Opinie o Toros Media Group Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Toros Media Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Toros Media Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toros Media Group Sp. z o.o. w Gliwice

Klient Nowy wpis

Toros, jesteś O.S.Z.U.S.T.K.Ą. Okradliście z janiszewskim wiele ludzi. Będziecie za to odpowiadać.

Wierzciel Nowy wpis

Napisane w punkt! Dokładnie znają personalia wszystkich swoich wierzycieli,(usunięte przez administratora)Sądzę, że publiczne typowanie jednego "winnego" tego poruszenia tutaj jest mało przemyślanym posunięciem. Ludzie tu czytają opinie i nie zamierzają milczeć. Poza tym coś tu nie gra z tą rzekomą dyscyplinarką. Przecież tam wszyscy pracują na "(usunięte przez administratora)" więc jakim cudem ktoś został dyscyplinarnie zwolniony? Intrygujące. To chyba musiał być wysokiej klasy specjalista, skoro dostąpił zaszczytu współpracy z nimi na umowie o pracę. I zapewne, jak wszyscy przed nim, ośmielił się upomnieć o swoje(usunięte przez administratora) Bo przecież według tego samego schematu działają wobec każdego - póki siedzisz grzecznie i uczciwie pracujesz jesteś super. A tylko upomnij się o swoje, w sekundę jesteś wróg nr 1. Opinie tutaj to głos wielu osób poszkodowanych przez tego pracodawcę. Nie tylko pod względem finansowym. Wyroki sądowe nie biorą się z przypadku. Po to jest ten portal, żeby potencjalni nowi pracownicy omijali tą firmę szerokim łukiem, bo doświadczą tego samego, co spore grono poprzedników. I nikt tutaj nikogo nie hejtuje, tylko pisze się prawdę.

Mała mi Nowy wpis

Poszło do sądu ale warto przestrzec innych by nie pracowali charytatywnie;)

jampracownik

Pracuję tu od lat, fakt właściciele są wymagający, bardzo, sam zawaliłem - raz, dostałem drugą szansę. Z tego co widzę zawsze dają. Wymagają i dobrze płacą za dobrze zrobioną robotę, kasę mam zawsze na czas. Owszem był trudny okres i raz czy dwa poprosili o późniejszy termin na wypłatę ale wypłacili w umówionym. Wiem, że ten kto pisze to anonimowo grubo tu zawalił :) I taka jest prawda (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Toros Media Group Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Ja zdecydowanie pleceam pracuję z tymi ludźmi od lat, nigdy nie miałem problemów z rozliczeniami, fakt, że w firmie bywały cięższe okresy zgadza się ale zawsze sprawę rozliczeń dopinają do końca oczywiście jeśli praca wykonana jest należycie i poprawnie. (usunięte przez administratora)

Wolontariusz

Profesjonalna spółka non-profit. Oferują szeroki zakres prac dla wolontariuszy w małym, dynamicznie zmieniającym się zespole pod okiem poważnych ludzi z szerokim zakresem kompetencji, takich jak prawo, marketing czy szeroko pojęty biznes. Niestety z uwagi na panujący w branży spisek aktualnie borykają się z kłopotami finansowymi.

Wierzyciel

Potwierdzam wpisy moich poprzedników. Spółka nieuczciwa wobec pracowników. Nie reguluje należności terminowo lub wcale. Przestrzegam wszystkich przed współpracą. To są nieuczciwi ludzie!!!

Wierzyciel

Nie polecam współpracy z tą Spółką @Pracodawca. Zaległości względem byłych jak i obecnych pracowników są potężne. Należności wypłacane pracownikom z kilku miesięcznym opóźnieniem. Tym, którzy decydują się na zakończenie współpracy nie wypłaca się należności wcale, a dodatkowo próbuje zastraszać. Kilka spraw sądowych widać nie nauczyło jeszcze niczego. Zero pokory, wobec uczciwie pracujących, wniosków nie wyciągają żadnych. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Wierzyciel

Niestety nie polecam pracować z tą firmą - są nierzetelni, do nazwania ich faktyczną firmą jest naprawdę daleko. To mała firemka, która próbuje ustanawiać własne prawo i myśli, że może działać tak, jak im się podoba:) Polecam uważać

Zostaw merytoryczną opinię o Toros Media Group Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Toros Media Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toros Media Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toros Media Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toros Media Group Sp. z o.o.
  • Wincentego Pola 27
    44-100 Gliwice

Toros Media Group Sp. z o.o.