P.P.H.U. VOSS

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. VOSS

Jeśli można się dowiedzieć to na jak długo wyjeżdża się na zagraniczne kontrakty? co ile zjazd do domu i na jak długo?

Monika - Dział rekrutacji
@Adam

Dzień dobry, Na terenie UE długość delegacji wynosi ok. 6-7 tygodni, następnie przysługuje Panu urlop 1-2 tyg. Zapraszam do kontaktu w 881954379 po więcej szczegółów. Pozdrawiam

Poszukującypracy

Pracujesz tam? W Niemczech? Rozważam wyjazd przez tą firmę ale widzę opinie różne, i chciałbym coś dowiedzieć się od osoby która AKTUALNIE pracuje w tej firmie :)

@Poszukującypracy

Witam, Ja pracuje, aktualnie jestem w Niemczech na projekcie. W razie czego jestem w stanie odpowiedziec

Normalny pracownik
@Normalny Pracownik

Jestem zainteresowany pracą w Niemczech i wyjazd miałbym 19 lutego. Chciałbym więcej się dowiedzieć jak jest na miejscu jacy ludzie i ile można zarobić. Jestem początkujący

Jak wyglądają warunki mieszkaniowe w Austrii , i jaka atmosfera między ludźmi na budowie ?

odpowiedź

Ludzie spoko, jak nie jestes zgredem to idzie sie ze wszystkimi dogadac

Adas19

Jestem zainteresowany podjęciem pracy za granicą są jakieś oferty???

Rekrutacja
@Adas19

Witam, Oczywiście, nasze oferty są zamieszczone na ogólnodostępnych portalach dla osób poszukujących pracy, ale zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod nr tel. 881 954 379 lub mailowo, wysyłając swoją aplikację pod adres: rekrutacja@voss-eu.pl

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w P.P.H.U. VOSS?

Vossiak

Atmosfera na budowach jest okropna. Brak zgrania wśród ludzi, bardzo (usunięte przez administratora) którzy tylko szukają powodów, żeby donieść do firmy lub kierownika nawet najmniejsza błachostkę.

ZosiaSamosia:)

Pracuję w biurze od kilku miesięcy i spokojnie mogę powiedzieć, że pracuje się bardzo dobrze! Pracowałam już w kilku firmach i wiem co mówię ;) Młoda kadra, ludzie otwarci i bardzo przyjaźnie nastawieni. Pracy sporo, ale w takim zespole praca idzie gładko :)

Robol

Atmosfera na niektórych budowach jest nie do zniesienia przez zapierdol i niedorozwiniętych kierowników którzy zachowują się jak nastolatkowie a nie odpowiedzialni ludzie i potrafią wyzywać pracowników od (usunięte przez administratora) czy niedojeb#w jak za takie stawki co oni dają nie warto ryzykować zdrowia czy życia bo praca jest na wysokości nawet 60 m i do tego być opiepszanym przez jakiegoś niewyzytego czlowieka

@Robol

Witam, szanujemy Pana zdanie, aczkolwiek nie możemy do końca się z nim zgodzić, ponieważ "zapierdol", o którym Pan wspomina nazywany jest PRACĄ. Decydując się na pracę w branży budowlanej przy montażu konstrukcji stalowych pracownik ma świadomość, że nie będzie siedział 8 godzin w fotelu, spijał kawę i oglądał TV. Praca ta nie należy do lekkich i to nie podlega dyskusji, natomiast nikogo nie zmuszamy do jej wykonywania. Warunki są przedstawione i to potencjalny pracownik podejmuje ostateczną decyzję, czy jest gotowy na podjęcie pracy w takim charakterze. Z Pana opinii na temat kierowników i stawek wnioskujemy, iż nie ma Pan doświadczenia w branży budowlanej. Kierownicy zatrudnieni w naszej firmie mają wiedzę na temat wykonywanej pracy popartą wieloletnim doświadczeniem, a stawki dla pracowników, którzy wykonują swoją pracę na wysokościach również są inne niż u pracowników szeregowych wykonujących swoją pracę z poziomu parteru - to chyba zrozumiałe i nie ma w tym nic dziwnego? Oczywistym jest również fakt, że jest to praca związana z pewnym ryzykiem, dlatego osoba rozpoczynająca pracę przy takim montażu nie zostanie skierowana na najwyższy poziom w celu wykonywania pracy. Jeśli ma Pan jakieś pytania odnośnie pracy na poszczególnych stanowiskach, chętnie udzielimy informacji. Pozdrawiamy!

