P.P.H.U. VOSS

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. VOSS

MariuszJ

Witam firma jest super złego słowa nie można powiedzieć chociaż zostalem zwolniony ale jestem zadowolony z ludzi których poznałem pracy no i wogole z całej firmy

Kierowcy

Kiedy zmienią się stawki dla kierowców? (usunięte przez administratora)

Arab

W Arabi na początku miało być 50 zł + 3 posiłki. To było za durzo jest 45 /h +5€ diety i śniadanie jak będziesz pierwszy na stołówce. Praca bardzo niebezpieczna.

Pakistanmomntage
@Arab

Toksyczna (usunięte przez administratora)uż nie pracuje i mam się dobrze, jak ktoś naprawdę nie ma gdzie robić to można potraktować jako poczekalnie. Dłuższą współpracę odradzam, choć słyszałem że na innych budowach jest bardziej ludzkie kierownictwo - (usunięte przez administratora)

Rysiek

Moje sugestie dla P.P.H.U. VOSS: FIRMA wyplacalna I zarobki bardzo dobre . Lubię atmosferę w P.P.H.U. VOSS za: Wyrozumiałość kierowników

Aaa

A konkretniej to jak to wygląda? Stawki, zjazdy do kraju, ubezpieczenie etc. Nie pytam personalnie ile kto zarabia tylko o przedział jakiś. Monterow z doświadczeniem na konstrukcjach, językiem i uprawnieniami przyjmują czy tylko z polecenia?

@Aaa

Wszystkich przyjmują jak leci .

Kalosz

Nie radziłbym

Monter

Polecam.

Piotrek od Akl’ow

Wspaniala grupa ludzi. Dzieki prezesowi i ekipie z biura zmieniło się całe moje życie . Otworzyli przedemna świat i dali możliwość prawdziwego rozwoju. Ciezka praca się opłaciła . Wreszcie z żona nie musimy się martwić o finanse , budujemy niwy dom, dwa nowe samochody, w lutym nawet po raz pierwszy zabieramy dzieci na wakacje zagranice. Tak trzymać - firma marzeń . Polecam wszystkim tym którzy chcą się rozwijać i coś osiągnąć w życiu !!!!! Voss - dziękuję z całego serca , jesteście wspaniali

Dziki

Super firma. Dziękuje szefostwu za przyjęcie mnie z otwartymi rękami. Jestem na montażu w Meksyku, jest super . Fajna kasa!!! Lubię atmosferę w P.P.H.U. VOSS za: Super ludzie

Zagi

Witam pracowałem 8 lat przy montażu regałów w tym 2 lata we Francji , obecnie 1,5 roku poza zawodem , chciałbym wrócić do fachu szukam dobrej firmy

Bart
@Zagi

Zapraszamy.

Gierung

Same pozytywne komentarze normalnie szok :D wszystkie negatywy odrazu usunięte no proszę... ja pracowałem i powiem że najgorsza firma w której robiłem

Miki

Pracuje w tej Firmie 5 lat i nie mogę narzekać że jest źle. VOSS jest jedną z najlepszych firm na rynku, o czym świadczy ilość zleceń wykonywanych przez Firmę. Prezes dba o rozwoju Firmy i pracowników. No ale jeśli ktoś ma dwie lewe ręce albo całe życie mamusia wszystko za niego robiła, to nie dźiwne że kariery w Firmie nie zrobił. I tylko negatywne opinie pisze.

Jason

Firma z tych co bardzo dba o pracowników , dobra kasa a przy okazji zwiedzanie świata za darmo.polecam

Żaba

Witam. Nie rozumiem tych ludzi co piszą te bzdury na temat firmy VOSS. Pracuję już 8 lat to chyba o czymś świadczy. Firma ciągle się rozwija. Każdy ma szansę też się rozwijać. Szef jak i biuro bardzo w porządku. Pozdrawiam wszystkich.

Stary dziadzia

Firma OK jak ktoś chce pracować można się rozwijać i dążyć do swojego celu ???? Moje sugestie dla P.P.H.U. VOSS: 4+ Lubię atmosferę w P.P.H.U. VOSS za: Jeśli się rozmawia zawsze można się dogadać

Bart

Zatrudniłem się w tej firmie gdy miała rok. Pracuje w różnych miejscach na świecie. Europa , Azja, Ameryka. Bardzo dobrze zarabiam i przy okazji zwiedzam. Profesjonalna firma, rozwija się i inwestuje w siebie , w sprzęt ,w ludzi , samochody itp. Bardzo elastyczne biuro. Można się w różnych kwestiach dogadać, zawsze pomogą. Polecam i zapraszam .

Puławy King

Kolega z Puław polecił mi tą firmę. Pracuję pół roku i jestem mega zadowolony. Ostatnio silos w Arabi. Jeśli ktoś się zastanawia to ja również jak najbardziej polecam, dużo osób z Puław i okolic, więc jeśli chodzi o wyjazdy zawsze można się z kimś zgadać. ELO

Pracuję tu dwa lata. Super firma i dobre warunki. Budują teraz nowe biura i hale..... polecam.

Też były Regalbul

Jesteśmy z kolegom co pisał niżej razem w Austri. Dobry klimat i kasa też Super. Dobry rozmach mają. Jak macie pytania to piszcie. Pozdrawiam wszystkich z Regalbulu co są u nas. Lubię atmosferę w P.P.H.U. VOSS za: Profesjonalizm

Z Regalbulu

Moja najlepsza decyzja że jestem u was. Dzięki.

Monteros

Pracuję dwa lata i jestem zadowolony, pracowałem w Europie, Stanach, teraz Arabia po prostu bajeczka, nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Solidna firma, fajna robota, ciekawe kraje. Polecam wszystkim. Pzdr. ekipa silos!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. VOSS?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. VOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. VOSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. VOSS?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. VOSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. VOSS