AGENCJA OCHRONY "BAKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Biłgoraj

Opinie o AGENCJA OCHRONY "BAKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ja 2016-07-02 11:51:02
Praca w firmie bako zoo w Biłgoraju jest super do puki nie zainteresuje się twoją osobą pan,b ...
wtedy masz przerąbane pan prezes je mu z ręki co on powie jest święte ,zrobił go nawet prezesem nowej spółki .Jeżeli podpadać panu b... dostajesz tzw karcer tzn brw gdzie ma obsadzonych swoich kierowników zmian ,a tamci nie dadzą ci przysnąć ,masz kierat i bez względu czy masz stopień umiarkowany czy znaczy dajesz ,,inspekcja pracy nie interesuje się tym zapewne bo nikt tego nie kontroluje w jakich warunkach pracują niepełnosprawni .Jesli nie jesteś kolega pana b ,nie szukaj tam pracy ,chyba ze jesteś fachowcem ,,możesz się przydać .niepełno sprawny tam ma być jak najbardziej sprawny ,a jeśli się ktoś postawi ze nie da rady jest tylko jedno rozwiązanie ,jakie wiadomo ,,więc pracownicy ci z większą niepełnosprawnością na kolanach ale muszą dać radę ,najgorzej niedowidzącym chodzącym po nocach ,albo z ograniczoną ruchomością ale ich to nie obchodzi ludzie dostarczają im zaświadczenia o przeciwwskazaniach a oni zapewne do kosza je wrzucają bo się nie boją tego .Następna kwestia pamiętamy czasy czynu społecznego tak jest i tam ,,jest średnia krajowa ok 1850 zł powinno byc plus ok 165 zł dodatku ,,oni mają sposób na to pomniejszają kwotę 1850 zł o 165 zł wychodzi że dostajesz 1685 zł plus godz nocne 165 zł masz 1850zł brutto ,w tej firmie w regionach pracuje ok 400 osób prawdopodobnie x godziny nocne do ich kieszeni można szybko obliczyć ich czysty zysk plus do tego dofinansowanie z pefronu plus co zapłaci im dany zakład ,,można tak zyć ,,gdzie są inspekcje kontrolujące krzyczy się wiele o przepisach proszę zareagować udowodnić że są .
Myślę że ktoś to poczyta i coś doda chyba ze wszyscy się boja ,a wiem że tak jest gada się w kilka oczu a jeśli coś do czegoś oczy zmylając się
pozdrowienia i ukłony dla zarządu formy i inspekcji pracy:)
chrom 2016-08-31 21:37:30
Panie Ch. , wiem, że trudno się odzwyczaić od tzw. "lepkich rąk", bo jest to niejako przyrodzony osobniczy defekt, ale zanim wydaje się tego typu opinię należałoby rozważyć możliwość pozbycia się własnych wad. Pan niestety nie gardził nawet środkami czystości - pewnie w myśl zasady, że wszystko się przyda. Skoro, więc nie umiał pan powściągnąć swoich ciągot należało pana skierować na odcinek, na którym ciągoty tego typu będą panu uniemożliwione. I tak też się stało - rozumiem, że to pana boli. A tak nawiasem - z tego co wiem firma Bako liczy ok. 280 pracowników, przechodzi różne kontrole, można powiedzieć na wskroś i jakoś większych uchybień nie dostrzeżono, choć wiadomo, że nie ma doskonałych instytucji.
Zostaw swoją opinię o AGENCJA OCHRONY "BAKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Biłgoraj
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA OCHRONY "BAKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