Opinie o LINK4 w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LINK4. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LINK4 o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LINK4 w Warszawa

Ogólnie nie polecam w pracy na pewno nie w moim dziale,sama rozmowa to dramat bo długo czekałam na jakąś kolwek opowiedz,gdzie człowiek po prostu musiałby szukając innej roboty.Te szkolenia na początku to jakiś dramat tylne nauki i tak nie przydatne na Twoim stanowisku bo i tak musisz się uczyć wszykiego od Nowa, nie każdy dział jest miły i przyjemny , dział rekrutacyjny nie wy powiem się bo nie chcę nikogo obrażać....małe pieniądze i tak możliwości awansu o podwyżce nie ma mowy ... ogólnie nie polecam

@Marcin

No i właśnie takich opinii potrzeba, oby nie były wysnute pod presją żalu i emocji, tylko rzetelnie i rozsądnie przedstawiona rzeczywistość. Zawsze pracodawca będzie koloryzował, ale nie potrzeba tak wiele a może to tak dużo ?? Być po prostu człowiekiem dla drugiego i tak traktować jak samemu chce się być traktowanym w całym szerokim zakresie bytności i obcowania z kolegami, podwładnymi. Ale oczywiście, wyścig szczurów i deptanie się nawzajem :):)....to właśnie niszczy struktury w firmach, ba tworzy kolejne scenariusze serialowe. A są firmy małe i większe - nie mowie o "niszczycielach" jednostek i grup społecznych CORPO... bo tam raczej znajdują i odnajdują się "karierowicze", i tak to niestety wygląda. A najlepiej to widać podczas rozmów kwalifikacyjnych, po prostu żenujące są zachowania niby tych "specjalistów" , co właśnie, jak wyżej w opinii, brak chociażby odpowiedzi "tak, nie, ponieważ", bo ?? No właśnie , brak odwagi, zebrania myśli i odpowiedzenia kandydatowi / ubiegającym się o pracę. Ach, można wiele opowieści z życia wziętych opisywać

@Zainteresowany

Drodzy Marcinie oraz Zainteresowany Jako przełożony zespołu odpowiadającego za procesy rekrutacyjne, wiem, że dokładamy wszelkich starań, aby po każdym spotkaniu rekrutacyjnym (czy to w ramach rekrutacji wewnętrznej, czy też zewnętrznej) kandydat otrzymał odpowiedź odnośnie decyzji dotyczącej współpracy. Termin takiego kontaktu (od kilku dni do nawet miesiąca) podajemy podczas spotkania - w zależności od złożoności procesu jest on różny. Jeśli nie decydujemy się na współpracę - w każdej takiej wiadomości dodajemy informację, że jeśli kandydat jest zainteresowany tym, dlaczego przełożony podjął taką, a nie inną decyzję - prosimy o kontakt. Wtedy ustalamy termin krótkiej rozmowy bądź przekazujemy informację pisemnie, w zależności od tego, czego życzy sobie nasz kandydat. Szkolenia wdrożeniowe faktycznie są intensywne, a pracownicy mają do przyswojenia sporo wiedzy. Jeśli jednak włożą w to wysiłek i zaangażowanie, przy pomocy mentora i przełożonego, mają szansę szybko stać się samodzielni i osiągać dobre wyniki. Marcinie, jeśli masz gotowość i otwartość, aby porozmawiać ze mną i wyjaśnić dokładnie, co w rozmowie rekrutacyjnej oraz procesie szkoleń nie poszło po Twojej myśli i nie odpowiedziało na Twoje oczekiwania, zapraszam Cię do kontaktu ze mną: marta.kowalska@link4.pl. Pozdrawiam Marta Kowalska kierownik rekrutacji i rozwoju talentów

@LINK4

Dzień dobry Pani Marto. Chwali się takie podejście i takie właśnie działanie ale oby to nie było pod "presją" opinii tu zaistniałej i wychodzącej na światło dzienne = ogólnie dostępna i niemoderowana przez "specgrupe moderatorów - poprawiaczy - utajniaczy, bo nazywam to po imieniu, to co działa w realu (niejednokrotnie to już w swoim życiu przetrwałem i przerobiłem :):) ). Tak więc, nie można tworzyć ścisłego środowiska z wiedzą tajemną w temacie pracy, warunków i całokształtu w tej materii. Bo i tak to się "wydobędzie" na zewnątrz, a wtedy już tworza sie dogmaty, historie i dopowiastki a nie o to wcale chodzi. Dlatego to miejsce i tutaj tworzone wpisy, oby nie z rozżalenia i nie prawdziwe, są potrzebne dla obu stron a szczególnie dla pracodawcy, bo to jest wiedza o jakiejś "chorobie" w tym organizmie - firmie. A po to mamy sztab ludzi - kierownicy wszelkich działów, aby poprawiali i usprawniali działanie, bo cała firma czy korporacja czy firemka to tie szef / właściciel / prezes tylko wszyscy ludzie ludziki w tej całej machinie - pracownicy szeregowi, panie sprzątające, itp. Cały system nie działa bez tych małych trybików, a jak gdzieś jest coś nie tak to zaczyna trawić jak choroba i zaczyna się psuć a to już jest niefajne dla pracowników i później są tworzone rożne hitoryje prawdziwe i nieprawdziwe, co czasami przeważa ale tak czy inaczej to działa na niekorzyść całokształtu firmy. Więc tak to chyba w skrócie :):):)

