Opinie o Premiumbud Remigiusz Niedziela w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Premiumbud Remigiusz Niedziela. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Premiumbud Remigiusz Niedziela o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premiumbud Remigiusz Niedziela w Płock

WOJCIECH

Zapłaciłem za odśnieżarkę a tu ani towaru ani zwrotu pieniędzy!!! (usunięte przez administratora)

WOJCIECH

Ja też zapłaciłem za odśnieżarkę w zeszłym miesiącu i nie otrzymałem ani towaru ani zwrotu pieniędzy.Dziwie się bardzo że taka firma jeszce funkcjonuje w Internecie !!!

AB

Również daliśmy się nabrać mimo ostrożności. Jutro zgłaszamy sprawę na Policję. Nie rozumiem pewnej sprawy. Sklep nadal funkcjonuje na internecie. Dalej można kupować i płacić. Skoro jest tyle zgłoszeń na Policję to czemu ani sklep ani konto nie zostało zablokowane i dalej wpływają pieniążki dla (usunięte przez administratora)

AB
@AB

W CDIG firma nadal widnieje jako prowadząca działalność do tej pory. Przecież tam są wszystkie dane założyciela. Czyżby właściciel zapadł się pod ziemię?

An
@AB

Firma założona na tzw słupa, któremu wykradziono dane.

Jagoda
@AB

Bo na razie tylko 7 osób zgłosiło sprawę na policję. Nie można czekać tylko sprawić,że się wezmą za (usunięte przez administratora) Dopiero jak będzie więcej niż 20 zgłoszeń to zajmie się tym prokurator wojewódzki.

Grzegorz

Kupiłem młot Stanley fatmax 21 grudnia następnie dostałem mejla że za dwa dni trzy dni zwrot pieniędzy i do 10 stycznia nic zgłaszam sprawę na policję.

Aplikowałeś do firmy Premiumbud Remigiusz Niedziela? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
krystyna02@poczta.onet.pl

Ja też zakupiłam kompresor 8.12.22 cały czas że przesyłka wysłana potem poprawka. Że za dwa dni wyślę. Potem 21.12.22 że do wysyłki nie dojdzie bo bfak towaru i zwrot kosztów będzie za 2 lub 3 dni i rekompensatę i do dzisiaj tj. 9.01.23 nic nie otrzymałam Krystyna

Anna J.

Wychodzi na to że jestem kolejna ofiarą tego sklepu. Zakupiłam odśnieżarkę i do tej pory jej nie otrzymałam

RPac

19 grudnia zakupiłem piłę ukośnicę Bosch. Zapłaciłem blikiem i do dziś nie ma towaru. Przed 23.XII rozmawiałem jeszcze telefonicznie z tzw. osobą do obsługi klienta oraz z właścicielem. Aktualnie nie ma żadnego kontaktu - ani telefonicznego, ani emailowego. Dziś zgłosiłem sprawę na policji. Czekam na jakieś rozstrzygnięcie.

johny

dnia 14.12.2022 kupiona odśnieżarka, przewidywany czas dostawy 19.12, czekam 5 dni nie ma, pisze emaila do nich, odpisują że nie wyślą towaru, zwrócą pieniądze w przeciągu 2-3 dni roboczych, czekam tydzien, pieniedzy nie ma

G.M

Zamówienie 9.12.2022 nie dotarło do dnia dzisiejszego o s z u k u j ą ludzi miało być 20% rekompensaty zamówienie do 23.12.2022 ostatecznie miało dotrzeć zgłaszam dziś na policję

Grzegorz

Witam ja tak samo (usunięte przez administratora) przez tą firmę dziś zgłaszam na policję w banku już zgłoszone

daw

Niestety tez zostałem (usunięte przez administratora) Agregat Wagner Sprawa zgłoszona na policję i do mBanku

Jary

Jak poprzednicy, dokładnie to samo, ani zwrotu pieniędzy ani towaru, Trzeba było trzymać się allegro.

pezet

Moim zdaniem to (usunięte przez administratora) Kupiłem 7.12.2022 wyrzynarkę Bosch i do 19.12.2022 nie otrzymałem towaru, kiedy to poinformowałem ich o rezygnacji z zamówienia. Poinformowano mnie tego samego dnia, że do 2 dni roboczych otrzymam zwrot pieniędzy. Nie otrzymałem do dzisiaj tj. 30.12.2022. Jeżeli macie możliwość to nagłaśniajcie sprawę bo szkoda żeby naciągali ludzi!

Zakładam Fb na temate tej firmy. Niedługo wyślę wam linki

@Adam

Niestety, też dałem się naciągnąć. Jak grupa będzie gotowa to proszę linka. Może wspólnie uda się dorwać (usunięte przez administratora)

Drobny
@pezet

Jaką metodą zapłaciłeś ? Mi zwrócili pieniądze ale pewnie tylko dlatego że zapłaciłem przez Hot Pay z ubezpieczeniem.

@Drobny

Płaciłem przez PayU

@Adam

Daj linka do Fb jak otworzysz. Chętnie się podłączę, również zostałem (usunięte przez administratora)

@Drobny

Ja również płaciłem przez hotpay ale nie dostałem zwrotu. A kontaktowałeś się z hotpay odnośnie zwrotu czy sklep sam oddał pieniądze?

