Opinie o LINK4 w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LINK4. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LINK4 o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LINK4 w Warszawa

Czy w LINK4 poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

employee

Zależy od działu np. w dziale sprzedaży, obsłudze klienta CC to jest podstawa wypłacana 28 każdego miesiąca, premia co miesiąc 10 każdego miesiąca. Co roku jest dofinansowanie do świąt bożego narodzenia, gdzie średnio jest wypłacane 500 zł dodatku. W zeszłym roku było dofinansowanie do urlopu 400 zł pod warunkiem jak urlop trwał całe 2 tygodnie. Nie wiadomo czy nadal jest. Generalnie podstawa za najniższą krajową.

zbulwersowany

kiedy otrzymamy podwyżki?!! Od 3 lat czekamy, ale standardowo co roku sobie zarząd daje! żądam odpowiedzi tu i teraz

Jackie Chan
@zbulwersowany

Wydaje mi się, że nigdy. Znam osoby, które czekają dłużej bo 4 lata i nic.

@zbulwersowany

Nie rozumiem tego jeczenia o podwyżki. Ja podjołem decyzję o odejściu bo uważam że pracowanie za te grosze które oferuje link4 było dla mnie upokarzające. I wiecie co znalazłem lepszą pracę i za dużo lepsze i przede wszystkim godne pieniądze. Skoro już tyle lat Wam nie odpowiada taka sytuacja to czemu nie odejdziecie tylko wylewacie swoje żale? Wiadomo że podwyżek nie będzie a jeśli to 50 zł brutto jak ktoś wcześniej napisał. W Linku jak ja pracowałem praca była dla mnie bardzo upokarzająca nie tylko że względu na kasę ale zachowanie niektórych kierowników i tfu "koordynatorek" gdzie tylko chcąc się wykazać szukały chakow na ludzi. Po co się męczyć odejść praca jest i za dużo lepsze pieniądze ale trzeba wreszcie (usunięte przez administratora) ruszyć a nie jeczyc.

Klient

Nie polecam! Zgłaszając szkodę przyznali mi śmieszne pienidze które nie pokrywały wartości szkody. Auto zastępcze które proponują do momentu naprawienia pojazdu dostałam na 5 dni po czym chciałam przedłużyć czas wynajęcia auta powiedzieli mi że to nie jest możliwe nie podając powodu. Próbują oszukać ludzi żeby wyjść na plus. Najpierw piszą jedno a następnie robią drugie. Żałosne.

Cotytu
@Klient

Chyba nie to miejsce na ten temat. Tutaj o tych sprawach nikt nie składa skarg, bo tu wyjawia się opinie na temat pracy w Link4 a nie o szkodzie, wypłacie odszkodowań itp. Masz do tego prawo i formularz na złożenie skargi czy opinii. Ale teraz to już chyba za późno - jeśli przyjęłaś - jak piszesz- za mało wypłaconego odszkodowania, zapewne coś podpisane zostało czyli jednocześnie wyrażona zgoda na przedstawione wyliczenia, szacunki. Nie podpisujesz nic, tylko zaskarżasz = nie wyrażasz zgody, rzeczoznawca z PZMot-u , rzecznik praw konsumenta i działasz. A teraz tu, to tylko ponarzekasz......nie ten dział!!!!!!

Polecanko
@Klient

Polecam wydupiać, do rzecznika praw konsumenta, a nie wylewać żale, na forum o warunkach pracy w danej firmie. W niczym mi ta informacja nie pomoże. przy podjeciu decyzji o zatrudnieniu.

Mateusz

Firmę można opisać w trzech słowach. Dni, dnem, dna. Gorąco nie polecam

Piotr G

Pracowałem w Link4 jako student w 2006 roku. Przeczytałem kometarz i widzę, że kompletnie nic się nie zmieniło przez te 15 lat. Zarobki w Link 4 zawsze były po prostu "żałosne". Praca na call center może nie wymaga doktoratu z fizyki kwantowej, ale jest bardzo stresująca zarówno od strony parcia na wynik jak i od strony nieraz bardzo ciężkich kontaktów z klientem. Pani z HR chciała by, aby nie pisac tylko o negatywach, ale także na pozytywach. Ok. Pozytywnem są ludzie, bo za moich czasów grupa była fajna i wesoła (ale to nie zasługa firmy). Niestety, jak któregoś dnia wieczorem było za wesoło, to przyszedł "Pan Dyrektor" i następnego dnia każdy musiał się tłumaczyć przed swoim przełożonym. Taka to właśnie polityka budowania zespołu...

Lol
@Piotr G

Polityka firmy jak za komuny. Hahahha. Od początku powstania firmy HR był szkolony jak zamiatać niewygodne sprawy pod dywan i tylko w pozytywach promować firmę. 70% firmy zarabia na najniższej krajowej o podwyżkach totalnie zapomnijcie. Drogi HR co się stało, że tak nagle uciszyliście się? Czyżby rotacja, brutalna szczerość o warunkach pracy i brak asertywności zabolał?

