Opinie o Respekt Pflege Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Respekt Pflege Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Respekt Pflege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Respekt Pflege Sp. z o.o. w Gliwice

Agnieszka Nowy wpis

Firma jest w porządku, wypłata na czas. Dokumenty też zostały dostarczone przed wyjazdem.

Czy Respekt Pflege Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Gabriela Nowy wpis

Dwóch fajnych Młodych Panów prowadzi agencję najlepiej jak potrafi .Ich doświadaczenie zawodowe pozwala na budowanie zaufania.Polecam z całą pewnością też będziecie Państwo zadowoleni.

Opiekunka z doświadczeniem Nowy wpis

Lubię ich. Konkretnie i bez problemów zawsze można wszystko załatwić. Bardzo dobra firma

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Respekt Pflege Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji pracowników? Podziel się swoimi wrażeniami!
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Respekt Pflege Sp. z o.o.?

Maria

Miałam propozycję na 6 tygodni, jak i na trzy miesiące. Dają możliwość wyboru, wachlarz ofert różny, stawki bardzo ok. Polecam

Katarzyna W.

Ja jestem pozytywnie zaskoczona. Umowa w domu dwa dni po akceptacji, busa wybieram jakiego chcę a oni opłacają. Stawka też zadowalająca. Szkoda że nie mam prawka bo była by lepsza ale nie narzekam. Odnośnie kontaktu z nimi to nawet w święta jest bezproblemowy. I tak powinno być wszędzie

Zofia

Polecam firmę Respekt Pflege z Gliwic. Pracowałam już w kilku firmach, tutaj natomiast jest bardzo fajna atmosfera, konkretna rozmowa i dobre oferty. Wybrałam jedną z ofert dla siebie w okolicy Franfurktu nad Menem i zamierzam tu wracać.

Zostaw merytoryczną opinię o Respekt Pflege Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Respekt Pflege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Respekt Pflege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Respekt Pflege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Respekt Pflege Sp. z o.o.

Respekt Pflege Sp. z o.o.