@Zainteresowany

Dzień dobry Miejsce to, jak Pan wspomniał, służy dialogowi - pracownika, czy też osoby zainteresowanej pracą u nas oraz pracodawcy. Ja z tej możliwości dialogu korzystam, ponieważ uważam, że jest to dobra droga do przedstawienia sytuacji na tyle obiektywnie, na ile sytuacja na to pozwala. Każda informacja uzyskana i tu na forum, jest dla mnie cenna i skłania do refleksji - mnie osobiście ale również LINK4 jako pracodawcę. Życzę wszystkiego dobrego :) Marta Kowalska kierownik rekrutacji i rozwoju talentów

@LINK4

Dzień dobry pani Marto. Cyt.: " ...Każda informacja uzyskana i tu na forum, jest dla mnie cenna i skłania do refleksji - mnie osobiście ale również LINK4 jako pracodawcę. ..." no i oby nie kończyło się na refleksjach - z reguły tak się kończy - a na działaniach popartych refleksjami. Dlatego jest tyle opinii rozgoryczonych osób, spowodowanych ich refleksjami i udzielane z mocnymi emocjami niekoniecznie obiektywnymi. Ale to jest powodowane właśnie nie do końca mocno analitycznymi i konstruktywnymi refleksjami ze strony pracodawcy do kandydata, w afekcje końcowym brakiem zatrudnienia, odpowiedzi po rozmowach kwalifikacyjnych, czy też innymi czynnikami które wystąpiły w czasie tych rozmów albo już dalej - podczas " pierwszych kroków" w nowej pracy. I tu najczęściej wychodzi cała rzeczywistość i obnaża niedopowiedzenia, brak informacji o zastanych faktach, sytuacjach itd. , itp. Dlatego tak ważnym jest, by mieć czas dla każdego pracownika, obiektywnie podchodzić do każdej !! sytuacji, problemu i rozwiązywać je tak, aby pracownik nie obawiał się rozmowy, wypowiadania opinii o pracy bo to zaważy na jego całokształcie w miejscu pracy. Te wszelkie problemy i bolączki powinny dać do myślenia i mega głębokich refleksji dla osób takich jak Pani, bo tu są często potrzebne zmiany, wysłuchanie uwag i propozycji pracowników i wdrażanie ich wspólnie w całokształt pracy i bytności aby pracownik chętnie szedł do pracy a nie szedł do niej bo musi. Pracujemy aby móc żyć, ale nie żyjemy dla potrzeby pracy. Dlatego też tak ważne są wszelkie aspekty w pracy, aby sytuacja była zdrowa dla zdrowia pracowników - to oni tworzą firmę, te małe trybiki każdy z osobna a nie zarząd czy prezes !! " Kryptonim szef " dobrze to pokazuje :):):). Bo trzeba być człowiekiem i zobaczyć w drugim człowieka - siebie i tak traktować jak samemu che się być traktowanym. A to jest mega wyzwanie na szerokim polu działania. Pozdrawiam, i zdrówka życzę w nieskończoność.

@Zainteresowany

Moja opinia jest rzetelna i już nie mam żalu:-) bo jakiś czas minęło od mojej pracy w Link4, to sa czyste fakty Pani Marta może opowiadać jaki to jest cud i mód i jest prze fantastycznie a tak naprawdę nie jest i jak narazie to się nie zmieni, ja może złe trafiłem i miałem pecha bo na początku się czułem źle w tej firmie, ale ważnie było dla mnie wytrwać i znaleźć prace gdzie będą traktować z godnością. Reasumując nie dla wszystkich jak ktoś polubi Cię od początku to będzie ci łatwiej zaczynając od działu rekrutacji o jak podpadniesz to zmiany stanowiska nie ma mowy....

@Marcin

No i właśnie o to tutaj, na tym forum chodzi. O opinie nie sfrustrowanych, nie rozgoryczonych i w mocnym momencie chęci "wywalenia" swoich żali na temat pracy w tej firmie - Link4. Potrzeba tutaj mocno rzetelnych i kompetentnych = rzeczywistych faktów. A co do "koloryzowania" i wybielania sę pracodawcy tutaj, to raczej chyba nikogo nie będzie dziwiło. A to jest bardzo szybko do zweryfikowania poprzez właśnie odważne i rzeczowe informacje tutaj - bo po to jest to forum. I szacun dla obu stron, ale przychodzą tu osoby - trzecia strona, zainteresowana, potencjalni pracownicy w celu jasno sprecyzowanym, więc dlatego jet potrzeba takich informacji. Żal, chęć odwetu - to nie to miejsce. Tu trzeba mieć "czystą głowę i myśli" w dzieleniu się opinią i robić to odpowiedzialnie, aby nikomu nie szkodzić, żadnej stronie. A to co Marcinie piszesz, to rozumiem, że jest - choć bardzo skrótowo i ogólnie, optymalna i prawdziwa opinia, bez chęci choćby malutkiego, takiego nawet minimini wbiciu szpileczki pracodawcy i osobom związanym, bo zawsze w człowieku siedzi taka chęć i tylko ten jest odważny w opiniowaniu, kto pozbywa się emocji i dzieli się bez emocji....dlatego też , prośba o szersze, bez emocji opinie.

