Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Bt-2

Panowie przestańcie szczuć ludzi na bt2, nikt z Was nie szydzi a uśmiechy na twarzy mogły sugerować jedynie budującą postawę działu bt-3 i nic więcej. Tak jak Paweł napisał w innym poście, na bt3 jest zdecydowanie najwięcej ludzi młodych którym łatwiej jest się zgadać na jakąś akcję, ale powiadomcie inne działy i poczynimy wspólne działania, żeby nie było że walczycie tylko Wy. Ja ze swojej strony już staram się zagadywać do kolegów i uwierzcie, że wielu jest gotowych do protestowania. Wystarczy skończyć z nadliczbowymi i samo to wystarczy aby konfekcja nie miała z czego robić opony tym bardziej, że zbliża się sierpień więc i czas żniw :) Pisze to jako osoba która na nadliczbowe uczęszcza, ale pierwszy zrezygnuje jeśli i reszta się zadeklaruje że na nadliczbowe nie chodzimy.

H100
@Bt-2

Dokładnie, też jestem za tym by bojkotować, ale kto to zrobi na bt2, na h100 jak tam w większości ludzie przed emeryturą i mają wyje...ne, a jak coś wspomnisz to tylko śmiechy i jeszcze poleca donieść że ludzi podburzają. I mam ryzykować pracę dla dziadków blisko 60 letnich? Którzy i tak mają stawki o wiele większe? Przyjęli teraz mnóstwo młodych, i co, oni mają też stawać pierwsi i ryzykować jak w większości są jeszcze na umowach na czas określony? Ale obiecuję że jak jeszcze raz Marko podejdzie do mnie, albo będę go widział na hali, to sam podejdę i go będę gnębił. Całym sercem jestem z wami, ale taka h100 to kilka procent przychodu dla firmy, opony malutkie 13-14, ok 300 dziennie na SFC 15. Nikt po nas nie zapłacze. A przychody i zyski trzyma WOOR i przede wszystkim Kruppy. Reszty może e nie być. Także jeśli Wy, BT3 ich nie zmusicie jak kilka lat temu, to tym bardziej my z h100 czy bt2.

@H100

Ty podejdziesz do marko? A co ty potrafisz po angielsku powiedzieć oprócz "hi" czy tam "bye" Nie wiem czy w Jodłowej czy innej burocorni słyszano o innym języku niż polski, zresztą to i tak jakiś łamany na śląski - bardziej wiesniacki

Popi
@Bt-2

Wiedzieliscie że jest S czemu nawet po 5 osób nie odmówiło? A ja słyszałem osobiście jak mówił jeden do drugiego."trzeba przyjść na S lepiej zarobimy a konfekcja niech się buntuje"

@Popi

Najpierw płacz i lament że postój za krótki, a potem na S idą

H100

Ok, jak chcesz.

@Popi

Najpierw się dowiedz a potem pisz. Byli tacy co odmówili

Bt.3 Ogólny

Ja się pytam gdzie były związki jak było spotkanie na nocy z Panem Dyrektorem ....za późno było dla nich ?!! kompletnie nas olewają . Od czasu gdy zatrzymaliśmy maszyny co oni sobie przypisali ten sukces nie robią dosłownie nic !! Trzeba się Panowie zmówić i wypisać z tego bur.delu Pozdrawiam

ale gadanie...
@Bt.3 Ogólny

przeciez kazdy wie nawet dziecko ze zwiazki sa nasza jedyna nadzieja i szansa na lepsze zycie :D

zachowanie zwiazkow
@Bt.3 Ogólny

za takie zachowanie i olewajacy stosunek zarowno do pracownikow ktorzy placa solidarnosci jak i do obecnej sytuacji proponuje napisac oficjalna skarge z podpisami praconwikow ze stomila i wyslac to do Piotra Dudy – przewodniczącego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” bo oni chyba nie maja pojecia co tu sie wogule wyprawia.,... w jakim normalnym kraju wychodzi do pracownikow sam dyrektor stomila a zwiazkowi poszli spac bo pierd!!!

