Progenis

Opinie o Progenis

anonim 2010-12-19 15:02:01
Nie polecam.(usunięte przez administratora) najpierw oferuje pracę a potem się nie odzywa. Brak profesjonalizmu. Zero telefonu czy maila, potraktował mnie jak "(usunięte przez administratora)", do którego nie trzeba się odezwać. Przez miesiąc czasu czekałam na informacje od PROGENIS . Jak zadzwoniłam to powiedział, że wlaściciel chory,że sam ma problemy i nie może podjąć decyzji. To ja zadaje jedno pytanie; w takich sytuacjach firma przestaje funkcjonować?? (usunięte przez administratora)
kinia 2010-12-20 17:16:23
na jaki teren rekrutowalas? bylas juz po 2 etapie? jakie warunki finansowe stawia firma
ja 2011-02-28 08:29:52
na rozmowie obiecaja ci cuda a potem dostaniesz 2000. beda mamic cie premia ktorej nikt na oczy nie widzial.....
dd 2011-03-01 14:06:06
mam rozmowę w tej firmie, czy ktoś może napisać coś więcej?
Anna 2011-11-14 16:38:30
Absolutnie nie polecam. Kompletnie nieprofesjonalne podejście, szkoda czasu fatygi i pieniędzy na podróż i rozmowę z(usunięte przez administratora)Żenada.
xxx 2012-05-02 22:22:30
Zdecydowanie odradzam! Firma niepoważna, kompletnie nie wie czym się zajmuję, po omacku nasladuje konkurencję i wmawia przedstawicielom że ich pensja to standardowa średnia krajowa dla PM, jesli wyrobisz plany- raczej nie realne to dostaniesz premie- od kilku lat na tym samym poziomie a plany tylko rosną. Jedyny plus to brak kontroli- nie wazne co robisz ważny wynik, raport trzeba napisać bo wypada :) Fajna praca na wdrożenie sie w ten rodzaj pracy ale uciekac jak szybko się uda to poważnej firmy, w przeciwnym wypadku utkniesz na dobre bez perspektyw.
basia 2012-05-31 12:11:35
nie polecam, pan (usunięte przez administratora)moze panu przydałoby się szkolenie z zasad komunikacji międzyludzkiej? bo widzę ze czas to pan potrafi zajmować ludziom ale z honorem zadzwonić i poinformować czekających o podjętej decyzji to już nie bardzo.
Aninim 2012-06-20 19:58:13
Jakich zarobków można się spodziewac na stanowisku przedstawiciela? Ile godzin dziennie się pracuje? Czy są jakies normy do wyrobienia? prosze o szczere i konkretne informacje, bo tutaj tylko inwektywy pod adresem firmy mozna przeczytać, konkretów zero.
... 2012-07-11 22:36:22
pensja ok 2tys na rękę, jeśli się mocno sprężysz to i kwartalna premia wpadnie ale na cuda bym nie liczyła, mało której udaje się 100% osiągnąć.A ilość godzin pracy- to zależy czy Ci zależy na premii ;) czasami i do 22 trzeba zasuwać ale w inny dzień po 15 jesteś wolna, sama sobie regulujesz dzień pracy.
młoda 2012-07-13 10:17:56
Popieram w 100%, brak profesjonalizmu, ściągają ludzi na rozmowy kwalifikacyjne po parę razy, a na końcu nie można się nawet doprosić o głupi telefon czy maila z decyzją. Ns spotkaniu rekrutacyjnym (usunięte przez administratora) o ucinaniu premii za nieterminowe składanie raportów, a sam nie jest terminowy za grosz. Co za(usunięte przez administratora)! Nie polecam tej firmy - strata czasu. Ps. Nie jestem zdesperowaną bezrobotną, bo okres oczekiwania na odp. z firmy Progenis był tak długi, że zdążyłam znaleźć inną pracę.
