Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Seba

I poszły dwie pożyczki na 205 milionów w grudniu

Seba
@Seba

Jak są takie pożyczki to na pewno będą bardzo dobre wyniki za 4 kwartał i związki też pewnie wywalczyły większe podwyżki od stycznia zobaczymy

Venum
@Seba

Łączna wartość pożyczek udzielonych goodyearowi wynosi 500 mln zł.

Coje
@Venum

Dostaliscie po powerbanku? Dostali. To rylo w kubel i robic za prawie najnizsza krajowa i zalewajke

BOrny
@Coje

Coś ci się kapcy

Tomekk
@Seba

Te 205 mln a w sumie 500 mln powinny być umorzone z tego względu że zakład robi wał na wale i tym samym okrada goodyear. Przykład? Dopisywanie nadgodzin tylko dla swoich jak to może być realne jak ktoś ma tyle godzin w roku jedne i te same osoby. W roku to grube miliony.dopisywanie opon do zdania dobowego na wydziale P. K. Jakim cudem ten młody z brudkom awansował jak nie zgwałcił 16 latki. Wycieczki zakładowe tylko dla swoich. Ten zakład to jedna wielka klika. Co prawda 2 siwe pały za to wyleciały z chukiem ale pieniędzy nikt przecież nie odda. Chyba że porzyczy i nie odda. :)

Poldek
@Tomekk

Jakbyś chodził na nadgodziny to byś wiedział w jakim sposób ludzie mają tyle nadgodzin.

Nil
@Seba

Wielki brat potrzebuje byle styklo na nasze fury

Gwhy

Czy ktoś się weźmie za tą pseudo stołówkę na firmie bo tam się nie da zjeść normalnie

Pan Mistrzu

Hej . Czy Młodym przedłużają teraz umowy? Chyba na bt2 brakuje ludzi tak z tego co słyszę?

@Pan Mistrzu

Człowieku, oni z pocałowaniem ręki przyjmują każdego. Władze firmy tak narobiły, że ktoś kto ma choć trochę ambicji, nie będzie robił tutaj za 3500, na czterobrygadówce i z jednym weekendem wolnym, a będzie jeszcze gorzej, poczekajmy do końca roku, te 3500 będzie guzik warte

Konfekcjoner
@Tomek

Dokładnie nie pieniądze tutaj jeden weekend wolny, wolne chcesz to znowu ludzi nie ma a jak już są to zawsze z łaską dadzą. Masakra i 4 tysi nie widać. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)i wiecznie mało. Bt2 wywalone ma na robotę a ty po nich wyrabiaj to (usunięte przez administratora) w opony i potem świec oczami jak źle. Robię tu nie pierwszy rok i coraz gorzej ale powiedziałem basta jak się nic nie zmieni do końca roku to szukam innej roboty.

#
@Konfekcjoner

To ty gienek?????? Od 20 lat masz jazdę że jedzies????????????do Niemiec kłaść płytki. JAK znowu na palarni o tym powiesz to dostanę szału. SKUP SIĘ NA ROBOCIE A NIE NA GADANIU. TO SIĘ NAZYWA ROZDWOJENIE JAŹNI.

Mistrz

Czyli będzie jeszcze gorzej panowie? I nie warto tak pracowac?

Łysy z brazzers
@Konfekcjoner

Ale do końca którego roku? (usunięte przez administratora) ile już takich historii słyszałem że głowa boli, potem takiego klienta spotykam za 5 lat i znowu słyszę to samo. Ps. Udanej wigilii w stomilu w piątek, może wgl nie zatrzymujcie maszyn na święta, co będziecie w domu robić?, Lepiej trochę sobie pozapieprzac na ameryke Niemca i (usunięte przez administratora) wie jeszcze kogo

solidarnosc

witam gdzie wypisac sie ze zwiazku na bt3?

Bolek

Koło kadr jest budynek po lewej stronie tam mają biura zarówno związki chemik jak i solidarność. Biura mają obok siebie wystarczy zapytać strażnika / strażniczki z tego co pamiętam to pokoje numeru 18. Z tego co pamiętam bo sam się wypisywałem. Twardo trzeba im powiedzieć że się wyspisujesz bo będą cię z całych sił nakłaniać byś został bo tracą kasę a to ich strasznie boli

Z.Z
@solidarnosc

Ze Związków można wypisać się bez żadnych problemów w pokoju 101 Chemicy i 102 Solidrność . Nie robią żadnych problemów . Nawet długopis Firmowy dostałem jak się wypisywałem z prośbą żebym jeszcze kogoś namówił do wypisania się .