@Vossiak

Ile ludzi tyle charakterów,okropni ludzie okropna atmosfera (proste). My akurat w paru ekipach mamy (usunięte przez administratora) skład i jest nam przyjemnie razem pracować!!! Oczywiście nie wszystkie ekipy są tak zgrane,od zależności ilu nowych chłopaków (jaki skład podstawowy) jest na danym projekcie,jest dobra chemia między ludźmi jest atmosfera ????

@Elkomendante

Ma Pan rację - ile ludzi tyle charakterów. Oczywiście chcielibyśmy, aby pracownicy się dogadywali i mieli dobre relacje między sobą, czy to w pracy na budowie, czy też poza godzinami pracy. Cieszymy się, kiedy słyszymy, że mamy również zgrane ekipy i dobrze się pracuje w zespole :)

Nigdy więcej
@P.P.H.U. VOSS

Proszę mi powiedzieć po jakim czasie zmienia się ta stawka dla ludzi którzy pracują na górze, znam osoby które pracują już po kilka miesięcy, chodząc normalnie po wysokości i ich stawka niczym nie różni się od stawki osób które pracują na dole. 31zł (6,87 euro!!!!) na godzinę bez jakiejkolwiek diety to śmiech na sali pracując za granicą i to bez różnicy czy ktoś ma uprawnienia czy nie. Warunki niektórych hoteli też pozostawiają wiele do życzenia.

Łukasz
@ZosiaSamosia:)

Praca w biurze a praca na wyjeździe ZosiuSamosiu to zupełnie co innego otoczenie kraj itp.

ZosiaSamosia:)
@Łukasz

Wiem o tym, ale też mam prawo do własnego zdania i jak byś nie zauważył jest to portal publiczny, gdzie każdy może wyrazić swoją opinię na temat Pracodawcy, firmy etc... więc daruj sobie uszczypliwości.

Elkomendante

Głupoty,Lizusy i Śmieci,szkoda mojego cennego czasu rozwijać ten temat na twoim poziomie, bo napewno masz większe doświadczenie w tym kierunku(patologia).Jedno jest pewne że ty wiesz kim ja jestem i nie masz nawet kąske charakteru żeby nawet prywatnie napisać do mnie bo na forum tego nie oczekuje ty wojowniku internetowy. Pozdro dla normalnych

Audi_wrrr

Głupoty to Ty wypisujesz. Żal Ci (usunięte przez administratora) ściska, że nie mogłeś się wpasować w zespół i znaleźć kolegów?? Słuchaj, jak będziesz się tak "podlizywać" to dostaniesz co najwyżej Chupa Chups'a :D

Vossiak
@Audi_wrrr

Liczysz na premie, czy uścisk ręki brylanta, że tak ściemniasz....

@Vossiak

Premię już dostałem, a swoje ręce szanuję, bo wiesz... czasem trzeba nimi popracować.

Izabela
@ZosiaSamosia:)

Hej, jakie posiadałaś doświadczenie jak przychodziłaś do pracy do biura w VOSSie? Jestem ciekawa jak wyglądają początki w firmie i jak szybko można wszystko załapać :) Może opowiedziałabyś o swoich początkach zatrudnienia i o szkoleniach wstępnych?

