Opinie o Premiumbud Remigiusz Niedziela w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Premiumbud Remigiusz Niedziela. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Premiumbud Remigiusz Niedziela o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premiumbud Remigiusz Niedziela w Płock

Malwina

Również dałam się nabrać...brak towaru, brak pieniędzy... Potwierdzam negatywne opinie.

Proszę omijać sklep szerokim łukiem. Również dokonałam zakupu w tym sklepie (Wkrętak Bosch Go 2 Professional) - 03.12. 20022r. 19 grudnia anulowałam zamówienie ze względu na długi czas oczekiwania. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Po Nowym Roku składam zawiadomienie na Policję o popełnieniu (usunięte przez administratora)

Slawomir

Potwierdzam negatywne opinie. Odradzam dokonanie zakupu bo moim zdaniem to nie sklep tylko oszukiwanie ludzi. Kupiłem agregat malarski wagner 250 pro. Było to 11 grudnia. 15 grudnia otrzymałem informację że produkt został przekazany kurierowi. Gdy przesyłka nie dotarła. 28 grudnia wysłałem zapytanie kiedy otrzymam przesyłkę lub gdzie mogę dowiedzieć się o terminie dostawy. Otrzymałem odpowiedź że niestety produkt nie jest już dostępny w magazynie i otrzymam zwrot na konto oraz dodatkową informacje że sklep będzie czynny po 2 stycznia. Na kolejne zapytania odpowiedzi już nie dostałem. Wysłałem kolejną wiadomość że zgłaszam sprawę na Policję co też uczyniłem w dniu 29 grudnia. Zakupy w tej firmie były objęte gwarancją Trusted Shops, telefonicznie uzyskałem informacje, ze od dnia 29 grudnia ta gwarancja już nie obowiązuje. Jeżeli macie do stracenia trochę grosza to polecam zakupy w Premiumbud Remigiusz Niedziela - Płock ale może jednak warto wydać je w bardziej szczytnym celu Gorąco wszystkich pozdrawiam również właściciela tego interesu życząc wygodnej celi

Marzena

Zamówienie z 9.12.2022, opłacone, do tej pory niedostarczone. Firma przesyła maile z obietnicami wysyłki towaru, potem maile z przeprosinami i podaniem nowego terminu, potem maile z informacją, że dostawca nawalił i nie mogą przesłać towaru, obiecują zwrot pieniędzy w ciągu 3 dni, pieniędzy nie zwracają, kontakt, że urwał. Zastanawia duża ilość pozytywnych opinii.

Aplikowałeś do firmy Premiumbud Remigiusz Niedziela? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) nic nie kupować bo nie zobaczycie ani towaru ani zwrotu środków.

Drobny

Skuszony dobrą ceną zamówiłem piłę w tym sklepie. Dostawa miała nastąpić po 5 dniach roboczych. Do dziś minęło ponad 2 tygodnie i dalej nie mam piły a robota stoi. Jestem ciągle zwodzony, że dostawa się opóźnia i sklep od ponad tygodnia uparcie twierdzi że piła będzie wysłana w co już nie wierzę. Anulowałem nawet zamówienie ale sklep uparcie twierdzi że towar jest w drodze i nie można anulować dostawy. I tak minął kolejny tydzień gdzie towar podobno jest w drodze ale pomimo wielu próśb numeru listu przewozowego nie otrzymałem. Szczęśliwie sklep zwrócił mi pieniądze ale pewnie tylko dlatego że moja płatność przez Hot Pay była dodatkowo ubezpieczona. Na pewno nie skuszę się więcej na zakupy w tym sklepie. Jedna wielka ściema i do tego straszenie po wystawieniu negatywnej opinii.

Widać że działają wg jednego schematu. Jak się upomnisz po kilku dniach to obiecują że do 3 dni wysyłka będzie zrealizowana, po tych 3 dniach piszą że nie mają towaru z przyczyn niezależnych o nich i że dostaniesz zwrot pieniędzy. Komuś w ogóle oddali?

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Premiumbud Remigiusz Niedziela w mieście Płock? Czekamy na opinie od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Marcin.

(usunięte przez administratora). Nie kupujcie tam nic. Zrobisz przelew i po twoich pieniądzach. Kupiłem w u nich sklepie agregat malarski wagner 250 pro. Było to 8 grudnia. Do dziś ani towaru ani pieniędzy. Telefon wiecznie mowi że konsultanci są zajeci. Na pytanie mailowe o zamowienie wyznaczyli inny termin i oczywiście go nie dotrzymali.Na tym kontakt się urwal Składam zawiadomienie na policji o oszustwie

Kamil
@Marcin.

Również kupiłem u nich na stronie,produkt nie doszedł, teraz czekam na, zwrot swoich pieniędzy bo powiedzieli że nie mają go na magazynie (na stronie pełny stan magazynowy) Zobaczymy czy oddadzą pieniądze.

Tsmak
@Marcin.

Ja tez kupiłem u nich ten agregat Wagnera i towaru nie ma po świętach sprawa na policję będzie kierowana

Mam dokładnie tak samo. Zamówiłem sprzęt i przypomniałem się po 4 dniach gdy nie otrzymałem numeru przesyłki. Zaczęły się tłumaczenia obietnice rozwiązania problemy w ciągu 3 dni. Po trzech dniach znów się musiałem przypomnieć i się zaczęło... Informacja o niemożliwości dostarczenia zamówienia, to nie ich wina tyko ich partnera... Pachnie oszustwem.

Firma do wyłudzania kasy. Nie posiada NIP-u ani nr rachunku nie wyświetla się na białej liście . Tylko jest uwidocznina w regonie . Nie kupować . Opinie na trusted shops są wg mojej oceny fałszywe

Robert

Sklep jest oszustwem. Opinie i sklepie są fałszywowane.

An
@Robert

Dzień dobry, czy udało się Panu odzyskać pieniądze?

(usunięte przez administratora). Nie kupujcie tam nic. Zrobisz przelew i po twoich pieniądzach. Kupiłem w u nich sklepie agregat malarski wagner 250 pro. Było to 8 grudnia. Do dziś ani towaru ani pieniędzy. Telefon wiecznie mowi że konsultanci są zajeci. Na pytanie mailowe o zamowienie wyznaczyli inny termin i oczywiście go nie dotrzymali.Na tym kontakt się urwal Składam zawiadomienie na policji o (usunięte przez administratora)

Magda

ten sklep to (usunięte przez administratora) nie kupujcie tam nic!

Julia

(usunięte przez administratora) ! Nie mam ani towaru ani pieniędzy! Nie dajcie się nabrać !

Zostaw merytoryczną opinię o Premiumbud Remigiusz Niedziela - Płock

• Jak się pracuje w Premiumbud Remigiusz Niedziela?

Zobacz opinie na temat firmy Premiumbud Remigiusz Niedziela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premiumbud Remigiusz Niedziela?

Premiumbud Remigiusz Niedziela
  • Zbożowa 7 lok. 9