Opinie o Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK" w Starokrzepice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK" w Starokrzepice

Marcin Makowski

Ja wiem ze są ciężkie czasy i ci mali pracodawcy maja pod górkę ale ja nie mogę na ta firmę powiedzieć złego słowa.Zrobili u mnie bardzo dokładnie i tanio .Polecam.

Joł
@Joł

Ja pozdrawiam tych bałwochwalców, na dzień dzisiejszy Wielki Prezes tej super firmy skasował u mnie 35.000 tyś.i od 14 miesięcy nie ma ani Prezesa ani pieniędzy. Zostało mi jakieś rusztowanie stojące od stycznia 2023 r.

Marcin Makowski Nowy wpis

Joł Nowy wpis
@Marcin Makowski

Ja Was podziwiam drodzy chwalący, gdybyście wycięli taki kwadrat 1m na 1m w swoim ociepleniu i zawołali naprawdę fachowców to nie zostawili by na tej firmie suchej nitki. W przypadku zaliczek to naprawdę mistrzostwo. Tym u których ta firma nie robiła gratuluję. Niestety mnie to ominęło.

Joł Nowy wpis
@Joł

Robert Nowy wpis

JA RÓWNIEŻ PRZYŁĄCZAM SIE DO OPINI I POLECAM TĄ FIRMĘ.PRACUJĄ DOKŁADNIE I NIE ZDZIERAJĄ Z CZŁOWIEKA PIENIĘDZY

Sara

Hej, partner szuka pracy jako ogólnobudowlany. Tu jednak już na starcie widzę wzmianki o pozwach zbiorowych. Czy wcześniejsi pracownicy też mogą mieć z tego powodu jakieś kłopoty o ile pozew faktycznie został złożony?

Joł

Ten Pan zrobił sobie ze swego procederu sposób na życie. Tym którzy go tak chwalą proponuję aby oddali kasę poszkodowanym bo to dzięki nim oni mają zrobione. Na dzień dzisiejszy jestem w plecy 35 tys.zlotych i stargane od 15 mies.nerwy. Proponuję spotkanie wszystkich poszkodowanych i pozew zbiorowy .W kupie siła.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK". Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Tu ogólnie monterzy są zatrudniani? Albo byli? Nie wiem jak teraz z naborami, bo oferty nie widziałem, ale ludzie o prace się pytają na przykład o to czy można mieć kasę częściej niż raz w miesiącu. Coś o rusztowaniu było napisane, ale nie wiem czy to jednak nie po prostu budowlanka?

Może źle napisał te ostatnie trzy słowa ale widocznie już jest bez silny ludzie odkładają pieniądze odmawiają sobie przyjemności a przyjedzie ktoś zrobił umowę pieniądze weźmie a roboty nie wykona wszyscy ludzie muszą się zebrać to wyjaśnić oczywiście nie robić nic głupiego ale narobić mu wstydu i niech nawet przyjedzie policja i zrobi protokół z tego jak chłop wielki silny nie umie rękami zarobić tylko innych (usunięte przez administratora)

No właśnie a firmy nie łowią tych co (usunięte przez administratora)ludzi to jest dziwne ponieważ ktoś powinien się tym zająć taki co żyje za czyjeś pieniądze powinien być pokazany palcem w kościele na mszy kiedyś wstawiali zdjęcia takich ludzi aby każdy uważał na nich powinny być takie strony gdzie firmy które nie wykonują roboty i ich przedstawiciele są pokazywani i według prawa nie powinni wykonywać roboty po (usunięte przez administratora)jednego klienta a tutaj jest dużo (usunięte przez administratora) najgorsze jest to że taka firma okra da ludzi a później normalny człowiek musi jeszcze brać adwokata i na adwokata wydawać sprawy zakładać , powinna się policja zająć tym powinno być tak że nie ma sprawy tylko jest pokazane że była umowa niewywiązanie się z umowy i od razu komornik na to wsiada i nie płaci po 50 zł tylko od razu jest przejmowany jego mienie aby spłacić osobę którą (usunięte przez administratora) ale on jest taki bystry że czeka na czyjś błąd aby ktoś zrobił coś głupiego jeszcze kogoś zastrasza że to on zadzwoni na policję wie że ludzie boją się prawa i wykorzystuje to tylko że trafi na kogoś mądrego kto poczeka na jego ruch a do wody ma czarno na białym

Megi

Dokładnie tak to wygląda. My mamy wygrana sprawę cywilną że ma oddać dług ale co z tego skoro komornik nie ma niby. Czego ściągnąć.. najgorsze to że mamy wyrok od 2022 roku a widzę że dalej robi cały czas tak samo czyli bierze zaliczki i nie oddaje. Powinni mu ta pseudo firmę zamknąć