Ciekawe...
@Lol

No właśnie, jak widać HR zapadł się w ciszę, został uciszony ??!! chcą przetrwać i idą na "wstrzymanie" i znudzenie się ludzi. A temat nie jest do zamiatania pod dywan, te wszystkie piękne pokazówki, reklamy, sztucznie uśmiechający się statyści w nich i hasła przodujące jak to jest naj.....a ludzie poirytowani i upokarzanie co dnia w tej pracy pracują na ten niby super stan. A to te "ludziki" nakręcają całą tę "super" firmę. A co dostają w zamian, jałmużnę miesięczną ......

ABC

Jak widać, skończyło się "eldorado" w Linku. Na pewno pewne jest to, że jeśli ktoś zaczyna czy ponawia / finansuje co z tym idzie kampanie reklamową, to chyba jasno mówi o tym, że coś zaczyna pikować w dół. A tu analogicznie dokładnie tak jest - i z obserwacji, i tu z opinii, które to potwierdzają. Dają oferty / ogłoszenia z ofertami pracy, ale na nie nie odpowiadają - to tez jakiś sygnał, że coś jest na rzeczy. Więc....do każdego własnej analizy i oceny.

Rututu

Nie polecam tego pracodawcy nikomu. Słabe zarobki, wymagania ogromne, żadnych możliwości rozwoju, a awans to mit w tej firmie. Zastanówcie się kilka razy nad pracą tutaj

@Rututu

Kiedy zaczynałam pracę kilka lat temu na goworku były w większości pozytywne opinie i dlatego zdecydowałam się aplikowac6i zatrudnić w Link4. Teraz są w większości negatywne z czym jako pracownik niestety muszę się zgodzić dlatego też postanowiłam odejść. Szczerze nie polecam i podpisuje się pod opiniami w pracy Link. NIE POLECAM PRACY.

Ex
@Rututu

Awans w Link4 to tylko po znajomości i dobrym podlizywaniu osobom wyżej. :)

Askundtowiesz..:)
@Ex

Twarde stwierdzenie, ma ono poparcie faktem / -ami ?? Rzucać stwierdzenia można i owszem trzeba się dzielić tu, i owszem ale nie krzywdząc żadnej ze stron, dlategoż pytam :):)

Skund
@Askundtowiesz..:)

70% pracowników na wyższych stanowiskach ma po znajomości. Przykład: członek zarządu żona znanego polityka, dzięki temu że PZU jest spółką państwową zasiadła w zarządzie :) Najwięksi wazeliniarze w firmie dostają regularne awanse i podwyżki, żeby resztę pracowników na najniższych stanowiskach traktować jak śmieci :) Dobrze, że coraz więcej osób ucieka z tej firmy.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie LINK4? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dzień dobry O temacie nadgodzin może Pan/i porozmawiać bezpośrednio z pracownikami Departamentu Personalnego, zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej. Pozdrawiam Marta Kowalska kierownik ds. rekrutacji i rozwoju talentów

Adlaczegonietu
@LINK4

I tak to świetni HR -owcy właśnie działają, i tak całokształt tam jest a ten wpis HR-u to potwierdza. Jak coś do omówienia, wyjaśnienia to interesanta do gabinetu zwierzeń, na osobności aby nie na forum bo....coś jest do ukrycia, lepiej żeby wszyscy tego się nie dowiadywali. I tak to tu i teraz po raz kolejny widać, więc potwierdza to jednoznacznie wiele już tu opinii na ten między innymi temat . Wszystkie tematy personalne widać jak są załatwiane, tematy personalne dotyczące personalnie wszystkich pracowników, wiec HR ma wiele do nadrobienia, ba do douczenia się a na pewno innego podejścia do całokształtu spraw a PRZEDE WSZYSTKIM DO LUDZI każdego, bo te ludziki czyt. "pracowniki szeregowe" pracują i wyrabiają zyski z których każdy prezes, dyrektor, kierownik, HRowiec i wszelkie inne poziomy i na końcu same te małe trybiki/pracownicy co robią największy kawał roboty dostaje "paczkę bzdzin" na waciki i troszkę więcej" może. A nawał roboty i nadgodziny i ....przecież firma każda jedna to cały zespół współgrający i tak silny jak jego najsłabsze ogniwo, więc, czy tu trzeba jakichś wykładów, uświadomień tych wykształconych a przynajmniej takimi się uważających ludzi na stanowiskach uświadamiać ???!!!!1

Botak
@Adlaczegonietu

Myślę że nie ma co wymyślać a czemu HR nie reaguje,bo patrzą tylko na siebie aby się wykreować że są tacy super i zajbisci....a co nie jest prawdą.Pamietajcie że ryba psuje się od głowy,ja jako pracownik czułam się źle jak mówiłam część do Pani M to nie słyszałam nigdyodpowiedzi bo Pani była ważniejsza niż ja... zgniatanie mnie jak robak to normalka.Mylse że tu jest pracą bardziej na sobą...i te pisanie prywatne wiadomości i po co i na co komu to potrzebne

@Botak

Trudno zrozumieć myśl Twojej wypowiedzi. Brak znaków interpunkcyjnych ma bardzo ważne znaczenie co do treści i mysi przekazywanej. A tutaj ciężko się nawet domyśleć, co Chcesz powiedzieć. Język polski "trudny być" jak widać :):):) ale bez przesady. Dlatego też, praca nad sobą to na pewno. Zawsze trzeba dążyć do doskonałości albo jak kto woli - do góry bardziej niż w dół ::):):). Więc tak tylko, bo ciężko wysnuć myśl....

