Opinie o WDW Poland Sp. z o.o. sp.k. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WDW Poland Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie WDW Poland Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WDW Poland Sp. z o.o. sp.k. w Lublin

M

Kolejny miesiąc bez pełnej wypłaty 10 -go. Janusz biznesu zamiast przepalać pieniądze na kancelarie które pomagają w wyszukiwaniu antypracowniczych przepisów(legalnych w świetle prawa) niech robi pełne przelewy.

wieszcz
@M

Firma na granicy upadłości? ciągle pojawiają się wiadomości o braku pełnych wypłat. Nie restrukturyzacje się mimo ciągłych problemów z zobowiązaniami. W biurze pracują cyrkowcy zamiast pracowników.

WITAM.Czy warto składać papiery do tej firmy ?? Jak z stawkami wypłacają pieniądze na czas?

@Andrzej

Nie warto Nie płacą za każdym kroku patrzą gdzie ci uciąć z wypłaty. Koszty podróży za granicę w praktyce sam musisz pokrywać.

(usunięte przez administratora) na pieniądze. Firma nie chce wypłacić zalegających pieniążków od kwietnia 2022. Powiedzieli wprost że mi nje zapłacą, bo się zwolniłem z tej (tfu) "spółki"

@Rafal

Nie ładnie tak wprowadzać w błąd. Do Polski zjechałem bo miałem wypisany urlop po 2miesiacach pracy w delegacji. A więc proszę wypłacić moje pieniądze.

Pracodawca oczekuje od Ciebie ze będziesz robił więcej niż masz w kontrakcie, traktuje ludzi jak Beduinów. Oczekuje wyjętych z czapy norm. Praca w tej fabryce tylko dla ludzi z nożem na gardle (usunięte przez administratora)

Rafal

Doprecyzuj co rozumiesz pod określeniem "więcej niż masz w kontrakcie" Daj jakieś przykłady.

pracownik roku Nowy wpis
@Rafal

rozwożenie jednego narzędzia na inną budowę w czasie wolnym lub po 10h tyrania za które nie płącisz.

Taksowkarz Nowy wpis

On nie gra. On jest. Dlatego potrzebuje sztabu ludzi którzy będą go niańczyć.

Pracownik Nowy wpis
@pracownik roku

Panie taras czemu sie Pan nie odniesiesz, Pan odpisz i odnieś sie Pan.

Pracownicy

Kiedy będą pobory za Lipiec już mamy wrzesień

@Pracownicy

Wszystko dla waszego dobra, jak odejdziecie z pracy zaległe pobory nie zostaną wypłacone, czego jeszcze nie rozumiecie ?

@T-1000

Każde wynagrodzenie musi zostać wypłacone i jest wypłacane. W spółce nie można "przejąć" wynagrodzenia za pracownika.

T-1000 Nowy wpis
@Rafal

Przecież to oczywiste ze pracodawca nie zdradzi publicznie jakimi metodami posługuje się wyzyskując pracowników, którzy z założenia do inteligentnych nie należą. Na sama myśl ze biuro firmy mieści się w bloku mieszkalnym ludziom powinna zapalić się czerwona lampka.

Nie wypaca pełnych wypłat @PracodawcaCzego można spodziewać się po firmie biednej jak mysz kościelna?!? Z KRSu na 2024r Adres siedziby Świętokrzyska 17 / 9, 20-867 Lublin, Polska Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Data rejestracji 2 lipca 2018 r. Wielkość organizacji Duża / średnia Kapitał zakładowy 5 tys. zł

Rafal

Widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz. Kapitał zakładowy nie oznacza majątku firmy. Firma osiągnęła obroty na poziomie 14,5 mln. Niestety jeden z kontrahentów nie zapłacił sporej kwoty. Nie masz pojęcia ale się wypowiadasz.

Ksiegowy
@Rafal

Co mnie interesuje twój obrót. Nie jesteś w stanie wypłacić pełnego wynagrodzenia w terminie. Składki w zusie są opłacana cząstkowo, z tego też powodu żadnego kredytu czy pożyczki spolka nie jest w stanie zaciągnąć więc korzysta tylko z faktoringu. A willa rośnie w oczach.

Ksiegowy
@Rafal

Nabrałeś robót, których nie byłeś w stanie zrealizować. Chciałeś się nachapać szybko, a zwalasz winę na kontrachenta.

Jakie są warunki zatrudnienia w WDW Poland Sp. z o.o. sp.k.?

10e nie wychodzi na rękę bo to cena brutto. Netto wychodzi znaczniej mniej tzw pensja dziada. Po 3 miesiącach pensja placona w ratach tak w ramach ścisłości.

