Opinie o Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. w Katowice

Nikt ważny

Przykre co dzieje się z tą firmą, Arogancka dyrekcja, która zwalnia dobrych ludzi, najpierw zatrudnia fizjoterapeutów na kg, teraz każe zwalniać, Szef już dawno oddał władzę, a szkoda bo nie widzi co oni robią z tą firmą, w ostatnim czasie fala zwolnień, środowisko huczy, po kilkunastu latach pracy odchodzą osoby lojalne i oddane firmie. Atmosfera grobowa i oficjalny mobbing i podcinanie skrzydeł. Rejestratorki piszą testy wiedzy 90 pytań w 45 minut.... Co to ma być?? Wrunki płacy lichwiarskie połowa pensji na umowę reszta na pseudo umowach zlecenie, które realizujemy w godzinach pracy. Jeśli siłowe zerwanie pracownikowi maseczki z twarzy jest ok to brawo dla dyrekcji. Nie ma naszej zgody na to! Liczę, że ludzie zaczną mówić, bo mamy tego dosyć.

...

za szkolenia musisz sama płacić, nawet z bur nie chce im się załatwiać dofinansowań.

Były pracownik Tommed

Bardzo źle się ostatnio dzieje w firmie Tommed, szczególnie na Łętowskiego. Dyrekcja robi ogromne zmiany, które w dłuższej perspektywie doprowadzają do upadku rehabilitacji lub masowych zwolnień długoletnich i dobrych pracowników. Od jakiegoś czasu wszyscy pracownicy trzęsą się o swoje umowy po tym jak wielu dobrym pracownikom ich nie przedłużono. Najpierw zatrudniają wszystkich na umowy o pracę, potem ich nie przedłużają albo proponują domówki na zlecenie, gdzie ustalenia przy zatrudnianiu były inne. Dadatkowo o tym czy ci przedłużą umowę czekają do ostatniego momentu, tak żebyś nie miał czasu na znalezienie nowej pracy. Nowy zarząd spogląda tylko na cyferki w Excelu i nie liczy się dla nich dobro ośrodka, pacjentów oraz przede wszystkim pracowników. Szkoda tego miejsca, bo pracownicy to są anioły nie ludzie, a swego czasu rehabilitacja jak na NFZ była na wysokim poziomie.

Cześć, w jednym wątku było napisane, że wprowadzane były jakieś zmiany mające polepszyć sytuacje firmy, przynajmniej tak to rozumiem lecz nie wyszczególniono przy tym żadnych konkretów. jest u ktoś kto zauważa większa część z zauważonych zmian i może o nich opowiedzieć? Jakieś jeszcze są w planach?

yo

Na ten moment nie ma żadnych spotkań integracyjnych, bo nie ma pieniędzy. Zresztą jak raz w roku firma wyda na pracownika 50 zł to szału chyba nie ma.

Róża Nowy wpis

Witam serdecznie. Pojawiła się oferta dla Lekarza Ginekologa. Etat jak widać może być elastyczny. Zastanawiają mnie więc docelowe zarobki. Ile wyniesie stawka godzinowa przy B2B?

lekasz Nowy wpis
@Róża

50zł/h

Nikt ważny

@Nikt ważny

Pełną zgoda, tak jest od kilku miesięcy, Szef kiedyś stał za nami murem. Teraz ta firma idzie w starszym kierunku.

Antośka

Czy głownie fizjoterapeuci mają te wspomniane problemy? co z pielęgniarkami? Chyba nie zauważyłam wzmianki na ich temat a na stronie centrum właśnie widnieją oferty na te stanowiska. mam na myśli chociażby to na opiekę długoterminową. Od czego mogą zależeć zarobki?

Tender23
@Nikt ważny

Byłem pracownikiem tej firmy i w pełni zgadzam się z powyższymi słowami. Ludzie bez wykształcenia i kompetencji mają w tej firmie najwięcej do powiedzenia. Jeśli ktoś nie chce skończyć na oddziale psychiatrycznym, to zdecydowanie przestrzegam przed podejmowaniem zatrudnienia w tej firmie. Za stawki godzinowe poniżej godności człowieka, wymaga się niewiadomo jakiego zaangażowania.

@Tender23

Jak już piszecie o tym wyksztalceniu i ogólnych kwalifikacjach, to jakie w zasadzie są najniższe w oparciu o które można się dostać? rozwój by mnie interesował, co z jakimiś szkoleniami? Nie wiem czy nie padła już o nich wzmianka?

... Nowy wpis

Hej, jak tu wygląda kwestia umowy? W ofercie dla specjalisty ds. administracji było napisane, że dostępna jest ta o prace, zlecenie ale też b2b. zastanawiam się czy występuje jakiś okres próbny i czy wtedy któraś z nich narzucają?

