Opinie o GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k. w Chorzów

Karolina Nowy wpis

Czy można tam pracować na etat ? Jesteście zadowoleni ze stawek ?

Katow

i nie znajdą na te warunki, co proponują.

Pracownikierownik
@Katow

A ile proponują podstawy? Etat czy działalność?

Pomorzanin
@Pracownikierownik

Żadnej podstawy, własna działalność, samochód i inne koszty po Twojej stronie. Ja podziękowałem.

Południe Nowy wpis
@Pomorzanin

Ja również podziękowałem za "współpracę" - nie mylić z pracą , bo takiej ta firma nie oferuje doradcom w terenie. Mam wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowań, ale mimo to, nie zaoferowani Mi absolutnie nic ponad prowizję startową. Ogólnie nie polecam.

Maja

@Kolo, rozumiem. A czy aktualnie współpracujesz z tą firmą, czy po prostu miało to miejsce w przeszłości? Jestem ciekawa, jak obecnie wygląda sytuacja w tym miejscu pracy. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w GLOBALNYM CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO w Chorzowie? Co możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu?

Stały Nowy wpis
@Maja

Firma nie jest z Chorzowa, tylko z Warszawy. I nie wiadomo czy jeszcze istnieje... Na Śląsku chcieli otworzyć wirtualny oddział, ale chyba nic z tego nie wyszło. Nie oferowali żadnego wsparcia...

Maja Nowy wpis
@Stały

@Stały, to ciekawe, dziękuję za zgłoszenie, na pewno to sprawdzimy. Rozumiem, że pracowałeś w GLOBALNYM CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO, tak? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu oraz o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

Maja

@Pomorzanin firma GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO nic nie zapewnia swoim przedstawicielom? A czy chociaż oferuje jakieś dodatki jak karta na siłownie, ubezpieczenie? Daj znać, bo to ważna kwestia dla osób, które myślą nad pracą w tej firmie.

Kolo
@Maja

Nic nie zapewniają. To nie jest praca, tylko "współpraca". Wszelkie koszty po Twojej stronie.

Brałeś udział w rekrutacji do GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Maja

@Wolny niestety, ale firmy nie mają obowiązku dawać odpowiedzi zwrotnej. Ale rozumiem Twoje rozgoryczenie. Czy opisałbyś szerzej swoje doświadczenia z rekrutacją? Ile miała etapów? Jak się do nie przygotować? Te informacje przydadzą się osobom teraz aplikującym do GLOBALNEGO CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO.

Maja

@Nie zainteresowany a czy Ty jesteś pracownikiem firmy, czy też brałeś może udział w procesie rekrutacyjnym? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z GCO?

Wolny
@Maja

Ja brałem udział w procesie rekrutacji. I mimo obietnic nikt do mnie nie oddzwonił.

Maja

@Doradca a na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Rozumiem, że w GCO zajmujesz stanowisko doradcy. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja codzienna praca.

Nie zainteresowany

Tylko prowizja.

Doradca

byłych to tu raczej nie znajdziesz. to świeża firma.

NN
@Doradca

I za bardzo nie wiedzą, kogo szukają. Jak jesteś z branży i masz swoje wymagania, to Cię nie potrzebują. Szukają na początek pracowników bez żadnych wymagań

Warsaw

Brzmi to bardziej niż fantastycznie ! Firma jest świeża na rynku, działa od kilku miesięcy. Nie oferuje żadnego wsparcia, więc takie zarobki możesz sobie między bajki włożyć ! Nie polecam !

ali

W ogłoszeniu to mogą napisać i milion! Ściema.

Starka
@ali

Też tak uważam. Poszukaj sobie firmy z dłuższym stażem na rynku. Nie będziesz świecił oczami u klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k. - Chorzów

GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.
  • Kazimierza Jeżewskiego 5C lok. 62
    02-796 Chorzów

GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.