P.P.H.U. VOSS

Rokocin

Opinie o P.P.H.U. VOSS

mona

czy można prosić linka gdzie cv sie składa lub jakis numer tel. ?

kicius

Firma jest ok niektórzy nie rozumieją, że w Europie są takie normy ze płaci się około 15

Patry

A xo z tymi hotelami ? Czy to prawda ze spanie po szopach? Chciałbym uzyskac info ponieważ chce złożyć cv

Big Kiero

Siema, Warunki spoko.! Wyplaty sa w czsie (5dni w ta czy ta) Dojazdy oplacone Hotele sa raczej ok (oczywiscie sa poslizgi) Pozdro Ekipa (Silos)

Stefan

Firma git, polecam ????

grubyAr

Hotele spoko zarobki też można zwiedzić trochę świata ważne, że są chęci do pracy

asdasdasdasd

Praca jak praca ok zarobki dobre hotele ok

edzio

Tak na bank Szef nie ma co robić ... pozdrawiam patusy co nadają się do tarcia chrzanu ... potartego .

mecenas

Pracuje już chwile i jest dobrze, naprawdę solidna firma i mega płaca

genio

kasa dobra, trochę hotele średnie ale za to nie płaciłem ciuchy dostałem , robiłem 2 lata polecam

miłosc do wiolety

Praca spoko

kozaczek

mnie się podoba zapierdzielasz i znasz się na robovie to zarobisz a nei nazekac .. raz się mieszka lepiej a raz gorzej .. każdy sam musi opczaic prace

Patryczon

chce podjąć prace jak kasa bo to w sumie najważniejsze ????

BANDZIORRO

FIRMA SPOKO IDZIE ZAROBIC CZASAMI TRZEBA DŁUŻEJ SIEDZIEĆ NIŻ ALE PRZYNAJMNIEJ LEPSZA KASA HOTELE SPOKO

Leszek

Firma okejj polecam Grzesiek

Monheim

Polecam pracę w Norwegii praca ok mieszkanie ok dojazd do pracy ok tylko 50km w jedną stronę się dojeżdżalo do pracy to też zaleta nie było daleko teraz dalej pracując dostaje jakieś dziwne listy do zapłaty Obecnie w Niemczech na budowie zobaczymy co z tego wyjdzie

Ślązok

Ciekawe co pracownicy którzy pracują w tej firmie maja z tego że piszą tu pozytywne komentarze hah spójrzcie sobie inne firmy które zajmują się praca za granica wygląda to podobnie ale tu to wygląda jak by jedna osoba pisała wciąż pozytywne komentarze

Wczasowicz

Zgadza się z Hotelami jest różnie to zależy gdzie trafisz :) a praca jak praca były klutnie a było i spoko.

Kermit

Praca pracą!!! Ale po pracy i w weekendy każdy chce żyć jak człowiek a nie jak zwierzę w chlewie... A było różnie kto robił to wie jak było. Czasami było i tak z mieszkałem 3 dni w jednym miejscu i zaraz musiałem gdzie indziej mieszkać bo przenieśli mnie na inną budowę po tygodniu okazało się że praca była na tydzień i znowu z powrotem na pokój... A w pracy zależy gdzie trafisz bo z Żaba nie było źle ale z tym starym prykiem i jego żoną niemra co lubi zapinando to już tak wesoło nie było.

spajdermen

Pracuje w Voss już 3 lata i gdybym kierował się komentarzami z tej Strony to nie podjął bym współpracy ponieważ te komentarze nie mają nic wspólnego z tym co sie dzieje w firmie. Hotel zawsze jest nie ma 5-ciu gwazdek ale nie o to chodzi zawsze jest internet każdy ma swoje łóżko telewizja kuchnia do pracy dojazd służbowym samochodem w firmie jest ich chyba z 70 i najważniejsze bardzo dobre zarobki. Ludzie ogarnijcie się nie potraficie skręcać śrubek i wy chcecie zarbiac nie wiadomo ile a na wejściu w voss macie spokojnie około 6 tysi