Trolu
@solidarnosc

Już dawno to zrobilem

M@TiS

Ludzie nauczcie się parkować te swoje gabaryty...wiadomo ze takie Punto czy Yaris albo hyundai 20 to są potężne gabaryty. Parking ma namalowane linie i w tym trzeba się zmieścić. Wiadomo ze jak się ma prawko 20-30 lat temu to można zapomnieć...ale miejsca parkingowe są takie same

Wielka dupa

Witam dostał ktoś już ten dodatek?

Bolek
@Wielka dupa

Dodatków 1700 a odtracen 500 ponad. Prawie jeden dodatek dostaje kartonowe państwo haha

??
@Bolek

Hm za co tyle dodatków? Socjalne tez miały być jakieś? Czy tylko premia kwartalna i nagroda?

mirek

Wie ktoś jak robimy między swietami a nowym rokiem kiedy ruszają po swietach i czy w sylwestra tez robimy

@mirek

A nie możesz się spytać kogoś z pracy, kierownika czy choćby kadrowej? Jak mogę ci odpowiedzieć, jak nie wiem gdzie pracujesz, na którym wydziale, której brygadzie, maszynie...., no weź chłopie się zastanów.....

Elo

Elo dostał ktoś już te 700 zł brutto?

Ruchacz

Witam . Czy te 700 zł brutto to będzie wypłacane normalnie jak kasa co miesiąc na konto czy to jakieś bony? I czy każdemu się należy? Np jak ktoś na l4 jest z powodu choroby to otrzyma tez?

@Ruchacz

Jednorazowa kwota wypłacona 15 grudnia.

Baranrk
@Darek

I to każdemu się należy bez względu czy na l4 jest czy nie?

@Baranrk

Ci co byli na L4 dłużej niż 7 dni mają dodatkowo te 700 zł zakładowi zapłacić.

Pracuś bt3 krupps

Elo ile tej kwartalnej maja na kurła dać wiadomo coś ?

Mrówka
@Pracuś bt3 krupps

Elo podobno 700 zł brutto także bedziesz miał na papierosy i piwo

@Pracuś bt3 krupps

460 zł brutto za 2 miesiące. Za grudzień będzie osobno wypłacane

@.

Kwartalna wypłacana 15 tak?

Elo

Elo czy ten dodatek 700 zł 15 grudnia to jest wypłacany za przepracowany dzień czy ogólnie każdemu przelewają ?

Elo

No pytam . Wiec jak to jest?

Baranek

Witam te 700 zł brutto + premie kwartalna i socjal to maja być bony czy na konto kasa?

bt3
@Baranek

jaka premia jaki socjal dostajesz 700 brutto na 25 lecie i tyle !

@bt3

No chyba nie. Pismo było inne

bt3
@.

jakie pismo pismo wisi ci na tablicy

@bt3

Podaj maila to ci wyślę pismo

pecak

hej . Wiecie moze jakie dodatki mają byc w grudniu i ktorego? i czy to dla wszystkich zatrudnionych bez wzgedu na staz?

UR
@pecak

Dla wszystkich 700zł brutto + premia za październik i listopad wypłacane 15 grudnia Dodatkowo dodatek stażowy powyżej 5 lat

@UR

Nie zapominaj o socjalu bo jeszcze i on będzie

@.

Na .uj piszecie na forum takie rzeczy? Co on tego nie wie i czytać nie umie? Albo zadzwonić do POP i się dopytać? A później latają po mieście ludzie i mówią jak to nie super mają w Stomilu i jakie zarobki oraz premie...., Myślicie że tylko to pracownicy czytają?

TC
@Darek

Proszę Cie , napisz , że to był żart. Ludzie się śmieją , że robimy jak roboty i że w tak znanej firmie pracownik nie ma wyznaczonego czasu na posiłek czy toaletę , tylko śmieszne podmiany!.

@TC

niestety nie jest żart. Nie raz musiałem tłumaczyć rodzinie i znajomym, że podobno w stomilu super premie, zarobki dobre itp bzdury, bo ktoś pracuje dwa lata, zarobi na rękę 3500zł bo ma zerowy podatek pit i myśli że Pana Boga za nogę złapał. Jak taki ktoś zacznie mieć żonę, dzieci rachunki do płacenia, a nie mamusia i tatuś nakarmią, opłacą rachunki i dadzą wyro do spania, to wtedy przejrzą na oczy.

ano azalisz
@Darek

poki siedzisz z rodzicami to jest ok zwlaszcza do 26r zycia potem dostajesz 400zl na lape mniej i podwyzke od nowego roku cale 70gr!~wiec niech wam sie w glowach nie miesza drodzy panstwo bo odpowiadacie za produkcje opon ktora czasem 1 kosztuje na internecie nawet tysiac zl wiec wasze 3500 za prace 7 dni pod rzad dzien noc poludnie lato zima swieto weekend gdzie kazdy w pt jedzie na dzialke a ty idziesz na 2ga zmiane albo wogule nocki co masz 5h zycia bo spisz po nocach i przed nocka czyli wstajesz gotujesz sb obiad, jesz i idziesz spac kiedy znajomi sie bawia na dzialkach zarabiajac 300zl mniej pracujac pn-wt ale czlowiek musi robic bo musi za cos zyc i koncowo tak do konca zycia oddajesz zycie za 3500 bo 4k to wezma goscie co kilka lat temu mieli 5 lat doswiadczenia a takich ludzi jest garsta! w ankiecie zaznaczylem ze firma nie docenia pracownika bo za takie oddanie zycia za dyspozycyjnosc pracy to 5 euro mozecie sb wsadzic!