Кристофер

Добрый день. Извините за эту связь. До свидания .

Czemu zero odpowiedzi po wysłaniu CV?

@Gość

Dzień dobry Bardzo proszę o kontakt: marta.kowalska@link4.pl. Zweryfikuję, co aktualnie dzieje się z Pana/i aplikacją. W tym momencie trudno mi odpowiedzieć, ponieważ mam za mało informacji płynących z Pana/i strony. Jednocześnie chciałabym poinformować, że po przesłaniu aplikacji do nas, każdy Kandydat otrzymuje zwrotkę, w której dziękujemy za przesłanie aplikacji i informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam i życzę dobrego popołudnia :) Marta Kowalska kierownik ds. rekrutacji i rozwoju talentów

Mateusz M

Powiem wprost jako. Zespoły obsługi klienta, szkody, serwisu, zespołu wsparcia agenta. Zarobki marne. Nie polecam nikomu. Praca za 2400 zł odbieranie po 140 telefonów dziennie. Dramat pracodawca który szuka (usunięte przez administratora)

blabla
@Mateusz M

Potwierdzam :) Zapomniałeś dodać że pracownicy na CC są w firmie traktowani jak śmieci, którzy nie mają jakichkolwiek praw tylko siedź z (usunięte przez administratora) i odbieraj telefony. Kierownicy CC sami zaczynali na słuchawkach a teraz zachowują się jakby wygrali życie i mogą na wszystko pozwalać. Co zabawne na GoWorku HR do ostatnich negatywnych komentarzy w ogóle się nie odniósł :D Standardowo mają pracowników gdzieś i wolą zamiatać sprawy pod dywan

Nowłaśnie
@blabla

Jak w twoim wpisie zauważyłeś dobrze, od dłuższego czasu NIKT z HR-u nie podjął tematu bo...no właśnie, konsylium zwołać trzeba, ustalić strategię na odparcie PRAWDY ??!!! Więc, gdy nikt nie odnosi się konstruktywnie i odpowiednio w czasie na temat, to zapewne jest duuuużo do wytłumaczenia a z tym zawsze jest trudniej i albo wcale się nie podejmuje. A to jednoznacznie wskazuje na rację w opisach i opiniach drugiej strony. Tak więc - weźcie to "na klatę" i .....czyżby wszystko było tak klarowne i jasne jak tu w ostatnich opiniach- i jak widać, wreszcie większej ilości, co daje w końcu jaśniejszy obraz rzeczywisty pracy, atmosfery w niej. I tego potrzeba, aby ludzikom nie marnować czasu i zdrowia !!!!

@Mateusz M

Szanowni, ze smutkiem czytamy Wasze opinie i to, w jaki sposób opisujecie w nich swoich Kolegów i Koleżanki. Możecie się nie zgadzać z poziomem wynagrodzenia - macie do tego pełne prawo, ale prosimy o zachowanie Szacunku, który jest jedną z naszych podstawowych wartości. Na żadnym etapie rozmowy rekrutacyjnej do działów CC nie ukrywamy wynagrodzenia i od pierwszej rozmowy kandydat wie, ile będzie zarabiać na danym stanowisku. Przyjmujemy, że decyzję o zatrudnieniu kandydat podejmuje świadomie - dodajmy - zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę, co też nie jest przyjętym standardem na rynku. Temat wynagrodzeń co do zasady jest trudny i zawsze będzie budził wiele emocji, jednakże nie jest to jedyne kryterium, które decyduje o atrakcyjności miejsca pracy. Pragniemy zauważyć, że dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich zespołów LINK4 udało nam się utrzymać w 2020 roku miejsca pracy, bez konieczności przeprowadzania zwolnień grupowych, co nie wszystkim pracodawcom się udało. W tym trudnym pandemicznym czasie zachowaliśmy dotychczasowy poziom wynagrodzeń i zapewniliśmy naszym ludziom wsparcie w organizacji pracy zdalnej, a także w funkcjonowaniu w nowej rzeczywistości. Co również istotne z naszej perspektywy - rok zakończyliśmy z rekordowo niską rotacją pracowników. Dodatkowo, w działach skupiających się na sprzedaży i obsłudze klienta, w ostatnim roku około 35% pracowników zostało zrekrutowanych w ramach programu poleceń pracowniczych. Staramy się na bieżąco odpowiadać na potrzeby naszych pracowników, a informacje, które od nich otrzymujemy, wskazują, że udaje nam się to robić. Widzimy to m.in. po wynikach cyklicznie przeprowadzanych badań zaangażowania oraz w rozmowach z przełożonymi zespołów. Nasz Zespół HR reaguje na wszystkie sygnały, które nasi pracownicy zgłaszają. Dlatego trudno nam zrozumieć zarzucanie bierności i dostrzegamy w tych opiniach wiele negatywnych emocji, które niczemu nie służą. Każdy z naszych pracowników może skontaktować się bezpośrednio z osobą z zespołu HR i zgłosić ewentualne zastrzeżenia. Otwartość w kulturze organizacyjnej LINK4 jest bardzo ceniona przez naszych pracowników i przykro nam, że nie każdy chce podjąć rozmowy w takiej formie, tylko decyduje się na anonimowe i krzywdzące naszych pracowników komentarze. Pozdrawiamy i jak zawsze zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. W imieniu osób pracujących w Zespole HR Marta Kowalska kierownik ds. rekrutacji i rozwoju talentów