Spawacz

Fajnie by było gdyby płacili w euro a nie w złotych.Będąc za granicą i tak musisz płacić inna waluta - zyskuje na tym szef ponieważ od dostaje zapłacone w odpowiedniej walucie a ty odrazu na tym tracisz bo musisz przewalutowac kasę.Jedzenia też za wiele nie możesz zabrać bo nie ma gdzie tego trzymać... A w niektórych państwach w Europie jedzenie jest drogie. Firma taka sobie tylko trochę dziwne to wszystko same wałki

Kremit

Umowa zlecenie ja taka miałem... Tak zrobiona że zwrotu podatku w ogóle nie dostaniesz zapomnij... A ci co piszą te komentarze to chyba albo jacyś pracownicy z biura :D albo pracownicy którzy są zakochani w firmie :D powiem tak hotele jak hotele byłem w takim że był grzyb na ścianach internet może byl ale wolny i się ciągle zacinal albo nie chodził... Było zimno... A kuchnia to był jeden wielki syf... A byłem też w takim co internet był szybki i wyposażenie też było spoko... Ale niestety bardziej było gorzej jak lepiej taka prawda :/ i nie piszcie głupot że hotele wszystko mają bo tak wcale nie jest!!! A ja miałem horom curke i dostalem podwyżkę i świeżaki za darmo... Wypłaty nie są czas... Może pochwali się ktoś jak długo zalegali z wypłatą jak pracowało się w Hiszpanii co??? Dziwne że gdy ktoś doda jeden negatywny komentarz to zaraz za nim jest rząd pozytywnych komentarzy tak jak by ktoś celowo to robił :D wypłata może była 6000zl ale ile godzin trzeba było robić... Cały dzień...

Montkikonti

Na hotlelu wszystko jest w tej firmie interesuje cię tylko wyżywienie A jak miałem chorą mamę to jak najszybciej sciągali mnie samolotem do polski SUPER FIRMA

Patry

Jak umowa zlecenie o dzielo czy umowa o prace? Czy jak macie przyjazd do polski czy masz placone?

edek

Firma 1 klasa w porównaniu z jakimiś innymi ogórkami Patry hotele są z wszystkim zawsze ( net kuchnia i wgl) Mi się podoba - takie moje zdanie

Patry

Wszystko fajnie.a.co z umowa ? Jak to wyglada? A czy zabieracie jakies rzeczy ze soba typu np garnki lub patelnie itd

moter

Na prawdę polecam posiadam 15 letnie doświadczenie w branży monterskiej i od 4 lat pracuje w Voss i szef na prawdę potrafi docenić prawnika i jak widzę te negatywne komentarze to od razu widzę chłopaków którzy nie wiedzą z której strony złapać klucz i hotele im nie odpowiadają ?? Wydaje mi się ze to nie wakacje a każdy ma swoje lóżko zawsze jest internet kuchnia i polska telewizja (w dania zdażyła się nawet sauna i jacuzzi)

Górol

Większość sama odchodzi wiadomo....

Adi

Kurde nie kumam jak ktoś może narzekać ...firma jest dobra Idioci którzy są do wyrzucania gnoju tylko to się nie ma co dziwić ze narzekają Dla nowych polecam bo kasa dobra i nic mnie nie obchodziło praca jak praca a nie wakacje

żelazny

Fajna zarobki szef z którym można się dogadać kawałek świata zwiedzone projekty w takich krajach jak Turcja, Dania, Niemcy,Finlandia i USA

bandzior

Największe błędy popełnia sam szef vosu nie zna dobrze polskiej ortografii taki zniemczony Polak......

Żaba

Firma tragedia nie polecam... W Anglii to na chacie mi woda na podłogę leciała a pod prysznicem i w kiblu wypływała wszytko było zapachane i weź tak żyj włożyłes sobie coś do lodówki a na drugi dzień tego nie było...

Niezdecydowany

Jak wygląda sprawa z noclegami sa w miare ok? Wyplaty na czas? Ile godzin tygodniowo? Warto zaryzykować i zmienić firme? Jak oceniacie atmosferę w brygadach?