@Bt.3 Ogólny

drukowali wam bony na święta za wasze pieniądze. na taczki i za bramę

Nic

Najpierw się zapisz

Z.Z
@Bt.3 Ogólny

Szanowny kolego .... Związki Zawodowe działające w TC Dębica trzykrotnie w tym roku zwracały się do Zarządu Firmy . W sprawie wypłaty rekompensaty inflacyjnej , w sprawie podniesienia wskaznika indywidualnego nagrody rocznej , o rozpoczęcie negocjiacji płacowych i przedłużenie programu dobrowolnych odejść ,ale odpowiedz jest za każym razem taka sama .... TEMAT NA NEGOCJACJE PŁACOWE . A druga sprawa ,to związki nie miały informacji o zebraniu na zm trzeciej 25 lipca . Związki brały udział w spotkaniu z załogą na zmpierwszej i na zmianie drugiej . Zebranie dotyczyło pracy 27.lipca na wolnym S . Podejdz do biura Związków (obojętnie którego ) to chętnie Ci wszystko wytłumaczymy żebyś nie robił z siebie na forum .. niepoważnego gościa :) Do września już nie ma dużo czasu a we wrześniu rozpoczną się negocjacje płacowe i nie tylko . Pozdrawiam Z.Z

@Z.Z

Fajnie, że ktoś z ZZ wypowiedział się publicznie w tej sprawie. Fajnie by było gdyby robiono to TUTAJ częściej i częściej widniały też na hali na tablicach informacyjnych treści odnośnie tego co dzieje się na zakładzie z Waszym udziałem. Bo nie ukrywam, że komunikacja na linii pracownik - związki zawodowe trochę kuleje.

JohnyBravo.
@Z.Z

Ludzi brakuje do pracy trzeba podnieść wszystkim stawki to najważniejsze a nie zajmować się skami.glupie gadanie że inflacja wojna koszty ble ble ble.jak miał odwagę powiedzieć na spotkaniu Marko nie polo że pieniędzy na podwyżki nie ma dobre no dobre.firma generuje ogromne zyski liczone w setkach milionach pożycza na prawo i lewo.gadal co mu kazali .czyli żadnych konkretów,nic nowego.

Z.Z
@Irek

Większość informacji jest wywieszona na tablicach ogłoszeniowych na każdym BT . Rozumiem że nie zawsze macie czas na stanie przed tablicą i czytanie ,ale można w wolnej chwili zadzwonić do Związków i zapytać jak się sprawy mają . Na internecie są nr telefonów . Jak rozpoczną się negocjacje płacowe to będziemy na bieżąco informować załogę o postępach lub braku postępu :) Pozdrawiam

Nikodem
@Bt.3 Ogólny

Zobacz sobie na oświadczenie majątkowe przewodniczącego to zrozumiesz czy się "panu" opłaca koszule brudzić...

@Z.Z

To wychodzi na to że musimy dorabiać na boku żeby związać koniec z końcem. A pracując 12 lub 16 h nie przekłada się na jakość i wykonanie. I widzę po wykonaniach że to nie jest tylko mój sposób na przetrwanie tych trudnych czasów. Pozdrawiam związki zawodowe i dziękuję za takie realia.

ej
@Z.Z

Panie Areczku my jako związek zawodowy który zarabia na ludziach musimy napisać kartkę ze chcemy podwyżek dla pracowników bo pracownicy chcą podwyżek,,, ok areczku napisz na kartce ze chcecie podwyżek a potem ja wyrzućcie... -Widzicie?! nie chcą nam dać ratunku pomocy!!

Ty masz tyle rozumu co koza ... myślisz tylko żeby d u p e zatkać i napić się w abc .