@Marcin

Dobrze opisane. Potwierdzam trzeba mieć dobre układy z działem HR żeby awansować. Niestety bardzo przykre jest to że są osoby którem pracują 3 lata na tym samym stanowisku (Call Center) i bardzo pragną się rozwijać i awansować. Biorą udział w tej samej rekrutacji 4 razy i nic. Przykro mi to mówić ale w Link4 nie liczy się doświadczenie zawodowe i wiedza z zakresu ubezpieczeń tylko umiejętności miękkie i postawa nie roszczeniowa. To nie są te czasu gdzie po roku czasu pracy w linku można awansować na wyższe stanowisko. Przykład: jeszcze X lat temu pracownicy call center szkodowego po roku czasu pracy awansowali na likwidacje szkód komunikacyjnych. Obecnie osoby które mają 2-3 lata na CC to nie awansują bo "są za stare" lub za bardzo chcą awansować. Przykre ale prawdziwe.

bezcenzury 18.01.2021 16:45
@bezcenzury

A czy twoja opinia wynika z własnych doświadczeń ??? Ważne jest, aby , jak wyżej wspomniane :):), opinie były rzeczywiste i tylko takie. Bez żadnych nut emocji i żali a opisywały stan faktyczny obecny. Porównanie do minionych - lepszych czasów :):):) może być, a to jest już odczuwalne mocno w samych ofertach ubezpieczeniowych - pogorszyły się, konkurencja oferuje korzystniej i optymalniejsze polisy w komunikacyjnych. Co też może przenosić się z ogólnego stanu w Link4. Pracownicy odchodzą, co tez jest wyraźnym wskaźnikiem !!? A i twoja opinia dokłada cegiełkę potwierdzenia tego stanu rzeczy, więc więcej takich rzeczywistych, szczerych opinii !!

@bezcenzury 18.01.2021 16:45

Ta opinia jest szczera i należy do pracownika zatrudnionego w linku na bazie własnych doświadczeń :)

bezcenzury

Z racji tego, że na goworku są niezbyt obiektywne opinie na temat pracy w LINK4 TU SA czas najwyższy podzielić się opinią osoby która bardzo długi czas w tej firmie. LINK4 zamiast wydawać pieniądze na wynagrodzenia to woli inwestować w marketing,PR i Employee Branding.Tymi działaniami chcą kreować jakim są super pracodawcą jak szanują innych i jakie mają podejście do pracowników. Prawda jest zupełnie inna. Zacznijmy po kolei. 1. Umowa o pracę. Są 4 umowy. 3 miesięczny okres próbny, 9 miesięcy, 2 lata i dopiero czas nieokreślony. Musisz w linku przepracować 3 lata żeby otrzymać umowę na czas nieokreślony! 2.Wynagrodzenia. Temat Tabu w firmie. HR starają się jak mogą nie komentować polityki wynagrodzeń w firmie. Przepraszam bardzo nie obchodzi nas tajemnica wynagrodzeń tylko konkrety. W wielu działach od kilku lat ludzie nie otrzymują podwyżek a jeśli pracownik pyta się wprost kierownika czy dostaną podwyżkę, kierownik udaje głupiego i mówi że od "osób wyżej" zależą podwyżki w firmie i koniec tematu. Link4 mocno zniża się do poziomu swojego właściciela czyli Grupy PZU do zaniżania wynagrodzeń. PZU jako państwowa spółka powinny święcić przykładem w zarobkach co do konkurencji i jako upolityczniony zarząd powinien mieć świadomość co się dzieje w polskiej gospodarce że ceny żywności idą w górę, prąd woda, śmieci tak samo a pieniędzy na podwyżki żałują dla pracowników. Wstyd!!!! W 2021 roku najniższa krajowa płaca będzie wynosić 2800 brutto a w link4 najniższa płaca wynosi 3000 zł brutto.Gratuluję skąpstwa :) 3. Coroczne ankiety mów co myślisz które nic nie wnoszą do pracy w firmie. Mam wrażenie że nikt nie czyta tych ankiet a wyniki są mocno zakłamane. Pracownicy co roku narzekają na wynagrodzenie brak dofinansowania do języków obcych i wakacji. Dopiero w 2020 z powodu covida nie zorganizowali pikniku rodzinnego więc kasa na "wczasy pod gruszą się znalazła". 400 zł dodatku urlopowego tyle co nic :P Dofinansowanie do języków obcych brak a podwyżek wynagrodzeń tym bardziej. 4. Brak dofinansowania na rozwój zawodowy pracowników i szkolenia. LINK4 nie sponsoruje studiów podyplomowych dla pracowników i ciekawe szkolenia. Pseudokierownicy Call Center tym bardziej nie chcą angażować się w rozwój zawodowy pracowników tylko jakieś durne szkolenia z umiejętności miękkich "jak manipulować klientem żeby przestał być roszczeniowy i kupował ubezpieczenia" 5. Dyskryminacja związana z urlopami wypoczynkowymi. W niektórych działach nie chcą puszczać na 2 tygodniowe urlopy w okresie czerwiec- sierpień tylko wolą żeby wykorzystali w okresie jesiennym gdzie dni są krótkie i jest zimno i depresyjnie. Gdzie logika? Przykładem jest Call Center w Pionie Szkód gdzie pracownicy od kilku lat nie mogą wybrać się na 2 tygodniowy urlop w okresie wakacyjnym gdzie pogoda jest ładna a dzieci mają wolne od szkoły. "Kierownicy" śmiesznie tłumaczyli żeby każdy z ok

