Opinie o Akcent Catering w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Akcent Catering. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Akcent Catering o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcent Catering w Warszawa

Worek Nowy wpis

Akcent Catering poszukuje aktualnie do pracy, polecam

natan Nowy wpis

a ja widzę że firma nadal istnieje pod tą nazwą. rzeczywiście ogłaszają się w większości na portalach dotyczących ślubu i wynajmu cateringu. I przyznam bo mam znajomego kucharza- że ich dania i przystawki wyglądają bardzo dobrze. Nie widzę jakiś ofert pracy ale zaznaczono że preferują kontakt tel więc można tą drogą się czegoś dowiedzieć

robi Nowy wpis

Ja to jestem kucharzem z wykształcenia, jak były dobre czasy to pracowałem w naprade super restauracjach ale później niestety nadeszły redukcje stanowisk i teraz z dobrymi referencjami i dużymi umiejętnościami jestem bez pracy, więc szukam jej wszędzie. Może akurat w Akcent Catering szukają kogoś do kuchni?

fir Nowy wpis

ja firme kojaze z mojego wesela, wspominam dobrze. neistety w dniu dzisiejszym zostalem bez pracy i pomyslalem ze moglbym zarabiac/dorabiac sobie na stanowisku kelnera w takiej firmie cateringowej na weselach albo innych imprezach tylko potrzebowalbym informacji na ten temat. z gory dziekuje za pomoc i informacje czy jest praca?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Akcent Catering spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
byly pracownik

Witam. Dowiedzialem sie, ze owi wlasciciele AKCENT CATERING maja nowa firme ktora nazywa sie AM CLARO. AKCENT CATERING oglosil upadlosc i teraz chca uchronic sie od splacania dlugow. Rozgloscie gdzie mozecie, aby uchronic ludzi od ich uslug, jak rowniez zatrudnienia.

Bruner

... O dziwo i nikt nie płacze po tych kocmołuchach nareszcie w PAŻPie zaświeciło słońce.

Byly pracownik.

Czyzby duet(usunięte przez administratora)opuscili mury PAZP-u ?

sas

no i już po nich, nikt z PAZP-u nie będzie po \\\\\\\"burakach\\\\\\\" i tej farbowanej płakał, żarcie okropne, ceny kosmiczne, obsługa pożal się Boże - długo nie zabawili, szkoda tych co następni na nich trafią

Ala

...Ojej jak pięknie popisali się panowie z tak renomowanej firmy.Chyba już prezes (usunięte przez administratora)pucuje biurko bo już czas się kończy.Nareszcie ktos rozszyfrował tych(usunięte przez administratora).W biznesie kłamstwo ma krótkie nogi.Nie wszystko mażna zamieść pod dywan i udawać że jest posprzątane.

a

raczej do prokuratury

a

raczej do prokuratury

też pokrzywdzona

Chętnie przyłączę się do tego oskarżenia.Oni w ogóle nie powinni istnieć na rynku.Ogromne pieniądze zapłaciłam za wesele w zamian -wstrętne jedzenie , tandetna obsługa i (usunięte przez administratora)szef kuchni ,którego musiałam usunąć z imprezy.Na moją reklamację odpowiedzieli w sposób arogancki wręcz c (usunięte przez administratora) ski.Nie szczędzili słów obrazy. (usunięte przez administratora)br /> Ostrzegam przed korzystaniem z ich usług. Poważnie zastanawiam się nad podaniem sprawy do sądu.

Byly pracownik.

Panie (usunięte przez administratora)pracuje Pan na PAZPie i z tego co czytam jest Pan niezadowolonym klientem owej stolowki ktora prowadzi tych dwoch typow. Mysle, ze nie jest Pan jedynym pracownikiem ktory poprostu tam nie jada. Dlaczego nie mozecie sie zebrac wszyscy w grupe i wystosowac odpowiednie pismo/prosbe o zmiane firmy obslugujacej stolowke? Poza tym jezeli pracownicy PAZPu nie dadza poprzez konsumpcje na stolowce firmie zarobic co najmniej na oplaty za wynajem to raz, ze nie beda w stanie oplacic dzierzawy pomieszczen uzytkowych, co za tym idzie beda wisiec kase PAZPowi, dwa pensje dla pracowikow, a trzy kasa do nich do kieszeni. Aczkolwiek z tym ostatnim to znajac ich to kasa na pensje i tak bedzie szla do kieszeni \\\\\\\'\\\\\\\'szefow\\\\\\\'\\\\\\\'. Nie mozna byc biernym w takich sytuacjach...