Stary Ogier

Co jest (usunięte przez administratora) np.? pod co się kwalifikuje ! A leser pod co się kwalifikuje? A ten co spożywa to odrazu narkoman? A bawić się tel. w pracy np. Face/Insta/Snap/(usunięte przez administratora)? jest to dozwolone ? Dużo pytań i dużo intepretacij!!! Dla mnie Firma jest spoko! Kierownictwo/Kapo/Brygadziści zapierdzienlaja za wszystkich! Pracuje od prawie 10Lat

Audi_wrrr

Weź człowieku zastanów się co piszesz! Czy Ty wg wiesz co znaczy mob bing????? Jak cos cie boli to powiedz wprost i pogadaj w 4 oczy a nie na siłe wystawiasz komentarz z hejtem. Zwykła (usunięte przez administratora) z ciebie.

bobbudowniczy

czym wedlug ciebie jest mobbbing? bo to co slyszysz a wiesz nijak sie ma do twojej opinii

Kandydat 1355
@P.P.H.U. VOSS

Witam serdecznie przyszłego pracodawcę chciałem zadać pytania, które mnie nurtują: -Jak sobie radzicie z (usunięte przez administratora) -Czy na miejscu budowy pracuję osoba odpowiedzialna za BHP -Czy osoby konfliktowe czy też ofiary (usunięte przez administratora) są rozdzielane do innych brygad czy też na inne budowy?

Niemożliwe
@Robol

Robił atmosferę na budowie robią ludzie i zawsze dajakies nie jasności przyjęło się że VOSS to biuro podróży i większość z was tak to odbiera .I taką opinię przenosicie dalej.idac na rozmowę masz świadomość co podpisujesz więc nie mów że jest (usunięte przez administratora) i kierownicy niedorozwinięci bo tymi słowami sam pokazujesz swoją kulturę i stosunek . Praca jest ciężka i wymagająca a jeśli ktoś przyjeżdża i mówi że on pracuje na godziny albo za tyle nie będzie robił to przezuca swoje obowiązki na tego który chce pracować i robi to Pracuje Już długo i firmami nie jest zła jak każda ma swoje plusy i minusy ale jest dużo plusów i warto współpracować a nie tylko być

881 954 379 - Pani Monika Szturmowska. Pozdrawiamy!

Kandydat 1355
@P.P.H.U. VOSS

I jeszcze jedno pytanie czy jak zaczynam pracę to dostaje opiekuna, instruktora który będzie oceniał moją pracę?

Opinia moja jest taka! Firma dla mnie jest bardzo dobra. Zarobki wysokie, pracuje już pare dobrych lat. Klimat na budowie jest normalny, pracujemy i montujemy a nie jesteśmy na wakacjach. Jak respektujemy kolegów na budowie to i koledzy ciebie respektują. Zapraszam do mojej ekipy tych co maja chęć się nauczyć montować a nie tylko próbować godzinki nabijać! Piszcie jak macie pytania co do klimatu i pracy. Praca jest na całym świecie i można się dogadać o wyjazdy itd. Pozdrawiam ekipę Voss!!! ps. te wpisy negatywne co czytałem to jakaś paranoja, pracował w sumie z wszystkimi (usunięte przez administratora) i jest spoko! Pierwszy raz to czytałem i widziałem na Gowork i jestem zaszokowany co za wstrętni ludzie są i u nas pracowali. Ogólnie co za wpisy co do pracodawcy który naprawdę jest w porządku.

Elkomendante

Witam wszystkich, Siedzę i myślę na temat tych wszystkich wpisów negatywnych jak i pozytywnych, doszedłem do wniosku że muszę tu i teraz parę rzeczy wyjaśnić. Zatrudniamy dużo nowych ludzi i jest selekcja,jeżeli na 10 nowych trafi się 2 dobrych ludzi którzy pasują do ekipy i są jeszcze wystarczająco pracowici to jest Maxx. 4 osoby z 10 same po paru dniach rezygnują a 4 następnych się nie nadaje,lub maja problem z alkoholem i zostają zwolnieni (proste)każda firma tak postępuje. Z tych 8 osób które nie mają przyszłości w firmie trafi się dwóch co wypisują głupoty w GOWORK (bez złudzeń) Jestem pewny że 95%to HEJT który jest sportem Nr.1 w naszym społeczeństwie!!!!!!! Więc jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub uwagi proszę pisać retorycznie i każdy dostanie na pewno odpowiedź Pozdrawiam Ekipy ????????????

