Opinie o Akcent Catering w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Akcent Catering. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Akcent Catering o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcent Catering w Warszawa

Bruner

.. Były pracowniku.. ja w PAŻPie pracuję kilkanaście lat i my wiemy kto wziął w łapę i tych dwóch cwaniaków sprowadził.Jednak z Sanepidem tak łatwo im nie pójdzie.Pudła, pojemniki werlają się wszędzie.Przeżyłem tam 2 firmy ale takiego syfu to nie nie widziałem.U poprzednich operatorów stołówki był ład i porządek.Juz niebawem zmieni się na lepsze nie jest powiedziane, z pozostaną długo.Jezyki ostrzy na nich nawet kierownictwo.Bywaj....

Byly pracownik.

Panie (usunięte przez administratora) niestety sanepid jest tez w swoim rodzaju "oplacony". Teren PAZP jest terenem prywatnym, zamknietym dla ludzi z zewnatrz. PAZP posiada swoj wlasny sanepid, tak wiec jest tak samo "oplacony" jak ta osoba ktora zagwarantowala im wygranie przetargu. Sluchajcie, pojemniki styropianowe do przewozenia zywnosci (ktorych mieli nadwyzke) byly skladowane na zewnatrz i wszystkie czynniki zewnetrze (deszcz, snieg, burze) powodowaly, ze owe pojemniki byly ogromnym skupiskiem bakterii. A w tych pojemnikach przyjezdzalo to jedzenie, ktore jest podawane klientom stolowki. Mysle, ze to mowi samo za siebie. Nie obrazajac pracownikow kuchni, ale to co sie tam dzialo i pewnie dzieje orzechodzi ludzkie pojecie. Uwierzcie mi panuje tam naprawde SYF. Warzywa sa trzymane w pomieszczeniu ktore przeznaczone jest na jakis natrysk, albo cos w tym stylu. Malo tego, marchewki, ziemniaki obierane wczesniej przetrzymywane sa w duzych miskach w wodzie, po kilkunastu! godzinach te warzywa nie nadawaly sie do spozycia (ziemniaki czarnialy, marchew bladla). Szczerze, Kucharze maja poprostu malo do gadania, To ci pozal sie szefowie "prezesi" decyduja o wszystkich zakupach i produktach ktore kupuja, a sami przyznali, ze sa stolowka niskobudzetowa. Niestety prawda jest taka, ze wieloletnia praca w Marriocie pozwolila im wyrobic sobie duze kontakty, na ktorych teraz bazuja i moga utrzymac sie na rynku.Jedyna metoda na pozbycie sie niechcianej narosli jest odciecie jej od zrodla. W tym wypadku poprostu nie stolowanie sie na tej stolowki. Nie beda mieli kasy na oplaty, zakup produktow, wyniosa sie w trybie natychmiastowym. Nikt przeciez nie bedzie caly czas dokladal do interesu. Chyba, ze nie beda wyplacac pracownikom wynagrodzenia. Ale mysle, ze szybko sie to na nich zemsci. Naprawde moglbym pisac i pisac o tym co sie tam dzieje, bo skala ich nieudolnej i szkodliwej dla zdrowia dzialalnosci jest duza...

Ala

Były pracownik zuch chłopak i tak trzymaj panowie prezesi już niedługo wyłożą się razem z tymi swoimi durnymi pracownikami.O tym, że syf totalny i w obejściu kuchni centralnej zauważyć się dało.Byłam tam 2 razy i co nieco nie uszło mojej uwadze.O tym, że mają (usunięte przez administratora) i brudy świadczy wygląd ich biura i oni sami.Kwestie zatrudnienia i wynagradzania pracowników to reguluje Kodeks Pracy a nieprzestrzeganie przepisów prawa pracy to należy do PIP.