Bruner

Brawo były pracowniku cenię Cię za odwagę że masz cywilną odwagę powiedzieć prawdę o tych brudasach i oszukańcach w PAŻPie to zrobili już syf kiłę i mogiłę.Ceny to mają z kosmosu.Dobrze że uciekłeś z Titanica (usunięte przez administratora) i jego majtków.Ahoj.

Drodzy Państwo poszkodowani. Powinni Państwo w ogóle nie uiszczać zapłaty za tą usługę. Ta firma niejeden przekręt zrobiła na niekorzyść swoich klientów. Jedna rzecz jest pewna, nie powinno się w ogóle dawać możliwości istnienia na rynku tej firmie. Myślę, że wszystkie osoby poszkodowane powinny się zebrać i raz a porządnie załatwić tą firmę. Dotyczy to się wszystkich osób które były obsługiwane przez AC jak również byłych niezadowolonych pracowników.

pokrzywdzona

U nas również było okropnie.Poza tym obsługa kompletnie nieprofesjonalna-spoceni kelnerzy ,,zupełnie nie panowali nad sytuacją.Mam wrażenie ,że byli to przypadkowo dobrani ludzie.. Panował chaos ,kompletny brak organizacji. -niektórzy goście zostali w ogóle pominięci przy serwowaniu dań..Trzeba było interweniować.. Trauma do dziś. Przestrzegam. Pokrzywdzona.

oszukani

Korzystaliśmy z firmy Akcent Catering na przyjęcie weselne. Zostaliśmy oszukani. Podano nie to co zamawialiśmy i degustowaliśmy na spotkaniu .Poza tym wygląd i estetyka serwowanego jedzenia okropna. Goscie rezygnowali z konsumpcji \"na ciepło\" -ponieważ wszystko było chłodne i nieapetycze. Ostrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Z eleganckiego wesela jaki mi obiecali przygotować zrobiło się nędzne i tandetne przyjęcie.. Do tej pory mi wstyd na samo wspomnienie. Oszukani.

Byly pracownik.

(usunięte przez administratora) jest bardzo pazerny na kase. Jego zoneczka (usunięte przez administratora), nastepna do spolki. Sluchajcie, kiedys nie mieli na wyplate dla pracownikow, a jego zona sie chwalila nowo zakupionym mieszkaniem. Samochody ktorymi dysponuja nie nadaja sie na przewozenie zywnosci. Najpierw byl wozony caly oblepiony tluszczem sprzet gastro. a pozniej posilki na katering. To jest firma ? Raczej jedna wielka mistyfikacja.

Ala

Dziwi mnie to, że teraz dopiero zaczynacie to pisać.Ja byłam w tym syfie rekrutacje pracowników prowadzi stary ramol szef kuchni.Udaje, że pisze a chyba nie potrafi tego robić.Szefowie kłamią jak z nut tylko to im wspaniale wychodzi.Udało mi się zauwarzyć ten syf i ich nieudolność w prowadzeniu działalności gastronomicznej.Nie zatrudniają też fachowców bufet obskurny, mały asortyment można pisać wiele o ich nieudolnej i szkodliwej dla zdrowia konsumentów działalności.Pani z biura też ciężko wystraszona boi się chyba własnego cienia .Aktorka z niej też dobra jak i pan prezes (usunięte przez administratora) . Nie zatrudniają osób które wytknęły by im błędy bo stosują naprawdę praktyki niedozwolone.

Byly kierowca akcentu

Witam wszystkich i tych prezesinow z tytulami co słoma im z butów wystaje i kaza sobie mowic panie prezesie oraz pania ksiegowa po siedmiu klasach szkoly podstawowej.Ludzie omijajcie ich z daleka oni nie placa wykorzystuja ludzi do pracy jak niewolnikow czarnych ,a jak czlowieka poznaj ze nic mu nie zrobi to go tak zakreca otumania ze bedzie pracowal 4miesiace za darmo a potem wyrzuca go!!!! Zarcie maja wielki syf sam je wozilem po szpitalach i roznych stolowkach ,co nie poszlo to sie zabieralo z powrotem na stolowke do Sabinek przeszlo odswierzenie troche sie sprzedalo w akademiku na stolowce ludzie sie truli tym zarciem jak wspomne te chwile az mi nie dobrze te szczury latajace po jedzenu na stolowce w sabinkach cos okropnego ,albo te zarcie co zabieralem ze szpitala a potem ktos go zjadal tam nic sie nie moglo zmarnowac pracownik nie mogl zjesc taki byl pan prezez i pani ksiegowa ,a sama kradla ile weszlo, macie przyklad sami ludzie ze wyrzucili tych brudasow z Sabinek zeby ludzi nie truli zdaleka od AKCENTU CATERING

Zostaw merytoryczną opinię o Akcent Catering - Warszawa

Akcent Catering
1.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Akcent Catering