@bezcenzury

Dziękuję Ci za Twoją opinię. Punkt widzenia naszych pracowników jest dla nas bardzo istotny. Ponieważ strona GoWork.pl to również przestrzeń do dialogu, pozwolę sobie odnieść się do komentarzy. Wszystkie działania budujące markę pracodawcy są oparte o wewnętrzne działania naszej organizacji, a każda informacja, jaką można znaleźć o nas w sieci czy też w trakcie rozmowy rekrutacyjnej – znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. W kwestii umowy o pracę – decyzję o terminie podpisania umowy na czas nieokreślony podejmuje przełożony. Zawsze następuje to w czasie, który jest przewidziany w kodeksie pracy – łączny czas umów na czas określony nie przekracza 33 miesięcy. Odnosząc się do polityki wynagrodzeń – dokumentem, z którym zapoznaje się każdy pracownik LINK4 jest Regulamin Wynagradzania, który jasno odnosi się do wszystkich aspektów wynagrodzenia, jakie otrzymują pracownicy. Polityka wynagrodzeń w LINK4 rzeczywiście nie jest w 100% jawna, taką decyzję pojęła jednogłośnie kadra zarządzająca. Nie mniej, są stanowiska, gdzie podjęto decyzję o ujawnieniu wynagrodzenia – taką informację kandydaci mogą odnaleźć w niektórych ogłoszeniach o pracę. Ankiety „Mów co Myślisz” do roku 2020 odbywały się faktycznie raz w roku. Ich celem było nie tylko zbadanie zadowolenia i zaangażowania naszych pracowników, a także chęć i potrzeba wysłuchania opinii pracowników o tym, co w firmie działa dobrze, co zaś jest niedoskonałe. Po każdej ankiecie podejmowane były działania (na poziomie całej organizacji, jak również lokalnie – w zespołach) odpowiadające na konkretne potrzeby. Przed następną ankietą Pion HR w porozumieniu z Zarządem oraz Dyrektorami Pionów podsumowywał wszystkie działania w Intranecie, tak, aby każdy pracownik miał świadomość, co zadziało się po kolejnym badaniu. W roku 2020 z uwagi między innymi na pandemię, a co za tym idzie, pracę zdalną w niemal 100% naszej organizacji – zdecydowaliśmy, że ankiety „Mów co Myślisz” będziemy realizować częściej, minimum 2 razy w roku, aby móc szybciej reagować na zmieniającą się rzeczywistość i nową dla nas wszystkich sytuację pracy z dala od biura. Pierwszą ankietę realizowaliśmy na przełomie kwietnia / maja 2020, kolejną w grudniu 2020. Wyniki ankiet są zaś wyłącznie odzwierciedleniem odpowiedzi udzielanych na zadane w nich pytania, w pełni anonimowo, a o to, aby tak było dba zespół niezależnych konsultantów wspierających nas w przeprowadzeniu tego badania. To dzięki pierwszej edycji ankiety w roku 2020 zdecydowaliśmy się na uruchomienie cyklu webinarów dotyczących zdrowego stylu życia, czy też wspólnych ćwiczeń online – joga, zdrowy kręgosłup itp. Z tych aktywności może korzystać każdy pracownik – na żywo lub w dogodnym dla siebie czasie (wszystkie webinary są nagrywane). LINK4 dofinansowuje studia podyplomowe pracowników, podanie o takie dofinansowanie można złożyć w HR. Decyzję o dofinansowaniu studiów podejmuje Dyrektor Pionu HR w porozumieniu z przełożonym pracownika. Jednym z kryteriów jest powiązanie tematu studiów podyplomowych z aktualnie wykonywanymi obowiązkami. Jako organizacja dysponujemy również osobnym budżetem na rozwój pracowników realizowany zarówno wewnętrznie, jak i przy wsparciu firm zewnętrznych. Naszym celem jest utrzymanie jak najwyższej jakości pracy naszych pracowników, zaś z uwagi na to, że pracujemy z klientami – ich zadowolenie jest dla nas priorytetowe. Jednakże zawsze z zachowaniem zasad etyki i nigdy wbrew oczekiwaniom klienta. Szkolenia, którego nazwę przeczytałam powyżej – nie przypominam sobie. Odnosząc się zaś do urlopów wypoczynkowych – to temat, który i dla nas jako dla organizacji jest wyzwaniem. Praca na call center jest wymagająca i jak każda, niesie za sobą szereg komfortowych i niekomfortowych sytuacji. Każdy pracownik może, a nawet powinien odpocząć co najmniej 2 tygodnie, jednak nie zawsze udaje się ten urlop zrealizować w dogodnym i upragnionym dla pracownika terminie. Kluczowy wydaje się tu być dialog i porozumienie pracownika z przełożonym oraz wzajemna wyrozumiałość. Jeśli na Twoje komentarze odpowiedziałam w sposób niewyczerpujący, proszę, napisz do mnie: marta.kowalska@link4.pl – postaram się dokładniej odnieść do sytuacji, na których wyjaśnieniu ewentualnie Ci zależy. Pozdrawiam Marta Kowalska kierownik rekrutacji i rozwoju talentów

@bezcenzury

Edit 5. Dyskryminacja związana z urlopami wypoczynkowymi. W niektórych działach nie chcą puszczać na 2 tygodniowe urlopy w okresie czerwiec- sierpień tylko wolą żeby wykorzystali w okresie jesiennym gdzie dni są krótkie i jest zimno i depresyjnie. Gdzie logika? Przykładem jest Call Center w Pionie Szkód gdzie pracownicy od kilku lat nie mogą wybrać się na 2 tygodniowy urlop w okresie wakacyjnym gdzie pogoda jest ładna a dzieci mają wolne od szkoły. "Kierownicy" śmiesznie tłumaczyli żeby każdy z pracowników mógł wykorzystać tydzień urlopu hahahahahahaha. Cóż Call Center najniższe stanowisko w firmie i pracownicy muszą być traktowani jak "plebsy" Drodzy pracownicy LINK4 z okazji nowego roku 2021 życzę wam zdrowia, realizacji ambicji zawodowych (niekoniecznie w linku) i żebyście otrzymali upragnione podwyżki żebyście godnie żyli i nie musieli się zadłużać biorąc pożyczki. Nie poddawajcie się, dbajcie o siebie, rozwijajcie się i walczcie dzielnie o godne płace.