Mateusz M
@LINK4

Piszecie o cyklicznych badaniach. Owszem są robione na początku marca i grudnia i tego co widziałem zadowolenie w działach wsparcia jest nikłe wręcz zerowe. Proszę się przestać wybielac bo to jest niepoważne. Trzeba przyznać że jak na warunki warszawskie nie jesteście w żaden sposób konkutencyjnii. Przykre jedyne jest że Paulina i Marta muszą się tłumaczyć za firmę, która nie zapewnia pieniędzy ani możliwości rozwoju

@LINK4

Zespole HR Link4, dlaczego wciąż są odpierane jasne informacje o wynagrodzeniach, o traktowaniu spraw personalnych i międzyludzkich w tym z czym to forum się wiąże - z praca w Link4. Jak widać, w ostatnich informacjach tu obszernie spływających (i więcej takich potrzeba wszystkich, nie tylko negatywnych oczywiście :):) ) , wciąż są wskazywane miejsca, obszary, które to trzeba naprawiać, poprawiać aby funkcjonowanie się poprawiało i utrzymywało na wysokim poziomie a nie na POZORACH !!! W każdej ofercie pracy stosowane sa takie socjotechniczne slogany, że aż po prostu czytający to kandydat, kiedy wejdzie przez drzwi Link4 to jakby przeszedł przez lustro do krainy "czarów" ??? Kurcze, skądś biorą się takowe a nie inne opinie i nawet jeśli tu są z "wyrzutem" opisywane i z emocjami. A dlaczegoż są te emocje ??? Czy tego Was nie uczą na szkoleniach ?? A nie, no tak, tam mocna socjotechnika na stronę wiadomo którą musi być stosowana, a do pracownika zawsze trzeba stwarzać pozory i dawać mu NADZIEJĘ )::) tak to tu niestety wygląda. Te ostatnie wpisy mówią chyba jasno ?? Chyba nie trzeba być psychologiem czy kimś mocniej wyspecjalizowanym, aby odczytać intencje opisujących. Emocje, zarzuty, żale - tak, one zawsze pokażą się u człowieka, tylko ten albo je uzewnętrzni, opisze albo i nie - z tym gorzej dla niego. Później są rożne inne dylematy takowych osób pokrzywdzonych w taki czy inny sposób. Czy na szkoleniach nie przekazują informacji - traktuj tak jakbyś am chciał być potraktowany ?? No jasne, klienta jest bardzo ważny dla firmy i jej wizerunku i to do niego ten slogan stosować trzeba zawsze. A pracownik to już nie ???!! Przecież to jest najważniejszy element całego biznesu, to on jest osobą reprezentującą firmę i pracująca na jej wizerunek. A jego samopoczucie i cała egzystencja tak czy inaczej będzie się zawsze przekładać na jego pracę, efektywność i jakość. Tak więc, w tym może i nudnym wywodzie, może nic nie znaczącym w tych czasach "matrixowych" też zostanie to jakoś przepuszczone i tu zajmie niepotrzebnie miejsce na tym godnym forum. Ale może ktoś "pochyli " się i poświęci swój cenny czas na zapoznanie, konstruktywne analityczne przemyślenie i wtłoczenie w życie choćby odrobinę czegoś mądrego i dobrego. Może komuś się zechce, może ktoś wreszcie powie swoimi słowami o tym głośniej na zebraniu, na spotkaniu i nie będzie się chował jak żółw i czekał. Tak owszem, trzeba mieć tę "mocną skorupę", ale tez trzeba wiedzieć kiedy ją mądrze wykorzystywać ale też nie dać się w niej trzymać długo. Tak więc do HR Link4 - zacznijcie przemawiać i robić to samo, nie tylko tu ładnie wpisywać i mówić, że z żalem odbieracie takie czy inne opinie. ALE one nie biorą się BEZ PRZYCZYNY !!! To trzeba jasno i uczciwie umieć przyznać. Za ciężką harówkę - a takowa jest niesetny praca z klientem, czy to face to face czy przez telefon, wiadomo że zawsze jest oczekiwanie na godne wynagrodzenie ale też szanowanie się wzajemne - nie tylko na "pokaz" i plakatach gdzie wszyscy ładnie uśmiechają się do do momentu kliknięcie migawki obiektywu. Ważne są wszystkie aspekty "życia w firmie", od przyjścia do niej aż do zakończenia dnia pracy. No teraz - chwała za to Link - owi - jest praca zdalna, i to jest mega na pewno ułatwienie i usprawnienie pracy, ale też nie pozostaje do poprawienia, naprawienia i usprawnienia, aby było dużo więcej wpisów z przeważającą ilością tych zadowolonych i uśmiechniętych nie tylko na tych folderach czy stronie firmowej reklamującej. Wpisujcie i dzielcie się wszyscy i wszystkimi opiniami, nie tylko tymi negatywnymi, ba pozytywy też są na pewno jakieś :):):)

