Opinie o KM Management Krzysztof Malik w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KM Management Krzysztof Malik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KM Management Krzysztof Malik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KM Management Krzysztof Malik w Katowice

Kiedyś firma szukała w necie kogoś do sprzątania, ale oferta jest dawna sprzed lat. Czy coś wiecie o aktualnych wakatach i rekrutacjach? Szukam pracy i wpadła w oko mi ta firma, ale nie widzę nic świeżego. Odpowiada mi praca fizyczna.

Pracownik Nowy wpis

Droga Pani. Po pierwsze, Asia nie ma takiej mocy żeby ludzi zwalniać. Po drugie , to Asia idzie na zastępstwa bez żadnej łaski. Po trzecie, to wy się stawiacie jak trzeba iść na zastępstwo bo twierdzicie że nie jesteście robotami, kończycie swoją prace po dwóch godzinach i chowacie się po kątach , nie wspominając o tym ze swoją pracę odwalacie byle jak. Idąc na urlop swój rejon powinno zostawić w czystości ,a nie żeby dziewczyny musiały go do sprzątać żeby Pani która wróci z "urlopu" go zrobiła w godzinę bo pozbiera tylko (usunięte przez administratora) więc o czym mowa? Jak bys była w porządku tak jak piszesz i było by czysto nie sądzę żeby koordynator cię zwolnił. Firma nie potrzebuje ludzi którzy tylko są, potrzebują ludzi którzy pracują, bo za to wam płacą. Myślę że jeżeli dajesz w pracy 200% z siebie to bez żadnego problemu znajdziesz lepsza firmę. Powodzenia.

pracownik Nowy wpis

Odpowiem,Pani NIE WAŻNE,co do pracy w sądzie na Francuskiej,pytanie czy ktoś dostał kiedyś opiernicz od Asi lub od koordynatora za to że daje 200 procent zaangażowania w pracy,nie pamiętam.Natomiast pamiętam sytuacje odmowy pomocy w sprzątaniu rejonu za kogoś kto jest na urlopie lub na L4,pamiętam jak koordynator brał wózek i szedł na rejon i sprzątać ,jak Aia z innymi zapieprzały,bo Pani zapuściła rejon.Druga sprawa jak dostajecie umowę o pracę,to trzeba zaraz iść na L4,bo się należy,z urlopami też nie robią problemu,bo na żądanie bierzemy nie tylko dwa dni w roku,ale wiadomo trzeba jakoś się wspomagać.Wypłata zawsze na czas.Ktoś kto wykonuje swoją pracę uczciwie,chyba nie biadoli jak mu to źle.

Zych

Mega firma! Kasa zawsze na czas! Polecam. Pracuje tam długu i jak pracujesz a nie udajesz to wszystko gra

Wanda
@Zych

To fajnie że kasa na czas, a pensje same są w miarę wysokie? Macie same podstawy czy firma przewiduje tez jakieś premie? No i czy atmosfera w porządku?

Krzysztof

Natrafiłem na ogłoszenie tej firmy z 2019. Widzę, że było zlecenie lub um. o świadczenie usług i stawka godzinowa, a wymagano doświadczenia w sprzątaniu. Jaka teraz jest stawka godzinowa i umowa dla pracownika porządkowego?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w KM Management Krzysztof Malik spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Niewidzialna

Ludzie co wy za bzdury wypisujcie!!!! Macie problem do firmy? Przecież dokładnie pisze że chodzi o Jacka, może to z nim jest problem a nie z firmą. Co firma może za takiego (usunięte przez administratora) jak pewnie nawet nikt nie wie co ten (usunięte przez administratora) wyprawia. Ja tam nie narzekam moja koordynatorka jest ok, jak trzeba to okna wysokie umyje , i pomoże w doczyszczaniu i zawsze dobrze doradzi ,wszystko da się z nią załatwić, wypłata zawsze na czas a nawet przed czasem ,więc nie wieże że firma jest zła, tylko nie zawsze koordynator musi się nadawać do tej roboty!!!

Wiktoria
@Niewidzialna

No ale to chyba nikt tego co napisałeś nie neguje? Przecież są komentarze, gdzie ludzie chwalili, więc widocznie może jest tak ja mówisz, że to od koordynatora zależy? A ten co go wspominasz to ciekawa sumie jestem, co by na to wszystko powiedział, gdyby dowiedział się o tym obgadywaniu go na forum. :(

@Wiktoria

Normalni jesteście !?!?!?!?!?! Niema go od pół roku, a wy dalej o nim.

