P.P.H.U. VOSS

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. VOSS

Karimo Nowy wpis

Witam praca rzeczywiste jest ale dla studentów oraz miłośników pracy tych umów zlecenia powyżej miesiąca. A stawki i dieta jest mało przekonujące - mało konkretów

Lucypherus Nowy wpis
@Karimo

Co masz na myśli , mało konkretów ? Ogólnie podjąłeś pracę ?

lucypherus3380 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Pytanie do byłych i obecnych oraz przyszłych pracowników , jak wygląda to faktycznie . Podpisuje się umowę i co dalej ? Jak się odbywają wyjazdy zbiórki itp , czy o terminie wyjazdu wiadomo od razu przy podpisaniu umowy ?

SKOCZEK

ciekawa robota, stawki jak na poczatek okej, zobaczymy jak bedzie pozniej, ludzie rozni jak wszedzie, ale ogolnie polecam robote

@SKOCZEK

stawki? taa a diety placa? wedle stawki? ...bo za miesiac po za krajem to wychodzi jakies lekko 10 tys pln

SKOCZEK
@Piter

no dostałem dyche, mi sie wszystko zgadza

@Piter

Weź podeślij gdzie tak masz to może się zacznę rozglądać, chyba ze tu chodzi o system jaki prowadzi pewna Firma. Bo w sieci to wy wszystko jesteście w stanie napisać a rzeczywistość wygląda całkowicie inaczej...

@Normalny Pracownik

Ja pracowalem dla podobnej firmy ktora jest konkurencja dla tej.. 3 miesiace...ten sam system oszukiwania ludzi... brak platnych nadgodzin wieczny problem z naliczaniem diet zagranicznych ..kazdy kto pracuje po za krajem musi dostac 49 euro diety za kazdy dzien tygodnia..i musza to wyplacic odzielnym przelewem na konto jesli tego nie robia nalezy zglosic do PIP i nie bac sie ..wyrownaja ... tak samo nadgodziny jakiekolwiek proby wymuszania podpisania listy z falszywymi godzinami pracy robic zdjecia albo filmik nagrac.. i do sadu pracy...

@SKOCZEK

Chetnie dowiem sie ile godzin dziennie pracujesz.czy soboty pracujecie wszystkie...bo widze sa nowe ogloszenia na OLX szukaja ludzi

Rafal
@Piter

Cześć możesz coś więcej napisać o firmie chce podjąć pracę jako monter. Jak długie są wyjazdy? Jak płacą? Czy jest jakaś dieta dzienna? I jak Ci się podoba praca. Z góry dziękuję za odpowiedź

@Rafal

Witam Rafal, Jeżeli masz chcesz sie zatrudnić to dzwon bezpośrednio do Rekrutacji sie dowiesz najwięcej naprawdę. Jak widzisz na GoWork opisują ludzie po zwolnieniu ze strony Firmy i maja problem do samych siebie i dodatkowo uprawiają sport nr.1 w Polsce (hejt).

@Rafal

Witam Panie Rafale, jeżeli chodzi o długość wyjazdów delegacyjnych, to na terenie Europy jest to rotacja 6 tygodni za granicą, i zjazd do Polski na 2 tygodnie. Odpowiadając na drugie zadane przez Pana pytanie, stawka oraz dieta zależna jest od wielu czynników m.in. doświadczenia czy kraju delegacji. Po więcej szczegółów zachęcam do kontaktu pod numerem 662131442, telefonicznie odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawiam, i do usłyszenia.

@Piter

Jest różnica pomiędzy delegowaniem a addelegowaniem pracownika.

Mam
@Ania Rekrutacja

Jakie są stawki? Dla nowych(beż doświadczenia jeśli ta y są) oraz osób z doświadczeniem takie same?

Rafal
@Ania Rekrutacja

Wracając do tematu stawek . W ogłoszeniu u pracę w zakładce dodatkowe atuty . Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami . I czy mając doświadczenie z elektronarzędziami (świadoma obsługa ) mam szanse na lepszą stawkę ?

Nowy wpis

@Rafal

Dzień dobry. Proszę się skontaktować telefonicznie, chętnie odpowiemy na pytania. Pozdrawiam

Szczerze, to sądziłem, że koordynator projektu / pracownik działu operacyjnego jest osobą, która jedzie za granicę. Praca w biurowcu temu przeczy. Czyli to de facto ktoś kto ogarnia projekt na odległość, czy jednak delegacje się zdarzają?