Hejka. ;) widzę, że jest teraz dostępna oferta dla asystentki działu księgowości. oferta mnie interesuje głownie ze względu na fakt, że nie jest wymagane doświadczenie. piszą przy tym, że to od niego zależna będzie stawka. Więc jako osoba bez niego ile może zostać zaproponowane?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
lissa

niestety ale w tommedzie coraz gorzej. pracownicy którzy pracują lata się zwalniają ze względu na warunki i traktowanie. koordynatorka rehabilitacji tylko rozkazuje i wymaga a jak są jakieś problemy to nie potrafi zawalczyć z górą o pracownika. premii nie ma od dłuższego czasu, robotę musisz robić na domówkach czy prywatnych pacjentach za których nie masz nic!

hahahaha
@lissa

przecież koordynatorzy to w większości podnóżki dyrekcji nieznający się na swojej robocie. Jakieś doświadczenie z zakresu rozdzielenia pracy? A gdzie, wystarczy być znajomym/rodziną. Przykre to jest, ale cieszę się, że uciekłam za wczasu, bo jak słyszę, co teraz się tam dzieje to tylko ulga wchodzi. Pracy nie polecam, zrób coś źle to twój przełożony umywa ręce.

Agnieszka

Dzień dobry, czy jest tu może ktoś kto zatrudniał się przy marketingu? Chciałabym poznać opinie z pracy na tym dziale, mam przed sobą aktualna ofertę, chce aplikować. ocenicie zakres obowiązków oraz wynagrodzenie za nie?

Bardzo nie polecam tego miejsca do pracy dla fizjoterapeuty, śmieszna umowa na 11 miesięcy, zero premii, zero benefitów, kilometrówka żenująco niska, poczucie że mamy się cieszyć, że w ogóle możemy pracować…. Dramat, doskonale wiemy ile jako pracownicy zarabiamy dla firmy na domowkach, a i tak z każdej strony słychać jaka to firma biedna. Pani kierowniczka bardzo nielubiana przez cały personel, także to też o czymś swiadczy ;)

Pupil

Zmiany są takie, że większości pracowników nie przedłużyli umów, a co mądrzejsi sami przynieśli wypowiedzenie. Kadra fizjoterapeutów w samym 2023 zmniejszyła się o jakieś 25%. Tnąc koszty zabrali premię, które czyniły tę pracę znośną, bo kwota była atrakcyjniejsza niż praca u konkurencji. Coraz mocniej obcinają tzw. „ kilometrówki” a do pacjenta albo DPS musisz jeździć czasami po całym województwie. Ciągłe stękanie dyrekcji, że jest za mało. Za mało zarabiamy dla firmy, jesteśmy tylko kosztem i tym podobne teksty.

@Pupil

Jak często trzeba jeździć po całym województwie? Czy wszyscy fizjoterapeuci muszą jeździć? Co dziennie? ty też przyniosłeś wypowiedzenie jak jest tak źle?

Frog
@Nowy

Jak podpadniesz paniom kooordynatorkom albo dyrekcji to jeździsz po DPSach i województwie… Chyba, że jeździsz z kimś z nich w góry i prywatnie się przyjaźnisz, to wtedy możesz robić co i kiedy ci się tylko podoba.

@Frog

Jak przy tej sugestii mogą wyglądać teraz integracje pomiędzy pracownikami? w niektórych ogłoszeniach pokazywała mi się informacja dotycząca tego typu spotkań. Pracodawca jakie konkretnie organizuje? Pracownicy do tego się dokładają?

yo

Czyli już ktoś się pytał o te ofertę dla specjalisty ds. rozliczeń i analiz świadczeń zdrowotnych? Właśnie widziałam ze jest już wygasła i zastanawiałam się, jak się w tym obszarze pracuje. możecie opisać rzeczywisty zakres obowiązków? czy więcej osób jest potrzebnych do tej funkcji?

Czy stawki przypadkiem nie są ustalane indywidualnie skoro nie podają ich w ogłoszeniach? Poza tym skąd taka pewność, że jedynie osoby ze stanowisk medycznych tutaj zaglądają? Przy tym stanowisku opisanym powyżej z kim podpisuje się umowę? Z tym samym Pracodawca?

Doświadczony

Umowa w Tommed to legenda...Dadzą Ci umowę na podstawę, a resztę w ochłapach na umowy zlecenie. Szykuje się wobec nich pozew zbiorowy w tym zakresie, jedna pielęgniarka przez 10 lat miała nieodprowadzane składki, wkrótce sorawa wejdzie na wokandę, sa dowody i swoadkowie.Zatrudniają Cię na jedno stanowisko,ale obchodzą prawo podatkowe i ZUS w ten sposób, a ty na emeryturze dostaniesz grosze.

