Opinie o Premiumbud Remigiusz Niedziela w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Premiumbud Remigiusz Niedziela. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Premiumbud Remigiusz Niedziela o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premiumbud Remigiusz Niedziela w Płock

Celina Nowy wpis

Pojedyncze osoby piszą jakieś podanych z towarem tutaj. Że się umówili i zrobili zakup i go nie dostali, a jaka sytuacja jest w przypadku pracy tam? Mam nadzieję, że nie ma żadnych problemów z wypłatą pieniędzy i wszystko gra. Tak dla pewności.

Barbara Nowy wpis
@Celina

Firma wzięła pieniądze za towar, a towaru nie dostarczyła. (usunięte przez administratora)

Premiumbud Remigjusz Niedziela Nowy wpis

zamówiłem wiertarkę zapłaciłem 3 stycznia do tej pory nie dostałem towaru

Hubert Nowy wpis

Witam 30.12 kupiłem wyrzynarkę Bosch. Do tej pory nic nie otrzymałem. kontaktu telefonicznego brak. Na emaile nie odpowiada. UWAGA (usunięte przez administratora) Sprawę zgłaszam na policję.

W

Jestem jednym z (usunięte przez administratora) Zgłosiłem sprawę na Policji. Zobaczymy, czy funkcjonariusze od cyberprzestępczości coś wskórają.

Aplikowałeś do firmy Premiumbud Remigiusz Niedziela? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Jacek

Też zostałem (usunięte przez administratora) Ani towaru, ani pieniędzy. Kontakt z firmą urwany. Zgłoszę to na policję.

Witam, Również zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Widzę, że w końcu strona internetowa przestała funkcjonować. Czy komuś udało się może odzyskać pieniądze?

daw
@Marcin

Tak ale poprzez gwarancję trusted schops którą można było dodać przy zakupie. informacja o gwaracji była wysyłana drogą emailową. Niemniej jednak sprawę zgłosiłem na policję i do banku z którego dokonywałem płatności

@Marcin

Witam odzyskałem pieniądze ale z ubezpieczenia TRUSTED SHOPS

@Marek

Najlepiej omijać z daleka firmy na słupa dobra przestroga

marcinp

Czy mieliście ubezpieczone zakupy w tym sklepie poprzez Trusted Shops? Ja tak i takie coś dostałem, zobaczymy co z tego wyjdzie, TS to chyba nie jest lipa? "Twoja sprawa jest właśnie przez nas rozpatrywana. Jesteśmy w kontakcie ze sklepem internetowym i dokładamy wszelkich starań, by znaleźć rozwiązanie. Zakładamy, że Twoja sprawa zostanie wkrótce wyjaśniona i skontaktujemy się z Tobą gdy tylko będziemy dysponować dodatkowymi informacjami."

eM
@marcinp

Ja skorzystałam z ubezpieczenia. Po moim kontakcie z trustedshops, ponowiono próbę kontaktu ze sklepem. Sklep ma 5 dni kalendarzowych na odpowiedź. Jeśli nie będzie odpowiedzi do jutra, to podobno mam otrzymać zwrot z trustedshops. Zobaczymy, czy tak się stanie...

Drobny
@marcinp

@marcinp ja miałem ubezpieczenie przez Hot Pay - tam była tak opcja przy płatności. Inaczej nie kupiłbym w tym sklepie ale ponieważ przeczytałem najpierw warunki zakupu z ubezpieczeniem to się zdecydowałem i chyba jestem jedynym, któremu ten oszukańczy sklep zwrócił pieniądze. Teraz nie ma już opcji płatności przez Hot Pay. Nie wiem dlaczego ten sklep dalej działa

@marcinp

Właśnie otrzymałem pozytywna decyzję o zwrocie z TS. Także w moim przypadku zakończyło się to pozytywnie, bo miałem zakupu zabezpieczony w TS. Ale sprawa i tak zgłoszona na policję, choć wątpię aby wykryli sprawcę...

@marcinp

A otrzymałeś kasę z powrotem ?

@Adam

Na razie mam informacje, że zwrócą. Dzisiaj podałem dane do przelewu zobaczymy, dam znać co i jak...

Rpac

Jest pomocna

Rafał
@marcinp

Dokonałem u nich zakupu 13.12.2022 do 28.12 pomimo zapewnień, że towar jest wysłany nie otrzymałem ani zamówienia ani zwrotu gotówki. 28.12 rozpocząłem procedurę z TRUSTEDSHOPS i dołączyłem wszystkie niezbędne dokumenty. 09.01.2023 dostałem odpowiedź o pozytywnym rozpatrzeniu mojego roszczenia ubezpieczeniowego, a w dniu dzisiejszym pojawiły się środki z TRUSTEDSHOPS. Od 01.01.2023 premiumbud stracił certyfikat TS, więc wszystkim, którzy dokonali zakupu w tym roku pozostaje tylko zgłosić sprawę na policję.

@marcinp

Miałem takie ubezpieczenie i dostałem zwrot za wiertarke której nie otrzymałem.