Bruner

...Ten idiota prezes do potęgi entej straszył mnie prezesem niech on teraz trzyma się na baczności bo jak wpadnie SANEPID to będzie biedny i jak robi takie przekręty to może się tą sytuacją ktoś zainteresować.Wtedy panowie prezesi będą biedni i muszą szykować ciepłe kalesony i szczoteczki do zębów bo będą im potrzebne.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Akcent Catering spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bruner

..Były pracownik wiedz o tym, że my doskonale wiemy o całej tej sytuacji jednak tych dwóch oszustów w PAZPie sa z polecenia i wszyscy doskonale wiedzą kto za tym stoi. Doskonale chyba wiesz co to jest nepotyzm i kumoterstwo podziwiam Cię za odwagę, że napisałes nam znaną przez wszystkich prawdę.Mnie nikt nie będzie straszył Prezesem.Bardzo dobrze, że napisałeś na forum niech inni maja się na baczności. Skorzystałem raz z tej stołówki i więcej razy nie pójdę zamiast surowki z kiszonej kapusty dostałem kapustę z beczki to poprostu żenada.Były pracownik życzę Ci powodzenia w dalszej pracy zawodowej.

Byly pracownik.

Bylem swojego czasu pracownikiem tej firmy. Dwoch prezesow ktorzy nabywali doswiadczenie w Marriocie, nie ma bladego pojecia o prowadzeniu firmy. Firma bardzo zadluzona, wyplaty pracownikom placone w 17 ratach. Rozumiem dyby to byla duza kwota np. 3000 tys, albo i wiecej, ale nie przy 1500 zl na reke. Zenada kompletna. Brak umow. Jedyni pracownicy z umowami to byli pracownicy zblizajacy sie do emerytury, bo sa po ochrona. Jakby ktos zabral sie w sobie i zaczal dzialac to zmieszalby te firme z blotem. Centralna kuchnia w centrum Warszawy tj. akademik sabinki, juz dawno nie istnieje. SGH wypedzilo ich z tamtad, bo robili ogromny syf (biegajace szczury, psujace sie jedzenie, gnijace warzywa). Prawie wszystkie urzadzenia gastro. zostaly wywiezione na PAZP i tak rowniez byly skladowane, ale w takich warunkach, ze powinni zostac ukarani/zakmnieci od zaraz. Ci "kucharze" oszukuja swoich klientow. Pamietam sytuacje jak pewnej firmy zamowil mieso z renifera na bankiet. Otoz zostal perfidnie oszukany i dostal poledwice wolowa. A ra (usunięte przez administratora) nek oczywiscie za mieso renifera. Nie warto dawac im nawet cienia zaufania. Jest wiele innych firm ktore moga przygotowac impreze w duzo lepszy sposob. Szkoda tylko pracownikow ktorzy nie dostawali wynagordzenia i byli zmuszani na odejscie z firmy. Podsumowujac, "prezesom" napluc w twarz i trzymac sie z daleka.

anonimowa

...Ej...J 23z epoki kamienia łupanego nikt nie jest taki głupi żeby opinie na wasz temat pisać w pracy. Napisał prawdę a wy nie szantażujcie powołaniem się na Prezesa.Jedynie co wam wychodzi to kłamstwo robicie to naprawdę z perfekcją.Weżcie się za uczciwą i normalna pracę, bo prowadzenie stołówki to niestety wymaga doświadczenia, profesjonalizmu i odpowiedniego przygotowania a tego wam brak.Do poprzedniej firmy dużo wam brak nigdy im nie dorównacie.Wielkie znaczenie miało na rynku słowo z logo LOT.Czy wy wiecie o tym, że każdy ma komputer w domu a jeśli nie ma to mają go inni.Jesteście zwykłą błazenadą.

Bruner

...Ty mnie nie strasz Prezesem tylko pilnuj swojego kinola.Weż się za porządne prowadzenie stołówki.

J-23

(usunięte przez administratora).. Mnie nic do tego, czym ty się zajmujesz w czasie pacy. Ale twój Prezes będzie zainteresowany. I żadna Ustawa ci nie pomoże...