Bt-2

Bt-2 nie będziemy gorsi i młodzi czy starsi pracownicy pora się zsolidaryzować, bardzo wielu nas czyta to forum więc rozmawiać ze sobą i od sierpnia najpóźniej działamy, zero nadgodzin, sprawdzamy wyłączniki, pracujemy tylko i wyłącznie zgodnie z procedurami, tablice zaleją się czerwienią do czasu aż dostaniemy czarno na białym propozycje podwyżek które wspólnie z resztą działów będziemy mogli zaakceptować jako godną rekompensate za żałosne ochłapy przyklepane przez niby "związki" i obecnie panującą inflację. Nie dajmy się nabrać na te wyuczone formułki które słyszeli już koledzy z konfekcji. Nic nam nie mogą zrobić więc spokojnie, to tak na początek :) setka, walcownia, mrt obudźcie się !

ostrzezenie

27 lipca stoi 2ga zmiana ostrzegawczo... nie będziemy (usunięte przez administratora) europy! największa fabryka największe zyski i największa produkcja a zarobki żałosne!

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Mamy wolne. 1-sza i 3-cia zmiana pracująca

BT3

I ta błoga cisza jutro w pracy

Dzisiejsze spotkanie z dyrektorem pokazało jak ma wszystko w (usunięte przez administratora) Panowie ja obiecuję z mojej strony że chce aby bylo dobrxe ale mam nadzieję że przyjdziecie w środę. Całe zebranie było po to żeby ludzi zachęcić do przyjścia. CHCĘ ZACHĘCIĆ PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH ABY NADAL NIE WYRABIALI NADGODZIN, JAK I ŻEBY NIE PRZYCHODZILI W ŚRODĘ. POKAŻMY RAZEM SIŁĘ. PROPONUJĘ TEŻ NA NEGOCJACJE PŁAC WPUSCIC OBSERWATORA Z ZAKŁADU ABY SPRAWDZIŁ I DOPILNOWAL DZIAŁAŃ ZWIAZKOW.

...

Ten z bazgrołami na rękach z kruppów to pewnie pierwszy przyjdzie we czwartek, a może i w środę jeszcze na na godzinki.

Operator

Chciałbym dodać że oprócz tego. Korzystajmy z postojów "pomiar z instrukcji" na początku zmiany. Full na początku zmiany jak i pomiar z instrukcji po przezbrojeniu jak i po awarii robienie pomiaru z instrukcji i sprawdzanie przeniesienia co 2 godziny. Elektryków przestrzegam przed tym że na awarię się jeździ w 2 osoby-mechanik+elektryk tak jak to macie w instrukcji. A i najważniejsze, w karcie operatora przy maszynie są zawarte prędkości maksymalne nakładania materiałów. Ustawcie według tego i specyfikacji. Bo to na tym najwięcej czasu się traci. Mniej opon robieniem wszystkiego wg instrukcji, więcej postojów. Pozdrawiam.

Gumiarz
@.

27idziemy ale dalej nie chodzimy na nadgodziny.. i pracujemy dokładnie i spokojnie. Do 15.08 a po pierwszej turze negocjacji zobaczymy co dalej. A związkowcy niech ściągną kolorowe koszule i zaczną reprezentować zwykłych pracowników...

Bt3 Krupp
@Gumiarz

Absolutnie nie idziemy 27.07 na żadną "S" trzeba Im pokazać, że nie dajemy się manipulować, każdy powinien zrozumieć że jeśli pójdzie na S, która jest wolna z grafiku, to Oni mają Nas w garści i mogą dalej manipulować.... przyjdźcie 27 na S i wspomóżcie nasza firmę co będzie korzystne dla Nas I dla Was, bo mamy ważne kontrakty i niechemy ich stracić... jeden dzień i stracili by kontrakty.... kpina z ludzi i tyle... Oni chcą zysku, czystego zysku, żeby dostali premie... Nie dajmy się w to wciągnąć, jest to dzień wolny od pracy i prawnie nie poniesiemy żadnych konsekwencji że zostaniemy w domu... walczmy o swoje I nie dajmy się zarządowi oraz związkom, gdzie podwyżki które załatwiają to wielka kpina i splunięcie każdemu ciężko pracującemu w twarz.... jeśli chcemy wywalczyć pieniądze musimy być solidarni wszyscy razem, żeby pokazać iż da się zmniejszyć produkcję oraz nie przychodzić na nadgodziny, wtedy ugramy stawkę która nas interesuje, a nie tą którą wynegocują związki zawodowe.... 27.07 Dniem wolnym od pracy

