniejsze pytania dotyczący pracy w LINK4. Zajrzyj również na nasz fanpage, na którym prezentujemy najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w naszej firmie. To pozwoli ocenić Ci naszą atmosferę i klimat pracy. Gdybyś miała jednak jakieś pytania zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja@link4.pl Pozdrawiamy!

Czy firma prowadzi rekrutacje? Interesuje mnie praca w sprzedaży/obsłudze klienta. Jakie trzeba spełnić warunki? Dają umowę o pracę, jakieś dodatki? Ciężko się dostać? Będę wdzięczny za odp.

Aneta
@Kandydat

Zejdź trochę niżej pomijając tą propagandę firmową i poczytaj opinie z przygód kandydatów do tej fIRMY. Pozdrawiam.

@Kandydat

Oferty różnią się w zależności od stanowiska – które najbardziej Cię interesuje? Napisz do nas na rekrutacja@link4.pl, wszystko Ci wyjaśnimy :). Rekrutacja jest jednoetapowa – podczas spotkania z przyszłym przełożonym i osobą z HR rozmawiamy o doświadczeniu, niewykluczone, ze pojawi się też krótkie ćwiczenie praktyczne.

@Aneta

Jak przeglądam tu opinie to faktycznie odnoszę wrażenie, iż Link4 uprawia tu jakiś PR. Myślałem, że może wyślę do nich CV ale po tym co na tym forum przeczytałem, szkoda na to czasu. Pozdrawiam kumatych.

Kiti

Ma ktoś może informacje jak się kształtują zarobki w likwidacji szkód komunikacyjnych?

specjalista ds. windykacji

Czy specjalista ds. windykacji może liczyć na umowę o pracę od początku współpracy czy po jakimś okresie? będę wdzięczna za informację.

@specjalista ds. windykacji

@specjalista ds. windykacji Na tym stanowisku oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat prowadzonych przez nas rekrutacji, napisz do nas na rekrutacja@link4.pl .

zzz

Nie jestem pracownikiem Link4, ale jakiś czas temu miałam "epizod" związany z tą firmą i trwał on miesiąc. Byłam na rozmowie i dostałam się do pracy. Szkolenie trwało miesiąc, po czym dostałam informację od kierownika, że nie nawiążą ze mną dalszej współpracy, gdyż ich zdaniem nie jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Dodam, że taka informacja została mi przekazana na sam koniec szkolenia, gdy miałam już wszystko pozaliczane i zdany egzamin. Miałam wtedy właśnie podpisać umowę o pracę. Druga kwestia - w tej firmie pierwszy miesiąc (na czas szkolenia) dostaje się umowę zlecenie, a dopiero później o pracę - z wyjątkiem działu rejestracji szkód, gdzie umowę o pracę ma się od pierwszego dnia szkolenia (niestety, chociaż niejedną osobę pytałam dlaczego tak jest to nikt nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie). Ogólnie rzecz biorąc - jestem z lekka zniesmaczona tym wszystkim, bo chciałam pracować w Link4, ale cóż... Co gorsze nikt przez cały miesiąc nawet nie pisnął słowa, że pod koniec szkolenia kierownik może nie przyjąć kogoś do pracy. A szkoda, bo firma w ten sposób stawia ludzi w niekomfortowej sytuacji nagłego zostania bez pracy. Fakt faktem z czegoś się utrzymać trzeba, a znalezienia pracy wymaga czasu. To tyle ode mnie.

Zespół LINK4
@zzz

Droga zzz, Dziękujemy Ci za podzielenie się z nami swoją opinią i zwrócenie uwagi na bardzo istotne kwestie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania, dotyczące Twojej pracy w okresie szkoleniowym bądź tego, jakie warunki proponujemy na poszczególnych stanowiskach pracy - zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu z nami, napisz do nas na praca@link4.pl. Pozdrawiamy, Zespół LINK4

Alias
@Zespół LINK4

Przestańcie walić oklepane regułki kopiuj-wklej, tak jakby wam zależało na czyjejś opinii.

karo
@zzz

Szok, miesiąc szkolenia bez zarabiania kasy, a zanim znajdzie się kolejną pracę i zacznie zarabiać to trochę potrwa :/ Masakra.....