Ark
@bezcenzury

To prawda z urlopami je ciężko,jak odchodziłam musieli mi niezła kasę wypalić coś za coś

Gag

Witam Proszę o informacje, opinie na temat pracy w likwidacji. Jakie warunki pracy i płacy dla osób z doświadczeniem? Czy docelowo będzie mozliwa i w jakim wymiarze czasu praca zdalna, tj. 1-raz w tygodniu czy jednak częściej, szczególnie dla ludzi którzy nie chcą codziennie dojeżdżać do W-wy? Dziękuje Pozdrawiam

@Gag

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zakres zadań na stanowisku został zamieszczony w ogłoszeniu rekrutacyjnym, tu link do ogłoszenia: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-merytorycznej-likwidacji-szkod-komunikacyjnych,3TfeJfkgbUAfRItUNSWAAD,warszawa Obecnie, ze względu na sytuację epidemiczną, pracujemy niemal w 100% zdalnie. Monitorujemy przy tym na bieżąco potrzeby naszych pracowników - umożliwiamy pracę w biurze tym osobom, które wyrażają taką chęć. Sytuacja całego rynku jest dynamiczna i na ten moment również my nie mamy jednoznacznej odpowiedzi, jak docelowo będzie wyglądała formuła pracy w naszej firmie. To, co jest pewne – będzie ona w pełni bezpieczna dla wszystkich pracowników pracujących w naszej organizacji. Pozdrawiam, Katarzyna Giera

Bylypracownik
@Gag

W pionie szkód płacą najmniej w całej firmie. Na pewno podstawy powyżej 3 tysięcy „na rękę” nie otrzymasz.

Gag
@Bylypracownik

Czyli chyba 2 tyle pracownik dostaje jako realną miesięczną premię, skoro podstawa to najniższa krajowa??? Czyli jednym słowem nie ma co sobie głowy zawracać pracą dla firmy LINK4. Dzięki za odpowiedź.

No secrets

W czym jest problem, albo jakiż to wielki problem w podaniu wynagrodzenia na danym stanowisku i dzielenia się ta informacją ??? Jeśli maja to do ukrycia kadry, to znaczyć to może o nieczystych, nierównych traktowaniach. No czyż nie tak ?? Włączyć proszę logikę i analitykę myślenia, zanim rzucona zostanie ta informacja / opinia ma stos. Każdy homo sapiens ( czyt. zdroworozsądkowo myślący) człowiek z ambicjami wie, że jeśli zostanie sowicie i zgodnie z zasadami moralnymi społecznie wynagrodzony = solidna kasa i wartości dodane niefinansowe (baseny, wakacje-dopłaty, bilety do kina, czy co tam jeszcze można) to daje zawsze kopa do działania aby osiągać cele, chyba to nie jest zbyt skomplikowane. Więc, jeśli warunki pracy a za nią płacy są godne, to rano chce mi się wstawać i iść do swojej pracy aby tam być z ludźmi, którzy są OK ( to te jeden z kolejnych elementów dobrej pracy, który pominięty został wcześniej ( a jest jednym z tych kilku znaczących o jakości pracy i wydajności pracownika) i pracować z nimi dla bycia tam i osiągania środków niezbędnych do życia - KASA, która teraz wszystkim świeci się w oczach jak sknerusowi Mc Kwacz-owi. Ale dlaczego, no i tu ....chodź analitykologika....nie bo wciąż mało i mało. Tylko księgowania nie da się oszukać - przychodzenie do pracy, spędzanie w niej czasu tylko po to aby zdobywać dukaty na przeżycie....no to chyba jasne, że każdy będzie pracował z patrzeniem na zegarek, aby "odwalić" swoje godziny co też przekłada się na jakość pracy. Tak więc. skończcie wreszcie z tym chowaniem, ukrywaniem wysokości wynagrodzeń. Tak owszem, w niektórych krajach, kulturach o tym się po prostu nie rozmawia podczas spotykania się itd. ale jesteśmy tu i teraz, a szczególnie teraz :(:( wiadomo, że robi się ciężko, słabo , ale abstrahując od teraz, to nie prezes jest firmą, owszem jest założycielem ale to te najmniejsze trybiki - sprzątaczki, obsługa, pracownicy szeregowi są tymi trybami poruszającymi tą całą maszynę zwana FIRMA. Więc czy pracownicy chcący być, chcący co dnia przychodzić z uśmiechem do tej maszyny i być sprawnym trybikiem są czy nie są NAJWAŻNIEJSI ?? Jasne. " nie ty to przyjdzie następny....." powoduje to, co na co dzień daje się w większości odczuć w wielu miejscach / firmach od ludzi niezadowolonych z pracowania tam. Więc - teraz to widać doskonale - jak większość albo wszyscy malutcy pracownicy przestają czy przestana być, przychodzić to nagle ta super FIRMA zatrzymuje się. Kto wtedy najwięcej straci, traci ??? Jasne, Duży da se radę, może i tak ale i mały, mali - bo ich jest / musi być dużo w tej FIRMIE - tworzą całą energie i silę "pociągowa" tej FIRMY, a prezes jest po to, aby czuwać na równowadze w ekosystemie jej, bo inaczej - "zginiesz marnie...." FIRMO wcześniej czy później. Tak więc, tak to do przeczytania i przemyślenia dla co poniektórych decyzyjnych, decydujących o byciu swoich podwładnych, pracowników i nie robienia "tego co tobie nie miłe", i zawsze innemu " rób tak, jak sam chciałbyś otrzymać , być obsłużonym itp ". Oczywiście, że wszystko w ramach założonych możliwości, ale to wszystko i wszystkie elementy całokształtu trzeba zawsze wykładać jak karty na stół, przy wstępnych rozmów, ustaleń i później w trakcie działań. Ot tak, do przemyślenia i wprowadzania w życie dla potomnych, żebyś / cie nie "zginęli marnie..." Więc dzielcie się informacją, dodawajcie sobie i innym chęci do działania, bycia, przybywania.... Amen :):):)