Dzień dobry. Osoba pracująca na stanowisku koordynator projektów/ pracownik działu operacyjnego pracuje stacjonarnie w naszym biurowcu w miejscowości Rokocin, tak jak jest to opisane w ogłoszeniu o pracę. Jeśli ma Pan/Pani jakieś pytania to zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam

Witam:) Ja mam trochę inne pytanie, a mianowicie czy ktoś z was pracuje w kadrach w firmie? Szukam pracy jako specjalista ds rekrutacji, doświadczenie mam :) Przeglądam oferty i naprawdę firma oferuje pracę w wielu lokalizacjach, nawet w Stanach Zjednoczonych. Jak na moje oko, dział musi mieć pełne ręce roboty, informacji o jakichkolwiek naborach do wewnętrznej struktury firmy niestety nie widzę. Jak dostaliście tu stanowisko? Mogę was prosić o przedstawienie mi w paru słowach warunków i podzielenie się widełkami? :)

Kasia Rekrutacja

Dzień dobry. Aktualnie nie prowadzimy naboru do działu rekrutacji. Proponuję obserwować portal olx lub pracuj.pl , ponieważ wszystkie nasze ogłoszenia odnośnie wolnych stanowisk dodajemy na w.w. portalach oraz na naszej stronie na FB. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania pozostajemy do dyspozycji pod nr tel 662-131-442 od pon-pt w godzinach 8-16. Pozdrawiam serdecznie

Mariusz

Dzień dobry Jak wygląda zakwaterowanie Firma w pełni je opłaca? i jak wyglądają przykładowe mieszkania można prosić o zdjęcia i czy są one z internetem i gdzie odbywa się podpisanie umowy i skąd jest pierwszy wyjazd?

@Mariusz

Dzień dobry. Zakwaterowanie jest opłacone przez firmę. Staramy się, aby w mieszkaniach, które wynajmujemy był internet. Podpisanie umowy odbywa się w siedzibie firmy w miejscowości Rokocin (83-200). Jeśli chodzi o pierwszy wyjazd to różnie. Czasem jest z siedzimy firmy, a czasem z okolic miejsca zamieszkania pracownika. Zdarza się, że jest też z miejsca zbiórki w większym mieście. Jeśli będą jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam VOSS

Ewka
@P.P.H.U. VOSS

A pracownicy mogą liczyć na odrobinę prywatności? Dostają pokoje jednoosobowe czy muszą je z kimś dzielić? Proszę o takie informacje, ponieważ mój mąż chce tutaj zaaplikować.

@Ewka

Pokoje są zazwyczaj dwuosobowe. Mąż może się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 662-131-442, odpowiemy na pytania. Pozdrawiam

Na jaką stawkę można liczyć na starcie jako początkujący . Posiadam uprawnienia na wózki widłowe manitu suwnice . Posiadam również uprawnienia montera rusztowań . Prawo jazdy kategorii B .

@Piotr

Dzień dobry. Stawki są ustalane indywidualnie. Najlepiej przesłać swoje CV bądź zadzwonić . Pozdrawiam

Coś często szukają monterów konstrukcji stalowych. Chodzi o rozwój, czy coś jest nie halo z warunkami na stanowisku? Może mają jakieś szczególne wymagania co do pracownika, i ciężko spełnić oczekiwania firmy? Głośno myślę, gdyby ktoś mi dał znać jak to jest i czy warto się przyjąć do pracy jako monter byłoby ekstra. Faktycznie zarobki oscylują w kwocie 8 - 12 000 zł netto? Na początku jest umowa zlecenie, co mnie trochę martwi. Niby firma pisze, że po okresie próbnym jest normalnie uop. To prawda? Gdy ktoś się sprawdzi, nie robią problemów z przejściem na umowę o pracę?

Kasia Rekrutacja

Dzień dobry. Szukamy monterów z doświadczeniem przez cały czas, ponieważ nasza firma stale się rozwija. Mamy projekty w UE ale też coraz więcej projektów poza Unią. Stąd nabory na wykfalifikowanych pracowników. Jeżeli chodzi o zarobki to oscylują w kwotach podanych w ogłoszeniu. Są one zależne od doświadczenia oraz projektu (kraju) na który pracownik zostaje wysłany. Przejście na umowę o pracę jest oczywiście możliwe dla osób, które się w tej pracy sprawdzają i radzą sobie z powierzanymi obowiązkami. Wszystko jest kwestią wykazania się oraz dogadania z pracodawcą . Po więcej odpowiedzi zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie

Kary? Tzn. macie jakieś kary w pracy? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat, bo wydaje mi się, że to dosyć istotny temat? Jakie i za co? Finansowe także? Niepokoi mnie też to, co napisałaś o traktowaniu, co masz tutaj na myśli? Przydałby się jakiś przykład ...