Agita
@zzz

Ta firma to zwykły Call-Center, a najlepsze stanowiska są zajęte od zawsze przez znajomych. Najważniejsze żeby oni mieli najlepiej, reszta jest mało ważna. Po co tam w ogóle się ładować do roboty? Firma jest mało poważna i wiarygodna pod tym względem a Twója sytuacja o tym najdobitniej świadczy. Dodam, że ogłoszenia pracy są przez nich tak formułowane (ściemniane), aby ściągać na rozmowy naiwniaków na słuchawkę.

chciałabym

Ładne nowe biuro, pozazdrościć :)

Tim
@chciałabym

Czego? Telefonicznej windykacji i telefonicznej akwizycji w nowym biurze? Na co czekasz aplikuj.

zawiedziony

Podstawowa pensja w pełnym wymiarze godzinowym. jaką oferuje firma link 4 na stanowisku doradca ds. Utrzymania klienta, to UWAGA 1000zl brutto + prowizja, nie ma premii. Są konkursy, można wygrać nagrody rzeczowe np.: Walizkę.

Zespół LINK4
@zawiedziony

Drogi Zawiedziony, Dziękujemy Ci bardzo za podzielenie się swoją opinią. Każde stanowisko sprzedażowe w naszej firmie charakteryzuje się tym, że to właśnie prowizja (naliczana za każdy sprzedany produkt w ubezpieczeniu) stanowi większą część wynagrodzenia Pracownika w stosunku do podstawy, natomiast nie jest to żadną przeszkodą, aby nasi Pracownicy osiągali satysfakcjonujące dla Nich wynagrodzenie. Dodatkowo organizujemy w Zespołach konkursy gdzie Pracownicy mogą zdobywać liczne, wartościowe nagrody rzeczowe lub pieniężne. Jako laureat kilku nagród dla najlepszego pracodawcy, dokładamy wszelkich starań aby naszym Pracownikom pracowało się tutaj dobrze i swobodnie. Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania bądź uwagi, serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu: praca@link4.pl. Pozdrawiamy, Zespół LINK4

Pluto
@Zespół LINK4

Tak dla informacji - najważniejsza jest podstawa. Reszta (te śmieszne prowizje itd. dla dzieci) to tylko złudzenia, raz są raz nie ma.

dsd
@zawiedziony

Walizkę? Zrobiłeś swoje to teraz się pakuj, znajdziemy następnego naiwnego :)

DamJan
@Pluto

Uwierz, że wystarczy pracować i prowizję są, najlepsi wchodzą w drugi próg podatkowy w połowie roku. Jeśli oczekujesz pieniędzy za to że jesteś to sugeruje iść do żabki /biedronki.

Drodzy użytkownicy, Chcielibyśmy Was przywitać i podziękować Wam za dotychczas pozostawione komentarze. Wasze zdanie na temat pracy w naszej firmie jest dla nas ważne, dlatego zachęcamy do dalszego dzielenia się opiniami – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wpisy.

Cezary

Czy firma prowadzi rekrutacje?

@Cezary

Drogi Cezary, Jak najbardziej, prowadzimy procesy rekrutacyjne w LINK4 :) Jeżeli interesuje Cię sprzedaż ubezpieczeń, to obecnie poszukujemy Doradców ds. Ubezpieczeń i Doradców ds. Utrzymania Klienta. Jeżeli jesteś zainteresowany posprzedażową obsługą klienta, zapraszamy do przesłania CV na stanowisko Specjalisty ds. Serwisowej Obsługi Klienta. Gdybyś jednak wolał stanowisko związane z likwidacją szkód, to obecnie poszukujemy Specjalisty ds. likwidacji szkody komunikacyjnej. Nowych pracowników poszukujemy również na stanowisko Młodszej/go księgowej/go i do obszarów IT. Zapraszamy do odwiedzenia naszej zakładki karierowej, gdzie znajdują się aktualne oferty pracy w LINK4 : https://www.link4.pl/kariera/oferty-pracy-link4. Możesz również do nas napisać na adres: rekrutacja@link4.pl. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Rekrutacji LINK4

Zostaw merytoryczną opinię o LINK4 - Warszawa

• Jak się pracuje w LINK4?

Zobacz opinie na temat firmy LINK4 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LINK4?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LINK4?

Kandydaci do pracy w LINK4 napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LINK4