@LINK4

Niestety, nie mogę się zgodzić z Państwa odpowiedzią. O ile w kwestii wynagrodzenia częściowo tak o tyle nie do końca. Inne kwoty są podawane dla zespołów cc bazujących na wynagrodzeniu prowizyjnym. Jeśli nowy pracownik podaje np. że chce zarabiać 3 tyś na rękę to dostaje informację, że bez problemu.....ale zapomina się dodać, że przez pierwsze 2, 3 miesiące nie, bo ilość wiedzy, obsługa systemu, brak wsparcia merytorycznego bardzo to utrudnia. A i przy okazji mnóstwo warunków trzeba spełnić. Ja pomimo bicia się z myślami, odważyłem porozmawiać się ze swoim przełożonym (nie pracuję w cc ale wiem co się tam dzieje) o tym co mi się nie podoba i o tym, że mam poczucie dyskryminacji. Niestety ale była to bardzo zła decyzja, której żałuję. Nie muszę pisać, że dało to efekt odwrotny. Nie wierzę już w żadne zmiany. Chwali się, że firma robi wszystko by zachować miejsca pracy. Ale zamiast się unosić może warto się zastanowić skąd taka ilość negatywnych komentarzy, może warto np. wybrać losowo pracowników i porozmawiać z nimi gwarantując, że informacje będą poufne (szczególnie cc). Wiadome jest, że nigdy wszystkim się nie dogodzi i firma ma wiele fajnych inicjatyw. Przełożeni są różni, inaczej się zachowują np. przed swoimi przełożonymi a inaczej odnoszą się do pracowników (oczywiście nie wszyscy). Tylko na cc naprawdę nie dzieje się fajnie i może warto spróbować chociaż to sprawdzić.

No i brawo, za jasną i rzeczową opinię oraz zobrazowanie sytuacji jaka miała / ma miejsce w strukturach Link 4. Dlatego też, ostatnie słowa z HR w odpowiedzi na pojawiające się nowe opisy sytuacji a nie opinie nawet, cyt.: " ...ze smutkiem czytamy Wasze opinie i to, w jaki sposób opisujecie w nich swoich Kolegów i Koleżanki. Możecie się nie zgadzać z poziomem wynagrodzenia - macie do tego pełne prawo, ale prosimy o zachowanie Szacunku, który jest jedną z naszych podstawowych wartości. " , nie wiem czemu "Szacunku" z dużej litery a jeśli to było w zamyśle co duża litera ma zaznaczać, to niech to będzie i działa w obie strony czy dla obu stron ów szacunek ma być - tak, używam ma być a nie powinien. Co dalej, w odpowiedziach HR niech za swoimi słowami idzie postępowaniem. Znikąd nie biorą się takowe opisy ani opinie, i użalanie się HR-u jest chyba nie na miejscu. Co do opisywania koleżanek i kolegów, to nie widzę tu żadnego obrażania i braku szacunku !!! To raczej jest, zaznaczanie faktów, które maja miejsce. A jak widać takowe maja miejsce, tylko zaczyna to być już czasami "normalnością" co dla niektórych osób. Traktowanie takowych działań i zachowań daje mocno do myślenie=a i chyba warte jest podjęcia działań i to NOW !! ponieważ takowe sytuacje niszczą pozytywna atmosferę a to dalej - jakość pracy, wydajność itd. Kurcze, dlaczego tacy ludzie ze stanowisk takich - HR - nie widzą i nie wiedzą takich prostych rzeczy. Co się dzieje z Wami ?? Dlaczego tylko temu jednostkowemu pracownikowi wolno zarzucać, zrugać go, a jeśli przychodzi o wysłuchanie i pomoc....no to jak wyżej w opisie / opinii ostatniej. NIE jest na pewno dobrze, ŹLE dzieje się HR-ze, źle jak widać choćby z tych jednostkowych jak na razie głosów, ale to daje JUŻ do myślenia i DZIAŁANIA !!! ŻADNE złote slogany w ofertach pracy nie ukryją czy zamaskują tego a co gorsza - to wszystko odbija się na jakości pracy i usług dla KLIENTA !! A to chyba jest NAJ dla każdej firmy dające czy oferujące produkty klientowi, poprzedzone OBSŁUGĄ która to waży mocno na efektywności i jakości obsługi a za ty idzie SPRZEDAŻ i zyski dla firmy - zyski nie mylić tylko z kasa ale też zadowoleniem klienta co w afekcje będzie dawać zyski. Ale to przecież ten właśnie PRACOWNICZEK / PRACOWNICZKA są tymi trybikami :):) które na to wszystko pracują, czy to tak trudno zrozumieć.??? Tak trudno działać "nieszablonowo" jak pięknie macie to wpisane na swojej stronie Link4. I ważne jest zauważenie też, że " Nie żyje się, żeby pracować, ale pracuje aby żyć. " ale nie tylko przeżyć :):):) więc nie tylko kierownicy, dyrektorzy są tu ważni bo najważniejszym elementem w działaniu jakiejkolwiek firmy, firemki jest PRACOWNIK. To on działa i napędza całą ta maszynę - firmę. Kurcze, dlaczego tak wciąż jeszcze jest słabo z takimi elementarnymi rzeczami. Więcej takich wpisów jak poprzedni potrzeba, aby obrazować kandydatom sytuację w może ich przyszłym miejscu pracy, i oby tak się stało, potrzeba działań z tej drugiej strony i nie kończąc na rozmowach rekrutacyjnych i wtedy właśnie pięknych sloganach i ofertach.

