USŁUGI RUSZTOWANIOWE "GERUST" s.c. Sylwester Karasek, Andrzej Kurkowski

Starogard Gdański

Opinie o USŁUGI RUSZTOWANIOWE "GERUST" s.c. Sylwester Karasek, Andrzej Kurkowski

xxx

Nie prawda głąbie firma jest ok pracuja we wszystkich stoczniach i w całym trójmieście płaca uczciwie i na czas a ty sie naucz pisowni wtedy oczerniaj ludzi.

rlh

oszust wydyma was na kase ma dobry bajerrobi na stoczni i go wyzucili na miescie pracuje uwazajcie na niego kolega sie zwolnił i za 30godz pracy dostał 10zł a drugi50zl a o reszczie nie spomne

Zostaw opinię o USŁUGI RUSZTOWANIOWE "GERUST" s.c. Sylwester Karasek, Andrzej Kurkowski - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI RUSZTOWANIOWE "GERUST" s.c. Sylwester Karasek, Andrzej Kurkowski