Opinie o Progenis w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Progenis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Progenis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progenis w Warszawa

Lidia

@Śmiechem no ale jest możliwe też wynagrodzenie 4 tys. zł. Pewnie wszystko zależy od doświadczenia. Jeżeli ktoś zaczyna pracę w branży to pewnie ma najniższą pensję z możliwością podwyżki. Czy jakiś pracownik Progenis może to potwierdzić? Jest tak w tej firmie?

progeniska
@Lidia

Oczywiście, że wynagrodzenie zależy od doświadczenia :) Nikt w firmie nie dostaje 2000 brutto :) tylko dużo więcej. Osobiście sobie chwale pracę w tej firmie. Może zarobki nie są jakieś z kosmosu ale jest podstawa, uznaniówka i premia sprzedażowa itd. Da rade wyżyć :) Nie ma za to GPS na du*ie, jakiś dziwnych kontroli, podsłuchów itd. Poza tym pozytywna atmosfera pracy z biurami (zw tym warszawskim), spoko dyrektorki, które w wielu sprawach dają wolna rękę. Wiadomo nie ma żadnej pracy idealnej, bez jakichkolwiek minusów ale tu, szczerze mówiąc tragedii nie ma :). Pozdrawiam

@Lidia

Nie od doswiadczenia. Kazdy ma tule samo. Chyba ze zrobi ponad plan to ma podwyzje, a to sie zazwyczaj nie dzieje.

Śmiechem

Wynagrodzenie 2-4 tys brutto. 2 tysiące brutto jako PM?? To pensja minimalna w Polsce. Śmiech na sali. Dane z dzisiejszego ogłoszenia o prace.

@Śmiechem

Niestety. Ze wszystkimi premiami to Ci 4.ooo br nie wyjdzie tylko troche mniej.

Lidia

@owoc masz rację z umową o pracę, zbyt często firmy oferują umowy zlecenie. Widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Wiesz już jaka panuje atmosfera, która oczywiście tez jest bardzo ważna w pracy? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

owoc

Świetnie, że jest zapewniona umowa o pracę @kosp. To zdecydowana rzadkość w dzisiejszych czasach, bo przecież nie każda firma jest w stanie zapewnić takie warunki, bo wszędzie starają się wciskać śmieciówki. Wiadomo jaka panuje atmosfera teraz? Pozdrawiam

@owoc

Jaka umowa o prace. Napewno nie dla poczatkujacych w progenis. Za starego dyrka dawali umowe o prace od razu teraz lecisz na smieciowce i nie wiadomo kiedy dostaniesz normalna umowe bo ciagle decyzja sie zmienia. Niby zalezne od wyrobienia planu tylko plan w wiekszosci terenow nierealny przy takich narzedziach!!!! Szkoda zdrowia.

Firma Progenis w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
ona

haribo - miałem? sprawdziłem? W takim razie jesteś mężczyzną. Z tego co mi wiadomo w Progenis było i jest 100% załogi kobiet, Twoja opinia jest fałszywa...

antyprogenis

haha dokladnie totalna sciema, dajcie sobie spokoj z ta firma, bardzo slabe zarobki, premi niekt na oczy nie widzial, ciagle rotacja ludzi w firmie, zero szkolen, zero szacunku dla pracownika, nie polecam nikomu, nawet na probe poczatkujacym przedstawicielom, bo sie tylko zrazicie do pracy w tej branzy!!!

vivi

dosłownie widze osobe z biura Progenis, pisząca powyższy komentarz.........