ok
@Bt3 Krupp

tylko porusze kilka kwestii: 1- bt2 sie smialo jak zesmy szli na rozmowe wiec pominac reszte dzialow o podwyzki a soie w zamian wywalczmy lepsze 2- chodza goscie na nadgodziny i ba... oni je napier.... dzien w dzien po 16h. mozna miec kredyt ale to jest jawne robienie kasy bo nie uwierze ze ktos ma kredyt i nagle musi meic po 70 nadgodzin miesiac w miesiac. to plucie wszystkim kolegom w twarz 3- rozmowa rozmowa ale konkretow brak. gosc przyszedl nie zainteresowany rozwiazaniem problemu tylko gadaniem ze sie lubimy plyniemy 1 statkiem i ze firma jest gigantyczna i jest z tego powodu szczesliwy. ciekawe jaka on wzial podwyzke bo raczej nie 20 gr... 4- jezeli chcieli by rozwiazac sprawe to powiedzialby glosno ze dostaniecie rekompensate ze roznice stawek i inflacje bo zaklad po prostu na to stac i nie chcemy miec konflitku z pracownikami wiec rekompensate dzisiaj podpisze i jutro bedze wisiec kartka a wy 27 przychodzicie i rozmowy o podwyzki beda prowadzone uczciwie i taki obraz wyglada inaczej niz to cos co bylo dzisiaj... 5- nie naciskajcie o podwyzki o inne dzialy bo 100 ma gdzies mrt ma gdzies a na bt1 to nawet nie wiedza ze ktos walczy... 6- dzisiaj probowali to rozwiazac rozmowa a jutro moze byc juz straszenie wiec sie przygotujcie...

Rosja alelluja i do przodu
@Gumiarz

Nie idziemy polska zwycięży, pociotków czas nadszedł

Pawel
@ok

Dlaczego nikt nie poinformuje innych wydzialow o dzialaniach? A pozniej sei dziwicie ze sami walczycie o stawki. Argumenty gory ze koszty produkcji wzrosly sa smieszne bo towar finalny tez drozeje czyli firma zarabia jeszcze wiecej co z reszta widac po wynikach. Zwiazki za brame dawno powinni wykopac a na spotkania negocjacyjne powinni chodzic ludzie z produkcji zeby nue bylo znowu ze te dziady zgodza sie na ochlapy.

Pawel
@ok

Pamietajcie ze w jednosci sila. Nie ma sie co silowac kto walczy kto nie tylko porozmawiac poinformowac innych i dzialac razem bo to my jestesmy filarem tego kolchozu.

@ok

Serio to widziałeś? Szli i śmiali się z was? Wytykali palcami? A może się cieszyli, że ktoś wziął się za ten syf? Ja nikogo nie bronie, ale kogo ty chcesz zmotywować na tym BT2? Dziadków z końcówek linii i kobiety? Ilu masz tam młodych i wyszczekanych poza dosłownie paroma prowadzącymi i zasilającymi nakładarki? To u was jest najwięcej młodzieży, na bt2 taką ilość to można zgasić jak peta