Za 10 netto pewnie znajdzie się i to nie jeden uzależniony krzyżowo, albo dzikus, albo świeżak który wiertarki nie miał nigdy w reku. Bo normalnych pracowników to już nie ma w tej firmie, przenieśli sie pracujacjac za uczciwe stawki. Za 10 euro na rękę to pomidory zbierać anie pracować w niebezpiecznej pracy Tylko dotknąć i wypadek śmiertelny, dziwi mnie ze jeszcze do niego nie doszło. Najciekawsze w wypadkach przy pracy jest fakt że pracodawca jest specjalistą w omijaniu przepisów. Nie zgłaszają wypadków i jesteś zostawiony sam sobie. Atfuuu

Rafal

Mogę prosić o jakieś dodatkowe informacje? 10 euro brutto?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie WDW Poland Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Troskliwy

Gdy prezes pracował jako szeregowy pracownik to było go o połowę mniej. Stres, kortyzol, robią swoje.a to dowodzi że cię to przerosło. Uważaj na siebie bo "łysy" będzie musiał zostać mormonem.

Nie ma to jak prowadzić busy za friko po 1000 km i jeszcze uważać trzeba na mandaty.

@Pracodawca

osoby które przewożą pracowników nie otrzymują wynagrodzenia za odpowiedzialność z tym związana. ( a na pewno nie wszyscy)

Pracownicy

Chłopi nie idź do tej pracy. Nic ci nie zapłacą dziecko. Daliśmy sprawę do Inspekcji Pracy, Prawników i TVP. Wiszą kasę wielu ludziom

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w WDW Poland Sp. z o.o. sp.k.? Chętnie zatrudniają? Zatrudniają wszystkich jak leci,(usunięte przez administratora)

Trzeba być naprawdę biedny żeby zacząć pracować w takich warunkach i za tak niską kasę, w dodatku płacona w ratach.

Łezli Snajps

Monter regałów zamiast się wyspać przed ciężką pracą musi wysłuchiwać wieczorami na hotelu pracowniczym pijanych pracowników pochodzenia wschodnio europejskiego z tekstami typu "niiiii (usunięte przez administratora), blać" dzień w dzień, dodatkowo pensje płacone w zaliczkach. Nie dziwie się ze taka rotacja wschodnio europejska, dziękuje i nie pozdrawiam.

Do Mirona

Umowy też cyrk skonstruowane w kruczki prawne które można obejść. Konsultowałem z Prawnikiem. Gdybym miał teraz podpisać takową, to na becną chwilę nie podpisałbym. I jeszcze Pani z up.szefa ją podpisuje. A czy Pani wie że w momencie kiedy ją podpisuje to jest współodpowiedzialna za te niuanse z poborami nie w terminie i odpowiedzialności prawnej? Pani Rozalio czy Pani wie?

Pracownicy

Tak, uważać na mandaty i płacić tylko z czego? Dopiero przychodzą wypłaty za Czerwiec a gdzie za Lipiec ? Jak już mamu koniec Sierpnia.

Miron

Uważajcie na aneksy podsuwane z końcem roku. Parówa sprytnie to wymyślił.Dokumentow z biura zawsze jest sporo do podpisania i przeważnie mało kto wynika co podpisuję. Zwracajcie uwagę na oddelegowanie podpisując to (usunięte przez administratora) zrzekacie się diet. (usunięte przez administratora)

Kanonier

Witam, Właściciel mitoman niech się zastanowi nad swoim postępowaniem. Kasowanie nie przychylnych firmie komentarzy nie pomoże w wybielaniu firmy. Ten smród będzie się ciągną za panem Tarasem do końca jego marnego żywota. Do czasu aż zawału dostanie czego z całego serca życzę.

Do Ja z 17.01.2023

Szanowny Panie jeżeli miał Pan umowę to nieważne czy Pan zrezygnował. Za każdy przepracowany dzień należy się wynagrodzenie. Czasu trochę minęło więc odsetki i odszkodowanie. Radzę iść do Prawnika. Niech właściciel nie będzie cwaniaczkiem bo już niebawem może się zdziwić. Sprawa na cały kraj. Zapraszamy aby się wypowiedział na forum i oddał ludziom pieniądze. Osób które mają niewypłacone w różnych odstępach czasowych na chwilę obecną jest ok 30. Przypuszczamy że zaraz kolejne się zgłoszą. Sprawa jest rozwojowa.

T-1000

Każdy ma na co sobie pozwoli, a pracownicy WDW pozwalają (usunięte przez administratora) się bez mydła. Pan Rafał Taras lubi takich frajerów, szczególnie takich co za 500Euro miesiecznie robią robote.