Wiktoria
@Monika

Tak nakrzyczałaś, że teraz nie jestem pewna jaka jest poprawna odpowiedź na Twoje pytanie. :( Ale to, że go nie ma oznacza od razu, że nie można o nim rozmawiać?

@Wiktoria

Zgadzam się z tymi co piszą prawdę bo nie prawdę mogą pisać ci co się nie dostali pracy naczym im zależało że fortune zarobią czy praca jest ważna ja wiem to z własnej autopsji majątku nie zarabiałam ale żyłam za godne wynagrodzenie i byłam z tego dumna nie brakowało mi niczego oprócz dzieci których nie mam bardzo chwałę wasze usługi i jestem z was dumna

Barbara Bogacz

Firma w której pracowałam przez prawie trzy lata zawsze wywiązywała się z regularnych wypłat, miłej atmosfery oraz profesjonalnego podejścia do spraw pracowniczych przez kierownictwo zakładu.

I.H

Jestem pracownikiem w tej firmie ponad rok. Za czasów PANA Rebensztoka atmosfera na akademiku była bardzo nieprzyjemna. Po zmianie koordynatora sytuacja na Uniwersytecie uległa poprawie. Śmiało mogę napisać że współpraca z Panem Arkiem to czysta przyjemność:))

A.N.B.

Odkąd Pan Arek zostal naszym koordynatorem atmosfera na Uniwersytecie diametralnie się zmieniła ......:)oczywiście na lepsze . Jest to człowiek bardzo wyrozumiały wesoły i sympatyczny. O cokolwiek go poprosimy to mamy to na juz :)). Pan Arek ma w sobie dużo empatii i rozumie człowieka w 100%. Tak więc polecam firmę z Nowym koordynatorem na czele ::)))

RK

Pracuje w tej firmie prawie rok , odkąd zmienił się koordynator (Pan Arek) jest naprawdę świetna atmosfera , o co się nie poprosi Pana Arka to załatwi i nie zwleka . Gdy był Pan Jacek człowiek bał się odezwać by o coś zapytać, załatwić . A o wolnym już nie wspomnę . Naprawdę gdy zmienił się koordynator o wiele lepiej się pracuje i oczywiście atmosfera jest naprawdę w zupełności inna . Z czystym sumieniem Teraz mogę polecić tą Firmę . Wypłaty są na czas a nawet i przed .

Zuzanna

Rok temu padły tu informacje że firma ma problemy z wypłatami, albo ich nie wypłaca, albo nie wypłaca ich w całości. Podobno są jakieś problemy z Jackiem? Wiecie o co chodzi? Jak często otrzymanie wypłaty jest takie problematyczne?

Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu. Oleśnica-Wrocław. Współpraca z koordynatorkami przebiega wręcz w atmosferze rodzinnej. Zawsze służą pomocą. W każdej chwili można do nich zadzwonić z każdym problemem Jestem w szoku czytając komentarze wyżej. Wypłatę również zawsze mam na czas, ba nawet szybciej niż planowany termin. Pozdrawiam serdecznie panią Agnieszkę i panią Kasię :-)

A
@Monika

Problem mają na Będzińskiej z jakimś Jackiem. Również złego słowa powiedzieć nie mogę na firmę.

Bartosz
@A

A co on tam takiego robi? Co to za problemy?

Wojtek

Macie rękawiczki jednorazowe ?

@Wojtek

Tak

Przemysław
@Monika

Pytanie było dość dziwne, nie powiem. :) Widzę że pracujesz w tej firmie, powiesz mi proszę czy zatrudniają obecnie?

Woh
@Przemysław

Czemu dziwne? Normalne pytanie..

Mała

Krzysztof Malik nie płaci za godziny!!!!! Jacek Rebensztok powymyślał nowe zasady pracy.Zamiast płakać dzwońcie bezpośredno do firmy w internecje jest numer i adres.

Urban
@Mała

Ja pracuje już prawie 2 lata i nie miałam żadnego problemu z wypłatą zawsze była na czas i kordynatorka jest super co trzeba to załatwi jestem zadowolona ☺️

@Urban

Kordynatorka????

Przemysław
@Mała

Jak długo pracujesz już w KM Management i czy w przeszłości też dochodziło do podobnych sytuacji? A inni pracownicy? Może też się na ten temat wypowiedzą, jak to jest?

@Przemysław

O jakiej sytuacji mowa ?? Będzie dochodziło do różnych jak zatrudnia się najgorszych z najgorszych to tak jest. Nigdzie go nie chcą,to nie jego pierwsza praca na tym stanowisku i niestety nie ostatnia.