Bt3

Gratulacje. Jesteście miękkimi piiii pkami. Ci co najwięcej mieli do powiedzenia, idą w środę i czwartek do pracy. Nic w tej firmie nie da się zmienić jak dla marnych 3 stówek ludzie sprzedają samych siebie. Brawo, znowu dyrektorzy i reszta wygrali. A teraz niech wam dadzą wycisk na tych dniach. Niech się z was leje jak z ci.xp po pierwszym razie. Nawet mi was nie żal że nie potraficie zmienić swojego losu. I te tłumaczenia niektórych to aż wołają o pomstę. I życzę, żeby zabrali wam kilka złotych ze stawki, bo jest kryzys, a Goodyear czeka na kasę. Ha ha może wtedy coś wam to da do myślenia. Polak mądry po szkodzie :)

Mariusz

Podwyżka tylko dla Bt3 !!! Chłopaki przynajmniej próbują coś działać ,. Bt2 jak zwykle NIC !! Idąc dziś na spotkanie z dyrektorem widziałem jak z nas szydzą!!!

mhm
@Mariusz

Bo zrobią nadgodziny 27 i jeszcze żebym im pod buzię aneks z podwyżka przynieść. Koń by się uśmiał... Róbcie za 20zl i wio!

pytanie

To idziemy tego 27 czy co..

@pytanie

Im więcej nie pójdzie tym lepiej, to jest wolne z grafiku, walczymy o podwyżki, dlatego żeby nie chodzić

kulfon

Przyszedłbym na nadliczbuwki gdzie mam się zgłosic który majster potrzebuje musze dorobić do kredytu podobno małek nie ma ludzi i rafałek

nie dorosły
@kulfon

Tyle czasu bylo uzbierać kasę na rezerwę czy żeby nadpłacać kredyt czy oszczędności żeby rok dwa przeżyć z wyższymi ratami a teraz gadacie se was kredyty kończą... Albo ja (usunięte przez administratora) albo wy

Bt3Rulez
@kulfon

Przyjdź jutro na nocke:-D

bt3

Dlaczego bt3 znowu walczy za inne działy.. dogadajcie się z kierownictwem o podwyżki tylko dla siebie bo bt2 znowu się z was śmieje a inne działy jak bt1 czy mrt czy wulkanizacja siedzą cicho i licząc swoją kasę.. na 27 na wszyscy zapisani na nadgodziny i kasiora.. nawet 100tka wam nie pomaga więc po co robicie znowu na innych

@bt3

Właśnie to pokazuje ile odwagi mają chłopaki z kruppów, PLT i tradycyjne nie jest już takie odważne. Teraz niech się władza zastanowi czy jednak nie lepiej dać coś kasy pracownikom, niż liczyć straty poniesione z braku operatora.

BrD
@bt3

Lajzy z brygady C zgodzily sie przyjsc 27.07 niemacie jaj nawet jeden dzien sie postawic ze wszystkimi, BrB nie lepsza na wolnym przyjda zarobic 200 do wyplaty a puzniej spawalka sie smieje ze gamonie robia mu na lepsza premie od wykonania,tak was za te nadgodziny docenia jak premia ostatnia gdzie bt2 puscilo gow *o siwe opasanie bt3 je wyrabialo i kto nie dostal premi za odpad haha

Klik
@BrD

Hahahha byli u dyrektora a tetaz zostaja . Co za śmiecie z.nich są hahah

Gumiarz
@bt3

Oczywiście przodownicy pracy z brygady C muszą się wyłamywać. Pozdrawiam. Uzależnieni od pracy bez życia po 16h. Wiency wiency wiency...

Konfekcja
@Gumiarz

Którzy to tacy przodownicy na C brygadzie

@BrD

F.t przyjdź jutro też, nawet na okrągło możesz rypać. Ludzie ci tego nie zapomną...

PLciok
@BT3

Wszystkim tym, którzy będą chodzili na nadgodziny z pewnością odwdzięczą się pracownicy....