To prawda, że na rejestracji ludzie dość szybko odchodzą? Tak ktoś teraz zasugerował by zadać wprost takie zapytanie. Chęć do odejścia zaciekawiła mnie tym bardziej, że wcześniej pokazał mi się taki komentarz, w którym ktoś pisał o tych testach na 90 pytań w 45 minut. To dalej aktualne? po takich staraniach warto jest odejść?

Firma Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Rejestratorka Medyczna. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

X

Pracownicy na stanowiskach kierowniczych jak i dyrekcja traktują pracowników pod sobą bez jakiegokolwiek szacunku. Kiedy ktoś potrzebuje pomocy lub woli się zapytać niż zrobić coś źle dostaje odpowiedź ironiczną lub odpowiedz pytaniem na pytanie co sprawia, że na drugi raz pracownik boi sie pytać. Robienie z pracownika (usunięte przez administratora) i sugerowanie, że jest za głupi na dane stanowisko oraz patrzenie z góry jest na porządku dziennym. Niektorzy nie potrafią odpowiedzieć nawet dzień dobry (ale chyba tak jest kiedy stanowisko dostaje się po znajomości ;)). Teksty typu „teraz to weźmiesz i zaniesiesz w ząbkach”, które są kierowane do osoby przy innych pracownikach i poniżanie w ten sposób to bardzo częste zjawisko. Myślę, że każdy może sobie odpowiedzieć na pytanie jak to się nazywa :). Fałszywość na najwyższym szczeblu, uśmiechanie się i śmianie, a po chwili dostajesz informację że już tu nie pracujesz. Jeśli sobie cenisz zdrowie psychiczne nie polecam tej firmy.

Pacjent
@X

Słyszałam nie raz jak są tam traktowane panie na rejestracji. (usunięte przez administratora) to tak się nazywa.

Rozwiniecie temat tego całego traktowania pracowników? Chce się upewnić co do niego, ponieważ pisano tutaj tak jakby mogło być cos z nim nie tak ale jakoś chyba jak na razie rotacji nie ma, skoro tylko oferta dla koordynatora pakietu widnieje na takiej stronie? kiedy ostatnio występowały jakieś większe zmiany w składzie?

Jol

Zarządzanie placówkami rehabilitacji na bardzo niskim poziome. Kierownictwo traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora)

Pisano jakiś czas temu, że na niektórych stanowiskach nie przedłuża się umów. Proszę przy tym o odniesienie do tych naborów dla koordynatora pakietu onkologicznego. Czy na tym stanowisku można czuć się pod tym względem bezpiecznie? Na których jeszcze?

Firma godna pożałowania, arogancka dyrekcja, która nie interesuje się pracownikami i ich problemami. Ludzie na kierowniczych stanowiskach są przypadkowi, bez wykształcenia i odpowiedniego przygotowania. W tej firemce stosowany jest jawny (usunięte przez administratora) i nikt z tym nic nie robi.

A jakie pracownicy maja w praktyce problemy tutaj? Mam na myśli to, że w opiniach faktycznie widniała na ich temat wzmianka, lecz chodziło przy tym o te związane z finansami, tutaj jakieś inne sugerujesz? Jak praca od strony organizacyjnej teraz wygląda przy tym opisie?

Kazimiera

Kierownictwo to sama ściema ,ignorancja i manipulacja słowna wobec pracownika

pacjent

Kolejki na dwa lata do przodu Horror

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o.?

...

dość kiepskie, pracownik dla góry jest traktowany po macoszemu, centrum ma ostatnio problemy finansowe, więc nie wiadomo jak z ewentualnymi umowami

Agnieszka
@...

A akurat referent do fakturowania jest poszukiwany. co to oznacza, że nie wiadomo co z umowami skoro ogłoszenia są dodawane? te ostatnie problemy, o których wspominasz to z czego wynikają? To pierwsza taka sytuacja?

@Agnieszka

nie wiem jak to się ma w innych miejscach, ale jeśli chodzi o fizjo to z umowami krucho

@...

Czemu krucho? Jakie formy umowy masz na myśli i co z nimi jest ewentualnie nie tak? widziałam ofertę na Fredry tez w kontekście rozliczeń ale także analiz świadczeń zdrowotnych. Centrum pozwala na prace hybrydową? Pytam wprost, bo w zasadzie pokazywało mi się, że to czysta stacjonarka

K

Zostałam zwolniona przed końcem miesiąca bez jakichkolwiek wcześniejszych sygnałów, że taka sytuacja będzie mieć miejsce. Zdziwiona, dostałam informację zwrotną, że było to powiązane z cięciami budżetowymi. Jednak za kulisami wygląda to tak, że na moje miejsce wciskają kogoś znajomego. Tak się nie robi.

Psss

Dostaliście przecież imprezę (trzeba za nią płacić ale jest)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Fredry 22
    40-662 Katowice

Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o.