Patryk
@Elkomendante

Gdybyście prowadzili normalną rekrutację i płacili normalne pieniądze to może więcej osób na te 10 nadawałoby się do pracy? I nie byłoby tyle hejtu panie Adrianie???? Ten hejt bierze się z niczego?

ElKomendante
@Patryk

Patryk, Jak już wiadomo kim jestem ???? Może ma pan jakiś Patent na rekrutację?, jeżeli tak to proszę firme jak i mnie poinformować, dzięki. Ja osobiście nie prowadzę tej rekrutacji, dopiero jak dane osoby przyjadą na projekt jestem w stanie coś na ich temat powiedzieć.!!!! Przykład: Poniedziałek rano 6:45 na projekcie jest oczywiście sprawdzanie obecności,jak każda normalna firma,przy tym projekcie pracuje 65 osób z naszej firmy,w weekend dojechało na wymianę 12 osób z tych 12 jest 8 świeżych pracowników,no i zaczyna się patologia bo trzech z tych ludzi wydmuchuje powyżej 0,7 promila ok,ja jako kierownik wysyłam ich na hotel lub kwaterę bo taki mój obowiązek. Zostało ich 5 z czego dwóch robiło coś z konstrukcją a reszta odkrywa własny horyzont wyobraźni. Po czterech dniach zamawiam bilet do domu bo znów 0,6 promila i ci ludzie się dziwią że byli 4dni na wyjeździe i nic nie zarobili(mają co wypisywać w GoWork na temat kierowników i jaka jest atmosfera itd.)dwa razy piany do pracy w pierwszym tygodniu !!!!!!!!!!!masz na to patent bo ja nie.! Co do płacy: Myślę że normalnie idzie zarobić dobre nawet bardzo dobre pieniądze,ale jak ktoś by chciał na start 60 zł na godzinę a jest warty 20 lub 25 zł to żadna firma świata by dłużej jak rok nie wytrzymała. Co do Hejtu: My Polacy żyjemy tym żeby kogoś dojechać lub zaistnieć gdzieś co najmniej na minutę???????????? takie (usunięte przez administratora) bez doświadczenia.!!! Pozdrawiam

Mariusz
@Elkomendante

Witam a ja myślę że firma jest w porządku kiedyś pracowałem w niej prawie 3 lata ale zostałem zwolniony (nie przez alkohol) super mi się pracowało

Pedro
@Mariusz

Mile wspominam Voss.

Witam przestrzegam panstwa przed praca w tej firmie Kazali mi prowadzic busa do niemczech gdzie ja nigdy busa nie prowadzilem poniewaz tylko ja mialem prawo jazdy. Po zabraniu drugiej czesci grupy w poznaniu mial sie ze mna zmieniac drugi kierowca lecz przyszedl pijany i musialem sam prowadzic caly dzien do frankfurtu. Na miejscu pokoj z trzema lozkami i stolik po srodku jak w wiezieniu a w innych pokojach ukraincy (nic nie mam do nich sa w porzadku) Praca po 11 godzin a placone za 10 bo dwie przerwy po 30 minut. Chociaz ciezko to nazwac praca bo to bylo tyranie. Po tym jak wspollokator polak probowal mnie okrasc udalo sie przenies mnie do innego mieszkania gdzie byly warunki o wiele lepsze. Jednak praca byla za ciezka jak na 36 zl na godzine i po tygodniu wrocilem do polski nigdy nie cieszylem sie tak z przyjscia do domu