Qwerty
@PLciok

Opiszą ich na goworku łał aż sam się boje

@BT3

Mam nadzieję że to nie o mnie (usunięte przez administratora) . Rachunki i raty kredytu trzeba płacić. A tak w ogóle to w tym roku to nadgodzin to ma 40h. Jak już wiesz kim jestem to podejdź pogadamy co dalej. . Br A

To ja
@bt3

Bo na inne wydziały szefostwo ma wyrabane wy na bt 3 jesteś cie największą sila jak i krupy z wami się liczą na inne wydziały dyrektor ma wyrabane jak setka stanie to nie strata dla nich bo na bt 3 jest więcej maszyn

@Nikt wazny

Tomuś, nikt nie będzie z Tobą rozmawiał. Trzeba było przyjść i wyjaśnik, a nie robić 450 szt jak ostatnia oferma na nadgodzinach. Goń się

@BT3

To ja się mam kogoś o coś pytać? Haha . Ile mam zrobić i czy mogę przyjść na nadgodziny. Dobrze że macie o czym pisać. Jutro mam 1wsza zmianę. Jak macie odwagę to zapraszam

chlopaki,,,

chlopaki ja chce z wami wspolpracowac i jestesmy 1 zaloga i zeby bylo dobrze i zebysmy sie lubieli i caly czas by nam sie dobrze zylo w tym najlepszym zakladzie i najwiekszym i wogule nooo ej dlaczego nie chcecie robic za 25zl/h w najwiekszej godyejrowskiej fabryce... niemcy wcale nie zarabiaja wiecej przeciez wam dobrze placimy o chlodno na hali wam wam kolorowe oshe nosimy to mozecie w biegu wypic bo na przerwie do restauracji nie mozemy isc wszyscy :(

Operator

Ludzie, naiwni jesteście, że związki wywalczą jakieś sensowne podwyżki na przyszły rok. Teraz niby chcieli żeby dali 1500 zł brutto, a w odpowiedzi było że kryzys, energia elektryczna i gaz w górę. Od stycznia energia elektryczna 300% w górę, gaz to wielka niewiadoma, więc znowu będzie ta sama śpiewka. Dadzą w dwóch ratach kilkadziesiąt groszy i tyle będzie. A była okazja stawić się, przestać chodzić na nadliczbówki, nie przyjść 27 i 28 na wolne S, to skusiliście się na parę złotych. Nic nie zmądrzeliście, dalej będzie robić za 3 klocki i wielkie narzekanie na swój los, który można było zmienić.

@Operator

A czy w ZUZP nie ma jasnej deklaracji podpisanej przez obie strony że chyba 95% inflacji ma być pokryta w podwyżka dla pracowników?

@Irek

Jest taki zapis. Ale jest parę ale i trzeba się z nimi liczyć. Bo 1/2 idzie na podwyżki a reszta na poszczegulne wydziały a tam będzie dzielone według uznania i pole przeznaczona np na 4 osoby dostanie lizus majstra lub jakiegoś specjalisty l.t.p.

???

Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki na Stomilu na początek jeśli chciałbym się przyjąć?

@???

Pieniądze nie są jakieś zadowalające jak na czterobrygadówkę. Do tego z tego co w ogłoszeniu piszą "premia motywacyjna" chyba zapomnieli dopisać de - motywacyjna, bo wydziały które puszczają (usunięte przez administratora) dostają większe premie, niż te, które muszą to przebierać. Do tego podwyżki w wysokości 10, 20, 60 groszy. Śmiech

@BT3

Czyli ile można wyciągnac na początek 3200 mniej więcej? Bo chce zmienić robotę i zastanawiam się nad stomilem.

@???

Jeżeli nie będziesz opłacał dodatkowych składek typu PZU, ubezpieczenie w Luxmed, kasy zapomogowo-pożyczkowej, składek w związkach zawodowych to myślę że tak. Ale należy brać pod uwagę że niektóre miesiące są lepsze, a inne gorsze. To zależy od tego czy wypada święto w dniu pracy, od ilości nocek, ilości niedziel itd

@Irek

A jakbym opłacał wszystko to ile najniższa krajowa ?

irek
@???