Berta
@pezet

Też jestem (usunięte przez administratora) przez tą firme

Drobny
@pezet

Po kontakcie mailowym sklep zwrócił mi pieniądze bez wsparcia Hot Pay. Teraz widzę że jestem jakimś wyjątkowym szczęściarzem w tej całej sytuacji.

MIROSŁAW

NR KONTA 41 2490 0005 0000 4500 1513 3192 TO ALIOR BANK , ZGŁASZAĆ DO POLICJI W MIEJSCU ZAMIESZKANIA , I DO POLICJI W PŁOCKU 477051550 KOM SŁAWOMIR SOBOCIŃSKI NACZELNIK . JEŻELI KTOŚ MA KONTO W ALIOR BANKU TO PROSZĘ DZWONIĆ I CHYBA WTEDY MOGĄ ZABLOKOWAĆ , JA NIESTETY NIE MOGĘ GDYŻ JESTEM W PKO BP. JEDYNIE MOŻECIE ZGŁOSIĆ W SWOIM BANKU . NAGŁAŚNIAJCIE I RÓBCIE ZGŁOSZENIE NA POLICJI , BEZ TEGO NIKT NIE RUSZY SPRAWY .

@MIROSŁAW

Byłem właśnie na policji, kontaktowali się z tym policjantem co podałeś i on mówi że nie ma takiego zgłoszenia. Czy dane są na pewno poprawne ? Chcą nas wrzucić w jedną grupę osób poszkodowanych ale pomocna będzie dla nich jednostka w której zgłaszacie, numer sprawy czy coś. Podawajcie proszę te informację.

Włącz myślenie
@MIROSŁAW

Zgłaszać trzeba w jednostce odpowiednio z miejscem zamieszkania, Telefonicznie nikt nie przyjmie zawiadomienia !

Zapraszamy na Fb została stworzona grupa https://www.facebook.com/groups/477625941200360

Marcin.
@Michał

Nie wszyscy mają fb więc jeżeliby się okazało cos nowego to niech ktoś tu wrzuci czasem jakieś info.

@Marcin.

Założenie Fb. 3 minuty.

jakub

przyjmij prosbe o dolaczenie. zakup w dniu 12.12.2012 na kwote 2413PLN

Szymon

Również proszę o dołączenie. Dzięki

marcinp

Dlaczego ta strona jeszcze funkcjonuje i pozwala dalej (usunięte przez administratora) ludzi. Niech ktoś się tym zajmie jak zwykle bierność organów ścigania?

marcinp

Sytuacja identyczna jak tutaj opisywane, identyczny proceder, kupujesz, po kilku dniach odzywasz się sklep przeprasza zapewnia, że wyślę towar niezwłocznie bo mieli problemy w magazynie zewnętrznym, oferuje dodatkowo zwrot 20% kosztów, później cisza... Zawiadomienie złożone, zastanawiam się tylko czy jak transakcja była ubezpieczona niby poprzez serwis TrustShop to jest szansa, że zwrócą kasę czy to też jest lipa?

@marcinp

TrustShop raczej też umywa ręce, przynajmniej na moje zapytania przez chat i mailowo nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Szymon
@pezet

Witam. ja otrzymałem maila z firmy TrustShop, z informacją że moje zamówienie nie zostało przez nich ubezpieczone, dodatkowo firma nie ma aktywnego konta w trustshop

@pezet

Ale zaznaczyłeś przy platnosci zeby ubezpieczyć transakcję w TS? Bo to jest warunek żeby TS w ogóle zajęła się sprawą? Ja tak zrobiłem i mam od nich maila, że płatność była ubezpieczona, czekam obecnie na rozpatrzenie wniosku o zwrot. Zobaczymy jak to się skończy, dam znać.

Siwy

Mnie też (usunięte przez administratora) na 1000 zł ... (usunięte przez administratora) !!!

Militarne Borne

Był ktoś sprawdzić adres pod którym podaje się ta firma ?

Korka
@Militarne Borne

Pod adresem Zbożowa nr 7 lok. 9 mieści się firma Coffice Wirtalne Biuro, która wynajmuje adres do rejestracji firmy. Nie byłam, bo nie jestem z Płocka, ale poszperałam w internecie.

ON...
@Militarne Borne

Nie ma tam takiej firmy pod tym adresem....!!!

ON
@ON...

TO SĄ (usunięte przez administratora)....WŁAŚNIE ZGŁOSIŁEM SPRAWĘ POLICJI....!!!!! NIE DAJCIE SIE NABIERAĆ!!!! FIRMA (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!

FIRMA nie wysłała zamówionego towaru. Na wielokrotne telefonowanie nie ma odpowiedzi,automat mówi konsultanci są zajęci, nie ich wcale to jest firma uduś. Nie oddają pieniędzy jestem kolejnym klientem który zgłasza sprawę na POLICJI

Zostaw merytoryczną opinię o Premiumbud Remigiusz Niedziela - Płock

• Jak się pracuje w Premiumbud Remigiusz Niedziela?

Zobacz opinie na temat firmy Premiumbud Remigiusz Niedziela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premiumbud Remigiusz Niedziela?

Premiumbud Remigiusz Niedziela
  • Zbożowa 7 lok. 9