Witam! Pamiętamy sytuację z Pana wyjazdem, wyraził Pan zgodę na prowadzenie busa. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać za zachowania innych, dorosłych osób. Wobec takich zachowań są jedynie wyciągane konsekwencje. Nie znamy standardu Pana życia codziennego, aczkolwiek zawsze staramy się organizować kwatery czyste, schludne z dostępnymi mediami. Często zdarza się tak, że są to jedyne wolne miejsca w najbliższej okolicy budowy. Proszę pamiętać również, że fizycznie nie mamy możliwości sprawdzenia danego lokum, ponieważ kwatery są rezerwowane na odległość za pośrednictwem stron internetowych na podstawie opisów i przedstawianych zdjęć. Proszę nam wierzyć, nigdy byśmy nie skierowali pracownika do "więzienia" :) z resztą tak jak Pan wspomniał problem został rozwiązany i przeniesiono Pana. Od tego również jesteśmy, staramy się pomóc rozwiązywać problemy w miarę naszych możliwości. Jeśli nie jest Pan zwyczajny pracy fizycznej, to zrozumiałe, że praca przy montażu konstrukcji może być na początku trudna. Decyzja należy do pracownika, czy jest w stanie wykonywać taką pracę, czy też nie. Z naszej strony życzymy Panu powodzenia i wszystkiego dobrego! :)

Antek
@P.P.H.U. VOSS

Na wszystko macie wyjaśnienie czy wytłumaczenie znam masę ludzi którzy u was pracowali również w tym kilku kolegów stwierdzili że to najgorsza ich praca w życiu. Czemu kłamiecie w żywe oczy każdy kto u was pracował to was nie poleca bo obiecujecie a się nie wywiązujecie.

@Antek

Tak, mamy na wszystko wyjaśnienie i wytłumaczenie, bo pomówień o naszej firmie, które rozprzestrzeniają byli pracownicy lub tacy, którym w życiu nie wyszło i wylewają anonimowo swoje żale na forach publicznych, nie będziemy tolerować. Jeśli uważa Pan, że okłamaliśmy Pana w żywe oczy i stanowi to dla Pana wewnętrzny problem, to zapraszamy na rozmowę "W CZTERY OCZY" - problemy są po to, żeby je rozwiązywać... Resztę Pana wypowiedzi pozostawiamy bez komentarza, ponieważ odpowiedź jest oczywista.

Mariusz J
@P.P.H.U. VOSS

Zgadzam się z firmą choć ja ją okłamałem wcale nie powinienem pracować powyżej 3 m a ja wchodziłem na 30 m może mniej lub więcej Podobała mi się ta praca ludzie też super. Jeszcze raz chciał bym przeprosić firmę za to kłamstwo w sprawie mojej choroby

Enwegy

Kurde, po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy troszeczkę się boję podjęcia pracy w tej firmie. W swojej karierze przez długi czas pracowałem z zawodowcami, którym powierzałem własne bezpieczeństwo, jak i oni powierzali mi swoje. A jak słyszę że ktoś potrafi przyjść pod wpływem do pracy i miałbym z kimś takim pracować to aż mam ciarki na plecach. W kwesti pieniędzy ciężko mi się wypowiedzieć, bo chyba każdy wiedział jaką umowę podpisuje, więc nie rozumiem tego hejtu o stawkę. Pytanie czy obiecane podwyżki po "sprawdzeniu się" rzeczywiście są realne.

@Enwegy

Na pewno nie należy się bać, na budowę nie są wpuszczani pracownicy po spożyciu alkoholu!!! Jesteśmy zbyt dużą i poważaną firmą w środowisku budowlanym, aby pozwolić sobie na takie rzeczy. Właśnie takie osoby są tu często autorami tekstów, ponieważ zostają przestrzegane, zawieszane, finalnie zwalniane z pracy. Kwestie finansowe oczywiście są ustalane przed podjęciem zatrudnienia i każdy wie za jaką stawkę będzie pracować - to oczywiste, jak również kwestie podwyżek są realne i realizowane w naszej firmie :) Pozdrawiamy!

Normalny Pracownik

Jak widze te opinie to scyzoryk mi sie otwiera w kieszeni... Normalni ludzie maja bardzo dobrze w tej Firmie!!! Urlopy,Zjazdy i Wynagrodzenia praktycznie jak i teoretycznie jest na wysokim poziomie(w moim przypadku)...

@Normalny Pracownik

Miło nam czytać również pozytywne opinie zadowolonych pracowników :) Dziękujemy i życzymy dalszej owocnej współpracy!

