P.P.H.U. VOSS

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. VOSS

Robert

Witam serdecznie czy kultowa może mu udzielić prostej informacji po ile godzin się robi i czy te 7500 zł na miesiąc jeść takie czy jest wiecej

Patryk
@Robert

6 dni w tygodniu po 10h i weźmiesz 7,5k za miesiąc, nie polecam

@Robert

Panie Robercie, jeśli ma Pan pytania odnośnie stawek, czasu pracy i tym podobnych, to uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z biurem. Tam zostaną Panu udzielone wszystkie informacje związane z Pana zagadnieniami. Wiele kwestii jest ustalanych indywidualnie, w zależności od doświadczenia, predyspozycji etc. Zapraszamy do kontaktu :)

Alpinista

Praca na wysokości bez jakichkolwiek szkoleń, wystarczy opinia lekarza. Mam porównanie w nowej pracy mamy okresowe szkolenia. A tu nic nie było i niema Szelki na plecy i na górę. Zarobki słabe jak na ilość pracy.

Wypłata

Czy w tej firmie była kiedyś wypłata na czas?

Nigdy na czas czasem nawet po 20.

@Wypłata

W ciągu moich prawie trzech lat pracy, raz wypłata była na czas, i to tylko dlatego bo jakoś święta tak wypadały.

Janusz
@Adam

Ja dostaje pieniądze punktualnie! Raz tam się spóźnili ale mam ludzki bank a nie jak Adam w skok! ps. Marudy jesteście, do roboty się wejście a nie na telefonie siedzicie! Voss dla mnie jako Kiero best one.

(usunięte przez administratora) Za płacę minimalną w każdym kraju w którym aktualnie pracujemy więc nie warto słuchać ich obietnic że jak nas wyślą na ich wielkie projekty typu Australię czy Kanadę że zarobimy bo można w tyle zarobić w np Niemczech na normalnej umowie o pracę w Niemczech bez utraty zdrowia to są po prostu Polaczki którzy chcą się dorobić na zdrowiu innych nieświadomych ludzi którzy myśla że za granicą zarobią jakieś konkretne pieniądze ale w tej firmie będziesz zarabiał absolutnie minimum które obowiązywuje w danym kraju (usunięte przez administratora)

Czy można w firmie pracować na sezon ?

@Marcin

Dzień dobry, staramy się dopasować do możliwości chętnych osób do pracy i znaleźć takie rozwiązanie, aby każda ze stron była zadowolona :) Także zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji pod nr tel. 881 954 379, udzielimy wszelkich informacji oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy!

Markownik

Witam, Kiedy planowany jest wyjazd do Australii?

Witam, rozwiewamy Pana wątpliwości i oficjalnie informujemy, iż prace nad projektem w Australii zostały rozpoczęte i budowa jest w toku :) Pozdrawiamy!

Jurek
@P.P.H.U. VOSS

Brawo! W końcu coś się wam udało! Pozdrawiam

@Jurek

Panie "Jurku", jak Pan to ujął "UDAŁO SIĘ" wiele, zachęcamy do zapoznania się z realizacjami firmy: http://voss-eu.pl/realizacje-konstrukcji-stalowych-voss-mapa.html

Nic dodać, nic ująć :) Pozdrawiamy!

Witam, niestety po części jest Pan nie do końca doinformowany, postaramy się Panu doprecyzować pewne wiadomości, aby wyprowadzić Pana z błędu. Otóż nie jesteśmy pośrednikiem, współpracujemy bezpośrednio z największymi firmami w Europie i nie tylko, a przy zatrudnieniu prawie 300 osób, to chyba nie takim "małym"? ;) Owszem - zatrudniamy obywateli Ukrainy, nie jest to żadną tajemnicą, są to osoby związane z firmą już od kilku lat. Nie do końca rozumiemy Pana przekonanie o nadmorskim potencjale, skoro twierdzi Pan, że nie ma kogo zatrudniać? Ale chętnie zaprosimy Pana na dobrą kawę do biura i możemy wymienić poglądy dotyczące zarówno polskiego jak i zagranicznego rynku pracy. Pozdrawiamy!

Stary

Co wy za bzdury piszecie. Ja pracuje 6 lat w Voss i wszystko pasuje. Byłem już w Kanadzie i USA zarabiałem dobra kasę. Jaki spanie na materacach, psujecie wizerunek naszej firmy. Jak panowie chcecie informacji proszę pisać. Pozdrawiam wszystkich z Voss

Monter

Proponowali mi wyjazd na początku października , ale gdy usłyszałem ile dają za taką pracę to aż miałem ochotę się rozlaczyc ale grzecznie poczekał aż pani mi wszystko wytłumaczy i później powiedziałem że dziękuję za taką pracę :D ledwo wychodzi 8 € i to jeszcze bez diety, śmiech na sali.. xD (usunięte przez administratora)

Digitel

Brak umowy choć pracuje juz 3 tydzień na budowie w Rastatt. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej obiecuja cuda, realia wyglądają zupełnie inaczej. Z (usunięte przez administratora)netto za godzinę pracy robi się(usunięte przez administratora)l max. Nocleg to dramat(aktualnie spie na materacu na podłodze) Przestrzegam przed ta firma....