Pro 2013-01-19 15:39:23
Praca ogólnie fajna i ciekawa. Dla osoby, która chce się rozwijać. Liczą się wyniki, tak jak i wszędzie. Atmosfera ok. Ważne są relacje z klientami. Zarobki nie najgorsze, premię też się zdarzają. Narzędzia pracy też dobre, nienormowany czas pracy :) Nie zatrudniają mężczyzn. Polecam :)
parapapa 2014-04-02 16:37:19
nie rozumiem @Jotek do końca Twojego toku rozumowania... jak dla mnie to wyniki właśnie wpływają na premię
progeniska 2014-04-04 00:12:02
W tej firmie ludzie pracują latami i są zadowoleni. Warunki pracy nie najgorsze. Atmosfera też ok. Narzędzia pracy standardowe i płaca również, dostosowana do regionu i wyników w pracy. Plany kwartalne do zrealizowania, a i dodatkowe premie miesięczne też często wpadają. Nie ma wyścigu szczurów i nadmiernej kontroli. Plusem i minusem są nienormowane godziny pracy. Sam sobie organizujesz czas pracy. Czasami kończy się wcześniej, a czasami 22 z dojazdem do domu to norma. Zdarzają się szkolenia, konferencje, jakieś uroczystości. Firma zatrudnia osoby z wykształceniem medycznym i doświadczeniem, komunikatywne, głównie młode kobiety. Umowy na czas nieokreślony też są bardzo częste. Praca wymaga bardzo dużej wiedzy i ciągłego doskonalenia. Prezentacja w szkole rodzenia przed dużymi grupami to standard. Więc umiejętność wystąpień publicznych też jest mile widziana. Ogólnie praca wciągająca :) polecam osobom, które nie szukają korporacyjnych przygód, tylko stałego zajęcia.
me 2014-04-16 14:01:52
plany są z kosmosu, nie organizują żadnych szkoleń, zapomnij o konferencjach i jakichkolwiek uroczystościach, wszystko najniższym kosztem, a wiedzę czerpiesz głównie z... internetu:)
Miii 2014-10-29 16:43:32
Podbijam temat,jak teraz wygląda praca pH w progenis. Do jutra mam czas by się zdecydować na ich ofertę. Proszę o pomoc.
ja 2014-11-21 11:15:59
A jakie wykształcenie trzeba mieć
jaco 2015-01-24 21:23:17
Juz nie przesadzajmy, że po niektóre i to bardzo proste informacje trzeba iść koniecznie na rozmowe rekrutacyjną do Progenis, bo to czasem może być strata czasu. Napiszcie np. jak tu jest ze szkoleniami, czy czesto się odbywają? Po to powstały takie fora, by oszczędzić zarówno czas firmy, jak i pracownika.
łyba 2015-02-05 09:00:11
W Progenis nie odbywają się żadne szkolenia.
ex pracownik 2015-02-06 16:56:42
Jakie szkolenia??/Ludzie dajcie sobie spokój z tymi oszustami...ani umowy, ani wypłaty...a szef...burak jakich mało
Kasia 2015-02-08 12:56:18
Ilu etapowa jest rekrutacja?
Progen 2015-05-01 00:23:47
Chyba nie rozmawiamy o tym samym Progenisie. Pracuję tu już dość długo i nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, żeby ktoś pracował bez umowy, albo nie dostał wypłaty na czas. Co więcej większość osób od razu dostaje umowę o pracę z gwarantowaną podstawą (normalną, a nie jakimś ochłapami)co w tej branży wcale nie jest takie oczywiste. Jak dla mnie praca bardzo fajna :)
vivi 2015-05-12 07:03:40
dosłownie widze osobe z biura Progenis, pisząca powyższy komentarz.........
antyprogenis 2015-06-08 13:50:52
haha dokladnie totalna sciema, dajcie sobie spokoj z ta firma, bardzo slabe zarobki, premi niekt na oczy nie widzial, ciagle rotacja ludzi w firmie, zero szkolen, zero szacunku dla pracownika, nie polecam nikomu, nawet na probe poczatkujacym przedstawicielom, bo sie tylko zrazicie do pracy w tej branzy!!!
ona 2015-11-18 12:03:29
haribo - miałem? sprawdziłem? W takim razie jesteś mężczyzną. Z tego co mi wiadomo w Progenis było i jest 100% załogi kobiet, Twoja opinia jest fałszywa...
owoc 2016-05-14 08:33:58
Świetnie, że jest zapewniona umowa o pracę @kosp. To zdecydowana rzadkość w dzisiejszych czasach, bo przecież nie każda firma jest w stanie zapewnić takie warunki, bo wszędzie starają się wciskać śmieciówki. Wiadomo jaka panuje atmosfera teraz? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Progenis - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progenis