Kulson

Witam wszystkich, tak sobie czytam wszystkie opinie i tak se myślę ze trzeba samemu się przekonać jak tam jest wiadomym jest ze pracownicy będą bronić swojego pracodawcy to zrozumiale natomiast byli pracownicy będą po nim cisnąć osobiście uważam ze 95% tych drugich to po części nieroby, nieudacznicy, ludzie konfliktowi itd. (bez urazy) uważam również ze niepotrzebnie pracodawca (o ile to on sam) wdaje się w dyskusje to taka walka z wiatrakami i tak nie zmieni to ich zdania, a dla czytających którzy zastanawiają sie czy podiac tam prace doradziłbym aby nie brac ich wypowiedzi pod uwage bo to sa ludzie którzy maja żal i pretensje i nie napisza nic dobrego o tej firmie. Ja mam natomiast pytanie odnosnie czy jest mozliwosc wyjazdu poza europe posiadam ok. 15-letnie doswiadczenie w branzy i wszystkie odpowiednie uprawinienia potrzebne do tej pracy wlacznie z IRATA lv1, tylko prosze mnie odsylac do dzialu kadr po odpowiec. Dziekuje i pozdrawiam

Jacek
@Kulson

Kolego to że masz kursy, doświadczenie, lata pracy, itp itd w tej firmie w ogóle się nie liczy, tutaj ludzi przyjmuje się tylko na sztukę i jak najtaniej, nie radzę ci nawet marnować czasu na interesowanie się pracą w tej firmie. Pozdrawiam.

@Jacek

Na sztukę to ja się zatrudniłem, ale z czasem i po rozmowach z Kierownikami zostałem zapytany czy nie chce się rozwinąć!... (usunięte przez administratora)

Ilona
@Kulson

Wiadomo że pracownicy będą chronić swojego pracodawcę? Na jakim ty świecie żyjesz Haha. Dużo jest sfrustrowanych ludzi przecież. Ale z tą swoją oceną pracowników to też chyba przesadzasz trochę. To może ty napiszesz coś o tej firmie? Oczywiście rzetelnego :)) Wygląda na to że wiesz jak jest.

@Kulson

Witaj, niestety, ale ma Pan rację... Pracownicy, jak w każdej firmie są podzieleni. Mamy pracowników, którzy pracują z nami od początku istnienia firmy, jak również z krótszym stażem, ale równie zadowolonych z warunków pracy. Byli pracownicy, którym nie wyszła współpraca z naszą firmą wylewają pomyje na takich forach, ale co im to daje? - sami nie wiemy, bo ich opinie są mało wiarygodne i niemerytoryczne. Odpowiadając na Pana pytanie: tak, jest możliwość wyjazdu poza Europę. Oczywiście taki wyjazd nie będzie Pana pierwszym wyjazdem i tu prosimy o zrozumienie, bo to, że posiada Pan doświadczenie i ważne uprawnienia, oczywiście zapisuje się na Pana korzyść, ale jako firma musimy Pana zweryfikować pod kątem pracy. Jeśli po pierwszym wyjeździe okaże się, że Pana doświadczenie i wiedza przekłada się na wykonywaną pracę, to oczywistym będzie, że tak wykwalifikowanego pracownika możemy bez obaw oddelegować do kraju poza UE. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy! :)

@Jacek

Oczywiście, że się liczą! Sam dokument jest tzw. "suchą wiedzą", ale podczas wykonywanej pracy od razu można wywnioskować kto potrafi przełożyć teorię na praktykę. Analogiczna sytuacja jest z doświadczeniem. To, że w CV potencjalni pracownicy wpisują kursy, doświadczenie itd... itp... ma się nijak do praktyki, ponieważ często te kwestie są mocno naciągane w podaniach do pracy, ale pierwszy wyjazd na projekt szybko weryfikuje umiejętności i doświadczenie. Niejednokrotnie przekonaliśmy się o tym, zatrudniając "wykwalifikowaną osobę". Swoją drogą Panie Jacku, dziwi nas, że marnuje Pan swój czas na interesowanie się naszą firmą, śledzeniem opinii i wypisywaniem komentarzy.

