Opinie o X-Formation w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy X-Formation. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie X-Formation o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Formation w Kraków

Czy wszyscy, łącznie z Naczelnym Technicznym, nadal tacy "zapracowani" ? ;-)

Julita

@Matek co dokładniej się dzieje z pracownikami? Dobrze w tym wypadku oznacza dobre warunki zatrudnienia? Napisz nam więcej, abyśmy zrozumieli, jak faktycznie pracuje się u tego pracodawcy.

Ochotnik

Czy może ktoś napisać coś więcej na temat tych przenosin? O co chodzi, gdzie się przenieśli? Składałem cv

Matek

Sądzę, że w firmie jest bardzo dobrze ponieważ mało jest opinii na tym wątku.! Poza tym są wakacje i pewnie część osób wyjechała . Generalnie to dobrze, że w firmie dzieje się po myśli pracowników.!!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie X-Formation padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Systems Engineer.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
pnf75qge6

Plusy - kolorowe parasolki przydatne gdy pada deszcz - smaczna kawa - przestronne biuro Minusy - ewaluacje pracownicze co kwartał - brak możliwości rozwoju - brak zarządzania talentem pracowników w przypadku stanowisk nie-technicznych - technologie - szefostwo

Julita

X-Formation rośnie w siłę, rozwija się a obecnie firma zmieniła swoją siedzibę na nową przy ul. Radzikowskiego 47A. Oferty pracy pozwalają mieć nadzieję na dalszy rozwój.

Obiektywny
@Julita

?? Dwa lata temu się przenieśli. Masz refleks szachisty

Tutejszy

Świetna firma, zatrudnia dobrych fachowców i dzięki temu pnie się w górę. Pracuję tu już dość długo i na pewno nie odejdę bo poza kasą liczą się ludzie.

Goj

Polecam fachowcom, którzy cenią jakość pracy ponad zarobki. Plusy: - przyjazna atmosfera - darmowa "kawa" - meetingi - duży luz - wysoki poziom rozwiązań Minusy: - niekonkurencyjne zarobki - cięcia - małe dopłaty do multisportu i opieki medycznej

Darek

bardzo słuszne spostrzeżenie.. to jednak praca dla już doświadczonych javovców.

Kasjo

Teraz szukają Java developerów, c++ i PHP. Na infopracy widać jak się wyszuka po firmie.

Profesjonalna firma, znakomita atmosfera pracy i bardzo inteligentni pracownicy. Mozna sie tam tez rowniez sporo nauczyc. Pracuje tam od paru miesiecy i widac ze firma sie rozwija. Teraz przenosimy sie do nowej siedziby, duzo wiekszej i zlokalizowanej we wlasnosciowym budynku. Wszystkie negatywne komentarze ktore tutaj mozna przeczytac sa pisane przez jakis hejterow z konkurecyjnych firm, chcacych zaszkodzic rozwijajacej sie firmie z sukcesami... Interview jest trudne i wyczerpujace ale pozwala to odsiac ludzi, ktory sa po prostu za slabi.

user

test comment

gnegewrkdsfsd

"Przyjazność rodzinie" - elastyczny czas pracy, trzeba wyrobić liczbę godzin w kwartale co oznacza, że można przychodzić dowolnie (w godzinach 7-19), dowolną liczbę godzin dziennie, a nawet "nadrabiać" i z tego odbierać dni wolne. Jeden z największych plusów firmy. Multisport, opieka medyczna, od nowego roku fundusz socjalny, pół godziny płatnej przerwy na obiad czy ping ponga/piłkarzyki - nie jest źle. Wkrótce przenosimy się do nowego, dużego, własnego biura, w którym ma być jeszcze więcej bajerów. Z większych minusów zarządzanie projektami(a raczej jego brak) - zmienność wymagań, ulotność ustaleń. W tej chwili chyba najpilniejsza rekrutacja na c++/go i java developerów, chociaż tak naprawdę na wszystkie stanowiska jest otwarty nabór.

kaja

a gdzie Ty widzisz te nowe oferty, bo ja śledzę ten wątek już chyba trzeci miesiąc jak nie dłużej i niczego niestety nie ma takiego więc gdzie te oferty? nie wiem. Ale faktycznie będzie dobrze jeśli macie się dogadywać z pracodawcą no nie? i nie wiem czy macie jakieś dodatkowe wynagrodzenia tam czy nie?

Maciej

Hej, a może ktoś coś więcej napisać o stanowisku Internal Support Engineer w X-Formation? Ogłoszenie wygląda fajnie, chyba spełniam wymagania, linuxa i windowsa znam, jako użytkownik, angielski też uznaję za bardzo dobry, bo zrozumiałem całe ogłoszenie. Jestem pod wrażeniem oferty, prywatna opieka medyczna razem z dentystą, multisport, jakiś pokój gier - robi wrażenie. Pytanie, czy aby na pewno warto?

pracuś

Praca w firmie X-Formation, to praca z ludźmi, którzy znają swoje możliwości. Skoro firma zdobywa nowych klientów to oznacza, że muszą tam pracować ludzie, którzy mają doświadczenie. Szukają ludzi na C++, bo widocznie potrzebują więcej osób, aby udoskonalić swoje produkty.

Programista

Wszystkie firmy maja problem z programistami, a firma szuka ludzi bo zaczyna nowy produkt. Wynagrodzenie zależnie od umiejętności od 5000 netto.

Trita

Widzę, że szukają specjalistów do C++ ciekawe jestem jakie warunki finansowe oferują, bo oferta wisi już chyba z miesiąc czasu... Czyżby brak chętnych?

anonimus

Nie pracuję już tam, ale kontakt z niektórymi osobami, które tam się jeszcze ostały mam. ;-)

gość2

Madziu, zarówno ja, jak i (pewnie) anonimus pracowaliśmy tam. Jaki miałbym interes w wypisywaniu bzdur, gdybym tam nie pracował wcześniej? Firma jest mała, ,(usunięte przez administratora)Chcesz to idź i próbuj, może Ci podpasuje, ,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o X-Formation - Kraków

X-Formation
2.8/5 Na podstawie 79 ocen.

X-Formation