Słyszałem że umowy są na kwotę 1 tys zł i na początku są umowy zlecenia, chce zapytać czy to prawda, bo pracowałem w ubezpieczeniach komunikacyjnych, stąd zastanawiam się czy aplikować do Link4...?

@Zainteresowany

Dzień dobry, niestety, nie możemy udzielić informacji w tym zakresie, ponieważ nie komentujemy publicznie polityki wynagrodzeń w firmie. Wszystkie warunki finansowe są przedstawiane i potwierdzane z wybranym kandydatem na dane stanowisko. Pozdrawiamy Zespół LINK4

Kadry
@Zainteresowany

Nic podobnego. W ogłoszeniu CZARNO NA BIAŁYM jest podana informacja że Link4 oferuje umowę o pracę (nie umowę zlecenie czy dzieło), z płatnym urlopem (kodeks pracy) i ustawową podstawą min. 2600 zł.

Bylypracownik
@LINK4

„Nie komentujemy publicznie polityki wynagrodzeń” hahahahah. Przy nieskazitelnym PR jeśli przychodzi co do pieniędzy to wolicie chować głowę w piasek niż konkretnie rozmawiać o pieniądzach. Wcale się nie dziwię że mnóstwo osób odeszło do Generali gdzie dużo lepiej płacą :)

Telecentrum

Witam W jakich godzinach pracuje zespół Telecentrum i czym właściwie się zajmuje? Pozdrawiam

@Telecentrum

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Telecentrum pracuje od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8:00-21:00, w soboty 9:00- 17:00. Pracownicy w Zespole Telecentrum zachęcają Klientów do wysłuchania oferty LINK4. Więcej szczegółów w ogłoszeniu, link do ogłoszenia: https://www.gowork.pl/oferta/konsultant-telefoniczny,5AJOqDknWXOhz6IWGuysLM,warszawa Pozdrawiam, Paulina Cyprys

Jasiu

Jedyne, co poleczm, to (usunięte przez administratora) i wyjazdy integracyjne.

Jaka jest stawka początkowa w LINK4? 11 maja na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta i zastanawiam się czy aplikować.

Nie polecam

Praca dla desperatów na tym dziale.

Ala
@Nie polecam

Możesz coś więcej napisać o warunkach?

Nie polecam
@Ala

Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to są ok. Sama w sobie praca, która się tam wykonuje jest ciężka i w zamian za to pieniądze, które nie są adekwatne do wykonywanych czynności a ciagle masz obiecywane, ze będzie lepiej, ze uda ci się zrobić premie, której jest za mało żeby dać wszystkim i jest ciagle ucinana za byle co. Koniec końców, pracujesz na samej podstawie bo pieniądze za sprzedaż tez nie są zwalający z nóg. Oczywiście każdy jest rozliczany ze wszystkiego bo jest masę raportów które pokazują twój stosunek pracy do reszty grupy. Uważam, ze praca nie warta uwagi ale jak kto woli.

Alfi

Ciekawe, każda strona ma soją racje no i zawsze pracodawca podejmie głos z superlatywami. A tu aż się roi od opinii nie pochlebnych co do sytuacji personalnych, dotyczących zatrudnienia. To są trudne a nawet wręcz niewygodne dla pracodawcy / firmy opinie, ale czy tu "roi" się od botów tworzących niekorzystne informacje?? Czy konkurencja tworzy takie wpisy. No raczej w tej dziedzinie yo rozgoryczeni chętni podjęcia współpracy, pracy. Ale stało się inaczej, i po to jest to forum, aby takowe informacje oznajmiać. Tak więc, wiele wpisów a zaraz po niedługim czasie odpowiedź działu personalnego i chęć podjęcia "rozjaśnienia" sytuacji czy tylko takie "wybielanie" rzeczywistości ???