Do T-1000

Nic nie zgadza się z umowami ani z obietnicami. Łamane są prawa człowieka a niektóre procedury w firmie pochodzą pod(usunięte przez administratora) Bł jeżeli firma ma pracownika i nie informując go de facto że podnajęło go się dla innej firmy beż jego zgody i wiedzy dla własnych korzyści finansowych to(usunięte przez administratora)

T-1000

Oczywiście ze pracowałem w tej firmie, jesteś aż tak głupi ze sadzisz iż poświęcałbym swój osobisty czas opisując co się tam wyprawia i nie mając nic wspólnego z firmą która nie przestrzega norm, bez godności, (usunięte przez administratora) w osobie szefa, niekompetentnym biurem? Trzeba być desperatem z problemami żeby się zatrudnić w WDW. Ukraincy, alkoholicy, kryminaliści, alimenciarze firma WDW to miejsce dla takiego elementu. Normalnych ludzi można na palcu jednej ręki policzyć.

Jojo

Czy pieniądze ( pracownikow) z feriepenge (kontrakt norwegia). Poszły na zakup Toyoty dla jednego z pracowników

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w WDW Poland Sp. z o.o. sp.k.?

@Andrzej

Od maja zeszłego roku non stop spóźniała się z wypłatami. Wątpię żeby się zmieniło. Dla pewności proponuje zadzwonić do Andrzeja z Bychawka to jeden z prowadzących pseudo majster firmy. Prawdziwa antyteza prowadzącego, wnioski są niezaprzeczalne. Intelekt jego mówiąc delikatnie bardzo głęboko skrywany. Zasób słów rodem z osiedlowego trzepaka...

Ostatnio pracownik
@Andrzej

Nie warto zawracać sobie głowy tą pozal się boże firmą.Nie płacą pieniędzy na czas obcinają stawki kiedy tylko im się podoba do tego nie płacą dodatków za wyjazd za granicę po prostu czują się bezkarni.A sam szef kawał drobnego cwaniaczka po 10 tym nawet nie odbierają telefonów od swoich pracowników jedna wielka kpina

Jonasz
@Andrzej

Pracodawca okradł mnie na 600 Euro. Nie idzie odzyskać polubownie pieniądzy. (usunięte przez administratora)

Ostatnio pracownik
@Jonasz

Mnie też okradli na około 1000 euro mało tego zwolnili mnie dyscyplinarnie za L-4 kpina i do tego firma krzak dorabiają się kosztem pracowników tu oszukają tam oszukają i każdy zadowolony w biurze

Jonasz

Nie jestem twoim kolega. To czysta prawda. Każdy pracownik wie jaka z ciebie (usunięte przez administratora) Samochody służbowe tankują pracownicy za swoje pieniądze za które pozniej trzeba się upominać. Bez przeglądu ze starymi oponami taka flota tylko w firmie wdw tak pracodawca dba o pracowników. Odzież robocza podobna do więziennej, pracownicy wyglądają jak bezdomni. Miejsca noclegowe zmienia się co kilka dni bo (usunięte przez administratora) szuka oszczędności kosztem pracowników. Praca w zespole to gechenna. Główni majstrowie jeden po szkole piekarskiej, drugi dziennikarz. Filary firmy. Odradzam pracy u takiej (usunięte przez administratora)

Dawid

No co ty? Te zaległe pieniądze to ostatnia wylata czy więcej? Zgłaszałeś to do PIP? Może oni mogli by pomóc w tej sprawie?

@Dawid

Są to zaległe diety za prace w delegacji od kwietnia do końca lipca 1350zl. Jestem w trakcie załatwiania tego problemu. Ponadto poblokowali mnie gdzie się da żeby nie było możliwości kontaktu. Taki profesjonalizm.

Antoni

Czym firma motywuje odmowę zapłaty Tobie tych pieniędzy? I w jaki sposób chcesz je odzyskać, skoro blokują możliwość kontaktu? Dalej mają miejsca jakieś zalegania z kasą czy już wszystko na czas?

Rafal

Patryk Jesteś zostałeś obciążony kosztami twojego powrotu do Polski po tym jak zacząłeś się rzucać do wszystkich pracowników na budowie w Marsylii. O sprawie była poinformowana Twoja rodzina ( teść i żona)

Zostaw merytoryczną opinię o WDW Poland Sp. z o.o. sp.k. - Lublin

• Jak się pracuje w WDW Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy WDW Poland Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WDW Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WDW Poland Sp. z o.o. sp.k.
  • Świętokrzyska 17 lok. 9
    20-867 Lublin

WDW Poland Sp. z o.o. sp.k.