GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.

Chorzów

Opinie o GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.

Warsaw 2016-08-31 09:52
Brzmi to bardziej niż fantastycznie !
Firma jest świeża na rynku, działa od kilku miesięcy. Nie oferuje żadnego wsparcia, więc takie zarobki możesz sobie między bajki włożyć ! Nie polecam !
ali 2016-08-31 19:35
W ogłoszeniu to mogą napisać i milion!
Ściema.
Starka 2016-09-02 15:22
Też tak uważam.
Poszukaj sobie firmy z dłuższym stażem na rynku. Nie będziesz świecił oczami u klienta.
Katow 2016-09-29 06:28
i nie znajdą na te warunki, co proponują.
Pracownikierownik 2016-09-29 07:51
A ile proponują podstawy? Etat czy działalność?
DR 2016-10-21 11:45
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
agenci.odszkodowania@interia.pl
Zapewniamy pełną dyskrecję.
Doradca 2016-12-16 11:48
byłych to tu raczej nie znajdziesz. to świeża firma.
NN 2017-01-14 12:14
I za bardzo nie wiedzą, kogo szukają. Jak jesteś z branży i masz swoje wymagania, to Cię nie potrzebują. Szukają na początek pracowników bez żadnych wymagań
Maja 2017-04-18 15:08
@Doradca a na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Rozumiem, że w GCO zajmujesz stanowisko doradcy. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja codzienna praca.
Zostaw swoją opinię o GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.