Opinie o Julia Pawelec Fhu w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Julia Pawelec Fhu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Julia Pawelec Fhu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Julia Pawelec Fhu w Zabrze

Klient Nowy wpis

Napisałam do Pani Julii na maila jpawelecfhu@gmail.com i mi pomogła. Skorzystałam z pożyczki online do 20 000 zł, potem pomogła mi wyczyścić bik i teraz mam jeden kredyt w banku

TJ Nowy wpis

Z całego serca mogę polecić Panią Julię. Potrzeba było gotówki. Szybko załatwione i sprawy finansowe wyprowadzone na prostą. Ogarnięty BIK i po problemie. Polecam na 200%

Witam nie mogę się zgodzić z tą opinia za nim trafiłem do p. Basi i jej córki zostałem (usunięte przez administratora) przez inną osobę panie pomogły mi wyjść z kłopotów teraz jestem już na prostej. Jestem zadowolony wszystko odbyło się legalnie u notariusza więc nie ma ze ktoś słup. Profesjonalnie rzetelnie nie obiecują nie wiadomo czego odrazu sprawę stawiają jasno i najważniejsze nie (usunięte przez administratora) jak niektóre pseudo firmy

Maja

uważam tak samo jak Pan Marek

Dzień dobry.Jakiś czas temu korzystałam z usług pań i nie mam żadnych zastrzeżeń .Panie pomogły mi uporządkować problemy finansowe.Wszystko odbyło się w sposób legalny.Znajomi moi również korzystali z usług i nie było zastrzeżeń więc dziwi mnie ta opinia.Panie są konkretne i wiedzą co robią i co mają robić.Z czystym sumieniem POLECAM

Kompletnie się nie zgadzam

Sylwia
@Klient

A jakie masz w takim razie zdanie w tej kwestii?

klient:)
@Sylwia

Zawsze pomocna dziewczyna Julia , Bardzo mi pomogły i będę polecać

klient:)

bzdura , od lat panie znam

Sylwia Nowy wpis
@klient:)

No niefajnie tak od razu pisać o jakiś pozwach zbiorowych ale widzę, że temat ucichł a obrońców jest wielu. Więc może nie ma się czym przejmować skoro prawdopodobnie był o zwykły hejt?

Hania Nowy wpis

Kompletnie nie zgadzam się z tą opinią. Pani Julia pomogła wyjść mi z długów, do dziś pomaga mi naprawić moją historię kredytową.

Kredyty i pomoc w załatwieniu sprawy bez żadnych problemów żeby tak wszyscy pośrednicy na rynku działali było by dobrze. Polecam z czystym sumieniem .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Julia Pawelec Fhu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Grażyna

Korzystałam z usług tej firmy i otrzymałam kredyt wszystko zgodnie z tym co zostało mi zaproponowane oraz na dobrych warunkach .Kontakt bez problemu polecam ich usługi a z opinią : @Ja się nie zgadzam .

bluszcz53

Pani Julia uczciwie stara się zasłużyć na renomę swojej firmy. Polecam jej wszystkich, też uczciwych klientów!

Klient

Bardzo polecam Panią Julię i jej usługi. Merytoryczna, szybka pomoc. Ja jestem bardzo zadowolony.

Klient

Pani Julia jako jedyna znalazła dla mnie ofertę. Teraz mam jedną ratę, porządek w bik i żyje spokojnie.

Artur
@Klient

Ile kosztuje taka usługa? Liczę na jakieś szczegóły

Maria

Super babki, mam obniżone raty spłacone parabanki ,nikt nie chciał pomóc, dzieki pamia sie udało. Firma rodzinna pani julia pozyskala mnie, wytlumaczula wszystko,a jej mama znalazla instytucje ktora mi pomogla , widać że mają doświadczenie .

Krystyna
@Maria

A długo trwało to wszystko?

Maja

Akurat, wiemy kto jest autorem negatywnego komentarza,. Pani która,pożycza od klientów środki i nie oddaję , przykładów mogę przytoczyć mnóstwo. Mam numery do osób (usunięte przez administratora) przed nadawczynie tego posta negatywnego .A te właśnie Panie są cudowne , załatwiły sprawę jak się należy , z tego co mi wiadomo wynagrodzenie dla pani było po stronie instytutcji, ponieważ nie chciały prowizji za pomoc w moim przypadku co mnie zdziwiło , bo każdy chciał pieniądze . jeszcze raz Paniom dziękuje oddycham spokojnie. To ta Pani powinna odpowiedzieć za swoje czyny, ponieważ jeden z klientów , był tak zastraszany że jak dalej będzie chciał odzyskać środki , pójdzie na Policje ta Pani i powie że jest pedofilem. Pan chciał mieć spokój więc niż z tym nie zrobił i pieniędzy nie odzyskał.

Zostaw merytoryczną opinię o Julia Pawelec Fhu - Zabrze

• Jak się pracuje w Julia Pawelec Fhu?

Zobacz opinie na temat firmy Julia Pawelec Fhu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Julia Pawelec Fhu
  • Jana Matejki 17B lok. 6