Full wypas benefitów opłacanych na własną rękę nie wyniesie cię więcej niż 350-400 zł. PZU, Luxmed, ZZ, Kasa ZP, Związki Zawodowe, Posiłki. Chyba się nie pomyliłem i o niczym nie zapomniałem, ale jak coś to na pewno ktoś mnie poprawi. Składka na ZZ i Kasę jest zależna od zarobków procentowo ale nie pamiętam ile. Nie da się powiedzieć ile dokładnie zarobisz, jest 4 brygady i każda ma własny grafik - czasami którejś brygadzie wpadnie dodatkowe święto, czasem w miesiącu jest więcej nocek lub sobót/niedziel, czasami ktoś musi wziąć wolne techniczne (DT) w niedzielę albo na nocce itd.

@irek

Ile trwa przyuczenie i jest możliwość podniesienia zarobków po jakimś czasie? Czy tylko groszowe sprawy.

podniesc...
@???

podniesc to ci moga wykonanie a nie zarobki gosciu :D

@podniesc...

Czyli jak wszędzie (usunięte przez administratora).

Migomat

Panowie, przyjdźcie na S 27 i 28, wy sobie zarobicie 300 złotych, a my zarobimy parę milionów żeby pożyczyć do Goodyeara. Zapewniamy swoje narzędzia, Oshee, jedzenie na zaparcia. Ogólnie polecam!

Pracuś

Hej mam pytanie. Ile idzie zarobić na Stomilu na czterobrygadowce jeśli bym się chciał przyjąć bez nadgodzin tylko normalnie 4 brygadowka.

operator plt
@Pracuś

jak ci dadza stawke 23zl/h to za pracy 7dni pod rzad tydzien w tydzien z wolnym 1.5 dnia po nocce i 1 wolnym weekendzie na meisiac cale i okragle i niesamowite wykosmiczne 3300 netto wiec wal do nas przyjacielu i krec opony juz bez leku.. krec nam normy no i czasy i nie badz pan na podwyzki łasy!

kasa kasa kasa

i teraz panowie skończcie przylatywać na maszynę za 15-10 i wszystko ogarniać i mierzyć byle tylko od 00 puścić automat... pomiary dokładność i 0 stresu na pomiarach jak i podczas pracy... starym pracownikom dali 20gr podwyżki i młodzi robią za minimalna stawkę i teraz młodzi co się zrobili szkolącymi maja uczyć młodych ze stawka 26 mając stawkę 22? napluli wam w twarz i sami zdecydujcie czy wam napluli czy deszcz padał...

@kasa kasa kasa

Nie podburzaj załogi bo większość posłuchała partii rządzącej i wie co ma robić ,żeby nie było im zle .... zbierać chrust , mniej jeść i zagryz zęby no i czekać na lepsze czasy .... A Tobie jak nie chce się zbierać chrustu to rób godziny nadliczbowe :)

@kasa kasa kasa

Nie chodźcie za wózkami! To nie wasza rabota, ani sprawa żeby wózek był przy maszynie. Róbcie pomiary tak jak należy, macie na to 30 min postoju. Oczywiście grzyba też trzeba sprawdzić tak jak należy, bo kto potem weźmie odpowiedzialność jak coś się stanie, a grzybek nie zadziała, a podpisane że sprawny. Materiał choć trochę odbiega od specyfikacji, od razu do wstrzymania. Zaraz wykonania spadną, kasa się znajdzie. Jak nie, to znowu pokażemy na co nas stać, tym razem nie tylko BT3, ale i inne wydziały. Seito też się burzy o pieniądze, więc produkcja może stanąć na dużo dłużej ha ha. Ogłoszenie usunięte, ale kasę i tak młodym dają 25 wzwyż, więc czy jest sens pracować za mniej niż teraz dają młodym? Niech młody stanie na maszynie, niech robi od razu, nikt nie chce już szkolić za te 2 stówki, i denerwowanie się, bo młodzi teraz nie ogarniają prostych czynności. Odmawiać szkolenia i niech sami ich uczą haha

Full money
@...