Megi

Myślę że najlepsze by było to rozwiązanie jakby się spotkamy osoby które (usunięte przez administratora) Powinno się go wsadzić do więzienia żeby zatrzymać to (usunięte przez administratora)innych bo na zwrot pieniędzy to nie ma co liczyć. Aż nie możliwe że (usunięte przez administratora) wszystkich i wobec tego człowiek jest bezsilny .nie można nic mu zrobić mimo oddania sprawy do komornika

Czy w Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK" możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czemu piszecie o jakimś rozwalaniu? Mało tu opinii o pracownikach a widzę, że niektóry praca się interesowali. Są jakieś kary umowne jeśli coś się popsuje w trakcie? Na jakiej zasadzie można było się zatrudnić?

Dzień dobry, chciałem wstępnie popatrzeć za ofertami pracy ale zamiast tego najnowsza opinia dotyczy jakiegoś rusztowania z Opola. Możliwe, że chodziło o to, że pracownicy nie dokończyli roboty? Jeśli tak to z jakich przyczyn? Czy ktoś jest może teraz potrzebny? Są gdzieś ogłoszenia?

Jerzy

Firma porażka. Skasować zaliczki to szybko, i od stycznia nic nie zrobione . Jakieś rusztowanie stoi w Opolu od stycznia. Jeżeli chodzi o profesjonalizm to tragedia. Dzieci w przedszkolu robią lepiej.

aaa

Jedna pani ze dwa miesiące temu chciała swojego chłopaka na prace wysłać bez ogłoszenia? To na robotę trzeba kontaktować się bezpośrednio? Napisałby mi ktoś bo teraz nie wiem? Niedługo będę miał wolne terminy, to może bym się zgrał skoro były z nimi jakieś problemy. Była też wzmianka o umowach, jakie się podpisuje?

Jak długo trwa proces awansu w Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK"?

@zleceniobiorca

(usunięte przez administratora) Nie polecam tego Pana w żadnym aspekcie. Podpisuje umowy, bierze zaliczki a potem znika w eterze. (usunięte przez administratora) i kłamca.

Antośka

Poruszany był temat terminowości i ogólnego wykonania ale z perspektywy klientów, a co z pracownikami? widząc te opinie chciałam znaleźć ofertę pracy ale chyba nie wiem gdzie szukać, bo mi się nie udało. Gdyby obecnie mój chłopak chciał się przyjąć to na jakich warunkach ma na to szanse? I przede wszystkim jakie są minimalne kwalifikacje by moc się dostać?

Rafal Biermacki

Zrobili u mnie ELEGANCKO.Moze im brakuje czasu jak to w budowlance ale robota jest wykonana solidnie i taniej niz u konkurencji.Pozdrawiam.

Rysiek

Polecam tą firmę bo robota jest wykonana solidnie i nie mam się do czego przyczepić.Wlasciciel sam doradza jakby było najlepiej i najkorzystniej Projektant od nich też się spisał na medal i robił do tej pory aż mi się spodobało i zaakceptuje.

@Rysiek

To super że jesteś zadowolony :) A jak sam kontakt z firmą, pracownikami? Szybko idzie się dogadać i porozumieć?

Rysiek
@Anna

Idzie się dogadać na każdym etapie pracy,nawet w trakcie można coś zmienić a właściciel nic nie protestuje.

@Rysiek

A te zmiany to wpływają później na cenę?

@Ewa

Zależy co się chce zmienić bo przecież materiał materiałowi nie jest rowny

Robertt

Polecam.

@Robertt

Coś więcej napiszesz? Bardzo krótki komentarz, niewiele nam mówi niestety.

I

(usunięte przez administratora) firma.Potrafią zrobic naprawdę dokładnie.Chociaz brakuje im czai ale jak zrobią to naprawdę ładnie.Ja jestem zadowolony.Polecam.Właściciel zapierdziela za trzech chyba.Zna sie na wszystkim.

Ewelina
@I

Super że są solidni, a skoro właściciel robi za trzech to czas wykonania nie przedłuża im się? Są terminowi?

Jakie są warunki zatrudnienia w Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa Monika?

KRZYCHU

Tam maja jak u Pana Boga.Codziennie zaliczka i szef zapierdziela razem z pracownikami.z tego co wiem to jeszcze nikt z pracowników na niego nie narzekał a wrecz przeciwnie.

Bardzo dobre

Jak w Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK" wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Idzie sie dogadac

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK" - Starokrzepice

• Jak się pracuje w Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK"?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK"?

Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK"
  • Oleska 263
    42-161 Starokrzepice

Dariusz Budziszewski Firma Usługowo Handlowa "BUDZIK"