elllll

Rozwieź sie nie zgadzam, i poopieram Twoje słowa:-) W link4 nie ma rządnej otwartości i możesz nam o wszystkim bzdura . Najlepiej siedzieć cicho i sie nie odzywać za bardzo. Nigdy bym nie podeszła do zespołu HR wsparcie i o pomoc ponieważ, nawet mówiąc cześc' to nikt mi nie odpowiadał...wiec sorry... ściema.

hahaa
@LINK4

Drogi HR. Na przyszłość proszę nie odnosić się do negatywnych komentarzy dotyczących pracy w innych działach skoro sami nie współpracujecie i nie macie wglądu jak wygląda sytuacja i praca. Wartość jaką jest szacunek istnieje tylko w waszych PR-owych bajeczkach. Pracownicy skarżą się wielokrotnie na nadużycia ze strony kierowników i innych osób ale wy macie to w nosie a dyrektor departamentu w ogóle nie reaguje na skargi podwładnych tylko proszą żeby porozmawiać z szefem w celu złagodzenia sprawy. NIC TO NIE DAJE!! Wcale się nie dziwie że odszedł dyrektor departamentu prawnego bo pewnie miał dosyć zamiatania spraw pod dywan z patologicznymi zachowaniami w LINKU. Negatywne opinie na goworku to 100% prawda. Ludzie wolą publikować na portalu niż chodzić na skargi do osób "wyżej". Lepiej do tych komentarzy odniosą się osoby pracujące w danym dziale niż HR. :)

mm
@hahaa

bardzo dobrze napisane, i prawda w 100% nie ma tam żadnej otwartości oraz pomocy z ich strony, ja czułam tylko pogardę i byłam małym robaczkiem który nic nie zaznaczył w firmie.

@mm

Czytam te komentarze i stwierdziłem, ze też coś napiszę. Pracuję w linku kilka lat. Głównie na sprzedaży. Więc mam coś do powiedzenia i swoje zdanie na ten temat. Niektórzy się zachowują jak banda frustratów. Coś wam w życiu nie wyszło i zwalacie na pracodawcę. Oczywiście, jak każdy i tu jest dużo do zrobienia ale nie uważam żeby nic się nie działo i było tylko źle. Pensja, jasne, cieszłybym się jakbym miał 4k podstawy. Jednak nawet jak jest niższa – jak mi zależy i realizuję plan, mogę liczyć na spoko kwotę która pozwala mi się utrzymać. Przez ponad 5 lat pracy tutaj nigdy nie spotkałem się z tym, że ktoś nie chciał mi pomóc, z resztą też pomagam nowym pracownikom jako mentor. Do kogo bym się nie zwrócił z pytaniem – otrzymam odpowiedź. Robię co mam robić i za to mi płacą. Trzeba było coś z tym zrobić jak byliście pracownikami a nie odchodzicie i gadacie, jak to wam było źle. PS Nie, nie opłacili mi za ten komentarz.