To weź się zwolnij i zatrudnij od nowa, dostaniesz te 25 zł. Ja tak kiedyś zrobiłem i teraz mam ponad 28 zł.

@...

już widzę jak inne wydziały protestują buhahahaha oni tylko zbierają laury

Akurat jako operator ważnej maszyny na bt2, tak staniemy

...

Ale ja nie napierdzielam na młodych. To że młodzi mogą dostać na start odpowiednio dużo, jest jak najbardziej uzasadnione. Nieuzasadnione i paradoksalne jest to, że pracownik który ma już taki staż, że może bardziej wydajnie wykorzystać czas pracy, ma mniej od tego, który nie ma jeszcze pojęcia o produkcji. A pracownicy - instruktorzy powinni odmawiać szkolenia, gdyż te 200 złotych jest nieadekwatne do obowiązku, padającego na niego. Więc chyba nie zrozumiałeś mojego przekazu... Może pracujesz na bt2, więc wybaczam... Siedź dalej na czterech literach i pierdź, jednocześnie drzemiąc, albo wypełniając krzyżówkę. A swoją drogą, ciekawe kiedy okażecie solidarność i ruszycie te cztery litery o podwyżki albo dodatek inflacyjny na ten rok. Zawsze to BT3 musi się starać, a wy idziecie na gotowe......

buhahahahaha

Bt2
@bt3

Buhahahaha to jest wasze przychodzenie 30 minut wcześniej do pracy, zabieranie sobie wózków z drutami spod maszyny i sytuację w której jeden gość ma 100 sztuk a inny trzy wózki. Pomijam już fakt robienia syfu pod maszynami i nie wyrabiania połówek tylko zakładania nowych półfabrykatów bo tak jest łatwiej. Aż jestem pełen podziwu do tego co zrobiliście w 2017 a do tego jak się teraz wzajemnie traktujecie. Nadal nie jestem w stanie zrozumieć jak tego dokonaliście. Więc dalej latajcie za wózkami i podnoście sobie normę. No chyba, że to wasz obowiązek wynikający ze stanowiska to nie było tematu. BUHAHAHAHAHA

@b0rny

27.07 , 28.07 (S) Zobaczymy....

Tt

Co się dzieje sezon ogórkowy koniec lamentu o podwyżki tc dębica wyjechał na wczasy za ostatni grosz

BT-3

No premia zacna dla bt-3 a bt-2 ma w dupie a my tylko odpady generujemy zaczynasz opasanie a tam z 4 metry wklejonego badziewia i ryp do kosza to samo z osnowa itp każdy początek szpuli to jakiś wklejony badziew co ma z 2-7 metrów i wędruje w odpadzie bt-3 jak się zaczyna tak materiał zamiast go wywinąć aż będzie dobry i pełny kosz odpadu który nie ma związku z bt-3 to czerwona karta i pyk wstrzymane i by sie na bt-2 nauczyli !!!

@BT-3

Nikt nie będzie dla ciebie zwracał uwagi na jakość, przy tak chorych normach lepiej puścić szmelc a wyrobić się chociaż z 30 min. Wyraziłem się jasno borowiku?

@BT-3

My na Bt-2 generujemy najmniej odpadu Jebiemy po 16 godzin i nie płaczem po kątach Weźcie się sumiennie za robotę A też dostaniecie premie na jaka sobie zasłuzycie. BT3 to banda nierobów i laserów...

Heee
@b0rny

b0rny, jak będziesz szmelc robił, to możesz na ten szmelc trafić, jak weźmiesz gumy na deputat. Będziesz ryzykował jeździć na takich? Dzieciaki wozić? Głupiś jak chłop pańszczyźniany

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1019, z czego 201 to opinie pozytywne, 173 to opinie negatywne, a 645 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A