Progen

Chyba nie rozmawiamy o tym samym Progenisie. Pracuję tu już dość długo i nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, żeby ktoś pracował bez umowy, albo nie dostał wypłaty na czas. Co więcej większość osób od razu dostaje umowę o pracę z gwarantowaną podstawą (normalną, a nie jakimś ochłapami)co w tej branży wcale nie jest takie oczywiste. Jak dla mnie praca bardzo fajna :)

Ilu etapowa jest rekrutacja?

ex pracownik

Jakie szkolenia??/Ludzie dajcie sobie spokój z tymi oszustami...ani umowy, ani wypłaty...a szef...burak jakich mało

łyba

W Progenis nie odbywają się żadne szkolenia.

jaco

Juz nie przesadzajmy, że po niektóre i to bardzo proste informacje trzeba iść koniecznie na rozmowe rekrutacyjną do Progenis, bo to czasem może być strata czasu. Napiszcie np. jak tu jest ze szkoleniami, czy czesto się odbywają? Po to powstały takie fora, by oszczędzić zarówno czas firmy, jak i pracownika.

A jakie wykształcenie trzeba mieć

Miii

Podbijam temat,jak teraz wygląda praca pH w progenis. Do jutra mam czas by się zdecydować na ich ofertę. Proszę o pomoc.

me

plany są z kosmosu, nie organizują żadnych szkoleń, zapomnij o konferencjach i jakichkolwiek uroczystościach, wszystko najniższym kosztem, a wiedzę czerpiesz głównie z... internetu:)

progeniska

W tej firmie ludzie pracują latami i są zadowoleni. Warunki pracy nie najgorsze. Atmosfera też ok. Narzędzia pracy standardowe i płaca również, dostosowana do regionu i wyników w pracy. Plany kwartalne do zrealizowania, a i dodatkowe premie miesięczne też często wpadają. Nie ma wyścigu szczurów i nadmiernej kontroli. Plusem i minusem są nienormowane godziny pracy. Sam sobie organizujesz czas pracy. Czasami kończy się wcześniej, a czasami 22 z dojazdem do domu to norma. Zdarzają się szkolenia, konferencje, jakieś uroczystości. Firma zatrudnia osoby z wykształceniem medycznym i doświadczeniem, komunikatywne, głównie młode kobiety. Umowy na czas nieokreślony też są bardzo częste. Praca wymaga bardzo dużej wiedzy i ciągłego doskonalenia. Prezentacja w szkole rodzenia przed dużymi grupami to standard. Więc umiejętność wystąpień publicznych też jest mile widziana. Ogólnie praca wciągająca :) polecam osobom, które nie szukają korporacyjnych przygód, tylko stałego zajęcia.

parapapa

nie rozumiem @Jotek do końca Twojego toku rozumowania... jak dla mnie to wyniki właśnie wpływają na premię

Pro

Praca ogólnie fajna i ciekawa. Dla osoby, która chce się rozwijać. Liczą się wyniki, tak jak i wszędzie. Atmosfera ok. Ważne są relacje z klientami. Zarobki nie najgorsze, premię też się zdarzają. Narzędzia pracy też dobre, nienormowany czas pracy :) Nie zatrudniają mężczyzn. Polecam :)

młoda

Popieram w 100%, brak profesjonalizmu, ściągają ludzi na rozmowy kwalifikacyjne po parę razy, a na końcu nie można się nawet doprosić o głupi telefon czy maila z decyzją. Ns spotkaniu rekrutacyjnym (usunięte przez administratora) o ucinaniu premii za nieterminowe składanie raportów, a sam nie jest terminowy za grosz. Co za(usunięte przez administratora)! Nie polecam tej firmy - strata czasu. Ps. Nie jestem zdesperowaną bezrobotną, bo okres oczekiwania na odp. z firmy Progenis był tak długi, że zdążyłam znaleźć inną pracę.

...

pensja ok 2tys na rękę, jeśli się mocno sprężysz to i kwartalna premia wpadnie ale na cuda bym nie liczyła, mało której udaje się 100% osiągnąć.A ilość godzin pracy- to zależy czy Ci zależy na premii ;) czasami i do 22 trzeba zasuwać ale w inny dzień po 15 jesteś wolna, sama sobie regulujesz dzień pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Progenis - Warszawa

• Jak się pracuje w Progenis?

Zobacz opinie na temat firmy Progenis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Progenis?

Progenis