@Normalny Pracownik

Jak widać: chcieć to móc. Życzymy dalszych sukcesów i szybkiego poszerzania wiedzy w branży! :)

Kapo

Dla wszystkich best Company Ever!!! Juz 10 lat jestem w Voss!!!!

Witaj, Zarobki są uzależnione od kilku czynników, również w zależności od tego do jakiego kraju jesteś delegowany. Zapraszamy do kontaktu z Działem rekrutacji - tel. 881 954 379. Udzielimy wszelkich informacji odnośnie wynagrodzenia i zatrudnienia. Pozdrawiamy!

Witaj, oczywiście, że jest taka możliwość :) zapraszamy do kontaktu z Działem rekrutacji - tel. 881 954 379. Zostaną udzielone wszelkie informacje i odpowiedzi odnośnie zatrudnienia. Pozdrawiamy!

Ambasador

Ty człowieku lekarza zmień. Visa turystyczna się Zalatwia w Ambasadzie. Wizę na prace się Zalatwia u Agenta do AU. Jak nie masz pojęcia to nie pisz bzdur. Szkoda że nie wiem kim jesteś, ale jak jesteś facetem to napisz imię i można tobie wytłumaczyć o co chodzi. Proces o Visa trwa i jest czasu chłonny, nie wiesz ile papierów dla was trzeba przygotować. Po drugie jest Covid jak słyszałeś może, to znaczy że do AU tylko mogą wlatywać obywatele AU. Jedyna możliwość jest jak załatwisz od Government travel exemption. Wiesz co to jest? No to daj nam w biurze pracować S nie marudź tu na wysokim szczeblu.

Witam, mam zamiar aplikowac o prace, patrze na te skrajne opinie i troszke zwariowałem????. Czy umiejetnosc przyswajania wiedzy( krecenie srubeczek np.) oraz swietny angielski wystarcza?? Czy warunki mieszkaniowe/ pracy sa az tak złe?? Czy ekipy to same pijusy z ktorymi nie ma o czym rozmawiac? Czy po dniu pracy bede miał jeszcze siły zająć sie sobą( basen, siłownia, ksiazka itd)? Pytam poniewaz nie chce mi sie wierzyc w te az tak negatywne opinie. Czy ktos jest w stanie opisac jak to wygląda naprawdę?? Czy musze byc na projekcie w nieskonczonosc czy jednak moge zjezdzac co 6 tyg np?? Czy te zarobki to 5 000 zł miesiecznie czy jednak wiecej?? Czekam na rzetelną odpowiedz Pozdrawiam

AAA
@Nowy

Hej Nowy przyłączam się do twojego pytania! Po nastu latach spędzonych za granica wracam do Polski i sam jestem zainteresowany pracą w tej firmie więc i ja chętnie poznam odpowiedź na to pytanie. Pozdrawiam

Nowy Janusz

Jade na USA w następnym tygodniu, pierwszy raz za Europe co za bajer!!! Fajna praca i ekipa. Pozdrawiam Zabke Kocham cie

Jasiek

Którego będzie wypłata?

Patryk

Dzień dobry , chciałbym się dowiedzieć gdzie sie teraz jeździ '' na start '' oraz jakie są stawki na tą chwilę ? Pracowałem u was rok jakiś czas temu i zrezygnowałem z powodów osobistych. Czy coś się zmieniło ?

@Patryk

Panie Patryku, budowy w trakcie mamy w kilku krajach... Na początek nowego Pracownika delegujemy do Niemiec (przeważnie), ale jeśli już Pan u nas pracował i się sprawdził, to na pewno jesteśmy w stanie się dogadać co do kraju budowy :) Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji, Pani Monika udzieli Panu wszelkich informacji odnośnie obecnych warunków współpracy - tel. 881 954 379. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. VOSS?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. VOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. VOSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. VOSS?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. VOSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. VOSS