Firma to chyba nie jest. Zakupiłem Wiertarka Bosch PBD 40 do dziś nie otrzymałem towaru ani zwrotu pieniędzy. Kontakt z nimi nie możliwy telefon nie odbiera email nie odpowiada. Sprawa trafia na policje

Robert

Wbrew wielokrotnym zapewnieniom sprzedającego towar nie został ani dostarczony, ani nawet wysłany. Sprzedający wyznaczył już dwa terminy wysyłki. Niestety żadnego z nich do dotrzymał. Brak kontaku telefonicznego. Kontak mailowy również się urwał, Sklep krzak założony dnia 9 listopada 2022 r. Sprawa zostaje zgłoszona na Policję. Nie dajcie się nabrać.

Michal
@Robert

Ktoś założył jakąś grupę na fb? Obawiam się, że a też dałem się nabrać na fake'owe opinie

ADIx13
@Robert

TEŻ MNIE (usunięte przez administratora) PRODUKT NIE WYSŁANY PIENIĄDZE NIE ZWRÓCONE

Berta
@Robert

Jestem kolejna (usunięte przez administratora) osoba . Jeżeli sprawa jest zgłoszona pomogę.

wojtek
@Robert

,Nie otrzymałem opłaconego i zamówionego towaru nie wiem co się dalej z nim dzieje brak kontaktu telefonicznego nikt nie odbiera proszę o informacje nr tel 513461077 Numer zamówienia: 405 Szczegóły zamówienia: https://premiumbud.pl/zamowienia-szczegoly-zs-405.html/zamowienie=8b3cfc5c200c8083973171cc2ae3ec6cb3cc9046 Data zamówienia: 14-12-2022 11:47 Dokument sprzedaży: Paragon Na zamówienie składa się: Produkt / usługa Nr katalogowy Cena jednostkowa (brutto) Ilość Wartość brutto Odśnieżarka VeGa L58 Producent: VeGa Czas wysyłki: 5 dni Stan produktu: Nowy 300,00 zł 1 szt. 300,00 zł Wartość produktów: 300,00 zł Koszt wysyłki: 13,00 zł Razem do zapłaty: 313,00 zł Czy ten sklep naprawdę istnieje czy to fikcja? Proszę napiszcie. Pozdrawiam podaje nr tel 513461077

Krzysztof
@Robert

Niestety również nie otrzymałem towaru za który zapłaciłem

@Robert

dzisiaj ponownie wysłałam meila o zwrot kasy i przyszła mi zwrotna odpowiedź że taki adres e-mail nie istnieje :-( Więc nawet meila już usunęli.

@Robert

Mnie tez okradli z 300zl tez zglaszam sprawe na policje gnoje jedne,oto moj mail sk_1982@gazeta,zlozmy pozew zbiorowy,(usunięte przez administratora)

Sławek

Żałuję że nie przeczytałem wcześniej opinii, umknęło mi to. również zrobiłem zakupy w tej firmie dnia 28 grudnia 2022 i tak jak w pozostałych opiniach, zero jakiegokolwiek kontaktu, a mamy już 15 styczeń 2023. Zgłaszam kanciarza na policję, może policja gościa wyprostuje.

Aleksandra

Zrobiłam zakupy w Premiumbud 18 grudnia. Do tej pory nie otrzymałam towaru ani zwrotu gotówki. Sprawa zgłoszona na policję.

Tweety

Również zostałam (usunięte przez administratora) przez tę firmę. Zamówienie złożone, a od 2 tygodni zero informacji i kontaktu ze sprzedawcą.

SHY

Niestety potwierdzam powyższe... właśnie dowiedziałem się, że zostałem (usunięte przez administratora) naiwnie czekając na zwrot pieniędzy :(.

ADG

Zakładajcie sprawy, zgłoszenia na policji! Im więcej tym lepiej. Jak się znacznie szum w różnych miejscach w Polsce to i policja inaczej do tego podejdzie.

Wojtek

Rpac
@Wojtek

Sklep to fikcja. Zgłoś zdarzenie na policję jak wielu z nas

Wiola
@Wojtek

Ja również zostałam (usunięte przez administratora) czyli nie ma co czekać na odpowiedź trzeba od razu zgłosić to na policję.

OSTRZEŻENIE!!! 15.12.2022 zapłaciłem za dalmierz laserowy i do dzisiaj nie otrzymałem towaru. Sprzedający wysyłał mi informacje, że wysyła towar za 2 dni robocze i nic z tego. Na maile nie odpowiada, nagrana sekretarka cały czas odpowiada jedno i to samo " w tej chwili wszyscy konsultanci są zajęci itd..." STANOWCZO ODRADZAM !!!

RAFAŁ

W dniu 10.01.2023 r. zgłosiłem sprawę na policję oraz do banku. Strona niestety nadal działa. Ani towaru, ani kontaktu.

Grzegorz

https://www.facebook.com/groups/477625941200360 Zapraszam na stronę tam jest nas więcej. U mnie sprawa została zakończona i czekam na zwrot z Trustedshops

Mp23

Czy coś się zmieniło od tego czasu?

Grzegorz

Brak realizacj zamówienia, brak kontaktu ze sklepem, nie polecam sklepu.

Zostaw merytoryczną opinię o Premiumbud Remigiusz Niedziela - Płock

• Jak się pracuje w Premiumbud Remigiusz Niedziela?

Zobacz opinie na temat firmy Premiumbud Remigiusz Niedziela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premiumbud Remigiusz Niedziela?

Premiumbud Remigiusz Niedziela
  • Zbożowa 7 lok. 9