Opinie o Fulimpex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fulimpex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fulimpex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fulimpex Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Antek Nowy wpis

Ufff dzięki za Wasze opinie. Prawie dałem się wciągnąć w to (usunięte przez administratora) Kilka osób z fejsa potwierdziła złe warunki w tej firmie. Z (usunięte przez administratora) nigdy nie będzie dobrego pracownika. Koledzy kierowcy stanowczo odradzam.

Opinia o pracodawcy

Wykonałem poprawnie swoje obowiązki. Umowa zlecenie. Płatne od kilometra. W 2018 kazał stać wszystkim na dzikusie w Goteborgu ani kibla ani nic. Był zakaz używania busa do podjechania 5km do portu aby się wykąpać. Miało być 7tys zł dostałem 2tys zł tylko dlatego że zrezygnowałem z wypowiedzeniem zaraz po powrocie z pierwszego wyjazdu. Jako że to była umowa zlecenie, pełnosprawną dietą zagraniczną jest min. 30zl i tyle mi (usunięte przez administratora) wypłacił.

A co za różnica, czy 3 lata temu,czy rok?Widać jaki szef dobry dla pracownika i tyle. Jestes dobry jak jeździsz i nie marudzisz ,a jak tylko krzywo palec to do widzenia..pokazujesz swoje Ja

I dobrze, że mu się przypomniało. Powinien o tym pisać wszędzie gdzie się da. Każdy kto odchodzi od ciebie ma ten sam problem. A to zastraszanie Ukraińców, że jak nie wrócą do pracy po urlopie to nie dostaną pensji to fajne jest. Tylko nie mów, że nie stosujesz takich praktyk bo jest nagranie.

@Tomek

Ktoś nielegalnie nagrał czy skąd ono się wzięło?

Wlodymir Nowy wpis
@Weronika

Twego szefa Martina zapytaj czy wsistko robią legalnie. Ty perwsza budiesz do zwolnienie.

Marzena Nowy wpis

Przykre :/ A dlaczego pensja była zaniżana? Jakieś niedopatrzenie czy stosowano potrącenia finansowe jako kary?

Jakie wartości są cenione w Fulimpex Sp. z o.o.?

Sebastian

Profesjonalizm, chęć rozwoju oraz koleżeństwo. Zapraszam do kontaktu.

@Sebastian

Z tą chęcią rozwoju to już kolega przegiął. No chyba, że rozwojem nazwiemy technikę survivalu na dzikim parkingu gdyż szef potrafi zabronić podjazdu 50 km do parkingu z prysznicem i toaletą. No to fakt wtedy się zgodzę. Jest rozwoj

Brałeś udział w rekrutacji do Fulimpex Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Amadeusz7

Po pół roku

Sebastian

Wynagrodzenia są wypłacane/przelewane 10 dnia następnego miesiąca za poprzedni miesiąc.

@Amadeusz7

@Amadeusz7 skąd taka informacja?

Magdalena
@Sebastian

A jaka jest podstawa rozlieczenia?

@Magdalena

@Magdalena podstawą rozliczenia jest przepracowany dzień.

@Sebastian

I na pewno na czas co miesiąc? To czemu ktoś tam napisał, że pół roku trzeba niby czekać?

Uczciwy? Nigdy. ???? Oczywiście Martin zaraz napisze, że firma od wielu lat jak co roku dostaje certyfikat wiarygodności biznesowej. Certyfikat który może otrzymać każdy po wpłacie 450 pln.Lepsze pytanie by brzmiało - z iloma kierowcami Marcin się już procesował gdyż zostały zgłoszone naruszenia? Można się pomylić o 15 ?

Piotr T.

Znam Marcina prawie od początku istnienia firmy . Pracowałem u Niego z przerwami 5-6 lat . Gdyby nie moje osobiste problemy zapewne pracował bym do dziś . Jest operatywnym i wymagającym przedsiębiorca co uważam za niezbędne do prowadzenia firmy . Oceniam Go wysoko jako człowieka a jako Szefa jeszcze wyżej . Mam prostą radę dla przyszłych kierowców NIE UDAWAJ ŻE PRACUJESZ A ZAPEWNIAM CIĘ ŻE ON NIE BĘDZIE UDAWAŁ ŻE CI PŁACI Ps.informuje wszystkich że nie zapłacił mi za te informacje czy uwagi

Pootr
@Piotr T.