@ano azalisz

Zgadzam się w 100%. A tak z innej beczki: o co chodzi z tymi kuponami znizkowymi na opony co są na kwiatkach z wypłatą? Ile tego jest? Kto coś wie więcej?

@Darek

Bonów jest 10-20 procent za zakup na stronie goodyear bądź premio. Z czego i tak musisz dodatkowo zapłacić za wymianę opon w sieci premio, bo inaczej bon nie zadziała. Wymiana w tej sieci jakieś 160 zl

haha
@.

czyli oplaca sie tak samo jak praca tutaj :D

teed
@ano azalisz

Przecież nikt tu nikogo nie trzyma na siłe nie szantażuje zmień zaklad będzie ci o wiele lepiej i nie będziesz opowiadał bzdur.

Bieganie

Hej, na Stomilu organizowane są jakieś biegi?

Kared
@Bieganie

Tak, biegamy szybko do kubka co by kieras się nie zorientował, że maszyna stoi bez obsługi hehe

Prezes J

No to teraz drodzy pracownicy nieprodukcyjni jazda do toalety, wymiana pampersa na nowy i dalej do "roboty" BHP i ochrona środowiska już przeszli, więc możecie sr.ać spokojnie, hahaha aż mi się was przez moment żal zrobiło, jak tak usilnie próbowaliście tuszować wszystkie nieścisłości, związane z kontrolą BHP. Ludzie wtedy spokojnie pracowali, było ludzi ponad "stan" Teraz wracamy do rzeczywistości, i od nowa to szaleństwo, PÓKI SIĘ NIC NIE STANIE.... Pozdrawiam was ciepło, papieru toaletowego nie braknie hahah

Były
@Prezes J

A to w stomilu jest BHP?

Young best

Witam. Kto wymyślił te posrane normy na drutówkach itd? Przecież do tego trzeba zamienić się w robota. Jak można za taki system pracy i za taki pośpiech tam pracowac! Mistrzowka powinna się wstydzić , bo młodzi tam nie będą chcieli pracowac!!

@Young best

Nie wiem kto, ale na pewno są za małe, skoro macie czas na faje, pie......ie głupot z innymi, i schodzeniem 30 min wcześniej z maszyny

Operator krupp
@Young best

Przyjdź na kruppy to wtedy zobaczysz jak u nas praca wygląda..... Drutówka jest moim zdaniem duuuuzo łatwiejsza i mniej wymagająca. Samo to że dużo wcześniej schodzicie z maszyn. My musimy siedzieć do końca. Niech nas w końcu docenia bo uważam że mamy najcięższe stanowiska na całym zakładzie...

Damian
@Operator krupp

A jak wygląda praca na zasilaniu tych maszyn? Bo chciałbym się zatrudnić a tam są podobno braki w obsadzie

@Operator krupp

Może dlatego większość osób na drutowkach to kobiety, a na końcówkach w większości linii dziadki. Do bab i przyszłych emerytów się porównujesz?

Konrad

to przyjdź i rób na drutówkę, jakoś nie widać chętnych do tej pracy, każdy tylko omija to to szerokim łukiem.....

Zico

Chciałbym przestrzec pracowników firmy przed wizyta u dermatologa w Lux Med przy firmie,pani doktor jest niepoważna osobą która z tego gabinetu zrobiła sobie rejestracja do swojego prywatnego gabinetu.

gabryś

Podobno kogoś dziś zabrali na szpital z krupa z 1 zmiany br b z bt 3 brawo sztuki sztuki klepać a miodzio się uciszy

Niklas

Hej . Polecacie prace na barmag na bt2? I czy są jakieś normy?

Jeff Bezos

„Praca w trybie zmianowym została umieszczona przez Światową Organizację Zdrowia na liście potencjalnych czynników rakotwórczych.(PAP)” A pozatym praca w takim systemie prowadzi do niezadowolenia z życia i frustracji. Także , powodzenia . I dobrze , ze młodzi nie chcą pracowac w tym (usunięte przez administratora) . Na układy nie ma rady .!

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1005, z czego 195 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 638 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A