Adrian
@Mała

Czemu najgorszych z najgorszych? Może podasz jakieś konkrety? I do czego ma dojść? Jak już piszesz takie rzeczy, to tak, żeby było wiadomo o co chodzi ...

Jan
@Mała

Chodzi o nadgodziny czy wypłacił mniej niż się należało? O co chodzi z tymi nowymi zasadami? Na ile w końcu możecie liczyć, minimalna czy jednak tę parę zł więcej?

byly pracownik

pracowalem miesiac na zlecenie ze stawki 18.30 godz za 90 godz dostalemn 940zl koordynator jacek to menda nie jestem pierwszym ktoremu nie wyplacill calej kasy ta firma to jedno wielkie g....

Beata
@byly pracownik

A czy upominałeś się o pozostałą część pieniędzy? Może w KM wynagrodzenie wypłacane jest po prostu jakoś na raty? Kontaktowałeś się z firmą w tej sprawie?

Dirota

Odradzam pracę na Będzińskiej. Szkoda zdrowia i nerwów. Rządzi tam kobieta ,która sieje zamęt, poniża ludzi, zleca pracę, która sama powinna wykonywać. Wszystko to za wiedzą i przyzwoleniem koordynatora. Dwójka uciążliwych ludzi, zachowujących się jak socjopaci,którzy nie powinni pracować z ludzmi. Jak się z nimi nie zgadzasz, zrobią z ciebie pijaka albo wariata. Koordynator kontaktuje się tylko z tą panią, ewentualnie wzywają kogoś na szykany i straszą zwolnieniem. Kobiety pracuja1,'2, dni, tydzien i z płaczem odchodzą. Nie zdążysz nawet wypełnić kwestionariusza do umowy, a już muszisz zasuwać i od razu znać cały obiekt. Dostajesz pęk kluczy i radź sobie. Pani O.krzyczy: samych (usunięte przez administratora) mi tu przysyłają. Dzięki tym ,,debilom " usługa jest wykonana. Gdyby ich brakło, kierownik z brygadzistka nie zarobiliby na suchy chleb. Z niewolnika nie ma pracownika, ale widać taki standard firmy. Wysoka kultura na wyższej uczelni.

Lidzia

Ewa, to prawda. Powinni starej sprawdzac siatki w piątki na portiernii.Tajemnica poliszynela, że (usunięte przez administratora) na godzinach i bredzi, że robi nadgodziny. Ona ma sporo do nadrobienia .Przeciez ochrona doskonale wie, że wpisuje godzinę, jaka chce. Trzymają oszołoma, to jest totalny obciach. Prostaczka myśli, że jest dziekanem. Chora z nienawiści. Niech ją trawi ta choroba długo i dobrze. Takich ludzi nie żal.

U nas byla i pomoc nada taml jest okropna brygadzistka. Mistrzyni cwaniactwa, kłamstwa wymyslala na poczekaniu. Pół godziny spóźniona innym sprawdzala czas. Zrób 33 rejony, a ona i tak powie, że źle. Nie dziwię się, że nikt nie chce pracować na Będzińskiej i ciągle szujaja naiwnych..Szkoda nerwów. Kobieta się wydziera , nawet ścierki i mopa nie dostaniesz. Srodki najlepiej z domu przynies.Umowy na cały etat nie dostalam, mimo obietnic kieriownika.Odeszłam i mam normalna pracę.

Pracownica

Nie wiem dlaczego tak piszecie ale ją pracuję w tej firmie rok jestem zadowolona wypłata jest na Czaswedług umowy stawka nie zmienia się z miesiąca na miesiac koordynator jest wporzadku idzie się dogadać co wymagają w tej firmie to sumienność ,zaangażowanie w wykonywaniu obowiazkow to chyba nie jest wykorzystywanie tylko normalna praca

Firma krzak. (usunięte przez administratora) kłamstwa, traktowanie ludzi jak śmieci, zero kontaktu.

Janusz
@Ania

Poważnych słów użyłaś w kierunku tej firmy. Tak na dobrą sprawę nawet nie wiadomo, dlaczego w taki sposób ich oceniłaś? Może będziesz tak uprzejma i napiszesz co dokładnie przeżyłaś w tej firmie, że użyłaś tak mocnych słów? Z góry dziękuję Ci za sprecyzowanie.

Ta firmą to sami (usunięte przez administratora) nie polecam tego nikomu aby tam podjol pracę

Zostaw merytoryczną opinię o KM Management Krzysztof Malik - Katowice

• Jak się pracuje w KM Management Krzysztof Malik?

Zobacz opinie na temat firmy KM Management Krzysztof Malik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KM Management Krzysztof Malik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KM Management Krzysztof Malik
  • Obroki 130