@Alfi

Drogi/a ALFI, ilekroć otrzymujemy sygnały o potencjalnych nieprawidłowościach, chcemy na bieżąco je wyjaśniać, bo zależy nam na tym, by współpraca z każdym pracownikiem opierała się na uczciwych zasadach. W każdym takim przypadku zachęcamy do kontaktu indywidualnego z uwagi na obowiązujące przepisy prawa, w tym o ochronie danych osobowych, a także dobry obyczaj, by nie naruszać niczyjej sfery prywatności. Pozdrawiam w imieniu swoim i zespołu LINK4 Marta Kowalska

ALFI
@LINK4

Witam, no i chwali się takowe działanie, postępowania i dbanie o dobre relacje wewnątrz i na "zewnątrz" firmy. To na pewno procentuje zawsze (na plus bądź minus :):) a to wszystko jest tylko wynikiem działań ), szczególnie w "tych czasach" mega szybkim przepływie informacji. A zawsze było, jest i będzie - to nie prezes, zarząd, czy kierownik / manager tworzy firmę, to zespół ludzi tych na "samym dole" wespół z zarządzającymi w bardzo pozytywnej symbiozie - wtedy są wyniki, brak albo bardzo mało strat itd., itp. Ble. ble...zawsze trzeba słuchać - chcieć i umieć ! I żadne dyplomy, Harvard University czy inne nie pomogą, kiedy jest brak logiki i bycia człowiekiem a nie analitykiem z Excel- em. A co do opinii - zawsze są wylewane żale, frustracje niepowodzeniem czy tym podobne. Wiem, że każdy zasługuje na szanse, nawet jak nie widać tego "za pierwszym razem". No ale, są gusta i guściki, wytyczne i ...no właśnie... "żniwa są takie jaki siew i ziarno..."

Zaleganie z płatnościami, łąmanie umów, aroganckie traktowanie współpracowników - dramat w środku a na zewnątrz piękne reklamy.

Cześć, trudno nam się zgodzić z tymi zarzutami, ponieważ regularnie i terminowo rozliczamy się z naszymi pracownikami i współpracownikami. Do wszystkich podchodzimy z empatią i szacunkiem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami: rekrutacja@link4.pl Pozdrawiamy, Zespół LINK4

Dociekliwy
@LINK4

Czy to prawda z ta pati od ziobry, że grała w filmach i pracowała dla mafii?

@Dociekliwy

Cześć, Nic nam w tym temacie nie wiadomo. :) Pozdrawiamy, Zespół LINK4

Odp:
@LINK4

Ciekawe wyznanie Li k4. Wystarczy poczytać w necie a wszystkiego o Pati się dowiecie. Managerowie a zdolności czytania nie opanowali? Wow.

Cały czas starają się pokazać jak fajnie tam się pracuje, no i jest ładne biuro ale na tym to się kończy. Wokół mnie byłi miłe łudzi i pracowało się całkiem nie źle, jeżeli nie brać pod uwagę słabe zarobki. Ale kiedy kierownik informuje ci o zakończeniu współpracy zdalnie, mając możliwość przeprowadzenia rozmowy, jak to się robi w porządnych firmach, rozumiesz że to jest (usunięte przez administratora) a nie firma. I wszystkich odradzam od możliwej współpracy

Drogi Były Pracowniku, Dziękuję Ci za chęć podzielenia się swoją opinią odnośnie pracy w LINK4. Z pewną dozą zaniepokojenia przeczytałam Twój komentarz, dlatego, bardzo Cię proszę o kontakt: marta.kowalska@link4.pl. Ze swojej strony zobowiązuję się dobrze zbadać sprawę, którą opisujesz. Jako pracodawca dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy mieli komfort również i w trudnej sytuacji, jaką jest rozstanie z nami. Pozdrawiam Marta Kowalska kierownik rekrutacji i rozwoju talentów LINK4

Dobrze wspominam pracę, ale głównie ze względu na osoby jakie tam poznałam. Wynagrodzenie płatne na czas, a w okresie świąt nawet kilka dni wcześniej. Poszukują osób ciągle do Call Center, no ale to raczej oczywiste w takiej firmie. Zawiodłam się na możliwości awansu/zmiany stanowiska. Łatwe jest to między działami Call Center, ale żeby zmienić stanowisko bez słuchawek wolą często kogoś z zewnątrz, pomijając rekrutacje wewnętrzną. Ogólnie polecam, jeśli ktoś ma cierpliwość do takiej formy pracy. Odeszłam ze względu na lepszą ofertę pracy bez konieczności pracowania na słuchawkach, bo niestety w rekrutacji wewnętrznej to się nie udało.

Miraaa

I jak praca na zdalnym? Kto tęskni za biurem?;(

AMO
@Miraaa

Mija kolejny tydzień (już nawet nie pamiętam, który) pracy z domu. Jest to duże wyzwanie dla ciągłości funkcjonowania całej firmy ale przede wszystkim dla nas, dla ludzi dla których LINK4 = ludzie. I z tym najtrudniej mi sobie poradzić. Tak, przyznaję …tęsknie za naszym biurem na Postępu 15 ;) ale również za przejazdem zatłoczonym metrem, walką o to by się dostać do tramwaju na Wierzbnie, słuchaniem muzyki podczas drogi a zwłaszcza za wspólną poranną kawą podczas której tematów jest od groma ;( Sama praca zdalna od samego początku nie sprawia mi trudności, szybko udało mi się przestawić na tryb „domowy”. Trudniej było zrozumieć mojemu 2-letniemu synkowi, „dlaczego mama będąc w domu nie bawi się ze mną przez cały dzień”  Mimo ogromnej chęci zobaczenia i porozmawiania face to face ze wszystkimi, cieszę się, że zdalna rzeczywistość daje nam możliwość rozmów, uczestniczenia w szkoleniach poprzez Teamsy, odbywania spotkań Zespołowych i Departamentowych. Zdalnie też jest fajnie :) Agnieszka z Compliance

Zuza
@Miraaa

tęsknimy za biurem, a przede wszystkim za pracownikami i pulsem życia firmy! Ale trzeba to przeczekać, praca zdalna też ma swoje plusy, najważniejsze jest teraz zdrowie i bezpieczeństwo, a to będąc w domach mamy zapewnione :)

Rydiulediu2

Jaka mam gwararancję że po miesiącu pracy zostanie podpisana ze mna uop a nie zostanę z niczym bez pracy.?

