Opinie o Omega Ewelina Kośka w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Omega Ewelina Kośka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Omega Ewelina Kośka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ewelina Kośka w Lublin

bagram1007

firma zasluguje na wysoką note wsród konkurencji owszem byly drobne podkreslam problemy ale zostały w trybie natychmiastowym usunięte p.Eewelina K. wywiązala sie ze wszystkiego ja nie rozumiem tych podlych komentarzy

Przemek
@bagram1007

Skoro jest niewinna i nie masz jej nic do zarzucenia to napisz gdzie teraz mieści się biuro. Bo z Mełgiewskiej uciekła jak tchórz

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Omega Ewelina Kośka?

Też były pracownik

Długo czekałeś na rozpatrzenie pozwu?? Bo ja czekam 4 miesiace .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Omega Ewelina Kośka w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kicior Nowy wpis

Mi omega zalega wypłatę za 6 miesięcy x 3490+odsetki. Razem wyjdzie grubo ponad 20.000. Jest już sądowy nakaz zapłaty i komornik zaraz zapuka do drzwi (usunięte przez administratora)

Poranny wzwód Nowy wpis
@Kicior

I bardzo dobrze. Należy wyrwać chwasta zwanego omegą. Żeby więcej nie odrośl i nie oszukiwała ludzi. Dobrze że są tacy ludzie jak ty i nie odpuszczają. Walcz do końca w sumie wygrana sprawę masz w kieszeni. Pozdawoam przedstawiciela związków zawodowych :-)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Omega Ewelina Kośka?

Człowieku o co Ty pytasz. Jakie narzędzia pracy? Ta cała pseudo firemka leży kwiczy (usunięte przez administratora). To bankrut, ZUS, pip, komornicy ,skarbówka i sąd pracy bardzo się nią interesują. To jej nie ujdzie płazem jak (usunięte przez administratora) tyle ludzi.

A tak chwaliła Panu Ewelina tą firmę ,ale z tego co czytam jestem wręcz przerażony tym co się dzieje w tej firmie. Życzę wszystkim odzyskania swoich należności wraz z odszkodowaniami oraz karnymi odsetkami za zwłokę. Pozdrawiam serdecznie

Stefan
@Gość

Mają zaległości wobec pracowników? Wszystkich pozwalniali? Bo ktoś pisał że ludzie czekają na świadectwa pracy. Nie będą już funkcjonować jak taka sytuacja? Wiesz coś?

Ochroniarz
@Stefan

Nie wystawiła świadectw pracy i przez to nawet nie można zarejestrować się w urzędzie pracy. Przez cały czas trwania umowy nie odprowadziła za pracowników ani grosza składek. I do tego nie wyrejestrowala mnie z ZUS i musiałem pisać wniosek żeby wykreślono mnie z tej chorej omegi bo w ZUS dalej byłem jako pracownik.

Też były pracownik Nowy wpis

Długo czekałeś na rozpatrzenie pozwu?? Bo ja czekam 4 miesiace .

bagram1007

@bagram1007

Niech się rozliczy i wyda świadectwa pracy pracownikom ochrony z Białej Podlaskiej. I przestanie się ukrywać.

Marian

Ludzie mieli umowy do 31.01.2023 i do tej pory nie mają świadectw pracy. A o kasie to już lepiej nie mówić bo zaległości jeszcze z zeszłego roku.

@bagram1007

Nie rozśmieszaj mnie z tą wysoką notą hahaha... Jak taka porządna ""firma"" to gdzie mieści się biuro? Haha ....

Przemek
@bagram1007

Firma Omega Ewelina Kośka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Marian

Nieźle wykręciła ten przekręt w białej p . Hajs zakosiła i ślad po niej zaginoł. A ludzie przez kilka miesiecu pracowali za darmo i bez odprowadzonych składek zus. Dobrze to sobie zaplanowala

damian

u mnie firma omega wywiazala sie nalezycie mialem kilka uwag lecz po kontakcie z p.e.k zostalo poprawione w ramach aneksu do umowy wiec ja nie moge nazekac

Ktuś
@damian

Powiec na jakim obiekcie pracujesz rze tak dobrze placi ? Haga

@damian

Szkoda że z Zusem i PiP nie wywiązała się należycie bo nie mieli jeszcze do czynienia z takim przypadkiem.haha ewenement na skalę krajową ta omega

Witam,tak się zastanawiam dlaczego nikt wcześniej nie reagował,a ludzie cały czas pracowali w Omega skoro od czerwca Pani Ewelina nie wypłacała wynagrodzenia.