Hahah
@pracownik

Dobrze ci się pracuje bo masz talent do wciskania słabych produktów klientom a potem dzwonią z pretensjami że brak ochrony ubezpieczeniowej. Całe wasze środowisko sprzedażowe jest fałszywe i pazerne na naiwność klientów. Przykre jest to że sprzedaż za wyniki otrzymuje w prezencie wyjazdy zagraniczne w porównaniu z resztą działów w firmie.

kandydat
@pracownik

No właśnie o takie też opinie tu chodzi i sa potrzebne jak najbardziej. Czy frustraci sami tu są ?? i wypisują te opinie ?? I tak i nie, no bo każdy zawsze ma chwile frustracji, i nie każdy potrafi wyrażając opinie, ocenę zrobić to zawsze z "czysta głową". Dlatego ja zawsze do każdego zdania, opinii pochodzę i czytam kilka razy próbując zrozumieć czy nawet "postawić się" w daną osobę. Życie nie jest jak napisany wcześniej scenariusz i dlatego potrzeba jest każdego zrozumieć. I tu wielki szacun dla ciebie, że jesteś jak opisujesz, pomagasz innym zawsze - jak piszesz. I taką postawę się chwali. Ale czy każdy tak potrafi i robi ??? No właśnie, i dlatego pokazują sie takie opinie - nie zawsze tylko superlatywy - no bo jedni sobie radzą i idą "pod prąd" mimo wszystko, trwają a inni nie maja sił. nie chce im się a może nie są tacy asertywni ???!!!!! Więc nie można w jeden sposób, jedną miarą ocenić opinjujących tutaj, nie znając dokładnie każdego przypadku, a jest oczywiste, że jedni się lobią a inni czubią :):). Więc szacun za wszystkie opinie i prośba o więcej pisanych po wyzbyciu się emocji tych negatywnych szczególnie....

Samożycie z Link4

No i wreszcie coś się yu poruszyło i można więcej i jaśniej się dowiedzieć od ludzi, którzy pracowali / pracują w w Link4. I o to chodzi tu, aby przekazać rzeczowe, jasne i PRAWDZIWE informacje na temat pracy w firmie. I niech HR się nie oburza wręcz takimi opiniami płynącymi z (prze)życia w tej pracy, zmagań i wymagań czasami z "kosmosu". Sorry, ale pracownicy na stanowiskach mających OBOWIĄZEK ułatwiania, polepszania warunków i atmosfery pracy niestety często - jak widać i słychać nie robią zbyt wiele a nawet wręcz NI\C !! Jak więc można oczekiwać od człowieków :):) , ludzików (tak pisze aby objąć wszystkich równo :):) ) innego zdania czy oceny. Niech każdy robi co do niego należy i będzie dla każdego !!! taki jak chce aby inni byli dla niego !! Więc....do przemyślenia drogie HR w całym składzie. To te "małe" ludziiki, mało znaczące w mniemaniu niektórych jak widać, pracują jak mrówki w mrowisku, aby całe mrowisko było super. A wtedy wszystko jest i powinno być super. Czy to tak trudno zrozumieć, mieć więcej empatii, iść pod prąd pomimo wszystko i pomagać i wspomagać się wzajemnie ???!!! A później są wyniki i efekty takie a nie inne - jakie kołacze taka praca ......

gostek

W konkurencji lepiej płacą i szanują więc nie traćcie nerwów na linka. Potwierdzam, że w firmie panuje propaganda i jest to prawdziwy (usunięte przez administratora). Rozliczanie z każdej minuty przerwy, spóźnienia wyrzuty z powodu mało efektywnej pracy. Skutek? Od roku jestem pod opieką psychiatry i psychoterapeuty za to jak link mnie zniszczył. Wszystko na własny koszt. Gdybym rościł o zwrot kosztów leczenia to by mnie wyśmiali i nie uwierzył. Kandydaci (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i słaba płaca w LINK4 gwarantowane :)))))

barabasz

Negatywne opinie o pracy i jej warunkach (w tym wynagrodzeniu) są kasowane przez dział propagandy zwany HR. Potencjalni kandydaci niech z tego wyciągną wnioski.