Bruner

...Nie twój interes czym ja się zajmuję w czasie pracy.Obowiązki swoje wykonuję należycie.Czy ty wiesz co to jest ochrona danych osobowych chyba nie.Reżyserze z bożej łaski i od 7-miu boleści wy potraficie tylko grać role i kłamać jak z nut.Ugotujcie coś konkretnego i normalnego bo co będę jadł jak będę w szpitalu.

Wydaje mi się, że w czasie pracy zajmuje się Pan czymś, co znacznie odbiega od zakresu obowiązków...Tak się składa, że odnalezienie IP komputera to żaden problem ....

Bruner

... Ojej urażona duma pani z biura.Pani przeżywa dramat co to będzie ma zapłakane oczka chyba Szef musi ją pocieszyć.Pan szef z kuchni tak się starał, że na spotkanie biznesowe przyjechał w kitlu.

Lilly

Jeszcze to, że ktoś odbiera telefon i mówi nazwę firmy nie świadczy o czyimś braku inteligencji. Jest to wpisane w zasady savoir - vivre i nie sądzę, by było to jakieś tragiczne odchylenie od normy.Może po prostu dziewczyna nie identyfikuje się z aparatem telefonicznym na biurku aż tak bardzo jak Pan? Trochę jest Pan nieobiektywny przypisując sobie wielki poziom inteligencji, której nikt nie dorównuje. Pan jest z pewnością nieomylny, bo pracuje Pan w PAŻP i to swego rodzaju nobilitacja tak?

Bruner

..Ojej firma ta jest nowym operatorem stołówki w PAŻPie nie polecam komisja przetargowa zrobiła krok w przepaść wybierając tego operatora.Pani w biurze to totalna porażka ewelement Kużni Talentów. Nie zna swojego nazwiska przedstawia się jako firma Akcent Catering śmieszne dla nas ale rzeczywistość bardzo przykra jedzenie pf.... obsługa pf...do potęgi n.Czy właściciele tej ohydy nie widzą kogo zatrudniają.Jesteśmy ludżmi i chcemy zjeść coś normalnego.W tym przypadku Komisja Przetargowa dała ciała ale wszyscy wiemy z czyjego polecenia jest ta firma KOSZMAR I MASAKRA.

MONIKA

Dobrze piszesz bo tam pracujesz.Jestes osoba podstawiona.Firma tragiczna.Stolowka w PAZPie to pomylka jedzenie niesmaczne, drogo bez profesjonalizmu glosno sie mowi ze praktykuja na nas.Obsluga to przypadkowi ludzie nie znajacy gastronomii absolutnie.Chowajcie glowki w piasek.Nie jest powiedziane,ze pozostaniecie dlugo.

Berti

Ja właśnie jak najbradziej polecam tę oto firme, korzystałem z niej 4 razy i jestem zadowolony, moje prośby a wręcz wymogi zostały spełnione wzorowo!!!! Pozdrawiam

To Ty nie wiesz dlaczego ta Firma wygrala ten przetarg.Przetarg przeszedl pod stolem.Firma tragiczna osoby pracujace w tym bufecie to typowy przejaw [usunięte przez moderatora].Czy wlasciciele tego tragizmu nie widza kogo zatrudniaja do pracy z normalnymi ludzmi.

anonimowa

Firma ta wygrala przetarg w PAZP jak to zrobila to nie wiem jestem klientka tej stolowki ale to nedza do poprzedniego operatora stolowki to nawet do piet nie dorastaja.Obsluga brak profesjonalizmu. Marnota.

Szerokim lukiem omijajcie te firme zebralo sie dwoch cwaniakow tzw. Kant i Oszust.Naszafirma korzystala z ich uslug ale nie polecam/

Zostaw merytoryczną opinię o Akcent Catering - Warszawa

Akcent Catering
1.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Akcent Catering