Witam. Mam pytanie co do rekrutacji, złożyłem cv poprzez pracuj pl około 2 tygodni temu, kontaktowałem się mailowo z firmą niestety bez odzewu. Czy aktualnie prowadzicie państwo rekrutację? Jeśli tak, to ile trzeba czekać na odpowiedź że strony firmy? Pytam, ponieważ jestem dostępny od początku października i bardzo zainteresowany praca na wyjazdach, dlatego zainteresowała mnie oferta waszej firmy. Pozdrawiam

@..

+48 881 954 379 proszę dzwonić najlepiej od 8:30-16:30 Dziękuje Voss

Dostaniesz tyle co pracownik bez doświadczenia i będą odwlekać twoją podwyżkę, której finalnie nie będzie, takie są realia Vossu, obiecują tylko złote góry.

Dawid
@Adam

Po 2 latach możesz pytać o podwyżkę.

M.G

Jedna z lepszych firm w jakiej pracowałem było super

Eryk

Ile trwa rekrutacja w firmie pozdrawiam

@Eryk

To zależy na jakie stanowisko i jakie akurat jest zapotrzebowanie. Jeśli jest Pan zainteresowany to wstępnie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem rekrutacji, gdzie koleżanka udzieli Panu wszystkich niezbędnych informacji. Pozdrawiam

Ktoś

Moja opinia o tej firmie jest taka; Za dużo ludzi bez doświadczenia ( trzeba ich uczyć) a na to nie ma czasu na budowie a po drugie nikt za to nie płaci, to nie przedszkole... Brak szacunku i zainteresowana "startymi" pracownikami co firmę budowali od początku istnienia. Zero podwyżek i jakichkolwiek nagród, a obiecanki cacanki prezesa to już nikt nie wierzy. Szkoda że bardziej w firmie liczą się nowi niż ci co najwięcej umieją... Prezes pomyśl o nich.

@Ktoś

Mówi Pan dużo ludzi bez doświadczenia? Patrząc ilu ludzi u nas pracuje i jak długo, to ma Pan błędne dane. Fakt - przyjmujemy do pracy młodych ludzi bez doświadczenia, bo dajemy szansę każdemu. Pan też był kiedyś młody i gdzieś zaczynał się uczyć. My też chcemy przekazać wiedzę i doświadczenie młodszemu pokoleniu, aby pokazać, że w polskiej firmie również można się wiele nauczyć i mieć perspektywy na przyszłość. Jeśli nie ma Pan ochoty przyuczać nowicjuszy, to prosimy o taką informację do biura przy kompletowaniu zespołu na daną budowę, o ile wg jest Pan naszym pracownikiem, bo z dalszej Pana wypowiedzi wynika, że NIE. Panie "Ktoś", więcej empatii do ludzi :) Pozdrawiam!

Maciek

Chwalą się, że mają dużo więcej ludzi niż inne "gorsze" według nich firmy. Nic dziwnego skoro ludzi się zbiera spod sklepu, w dodatku tych, którzy nie zdążą uciec. Tak jak ktoś napisał, lepiej traktuje się nowego pracownika, niż tego z doświadczeniem. Bo temu doświadczonemu trzeba ZAPŁACIĆ, a tu liczy się SZTUKA. SZTUKA.(usunięte przez administratora)Brzydka prawda, kto pracował ten wie jak jest. Pozdrawiam starych wyjadaczy ;)

@Maciek

Witam Panie ”MACIEJU” :) Nie zbieramy ludzi spod sklepu-jak Pan to ujął, bo ludzie sami się zgłaszają do nas wysyłając swoje aplikacje. Szansę na pracę dajemy każdemu, nawet osobom bez doświadczenia, oferując im jasne i przejrzyste warunki oraz stawki. Dajemy szansę na poznanie branży i zdobycie doświadczenia. Wszystko zależy od pracownika, jeśli jest pracownikiem rzetelnym to jest w stanie wypracować sobie lepsze warunki. Zaczynając pracę, nikt na „dzień dobry” nie otrzymuje „biurka ze złotą tabliczką” i to chyba nic dziwnego? Skoro ludzie decydują się na pracę u nas, to najwidoczniej odpowiadają im zaproponowane warunki, gdyby im nie odpowiadała nasza oferta pracy, to przecież poszliby do konkurencji, a jednak zostają u nas. Przecież nikogo siłą nie zaciągamy do pracy. Pracownicy, którzy mają doświadczenie i pracują u nas kilka lat nie narzekają na wynagrodzenia, ale sami na to sobie zapracowali sumienną pracą. Także Panie ”MACIEJU” darujmy sobie te uszczypliwe komentarze, bo nic Pan tym nie wskóra, czas się wziąć do pracy ;) Pozdrawiamy!

Klic

Może Mi ktoś udzielić info.Ile na jaki Kraj przypada diety?

Vossiak
@Klic

Nie ma diet w naszej firmie.

@Vossiak

Oczywiste że są.

Stachu

Ile godzin w miesiącu średnio robią chłopaki? Niektóre stawki w niektórych krajach są dość niske dlatego zastanawiam się czy można to nadgonić robiąc godziny. Pozdrawiam

Jan

Co ile średnio zjazd do domu?, bo jak co 8,10 tygodni to tragedia.

Stachu

Witam, czy trwa u was obecnie rekrutacja na stanowisko monter konstrukcji? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. VOSS?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. VOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. VOSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. VOSS?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. VOSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. VOSS