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w P.P.H.U. VOSS?

Dzień dobry. Jeśli chodzi o stawkę to warto się zgłosić pod podany nr tel bądź email , ponieważ jest uzależniona od doświadczenia posiadanego przez kandydata.

Kamil

Napisze ktoś merytoryczną opinie dla swieżaka tak normalnie po ludzku podstawowe rzeczy jak to naprawdę wygląda?

@Kamil

Witaj. Napisz co chcesz wiedziec to napisze jak jest.

@Rafał

Koniecznie napisz. Jak też chce się przyjąć i interesują mnie warunki. Jaka stawka na początek? Jest jakieś wdrożenie dla nowych? Ktoś kto choć przez pierwsze dni pomoże i można w razie problemów się do niego zwrócić?

Rafał

Jezeli chodzi o stawke to ustala sie ja podczas rozmowy o prace w biurze. Moge tylko powiedziec ze nie jest taka zla. Pierwsze dni na budowie to nic strasznego. Zostajesz gdzies przydzielony np na blok, ramy albo na gore. Chlopaki cie przyuczaja do tego co robisz. Nie ma jednej osoby odpowiedzialnej za ucze ie nowych ludzi.

Kamil
@Rafał

Dużo godzin? Normalnie tempo pracy? Rotacja?

@Kamil

Srednio wychodzi 220 miesiecznie. W tygodniu po 10 godzin a soboty 6-8 godzin. Tempo pracy normalne bez biegania. Chyba ze terminy gonia. Jezeli chodzi o rotacje to na budowie musi byc okreslona liczba pracownikow po szesciu tygodniach mozesz zjechac do domu a na twoje miejsce przyjezdza kto inny.

@Rafał

A często te terminy gonią czy to wyjątek? A jak ktoś się zdecyduje na ponowny wyjazd to z tymi samymi ludźmi potem pracuje?

Nie zawsze jedzie się w to samo miejsce z tymi samymi ludźmi, ponieważ jest rotacja 6/2. Pracownicy zjeżdżają w różnych terminach, a ich zastępują inni.

Sebastian
@Kamil

Jako pracownik firmy Voss, mam obowiązek podzielić się moimi negatywnymi doświadczeniami związanymi z tą firmą. Moje doświadczenia były niestety bardzo rozczarowujące, a oto kilka kluczowych problemów, które uważam za istotne: Brak odpowiedniej komunikacji z biurem: Podczas wyjazdów służbowych, byłem często pozostawiony sam sobie z problemami i pytaniami, bez odpowiedniego wsparcia z biura. Brak skutecznej komunikacji z przełożonymi sprawił, że wydawałem się być pozostawiony na pastwę losu. Kierownictwo traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) W moim przypadku przełożeni w firmie Voss nadmiernie wykorzystywali swoją władzę i kontrolowali każdy aspekt naszej pracy. Brak swobody i nieludzki nadzór tworzył niezdrową atmosferę. Surowe kary za najmniejsze wykroczenia: Nawet drobne błędy były karane surowymi sankcjami finansowymi lub innymi karami dyscyplinarnymi. Ta nieelastyczność i surowość w traktowaniu pracowników przyczyniły się do ogromnego stresu

@Sebastian

Te wspomniane drobne błędy wynikały jedynie z winy pracownika czy również czynniki zewnętrzne na nie wpływały? Pokazała mi się jakiś czas temu oferta dla montera konstrukcji stalowych i brałem ją ostatnio pod uwagę. Zdradzisz przy tym wprost kiedy Twój wyjazd miał tak w ogóle miejsce? Myślicie, że cokolwiek mogło się zmienić od tamtego okresu?

