Opinie o Przybylski Mobile Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przybylski Mobile Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przybylski Mobile Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przybylski Mobile Sp. z o.o. w Kraków

agdam

"Na szczęście nic sie nie zmieniło" to smutne i niemoralne.

@agdam

To była chyba ironia :)

Były

No nie wiadomo czy byli pracownicy beda tam miłe widziani z reszta nie sadze żeby ktoś sie tam wybierał chyba ze po pieniądze.

michał

No to jak by się chciało wpaść z odwiedzinami to wiadomo gdzie :) no i informacje teleadresowe ze strony www znowu będą aktualne. Jak zabrakło odpowiedzialnego za stronę tak strona leży i nic się tam nie dzieje.

Nie. Na szczęście nic sie nie zmieniło. Mamy czym jeździć, solidne wypłaty na koncie i blisko do domu. Żyć nie umierać !!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Koniu

To będzie parapetówka... tak jak ostatnio na Powstańców hahaha, przenoszona była tyle razy ile siedziba firmy:)

Magda

Michał wrócili na stare śmieci czyli tam gdzie byliśmy na 29 Listopada

a możesz napisać gdzie to teraz się znajduje nasza ukochana firma ?

Komornik

... i firma doczekała się kolejnej przeprowadzki, tym razem do "piwnicy" :)

Głodny

Święta święta i po świętach - a pinindzy jak nie było tak nima.

max

(usunięte przez administratora)to omijajcie tą firmę szerokim łukiem

BYŁY PRACOWNIK

jeden wielki bajzel problemy ze wszystkim z umowami , wypłatami ITD NIE POLECAM BYLY PRACOWNIK

Ktoś

Proś a będzie Ci obiecane ....

ktos

Rozumiem ze chodzi o firmę VIP-System ?

kod-pocztowy

Obecnie firma znajduje się przy (usunięte przez administratora) w Krakowie.

sprostowanie

Panowie i Panie sądzę że należy tu napisać małe sprostowanie odnośnie nazwy firmy. Firma tu przez wszystkich opisywana to nie FHU Przybylski a ZUH Przybylski a w dodatku od niespełna roku funkcjonuje jako Przybylski Mobile Sp. z o.o.. Myślę że takie sprostowanie należy się osobą które szukają informacji o potencjalnym pracodawcy i nie mogą znaleźć informacji o(usunięte przez administratora) Mobile pozdrawiam

ktos

Naprawdę na 29 listopada już nie ma biura ? To gdzie teraz jest biuro?

Klient

Nie wiem jaka jest sytuacja w firmie ale jako zewnętrzny obserwator odradzam. Jestem klientem od dłuższego czasu w sumie byłem bardziej związany z handlowcem niż z firma. Do tej pory było wszystko w miarę ok do momentu kiedy sie nie dowiedziałem ze handlowiec z którym miałem kontakt juz tam nie pracuje. Kontakt z firma jest prawie niemożliwy. Nikt tam nic nie wie dyrektor obiecuje ze oddzwoni i nie oddzwania a pozniej nie odbiera szef udaje ze nic sie nie stało w sekretariacie sielanka a biura na 29 listopada bez żadnej informacji juz nie ma. Nie pałacem firmy widmo.

taki jeden

zdecydowanie za dużo dyrektorów i obowiazków dla zwykłych pracowników niczym nie uzasadnionych. ODRADZAM

taki jeden

praca niby nie najgorsza ale o wynagrodzenie trzeba sie prosić i to z wyprzedzeniem a na dodatek stawka najlepiej dla niego jak najnizsza :) heh utrzymać rodzinę ciężko.

UCZCIWY

ten dyrektor nigdy się nie obrazi na szefa :) bo kto inny go zatrudni w proporcji nic nie robi ale za to dużo zarabia :) a do tego "miła" atmosfera w biurze jak by codziennie obchodził dzień zakochanych... NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Przybylski Mobile Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przybylski Mobile Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przybylski Mobile Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przybylski Mobile Sp. z o.o.