Opinie o Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe. w Praszczyki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe. w Praszczyki

Ja Nowy wpis

Dzień dobry po przeczytaniu tego mam podobne doświadczenia też zapłaciłam zaliczkę i do dzisiaj czekam na dokończenie prac już pomijam że to co do tej pory zostało zrobione jest do poprawy pytam się gdzie jest ta firma i gdzie moje pieniądze

Robert Nowy wpis

Oltek to (usunięte przez administratora) Moje ogrodzenie nie skonczone. Nie ma przednich paneli, furtki ,bramy.... dalam mu zaliczke 33 tysiace zlotych dwa lata temu do tej pory nie wykonal zlecenia! Nie odpowiada na telefony. Dzis juz wiem, ze robi fuszere. Pytalam prawdziwych fachowcow i moj przyklad mozna postawic za wzor jak NIE NALEZY wykonywac ogrodzen. Nie dajcie sie nabrac na jego piekne slowka to klamca a jwgo slowa znacza tyle co NIC! Pracownikom nie wyplaca kasy. Stanowczo odradzam kontaktu z tym czlowiekiem!!!! Malo tego takich osob jak ja jest znacznie wiecej. Ostrzegam Was!!!!!!!!!

Jak szefostwo w Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe. traktuje ludzi?

Klient Nowy wpis

Tyle co mogę powiedzieć o tej firmie to zwykle zero szef o ile można go tak nazwać bierze zaliczki przed rozpoczęciem pracy zaczyna część prac a później się trzeba prosić o dokończenie a jeżeli się dzwoni do niego to albo nie odbiera jak już odbierze jest wulgarny do dzisiaj nie odzyskałem pieniędzy które mu zapłaciłem po rozmowie z pracownikami też nic nie można się dowiedzieć bo go kryją nie polecam tej pseudo firmy nie mają pojęcia o niczym i jeszcze oszukują ludzi

Jak długo trwa proces awansu w Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe.?

Firma Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
ANNA.JASIONOWSKA

W POWYŻSZYM WPISIE ZOSTAŁY USUNIĘTE NIEKTÓRE SŁOWA DLATEGO PISZĘ JESZCZE RAZ . FIRMA OLTEK (usunięte przez administratora) KLIENTÓW . FIRMA NIE WYKONAŁA PRAC .PIENIĄDZE ZOSTAŁY PRZELANE NA KONTO .PRACE DO TEJ PORY NIE ZOSTAŁY DOKOŃCZONE . FIRMA MIAŁA DOKONCZYĆ . OK . ZOSTAŁ ZROBIONY KOLEJNY PRZELEW NA PRACE BUDOWLANE MIJA KOLEJNY MIESIAĆ PRACE NIE ZOSTAŁY WYKONANE ORAZ NIE OTRZYMALISMY ZWROTU . FIRMA TWIERDZIŁA ŻE WSZYSTKO IDZIE W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU MYŚLELIŚMY ZE JEST MAŁY POŚLIZG ALE NIESTETY NIE . PRACE MIAŁY ZACZĄĆ SIĘ OD LUTEGO NIESTETY DOPIERO PO UPOMINANIU SIĘ FIRMA RACZYŁA WSTAWIĆ SIE NA DZIAŁKĘ ZACZĘLA ROBIĆ PŁOT ALE NIESTETY PRACE NIE SĄ DOKOŃCZONE NIE MÓWIĄC JUŻ O NASTĘPNYM ZLECENIU KTÓRE MIAŁO BYĆ ZRELIZOWANE . BYLIŚMY ZWODZENI . ALE KONIEC . ZACZYNAMY DZIAŁAĆ . WYNAJELISMY ADWOKATA . FAKT BĘDZIE SPRAWA KOSZTOWAĆ ALE NIE POZOSTAWIMY TEGO TAK . NIE UFAJCIE TEJ FIRMIE . NA POCZĄTU PIEKNE SLOWA A POTEM ZERO NIC A JESZCZE PLOT ZOSTAL ZLE POSTAWIONY WYNAJELIŚMY DRUGĄ FIRMĘ KTÓRA NAM DOKOŃCZY PRACE I USŁYSZELISMY ZE PLOT JEST ZROBIONY ODWROTNIE ZERO POJĘCIA O PRACY JAKĄ WYKONUJĄ . OSTRZEGAM WAM ABYŚCIE NIE MUSIELI PRZECHODZIC PRZEZ TO CO MY . MOŻECIE USUWAĆ WIADOMOŚCI ALE NIE UCIEKNIECIE PRZED KARA . DO ZOBACZENIA W SĄDZIE ANNA JASIONOWSKA

Anna Jasionowska

Firma OLTEK to nieuczciwa firma, która(usunięte przez administratora) od klientów pieniądze. Nie kończy prac, za które dostała pieniądze. Na początku wszystko szło pomyślnie, a po pewnym czasie zaczęły się problemy. Zgłaszamy sprawę do sądu oraz do skarbówki, ponieważ nie pozwolimy, żeby taka firma wzbogacała się na niewinnych osobach. Co prawda będzie nas to kosztować, ale nie pozwolimy ujść sprawcą bezkarnie. Są osoby, które również zostały oszukane przez tę firmę. Jeśli jesteś w takiej samej sytuacji, zadzwoń: 515286571. Im nas będzie więcej, tym większa szansa na odzyskanie naszego mienia. Nie dajmy się wykorzystywać! To w końcu nasze ciężko zarobione pieniądze. Mam nadzieję, że firma zostanie pociągnięta do odpowiedzialności. Z poważaniem, Anna Jasionowska

Szukam ludzi takich jak ja (usunięte przez administratora) przez Oltek firme. Kompletnie nie wywiazal sie z umowy malo tego zostawil mnie z niczym, caly przód jest nie zrobiony ani furtki ani bramy ani sladu znaku po gosciu. Telefonow nie odbiera. Chce pozwac go do sadu. Prosze o kontakt (usunięte przez administratora)razem mozemy wiecej!!!!

Czy pracodawca Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Monter

Firma tragedia ! Brak pojęcia o ogrodzeniach. Ogrodzenie wygląda jak sinusoida, źle dobrane śruby, brak pojęcia o spawaniu. Nie polecam , chyba że ktoś chce utopić pieniądze.

Erik
@Monter

Zijn echte oplichters. Niets juist en altijd beloven wachten meer dan half jaar Wel weg met groot voorschot hebben nu juridische stappen ondernomen in de hoop dat het in orde komt.

Zostaw merytoryczną opinię o Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe. - Praszczyki

Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe.
  • 35
    42-140 Praszczyki
  • NIP: 5741909344 REGON: 384995637

Oltek Ewa Kempa. Balustrady. Konstrukcje Stalowe.