barabasz

Witam wszystkich, moja opinia będzie zwięzła. Postaram się w kilku punktach przedstawić pracę w Link4 z perspektywy przepracowanych kilku lat. Na początek plusy: 1. Łatwo się dostać; 2. Firma spełnia podstawowe obowiązki tj. daje umowę o pracę i płaci w terminie; 3. Jest kilka benefitów (za które się płaci) - multisport, ubezpieczenie na życie. Jest kilka minusów: 1. Brak podwyżek od kilku lat, wręcz realne ciągłe obniżki wynagrodzeń odbywające się przez powolne "dokręcanie śruby" tj. podwyższanie wymogów do wyrobienia premii; 2. Skomplikowany i ciągle zmieniany system wynagradzania przez co tak naprawdę nie wiadomo ile się będzie zarabiało za pół roku; 3. Podstawa wynagrodzenia w działach sprzedażowych jest dużo poniżej minimalnego wynagrodzenia. Niekiedy poniżej 1000 zł brutto; 4. Długi czas oczekiwania na umowę o pracę na czas nieokreślony - ponad 3 lata; 5. Pracownicy szeregowi są skrupulatnie rozliczani z każdej minuty pracy. Na zasadzie przekroczyłeś przerwę prywatną o minutę - tłumacz się kierownikowi dlaczego dokonałeś takiego uchybienia w dobru firmy. Oczywiście jak bezpłatnie zostajesz 20 minut po pracy, żeby coś dokończyć to nikt się nie zająknie. W tej firmie na wszystko jest tabelka w excellu i norma. 6. Kilka rzeczy, które są subiektywne i nie każdy tak to może odczuwać, ale mi po pewnym czasie bardzo przeszkadzało wszechobecne zakłamanie, hipokryzja, nachalna propaganda. Firma stara się pozować na otwartą na pracownika, lecz jest to tylko maska, czasami używana przeciwko pracownikowi, gdy ten zbytnio się otworzy. Podsumowując - nie polecam, a jak już ktoś ma nóż na gardle, to tylko na chwilkę, najlepiej już na szkoleniu szukać czegoś innego.

Nie podam

Czytając odpowiedzi zespołu Hr z Link4 mam wrażenie, że czytam paski z TVP info. Pewnie tworzy je ta sama osoba, pamiętać trzeba że Link4 to spółka córka firmy PZU. Więc usłyszysz ten sam bełkot oglądając TVP jak i pracując w tym miejscu. Nie polecam

Aktualność
Czy wiesz, że LINK4 od 16 marca pracuje zdalnie?
Nasi ludzie wykonali w ostatnich dniach tytaniczną pracę. Doskonała koordynacja, współpraca i pełna mobilizacja sprawiły, że od poniedziałku, 16 marca, niemal cała firma pracuje zdalnie. Dziś jeszcze nie wiemy, jak długo to potrwa, ale jedno jest pewne - naszą największą siłą są ludzie. Dbajcie o siebie i Waszych bliskich! Do nich też kieruję dużo ciepłych myśli i dziękuję za wyrozumiałość, kiedy Wy pomagaliście organizować nowy model działania. Ekipo LINK4, bardzo Wam dziękuję! - Agnieszka Wrońska, prezes zarządu LINK4

No i fajne, miłe i ciepłe słowa ALE PRACOWNICY którzy to cyt.:" Nasi ludzie wykonali w ostatnich dniach tytaniczną pracę..." i tak dalej, świetne trik marketingowy. No ale nijak - jak widać po coraz większej - wreszcie - liczbie opinii, pokazujących rzeczywistą sytuację - nijak ma się to do TU i TERAZ !!! Przecież z tych słów nikt nie zrobi sobie kanapki czy nie ugotuje obiadu !!!!! A ta tytaniczna praca przełożyć się powinna przede wszystkim na dobro firmy czym są właśnie CI CO DNIA PRACUJĄCY NA TĄ FIRMĘ I JEJ DOBRO malutkie robaczki - KAŻDY bez względu na zajmowane stanowisko a szczególnie i najszczególniej ci w najniższych szczebli - TO ONI ROBIĄ CAŁY KAWAŁ GRUBEJ ROBOTY na dobrobyt PREZESA

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta? Czy jest to praca zdalna?

@Gość

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy :) Praca na stanowisku Specjalisty ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta Direct związana jest z telefoniczną i mailową obsługą klientów LINK4, którzy zakupili już u nas polisę. Dodatkowo zadaniem pracowników wspierających ten zespół jest również realizacja celów sprzedażowych i jakościowych (jak np. sprzedaż polis komunikacyjnych). Rekrutacja na to stanowisko, proces wdrożeniowy (szkolenia, praca z mentorem itp.) oraz docelowo samodzielna praca odbywają się zdalnie. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą zakładkę kariera oraz do ogłoszenia - https://kariera.link4.pl/oferty/specjalista-ds-posprzedazowej-obslugi-klienta-rekrutacja-online/ Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacji

PRACOWNIK link4
@LINK4

Nie polecam aplikowania. Praca stresująca, dużo wymagań, brak wsparcia a wyrobienie premii graniczy z cudem przy założeniach jakie są do jej wyrobienia. Firma pięknie się reklamuje wartościami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uczciwie odradzam pracy w tej firmie. Sam szukam nowej.

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta Direct ? To praca zdalna?

Ile się czeka na odpowiedz dotycząca wyniku rekrutacji?

mm

No z miesiąc trzeba czekać.......

Dzień dobry, czas udzielenia odpowiedzi zależny jest od stopnia złożoności danego procesu rekrutacyjnego. Natomiast jak tylko zostaje podjęta decyzja rekrutacyjna, natychmiast wracamy z odpowiedzią do naszych kandydatów. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o LINK4 - Warszawa

• Jak się pracuje w LINK4?

Zobacz opinie na temat firmy LINK4 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LINK4?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LINK4?

Kandydaci do pracy w LINK4 napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LINK4