P.P.H.U. VOSS

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. VOSS

RaV

Widziałem ogłoszenie na Szwajcarię i mam kilka pytań: Ile netto można zarobić na miesiąc? Jak często i na jak długo do kraju? Czy jest to wyjazd na 90 dni, czy można przepracować dłużej np. do końca kontraktu? Mam doświadczenie na konstrukcjach ale nie hale, obsługuję wszelkiego rodzaju zwyżki (nie mam uprawnień), obsługuję manitkę i inne wózki (mam polskie uprawnienia tylko na widlaki), znam niemiecki na poziomie B2 i podstawy angielskiego (dogadam się) Z góry dziękuję za odpowiedź PS Interesuje mnie przede wszystkim Szwajcaria i Norwegia - Niemcy odpadają

Adam schwartz 1408 @compl

Cześć wszystkim jakoś pracowałem w firmie voss i nie narzekam praca jest ciężka ale żeby coś osiągnąć to trzeba pracować jak wszędzie i na czas pieniądze ja polecam jak ktoś ma ochotę pracować to będzie miał pracę ja wracam do firmy spowrotem w Polsce nie da się odłożyć nic świata. Można zwiedzić i wspomnienia są fajne nowe doświadczenia w pracy ja jestem zadowolony z firmy ważne że jest praca i ktoś chce ciebie przyjonc do pracy i zaufa dużo firm (usunięte przez administratora) firma voss nie (usunięte przez administratora) mnie ani razu

Firma niby duża a leci na patencie jak każdy pośrednik. Słabe pieniądze jeżeli ktoś pisze że dobre to nigdy nie pracował na kontrakcie. (usunięte przez administratora). Śmieszne pieniądze jak za taką pracę. Robota ciężka jakąś nie jest (usunięte przez administratora)Ludzi można normalnych spotkać na robocie (usunięte przez administratora) Tak jak ktoś napisał wcześniej na dłuższą współprace nie polecam aby na przestój jak pracy się niema. Kwatery zazwyczaj 2os pokoje lub 3 a nawet 4 osobowe. Na kontrakty wysyłaja busami lub osobówkami całym kompletem także rzeczy dużo się nie weźmie oprócz walizki i plecaka. Umowa zlecenie tylko starzy pracownicy są na normalnych a nawet nie wszyscy

Kuba

Witam, czy firma przyjmuje takich chłopaków jak ja 19lat po Technikum bez doświadczenia ? Można się tam coś nauczyć ? Mam tylko zrobione wózki widłowe i MAG135 , będzie to jakiś atut żeby dostać się do firmy ?

Vossiak
@Kuba

W tej firmie wystarczy ze rano wstajesz do roboty, zeby tylko godziny sie zgadzaly. Pracujesz za granicą Ale zarobki w złotówkach i nie wiele większe nież w Polsce. Możesz coś się nauczyć, ale prędzej z własnych obserwacji na budowie nież od kogoś.

@Kuba

Witam, prosze CV napisac.

Boss
@P.P.H.U. VOSS

Co znaczy napisać ? I co dalej z nim zrobić ?

Janusz

Cześć. Wiadomo coś o podwyżkach w firmie? Dla nowych i dla straych pracowników?

Oczywiście ze sa podwyżki, dla tych co sobie wypracują. Stawki różne jak w każdych firmach. Warunki mamy bardzo dobre. Zapraszamy do współpracy.

Krystian

Tak jak kolega wyżej pisał nie opłaca się bo zarabiasz w złotówkach i to marną stawkę. (usunięte przez administratora)

liars

małe zarobki pracowałem w firmie (usunięte przez administratora)

pytajnik

Witam, może ktoś podzieli się opinią na temat zarobków na początek,atmosfery i warunków pracy,mieszkalnych,jak wyglądają wyjazdy zjazdy? Zamierzam wskoczyć do firmy,pytanie czy warto? z góry dzięki. pozdrawiam

CzytajWiecej

Poszukaj innej firmy. 32zl w Niemczech , a inne firmy placa wiecej a lżejsza praca.

Dominik

Witam monter konstrukcji stalowych.umowa o pracę, działalność gospodarcza czy inny sposób zatrudnienia?