Panie Sebastianie. Biuro jest czynne 8-16 od pon do pt i w tych godzinach jesteśmy zawsze pod telefonem. Na miejscu jest również kierownik budowy, do którego można się zgłaszać. W weekend jest numer dyżurny, na który można dzwonić. Niestety, ale projekty które wykonujemy muszą być wykonane zgodnie z projektami. Najmniejszy błąd może mieć duże konsekwencje. Nadzór jest niezbędny. TYM bardziej, że często dajemy szansę osobom bez doświadczenia. Surowe kary finansowe, to według Pana jakie? Za co otrzymał Pan owe kary? Mamy pracowników, którzy pracują u nas latami. Proponuję wyjaśnić kwestie, które Pan poruszył w biurze. Zwolnienia dyscyplinarne są u nas rzadkością. I z pewnością nie występują za " drobne błędy". Pozdrawiam serdecznie

Krakow

Witam czy pracują w firmie osoby które są z małopolski ? Jeśli tak czy jest możliwość organizacji wylotu z krakowa na kontrakt ? Jak wygląda sprawa z mieszkaniami i ubraniami

@Krakow

Witam, zatrudniamy pracowników z całej Polski- z województwa małopolskiego również. Jeżeli chodzi o kwestię wyjazdu, to pierwszy wyjazd po nawiązaniu współpracy odbyła się z siedziby firmy (woj. pomorskie). Natomiast jeżeli chodzi o późniejsze wyjazdy- to tak, jest opcja wylotu czy przylotu do Krakowa. Na projekcie mieszkanie i odzież roboczą również zapewniamy. Jeżeli chciałby się Pan dowiedzieć więcej szczegółów, to zachęcam do kontaktu pod numerem 662131442. Pozdrawiam, Ania Rekrutacja

Sylwia
@Ania Rekrutacja

Czy to zapewniane mieszkanie przez Was jest przez Was też opłacane, czy jako pracownik sama za nie płacę? jakie są warunki mieszkaniowe, 1 osoba na 1 pokój czy wiecej osob w nim mieszka ?

Tadek
@Sylwia

Z pokojami jest loteria aczkolwiek czasami trafiają się jednoosobowe.

@Sylwia

Mieszkanie jest opłacane przez pracodawcę. Pokoje są zazwyczaj dwuosobowe.

@Kasia Rekrutacja

A jakie są warunki w pokojach? Co zabrać ze sobą, co mi się przyda? Jest łóżko, jakaś komoda na ubrania?

Kasia Rekrutacja

Tak jest łóżko, szafka na ubrania też jest. Staramy się , aby mieszkania/ domy były jak najlepiej wyposażone. Zabrać należy rzeczy osobiste.

Janek
@Kasia Rekrutacja

Jeszcze dopytam o internet. Jest dostępne wi-fi? To by było spore ułatwienie.

@Janek

Dzień dobry. Staramy się, aby był internet .

Wercia
@Kasia Rekrutacja

A w tym pokoju również jest prywatna łazienka? Czy niestety łazienkę trzeba dzielić z większą liczbą osób?

@Wercia

Łazienka jest dzielona z innymi współlokatorami.

@Janek

Staramy się, aby był internet.

@Wercia

Łazienka zazwyczaj jest dzielona z współlokatorami.

Witam wszystkich! Pytanko.. Chcę w przyszłym tygodniu podpisać umowę z firmą Voss. Z tego co widzę po opiniach.. to są one podzielone , jak zawsze zresztą. Nie byłem jeszcze na konkretnej rozmowie w firmie. Z tego co widziałem na zdjęciach i filmikach to widzę ze coś dla mnie… lubię prace tego typu i szybko się uczę. Wyjazdy po wielu krajach SUPER! Może mi ktoś coś doradzić,poradzic.. Chodzi mi o konkretne odpowiedzi osób pracujących i tez tych którzy już zakończyli przygodę. Ale również szefostwa i ludzi na wyższych stanowiskach. Z góry Dzięki POZDRAWIAM!

Ania Rekrutacja

Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy praca na wysokościach nie jest mi obca uprawnienia mam na wzwyszki wózki widłowe suwnice i manitu. Miałem już styczność z wasza firmą kilka lat temu na projekcie w Finlandii więc praca na regałach nie jest mi obca .pozdrawiam kamil kierepka.

Dzień dobry. Proszę o e-mail na adres rekrutacja@voss-eu.pl. Pozdrawiam

Jaki dress code obowiązuje w P.P.H.U. VOSS?

K.K.

Nie ma wymogu co do dress code. Ubranie ma być czyste i schludne. Raczej typowo biurowo.

Onegog

Czy firma szuka pracowników? Jak wygląda rekrutacja? I ile można zarobić??

