P.P.H.U. VOSS

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. VOSS

Pracowity

Firma nie najgorsza, ale stawki słabe. 45 zlotych w Arabii? Dieta 5 euro? Niemcy mają 50. Praca dość ciężka i niebezpieczna szczególnie z dźwigiem. Pracujac na górze wisi nad tobą kilka ton stali a sprzęt zawsze może zawieść.

Szwagier

Krystian super szef . Polecam tą firmę . Zapraszam do współpracy . Pozdrawiam .

Prezes
@Szwagier

Dzięki!!!

Bloki Nr.1

Jest spoko! Pozdrawiam kierowników Zaba,Maniek,Adi,Dawid, Malik, i Pablo Lubię atmosferę w P.P.H.U. VOSS za: Spoko Prezes i ekipa jest sper

Dali mi szansę i jestem zadowolony. Lecę do USA w Styczniu do Indianapolis. Pozdrawiam.

Jocek

Pracowałem już w kilku firmach w tej branży. W Polsce i innych krajach. W tej chwili jestem w rodzinie VOSS’a już od ponad 4 lat i na nic innego bym nie zmienił. Super warunki pracy i fajna ekipa.

Szczup

9 pozytywnych opinii napisanych tego samego dnia o tej samej godzinie akurat po "szkoleniu" kierowników,ciekawe ;)

MAŁY

Pracuje około 7 lat firma z roku na rok się rozwija zarobki w miarę kwalifikacji i umiejętności adekwatne do umiejętności możliwość rozwoju i awansu wypłaty terminowo wypłacane hotele zawsze są ogarnięte .

Dave

Firma voss jest najlepsza

Sławek

Dobra wypłacalna firma z przyszłością. Niektóre opinie tutaj są wyssane z palca i wypisują je ludzie którzy zostali zwolnieni za naganne zachowanie.

Jacek

Super firma, bardzo dobra organizacja. Biuro i nawet sam prezes stają na głowie aby wszystko grało . Kierownicy na budowach są doświadczeni i bardzo pozytywnie nastawieni, szczegółów jeżeli o nowych pracowników. Zawsze służą pomocą i chcą nas czegoś nauczyć. Co za tym idzie to lepsza płaca . Naprawdę fajna firma i fajna atmosfera. Polecam Lubię atmosferę w P.P.H.U. VOSS za: Wszyscy są bardzo pomocni

Bart

Solidna , porządna firma. Dobre zarobki i nie ma problemów z wypłacaniem pieniędzy.

Żaba

Robię 8 lat jestem zadowolony

Dave

Firma voss jest najlepsza

psi grosz

ja rozumiem ze firma może miec plusy i minusy ale żeby było az tak zle … male zarobki - naprawdę male ! (usunięte przez administratora)

@psi grosz

To jak sie nie podoba to dlaczego u nas pracujesz. Co bylo takie zle???

Tadzio

wyplaty zawsze po terminie a noclegi bardzo zle, spanie jest tylko w tych najtańszych. brak przekazywania informacji pracownikom taka moja opinia

Monter

Powiem szczerze, że po przeczytaniu komentarzy, muszę stwierdzić że większość z nich nie pokrywa się z rzeczywistością. Firma jest uczciwa i zawsze wypłaca pieniądze, kadra kierownicza jest na najwyższym poziomie- zawsze chętnie służą pomocą. W sytuacji kiedy np. ktoś ma problemy i musi wrócić do kraju, firma nigdy nie robi pod górkę, a nawet pomaga w zjeździe. Zakwaterowanie też jest na bardzo wysokim poziomie. O stawkach nie będę wspominał, bo to kwestia indywidualna i zależy od miejsca w którym będzie się pracować. Reasumując, jest to bardzo rzetelna firma i z czystym sumieniem mogę polecić współprace z PPHU VOSS.

nikt

Raczej nikt bo już nikt tam nie pracuje

Voss
@nikt

Co ty za głupoty piszesz. Może chodzi o to że ty tam już nie pracujesz.

LKW

Hej, dojeżdża ktoś ze świętokrzyskiego do pracy w VOSS? Zastanawiam się nad zatrudnieniem ?

Alpinista
@LKW

Pracowałeś już jako Monter?

NIEDOCZEKANIE

a Ty co na podwyzke liczysz? wiecej minusow niz plusow i kazdy kto pracowal ten wie

Mister
@NIEDOCZEKANIE

To opowiedz o twoich minusach i plusach.

bialka

jak chcesz to pytaj, odpowiem NIech monterzy wiedza co to za firma i niech lepiej poszukaja uczcicwej pracy i ludzi

Czy warto starać się o pracę? Słyszałem sporo dobrego.

Big kiero

Jeszcze powiedz gdzie byłeś kolego ????

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. VOSS?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. VOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. VOSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. VOSS?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. VOSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. VOSS