Rambo

Nie moge tego czytac co tu za bzdury wypisuja. Rowniez podejrzewam ze te negatywne wpisy to osob zwolnionych (naprawde trzeba sie postarac zeby kogos wyrzucili). Moje wyplaty mi sie zawsze zgadzaly. Jedyny minus to delikatny poslizg z wyplata (u mnie max 3dni) ale nie zawsze. Jeszcze nigdy nie mialem sytuacji zeby spac po 5 osob w pokoju. Co to za bzdura? Pracuje 10 miesiecy i jestem zadowolony z pracy. Mozna pozwiedzac i poznac naprawde ciekawych ludzi. Jesli ktos chce pracowac i szanuje prace zamiast olewac czy chlac po kątach to jak najbardziej polecam. Pozdrowienia dla ekipy

Monter

Witam ktoś może posiada info kiedy będą kolejne przyjęcia?

@Monter

Witam, od Lutego.

Lidia

Ostatnio trochę ciszej się tu zrobiło, ale może ktoś udzieli Ci konkretnej odpowiedzi. Na ten moment mogę Cię odesłać do komentarza @kol z września - pisał on trochę o warunkach w P.P.H.U. VOSS. A właściwie o jakim stanowisku mowa?

Konus

Żadnych jednek pokoji nie ma zawsze pokoje sa kilku osobowe tak że śpisz czasem nawet w pięciu w jednym pokoju

Andrzej K.

A jest możliwość wynajęcia sobie pokoju na własną rękę? Czy dostanę wtedy jakieś dofinansowanie do niego?

Boss

Witam wszystkich, Nie wiem co to za ludzie wypisują takie bzdury o firmie. Ale jak to znam na wyjazdach to pewnie są ci ludzie co zostali zwolnieni za alkohol albo za niechęć do pracy. Ale tak najłatwiej firmy oczernić powiedzieć to i tamto a samemu nawet nie mieć tupetu i nie napisać kim się jest . Ale nic nowego bo mamy tutaj 250 Opinii i żadna z tych osób co te negatywne rzeczy piszą nie napisała swojego imienia albo o co im dokładnie chodzi bo siedzą w ich kurnikach i debatują nie wiem nad czym. Ale jak to widziałem tutaj na wszystkich Opiniach różnych firm to ciągle to samo wyskakuje że za każdym razem wypisują te ogryzki. Pozdrawiam całą ekipę VOOSu jesteście panowie numer jeden na świecie i pamiętajcie o tym a reszta to leser co z nami nie pracuje

Konus

Odradzam każdemu pracy w tej instytucji ponieważ to nie firma godna takiej nazwy Wypłaty zawsze z dużym opóźnieniem (usunięte przez administratora) Dużo obiecują Ale tylko na tym się kończy

kol

pracowalem okolo 2 miesiecy, katakt z biurem bardzo dobry, rzeczowy. zarobki porownywalne z innymi firmamy tej specjalnosci (polski rynek) wyplacane co do zlotowki i zgodnie z ustaleniami i obietnica wszystko ustalalem z (usunięte przez administratora)z biura. czasami maly poslizg jedno lub dwudniiwy z wplywem na kato ale moze byl to zbieg jakis okolicznosci. sklad ludzi i zachowanie w hotelach ........... wczesniej widzialem cos takiego na filmach dramat. oczywiście nie wszyscy ale jakies 90%

Lidia
@kol

Ważne, że zarobki są dla Ciebie zadowalające. A czy benefity pozapłacowe są oferowane przez firmę przy zatrudnieniu? Dzięki.

Kierownik

Witam, pracuje w Voss 7 lata i zwiedziłem trochę świata. Zarobki są dobre. Potrzebujemy w firmie nowych monterów do przyuczenia. Jako brygadzista mogę powiedzieć jak jest.

AveKasia
@Kierownik

A zapłaciłeś za paliwo firmowe??

Pedro77

W tej firmie tylko jak ktoś coś odwali jest doceniany i zawsze za kare jedzie na lepszą budowę.(usunięte przez administratora) Pzdr vossowcow. Ave voss

kolezka

(usunięte przez administratora)prace poleciłbym ludziom którzy dopiero pokonczyli szkołę bo jednak czegoś się tam nauczycie, porobić rok, trochę zarobić i uciekać jak najdalej!!

NigdyWiecej

Z całego serca nie polecam ! Śmiało mogę tak powiedzieć po prawie 3 latach "wspolpracy". Ludzie wszędzie tylko nie tam !

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. VOSS?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. VOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. VOSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. VOSS?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. VOSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. VOSS