A też musiałeś z kimś spać w kabinie,żeby oszczędności zrobić, czy sam na to wpadłeś?Dobra praca ,a z rodziną nie może się dogadać?Jedno jest pewne:Jeżeli praca jest dobra do tego płatność jak należy to taka firma nie szuka kierowcy na olx,czy nie wiadomo gdzie,tylko czeka na kierowcę, aż sam przyjdzie jak miejsce będzie

Piotr T.
@Pootr

Zawsze w rozmowach z ludźmi doszukuję się mądrości i empatii . Tak jak Pan Niemen śpiewał DZIWNY JEST TEN ŚWIAT ja odpisuję się pod tymi słowami , bo tak trudno dzisiaj odnaleźć w ludziach te dwa pozytywne przymiotniki . Nie wiem dlaczego ludzie dzisiaj są tak bardzo skłonni do biadolenia . Przychodzi mi tu na myśl jedynie uwaga Pana Marcina F. Cytuję : LUDZIOM W (usunięte przez administratora)SIĘ POPRZEWRACALO Rozwiązanie może okazać się proste - przebranżowić się i odpocząć od tych STRASZNYCH WŁAŚCICIELI firm transportowych

Pootr
@Piotr T.

Nie trzeba się przebranżowić .Wystarcxy tylko poszukać odpowiedniego pracodawcę, który nie twierdzi,że ludziom się w dupkach poprzewracało tylko potrafi być normalny i zapłaci uczciwie za wykonaną pracę. W Starogardzie jest jeszcze paru takich gości jak np transport na Jablowskiej p.Zbyszek,kiedyś p.Olszewwki,Euro Trans,czy też Koteze.To są firmy ,których na Olx nie znajdziesz ,a już w ogóle u pośredników. Od tych pracodawców p.Marcin powinien uczyć się podejścia do pracownika

@Pootr

Skoro są tacy w porządku to szkoda, że na olx ich nie ma, bo tak to więcej osób by mogło się na nich natknąć. Ale nie wiesz może czemu tam nie wrzucają ogłoszeń?

@Piotr T.

Weź się chłopie nie kompromituj. W tej firmie nikt jeszcze nigdy nie dostał wynagrodzenia które było obiecane. Za to kary finansowe często. Brak szacunku do pracownika i chamskie odzywki to norma. Nawet do swojego ojca Jurka. Teraz jest lament bo konie stoją a pracowników brak. Gdyby od początku było tak jak mówisz to dziś w tej firmie by jeździli Polacy. Zamiast jeść małymi łyzeczkami Marcin wolał się nachapać łezka Wazowa i nie wróżę niczego dobrego tej firmie

Sebastian

Firma ma bardzo duży potencjał. wierzę że wkrótce zaczną pojawiać się tu pozytywne opinie. Zapraszam do współpracy.

Nigdy nie pracowałem i pracować nie będę,!Ale słyszałem,że jak się zwolnisz to dla kasy zrobi wszystko, nawet rodziną się nie liczy.Chlop niech się modli ,żeby Niemcy nie pozwolili Ukraińcom pracować bo sam będzie musiał jeździć.Najwieksze (usunięte przez administratora) już nawet się pozwalniali. Nie polecam.

Norbert

Może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę i teraz nie ma satysfakcji z jej wykonywania? Jest jak najbardziej ok

komar

(usunięte przez administratora)Bardzo nieuprzejmy. Obiecuje wynagrodzenie nawet 11 tys a płaci zaledwie 7 tys miesięcznie. Drodzy kierowcy jeżeli czytacie tę opinię to zastanówcie się dlaczego jest tylko jeden wpis... Wpisów tych i podobnych jest dodawanych pełno, lecz regularnie płaci aby je usuwali... Kiedyś pracowało u niego 40 polaków, obecnie pracuje 12... Trzymajcie się z daleka...

FM
@komar

Jaka praca, taka płaca! Tak to jest jak się w dupkach przewraca!

Zostaw merytoryczną opinię o Fulimpex Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Fulimpex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fulimpex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fulimpex Sp. z o.o.?

Fulimpex Sp. z o.o.
  • Lubichowska 14