@Rydiulediu2

Cześć, Rozpoczynając zatrudnienie w LINK4 przedstawiamy naszym nowym pracownikom jasny zakres kompetencji i umiejętności jakie będą pożądane po pierwszym miesiącu wdrożenia, czyli po szkoleniu. Rzadko zdarza się sytuacja, że jedna ze stron nie chce kontynuować współpracy. Pozdrawiamy, Zespół LINK4

Częste Nieprzedłużanie Umów
@LINK4

Witam, Nie przedłużanie umów jak pytałam byłych pracowników to częste przypadki. Ludzie pracują teraz w innych infoliniach ubezpieczeniowych, lepiej są traktowani i więcej zarabiają. Sama jestem ofiarą nieprzedłużenia umowy w Link4 i nikt nawet mnie nie chciał o tym poinformować dopóki sama kilka dni przed zakończeniem się nie dopytałam. Pracowałam na dziale nie związanym z infolinią i takie działy też nie szanują pracowników...

@Częste Nieprzedłużanie Umów

Dzień dobry, Decyzje o niekontynuowaniu współpracy z pracownikiem są dla nas trudne, ale zawsze odbywają się na podstawie uzasadnionych, merytorycznych przesłanek. Dbamy o to, aby zawsze odbywało się to w sposób najbardziej komfortowy dla pracowników. Nie mniej, jeśli chciałabyś porozmawiać i wyjaśnić tę konkretną sytuację, zapraszam do kontaktu: marta.kowalska@link4.pl. Po wyjaśnieniu chętnie wrócę tutaj z komentarzem ogólnym do sytuacji, którą opisałaś. Pozdrawiam Marta Kowalska

Wirus

Kiedy dacie jakieś decyzje? . Inne firmy pracują już od tygodnia zdalnie, a osoby wracające z zagranicy z krajów ryzyka są poddawane kwarantannie. Mówimy ze bezpieczeństwo klientów jest ważne że jesteśmy dla nich. A co z bezpieczeństwem pracowników.? Co z nami?

@Wirus

Cześć, Od 16 marca praktycznie cała firma LINK4 pracuje zdalnie – każdy pracownik ze swojego biura urządzonego w zaciszu domowym. Jako pracodawca dołożyliśmy wszelkich starań aby cały proces przejścia pracowników na model zdalny odbył się jak najszybciej i jednocześnie z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur. Od początku marca Zespół Zarządzania Kryzysowego nieprzerwanie prowadził działania mające na celu zadbanie o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych pracowników, od przekazywania rzetelnych informacji do działań prowadzących m.in. do obowiązkowej kwarantanny osób powracających w tym czasie z wyjazdów zagranicznych. Dziś kontynuujemy działania informacyjne, uruchamiając dla naszych pracowników cykl „zdalnie też jest fajnie” mający na celu m.in. wsparcie w nowej sytuacji, jaką jest praca zdalna na tak dużą skalę w naszej firmie :) W razie dodatkowych pytań, serdecznie zapraszam do kontaktu: marta.kowalska@link4.pl. Pozdrawiam Marta

Olo

Infolinia to pracuje normalnie? Bo chyba obowiązują dalej te przepisy ustawowe o zgłaszaniu w konkretnych terminach sprzedaży samochodów?

@Olo

Dzień dobry Olo. Oczywiście, nasza infolinia jest do dyspozycji Twojej i wszystkich naszych klientów w niezmienionych godzinach. Swoją pracę wykonujemy tak, jak do tej pory, tylko pracując zdalnie – ze swoich domów. Do usłyszenia :)

Świeżak

Oferta na Młodszego Audytora Wewnętrznego czy rekrutacja jest już zakończona na to stanowisko? Oferty są jeszcze zbierane?

@Świeżak

Cześć, rekrutacja jest dalej aktualna. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji. W razie pytań, zapraszamy również do kontaktu: rekrutacja@link4.pl Pozdrawiamy, Zespół LINK4

Aktualność
Nasze przestrzenie biurowe stoją przed Wami otworem! Dzięki usłudze Google Street View możecie przejść się wirtualnie po naszym biurze i poznać miejsce, którego na co dzień nie widać, a które bardzo lubimy :) Na wirtualną wycieczkę po biurze LINK4 zapraszamy do naszego profilu w Google Maps:
Natka

W jakie dni pracuje doradca klienta na stronie pisze tylko od 8 do 21lub doradca utrzymania klienta

@Natka

Cześć, wspomniane przez Ciebie działy pracują od poniedziałku do piątku. Raz na jakiś czas, może zdarzyć się pracująca sobota, wtedy otrzymasz dzień wolny w tygodniu do odbioru. Jeżeli będziesz mieć więcej pytań zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@link4.pl Pozdrawiamy, Zespół LINK4

zainteresowany

Jakie są kryteria przyjęcia na ofertę Młodszy Audytor Wewnętrzny? ktoś brał może udział w tej rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o LINK4 - Warszawa

• Jak się pracuje w LINK4?

Zobacz opinie na temat firmy LINK4 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LINK4?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LINK4?

Kandydaci do pracy w LINK4 napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LINK4