@Onegog

Witam, na ten moment trwa rekrutacja na wyjazdy po Nowym Roku. Rekrutacja odbywa się telefonicznie, bądź w siedzibie firmy. Zarobki zależne są od doświadczenia, kraju projektu i specyfiki pracy. Po więcej szczegółów zachęcam do kontaktu pod numerem 662131442, bądź aplikowania CV na adres mailowy: a.sokolowska@voss-eu.pl Pozdrawiam, Dział Rekrutacji VOSS.

Luki
@Ania Rekrutacja

Witam, czy osoba bez doświadczenia ale z pozytywnym nastawieniem i chęcią nauki ma szansę pracy w Państwa firmie?

@Luki

Witam Panie "Luki", to właśnie nastawienie i chęć nauki odgrywa znaczną rolę przy nawiązywaniu współpracy. Na budowie można się wszystkiego nauczyć, a VOSS na projektach zatrudnia wykwalifikowanych monterów, którzy Panu w tym pomogą. Zachęcam zatem do aplikowania CV na adres mailowy: a.sokolowska@voss-eu.pl. Skontaktuję się z Panem i przedstawię ofertę, do usłyszenia.

Luki
@Ania Rekrutacja

Dziękuję za odpowiedź. Za moment wyślę swoje CV na podany adres email. Do usłyszenia. Łukasz.

Mlody

Dzień dobry , pracowałem u was kilka lat temu przez dłuższy okres czasu i planuje wrócić . Chciałbym się zorientować czy w tym roku planujecie jeszcze wyjazdy czy lepiej rekrutować się na nowo w firmie po okresie świątecznym ?

@Mlody

Witam, jak najbardziej na przełomie listopada i grudnia planujemy wyjazdy, co wiąże się z rekrutacją nowych pracowników. O szczegółach współpracy i wyjazdu delegacyjnego opowiem telefonicznie. Proszę o kontakt pod numerem 662131442. Pozdrawiam i do usłyszenia.

Julia
@Ania Rekrutacja

Pani Aniu, widzę że chętnie odpowiadacie potencjalnym rekrutowanym, ale wydaje mi się że to profil dla pracowników, czyli właśnie dla Pani i Pani kolegów :) To o Wasze opinie tutaj idzie. Jakie są szanse na zatrudnienie w charakterze rekruterki? I jakie są widełki zarobkowe? :)

@Julia

Witam Pani Julio, profil VOSSu na GoWorku jest dla pracowników, jak i dla "potencjalnych rekrutowanych". Odpowiadamy wszystkim, natomiast jeżeli chodzi o zatrudnienie rekruterki- na ten moment nie poszukujemy. Pozdrawiam :)

bolo

dobra firma! pracowałem kiedyś, poszedłem do innej, a i tak wróciłem tu... w porównaniu do innych firm naprawde nie jest źle. Tu za wszystko zwracają kase, normalnie płacą i nie ma z niczym problemu. Pozdro ekipa

Aneta
@bolo

To co Cię tak przyciągnęło z powrotem w takim razie? :))

@Aneta

Nieraz tak bywa ze chce się spróbować cos innego, lepszego lub nowego ale po czasie jednak się wraca na stare dobre Smieci.!!! Ja osobiście to rozumie, i jak już wcześniej w komentarzach pisałem ze podróżujących nie ma co trzymać dobry pracownik to zadowolony pracownik. Pozdrawiam

Voss
@bolo

Witam, Cieszy mnie to że wrócił pan do nas. Nieraz człowiek musi w życiu wypróbować coś innego żeby wiedzieć co miał. Voss

hans robotnik
@bolo

jak chodzisz do roboty, żeby pracować, a nie ściemniać, to masz spokój i to jest świenta prawda

MariuszJ
@bolo

Witam ja też pracowałem pierwszy raz prawie 3 lata potem szef sam zaproponował ale mi się nie udało z powodu mojej choroby firma OK

DARIUSZ

POTWIERDZAM FIRMA NAPRAWDE SPOKO

Barbara
@MariuszJ

I po takich trzech latach pracy to są już jakieś porządne podwyżki czy jak to wygląda?

Mariusz
@Barbara

Na zarobek nie narzekałem z początku było mniej niż 10tys ale potem już było znacznie więcej wszystko zależy od zaangażowania w pracy jeśli się chce pracować to pewnie że się zarobi a nie tylko pije czy co innego robi, a co Pani Barbara chce tam pracować

Honorata

Jesteś pewien, że nie mają wykształcenia? Przecież nie można pracować jako kierownik budowy bez studiów kierunkowych

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. VOSS?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. VOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. VOSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. VOSS?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. VOSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. VOSS