Pelagia
@Gość

Już w sierpniu wnoszone były skargi do PIP. Ale niestety Ewelina unika kontaktu z inspekcja i niestawia się na wezwania.

Dzik

Szczerze nie polecam. Pani nie wywiązuje się z podstawowych obowiązków jakim jest wypłacanie wynagrodzeń na czas.

@Dzik

Nie na czas to by było pol biedy, ona nie płaci wcale

@Dzik

Fajnie że powiadamiasz, dobrze wiedzieć takie rzeczy zanim się wyśle CV. Duże są opóźnienia?

@Anna

Od czerwca do tej pory nie wypłaciła pracownikom wynagrodzenia

@.

3 miesiące? Do tego z czasem mogą przysługiwać jakieś odsetki za zwłokę?

prawnik
@Dorota

To już sąd pracy zdecyduje o tym czy przysługują i w jakiej wysokości.

@prawnik

A to swoją drogą. Czyli w tej konkretnej sytuacji sprawa złożona?

Regina

Bareja nie wymyśliłby lepszej komedii.. Urząd skarbowy i celny w Białej Podlaskiej zatrudnia agencje ochrony. A właścicielka firmy ochrony omega-firma krzak znika wraz z kasą i robi w jajo pracowników. A urząd ma to gdzieś i umywa od tego ręce. Zero jakiegokolwiek zainteresowania i pomocy poszkodowanym pracownikom. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd...jaki kraj taki urząd.

Bodygard

Ludzie których (usunięte przez administratora) Ewelina piszcie pozwy do sądu pracy!!!! Nie można tak tego zostawić. Musi ponieść konsekwencje i skończyć w kryminale:-)

ruda

nie daleko pada jabłko od jabłoni-cała rodzina (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Rudy
@ruda

Możesz ująć to w cenzuralnych słowach? Bo chętnie przeczytamy Twoją opinie

@Rudy

A to nie są tylko jakieś gorzkie żale? Bo to zbyt mało konkretnie i konstruktywnie bym powiedziała

Rudy
@ruda

Jeśli też jesteś jedną z wielu (usunięte przez administratora) a raczej okradzionych z ciężko zarobionych pieniędzy przez Ewelinę to opisz swoją sytuację.

Rudy kot

Wycieruchu oddaj ludziom co im się nalezy

Hahaha,.....

Omega zamiast ochraniać to (usunięte przez administratora) po racownikow!!!

Wojtek

Nie polecam pracy. Osoba poniżej krytyki. Nieuczciwa, perfidna poniżej jakiejkolwiek krytyki. (usunięte przez administratora)ponad 10 osób. Osoba która dla pieniędzy zje własne odchody.....

:+&_';

Hahaha zrobiła w (usunięte przez administratora)ochrone ze skarbowego i celnego w białej podlaskiej. A urząd ma to w d normalnie komedia hahaha

Marian detektyw

Jeśli ktoś z pracowników albo osób czytających komentarze i komentujących zna adres zamieszkania właścicielki firmy Omega to proszę napisać.

@Marian detektyw

Takich informacji raczej nie powinno się udostępniać publicznie?

Marian detektyw
@Dorota

Trzeba piętnować taką patologie jak omega wszelkimi sposobami i udostępniać adres. Ta osoba nie wypłaciła ludziom po kilka tys zł.

-_:!+
@Marian detektyw

Zacznij szukac od bystrzejowic koło Lublina.

Bunia

Firma widmo. Nadaje sie do pilnowania szaletów miejskich.

Tatuś

Kuśka wyłaź z nory i wytłumacz naszym dzieciom ze nie mamy kasy żeby kupić książki do szkoły

Bunia

Naglosnijcie sprawe w lokalnych mediach biała24 i w słowie Podlasia. Jak pozwala was traktować UC z Białej.

Jak obecnie wygląda praca u nich na normalnym stanowisku? Bo nie ma info o firmie Omega Ewelina Kośka w mieście Lublin.

$$

Ta firma powinna zajac się inspekcja pracy.

Masakra

Tragicznie

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ewelina Kośka - Lublin

• Jak się pracuje w Omega Ewelina Kośka?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Ewelina Kośka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Ewelina Kośka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Omega Ewelina Kośka
  • Mełgiewska 2