#Real_Madrid

pracuje już prawie 3 lata w tej firmie, zapewniają odzież, dojazd, nocleg stawka spoko - nie ma na co narzekać Polecam wszystkim ^^

ziom

spoko firma, praca jest, kasa dobra i jak się nie chleje to idzie zarobić caly czas przyjmują, polecam !!

monti

Ogólnie polecam firme spanie jest, praca super, stawki dobre, gdyby nie problemy w domu cały czas bym pracował Polecam wszystkim !!!!!

Praca super trochę świata zwiedzone świetne warunki mieszkalne płaca na czas

Jo

Dlaczego komentarze znikają zaraz jak ktoś napisze prawdę o firmie?

nitownica

nie polecam pracowałem i płaca jest w złotych i nie zawsze ogarną fajne mieszkanie spałem w chlewie wiec wiem

pp

Firma jak firma ok. +/- 30 zł. na start umowna zlecenie oparta na pewnym wałku którego nie będę poruszać... Kwatera, dojazd/transport ogarnięty i zapewniony - pracownika tylko interere wyżywienie we własnym zakresie które np. Niemcy wcale nie drogie, dużo gorzej w krajach skandynawskich. Jedni mają diete inni nie albo jest różnica ktoś miał np. 5e a osoba xyz 15 e - inne żołądki ? ;) Język obcy nie wymagany - ale każdy kto decyduję się na wyjazd podstawy niemieckiego czy angielskiego zna w mniejszym/większym stopniu ew. we własnym zakresie jeśli ktoś chce to się dokształci w wolnej chwili języka krajowego w którym aktualnie przebywa. Z wypłatami różnie w kwestii lekkiego opóźnienia o te parę, paręnaście dni, ale jak komuś brakowało to jest zawsze możliwość brania Zaliczek na bieżące potrzeby. Na minus wieczny problem z materiałem i zjazdy - może wtedy taki okres trafiłem Praca z regałami nie jest ciężka ani komplikowana.. Firma śmiało mogłaby płacić te 40zł/h na start przy takiej umowie którą oferuje + normalna dieta i by nie zbiedniała ale to może przyjdzie z czasem czego im życzę. Z wyjazdami, zjazdami różnie bywa lekki chaos i zamotanie np. telefon z dnia na dzień - no ale tak bywa, życie i trzeba być Wyrozumiałym nie da się wszystkiego Zawsze idealnie zaplanować. Firma napewno spodoba się podróżnikom i osobą nie cierpiących monotonii gdyż może mieć miejsce sytuacja iż miesiąc czy dwa w jednym kraju a następnie drugim, wszystko ma swoje uroki, wady, zalety... a każdy z nas jest inny a wszystkim się nie dogodzi. Nie będę skupiać się na minusach i negatywach które jak wiadomo są... Być może za parę lat wrócę do tej firmy na zwiedzanie Europy i reszty świata, a marzy mi się dziki bliski wschód i silos pośrodku niczego czyt. pustyni :)

Wiecznie charujący ból istnienia

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. Mam wygląd 2/10 a mnie przyjęli

siwy1010

Pracowałem z firmą "VOOS" w Belgi .Koledzy OK .Miła atmosfera.Polecam.

Nick

Warto spróbować odezwać się na ogłoszenie Monter konstrukcji stalowych, bo to sa dobre pieniądze na rekę

Język Polski

W tym biurze to kobiety bez szkoły pracuja. Nie piszę się firmom tylko firmą i nie na złych forum tylko na złym forum.

BOSS

Ile zostaje pracownika to nie twój problem. Jak sie nie podoba to dowidzenia. Warunki som otwarte dla wszystkich. Jak na start 30zl tobie mało to szukaj innej pracy.

leon
@Voss 23.09.2016 23:08
A co ty byś chciał zarabiać na poczontku. Dziwne ze ludzie u nas od 6lat pracują i niepiszom takich głupot. Ale widzę ze te nie...

voss z takim jak twoj analfabetyzmem ogole bym nic nie pisal a nawet nic nie mowil skonczyles chociaz podstawowke???

okoliczny

a te niekorzystne komentarze znikają i znikają....

gość

dlaczego znikają komentarze?

Dym

Z tym bhp to ściema albo bhp albo szybka praca ludzie biegają jak murzyni na plantacji bawelny a jak za wolno to źle i nikogo nie obchodzi że to przez przestrzeganie zasad bhp

Zostaw opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. VOSS